Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Гробар Теслић

Guest
Šta reći?Zaluženo ispali!
Mnogo toga još treba da se složi u našem timu da bi mogli u LŠ!
Znamo samo da je Kiparski fudbal pobedio naš, dve godine za redom!
Ali nastavljamo takmičenje u jevropi ;)
 

kele

Početnik
Учлањен(а)
18.11.2007
Порука
19
Reaction score
11
Opet su nas "pretrčali" matorci sa Kipra! Jebem ti kondiciju kad imaš 20 god. i uhvatite grč u 60-tom min. (Obradović). A taktika je do JAJA:
Odbrana: Troma ali nebitna u priči zvanoj Apoel (ljudi se nisu ni trudili da napadnu, al smo im mi to omogućili)
Sredina terena: Moreira,... (i niko više)
Napad: Odsečen i izmaltretiran bunarenjem zadnje linije i nazovi "sredine terena"
SRAMOTNO!!!
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Otkud sad tolike priče o kvalitetu ekipe Apolela, zar niste svi rekli da smo imali seće prilikom žreba
Колико се ја сећам ја такав пост нисам написао...не знам кога смо јачег могли да добијемо на жребу...али реално је било кога год да добијемо да треба да прођемо...
Као што је неко написао у теми ЛШ највише боле они наслови о освети мусавих...
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Bice bolje drugi put.

Rane smo ti lecili,na rukama te nosili,u bolu i u radosti,Grobari smo ostali!!!
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Kada smo dali gol, nisam slavio isti, nego PROLAZ. Toliko sam bio ubedjen da cemo proci da je to neverovato. Sve je odlicno krenulo, ali jos bolje bi bilo da posle gola nismo stali, nego isli da dokrajcimo protivnika. Kako nas narod kaze, "tovari magare dok je u blatu".
Necu nikog da pljujem i prozivam jer su svi kolektivno krivi za ovo, pocevsi od Tomica pa na dalje...
O doticnom coveku koji presedi celu utakmicu necu vise da pricam, dosta sam rekao... ali ipak samo da citiram Jokana: "Nismo trebali prerano da bunarimo". E sad, ko malo poznaje fudbal shvatice da je strucnjak pojeo govno koje je i sam izasrao.
Pogresna taktika nas je kostala prolaza. Imaju visoke i spore stopere, a ne, mi igramo dubinske. Razumem i tezak teren i kisu, ali imamo brze igrace od njih i moralo se gurati u prostor, isto onako kada je Holandjanin dobio crveni.
Isto tako mislim da je Fejsa morao da pocne...

Nista, sta da se radi... propao je jos jedan pokusaj da se domognemo LS, ali nije sad to problem... problem je u tome sto nam se sledece sezone brise ona sezona sa Vermezom. Jos jedan dokaz da se sa minimalnim ulaganjima ne moze u elitu, iliti koliko para, toliko muzike.

I da, koristim priliku da se zahvalim Doktoru Moreiri, prvo sto je ostao u klubu a drugo sto je pokazao kakav je profesionalac i pored smrti majke je odigrao sasvim dobro a pritom postigao i gol. Mislim da je njemu sad najteze.
I jos nesto, na neki nacin mi je i zao samog njega sto nije otisao u neki jaci klub da igra sa ljudima koji znaju nesto.

Toliko i srecno u Ligi Evrope.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Sve sve ali sad me tek bole oni naslovi od pre par nedelja "Partizan sveti .... srbstva" ali šta ćeš :(((((

Тачно тако...:cry:
Јесу се ови боље снашли то стоји свакако, јесу одуговлачили, јесу сецкали игру грубим фауловима...али не знам да ли су то довољни разлози зашто квалитет наше екипе није дошао до изражаја...:confused
 

meksikanac76

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2008
Порука
9
Reaction score
0
Ja ne mogu da verujem da neki i dalje vide neko svetlo u ovom tunelu
 

Svetogorska

Početnik
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
125
Reaction score
2
Колико се ја сећам ја такав пост нисам написао.....

