Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Pretpostavljalo se da je Kecman. Sjajno ako se Dule vrati! Ova vest me dodatno obradovala, jer upravo sam saznao jednu sto se tice pojacanja. Novosti su poznate kao one koje ne pisu gluposti, tako da cemo izgleda dobiti veliko pojacanje u bivsem asu zaista, Kecmanu, koga nema ko nije voleo. Dule Kecman :respect

A ono sto sam upravo saznao, kako smo svi i pretpostavljali i ja od ranije najavio, Branislav Djekic u Partizanu!!!

Sve je gotovo, 99%, on se vraca uskoro sa mora zajedno sa Jaramazom i postoji sansa da se vec zajedno s njim prikljuci pripremama. Potpisace cetvorogodisnji ugovor! Veliki potencijal, svi ste ga gledali, culi sve o njemu, da ne trosimo reci (bilo je i onoga zbog cega smo mislili da nije dobro da dodje, ali nije bitno, ima svakakvih prica). Bilo kako bilo, jedan od najboljih juniora Evrope i najtalentovanijih krilnih centara, "slece" u Partizan!!! Bane (ja ga zovem "Ubica" decjeg lica), dobro dosao u nas i tvoj najdrazi klub! :clap

:D:
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Znaci jos jedan mladi igrac (verovatno Djekic) i jedan stranac koji moze da pokriva 1-2 ... Mislim da ce taj stranac da bude neko od preko bare...
 

Goran O

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
289
Reaction score
0
Локација
Tivat
Fantasicna vijest za Kecmana,svo vrijeme sam se nadao njemu kao povratniku!

P.S.
Znaci li ovo da smo odustali od Dasica?
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ma ne brinem ja za stranca. Uvek je to dobar igrac , jer imamo odlican skauting preko par likova. A i Dzile nam cesto preporuci Amera koji otpadne iz letnje lige. Mada i Dule i Sale imaju nekog skauta Italijana koji im preporucije jeftine a dobre Amerikance.
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Ako dodje Kecman znaci da ce Milosevic opet da greje klupu kao treca trojka.
Nadao sam se da ove godine pokaze sta moze,ali bice mu bas tesko,jaka konkurencija,Veseli i Kecman.
Sve u svemu uz stranca trpaca na pleju bicemo opet jaki,a sto je najvaznije imamo opet klince od kojih ce neko da poludi kao Veseli prosle sezone.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Zaista bi bilo sjajno da se Kecman vrati, u sta nisam ni sumnjao i pisao o tome ovde jos pre mesec dana! On je ovde bog i nikakve vece pare niti rejting ostalih klubova po evropi nece ga pokolebati da karijeru zavrsi u klubu koji voli!
Falice nam samo jedan dobar plej, a sto se tice Tomasevica ne bi voleo da se vrati, iskustvom bi pomogao mladjim igracima ali mislim da je kvalitetom daleko ispod nivoa od pre 2,3 godine a o onom jos raniem periodu da i ne govorim, a i sumnjam da bi mogao da igra vise od 15ak minuta po mecu!
 

Otto Mann

Grobar
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
435
Reaction score
3
Super vest za Kecmana. Jos jedan veliki fajter na parketu. Veliki plus za ekipu jer kad je na celu copora lav i svi ostali su lavovi!
 

ludidzukac

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
80
Reaction score
0
Локација
Lion
Bice ovo jos jedna bericetna sezona, jedva cekam da pocne:)
 

realno *W

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
52
Reaction score
0
Локација
Srbija
Fantasticna vest za Djekica. Najbolji potez uprave do sada!!!!
 

zaka

Guest
ja sam prezadovoljan prelaznim rokom!
Dule dobro dosao!! i Djekicu dobrodoslica!
a za ovog stranca siguran sam de ce biti kvalitetan!
:napred Partizan
 

lucio angulo

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
48
Reaction score
0