Што се тиче Апоела, добили смо шта смо тражили...
Јачи је од Рила, али у тој мери да не сме да нам прави проблем...и верујем да неће...
До прве утакмице са њима има још 2 недеље, а форма нашег тима је већ сад у успону...
:respect

Evo da te posetim malo šta si pisao pre dve nedelje
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
e ovako,mnogo mi je tesko zbog ispadanja,zbog dr.MO-a,zbog odlicne prilike da udjemo u LS ...

igrali smo dosta slabo,kad je izasao Ljajic igra se svela na bunarenje na Washigtona,decka koji nije igrac za Partizan iako kad je dolazio ja sam imao info da je dobar igrac :confused
izmene dosta lose uradjene,Brana je morao da dobije sansu zadnjih 20 min,Raca je MORAO da izadje na poluvremenu posle overavanja svake lopte i par puta date protivniku u noge ...
i mene je nerviralo sto su se kiprani izlezavali po terenu,sto je golman za svako ispucavanje uzimao po minut-dva ali da smo mi dali golove i igrali kako treba vodili bi 3:0 pa bi onda oni jurili ....
sto se tice Jokana,ima dosta krivice,ali opet su igraci ti koji trebaju da sprovedu na terenu ono sto im se kaze ... ne verujem da je Jokan rekao da se bunari od 55 min kad je Wash usao umesto Ljajica ...

za kraj imaju 2 stvari koje su miozasmetale i to jako :

1. DIJARA - decko koji je po ko zna koji put pokazao nevidjenu indolentnost i nezainteresovanost,i koji na terenu izgleda kao igrac koji je pod MORANJEM u igri ....SRAMOTNO PONASANJE !
2.GROBARI - iako iz objektivnih razloga nisam mogao da dodjem na stadion zasmetalo mi je sto je navijanje bilo dobro u prvih 10-15 min a kasnije sve slabije i slabije umesto da se zadnjh 20 minuta ponesu igraci i proba da se uradi nesto na buku i galamu,kad vec nemamo igru posto su igraci evidentno pali ...

ovo sto sam rekao je sa dozom rezerve jer nisam bio na stadionu pa mozda mi se ucinilo,mada cisto sumnjam,prilicno sam siguran da sam u pravu

voleo bi da cujem jos necije misljenje :ziveli
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Obrad ako ovako nastavi ne da nece otici u Ajax nego ce mu i Nec Najmehen biti premija

Stvarno ne mogu da se slozim, ili smo gledali razlicite utakmice ali Obrad je po meni bio jedan od boljih ako ne i najbolji.
Na kraju ne treba zaboraviti da decko nije napadac ali kad krene napred mnogo smo sigurniji po toj strani i mnogo opasniji. I dobro je odradio defanzivne zadatke.
Jedan od retkih koji je imao "voljni momenat" koji je isao napred i nije se sakrivao od lopte
 

zaka

Guest
samo mislim na Moreiru,pa coveku umrla majka,pa onako borbeno i srcano odigra a ovi ostali...ma ..

Uplakani Moreira: Žao mi je zbog majke, nije se isplatilo ni meni ni Partizanu

Iako je ostao bez majke na dan utakmice sa Apoelom, Almami Moreira je stisnuo zube, ostao uz ekipu i postigao, kako se ispostavilo, pirovi gol.

- Veoma mi je žao zbog svih ljudi koji su došli zbog nas, a mi nismio uspeli da prođemo, iako smo svi pričali da će nam ove godine biti lakše nego ranije. Žao mi je zbog moje majke, ali sam želeo da igram, međutum, nije se ispatilo ni meni, a ni Partizanu - rekao je Moreira, koji je istog trenutka zaplakao...

Mladi vezista Nemanja Tomić bio je kratak.

- Dali smo sve od sebe. Maksimalno smo se trudili, ali na žalost nismo prošli dalje. Nemamo šta da zemerimo sebi. Postigli smo gol na vreme i mislili smo da ćemo dati još jedan, ali jednostavno nije nam se dalo - poručio je Tomić

Radoslav Petrović, takođe, tvrdi da su dali sve od sebe.

- Nije nam se posrećilo kao njima prošle nedelje, kada su iz nijedne šanse dali dva gola. Mi smo stvarali mnogo šansi, otvorili meč kako smo priželjkivali, ali nismo imali sreće da postignemo još jedan gol. Bez obzira na sve, mislim da smo pokazali karakter. Idemo dalje, sledi Liga Evrope i domaće takmičenje. Zahvalio bih se navijačima. Šteta što sa ovakvim ambijentom nećemo moći da se borimo u elitnom evropskom takmičenju - žali Peterović.

Kapiten Partizana Nenad Đorđević zahvalio se navijačima.

- Dugujemo zahvalnost navijačima za atmosferu. I oni su, kao i mi, pokušali da nam pomognu da nadoknadimo prednost. Hvala im od srca. Dali smo sve od sebe, odigrali koliko smo mogli, možda u nekim situacijama u ofanzivi nismo imali dovoljno koncentracije, da ne kažem da smo bezglavo jurili tu prednost. Ne može niko da nam zameri za ovu utakmicu, za razliku od one prošle, ali ovo je bio naš maksimum. Od kukanja nemamo ništa, glavu gore idemo dalje - rekao je Đorđević.
 
Последња измена од уредника:

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Slazem se sa Zemunelom, Obrad je bio jedan od boljih na terenu!
E da smo imali i drugog beka kao Obrada i da nasi nisu krenuli sa bunarenjem nego da su razvukli igru...gde bi nam bio kraj...sigruran sam da bi dali jos jedan...
 

Badboy

Banned
Учлањен(а)
05.07.2008
Порука
4
Reaction score
0
jebo vas sve jokan i tomic u dupe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ovo je forum za ljude a ne za stoku. Trajni ban.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
ma Obrad je bio odlican.
nego najvishe su nam falili pit bulovi za presing na sredini. secate se Nadja i Duljaja? njih dvojica su vrsili teror na sredini zajedno i to nad bekamom, zidanom, Dekom u portu, onim plavokosim pederom iz reala...e sad tu igra jedan Raca, kojeg volim jer je grobarcina ali brate, ili nije za tu poziciju ili nije za Partizan. Fejsa kakav god da je 3 puta bolji zadnji vezni od Race, jer covek ima i brzinu i snagu i mentalitet pitbula.
Prvu utakmicu nisam gledao ali po prici sam odmah znao da je pritisak na sredini bio minimalan i da tu mora bolje, tu se bitka dobija. Jokan pao na testu opet.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ove dve utakmice su pokazele i dokazale.. ne da nemamo napadače ili odbranu, nego da nemamo sredinu. Tomić, Ljajić i Petrović su preslabi za Evropu. Gnjavili su loptu do bola, slabo se kretali i otvarali, a o nekom konkretnijem centaršutu da i ne pričam.Trebaće njima još dosta jakih utakmica da nešto nauče.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ovde se maltene stvorila slika da je ocekivano ispadanje od prvaka kipra ?

mislim da je ovo jos jedna velika bruka naseg kluba(nazalost imali smo ih mnogo ) ali mi jedna stvar bas bode oci: moje misljenje je da je ova ekipa jedna od najboljih i najkompletnijh koju smo imali u poslednjih ...godina !!! zato mi je ovaj poraz mnogo tezak !
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.574
Reaction score
3.426
Postalo mi je jasno da nismo tim za LS. Dovoljno je to sto nismo prosli jebeni Apoel, ali uz to i nas sistem igre nije tog kalibra.
Ono cega se sada bojim je da se ne desi neki raspad koji smo videli posle Artmedije, a tu pre svega mislim na potencijalno impulsivno resenje Jokana da napusti klupu, odlazaka Dijare i Obrada ili nekih nepromisljenih kombinacija u timu u cilju trazenja 'pravog' tima.
Sabrati se pod hitno, razumeti da ovo nije toliki neuspeh kako se u prvi mah cini, vec samo propustena prilika, i odigrati muski i stabilno u sledecem dvoboju. Ne zbog toga sto me zabole qrac za kup uefa, vec zbog prekretnice u raspolozenju u timu.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top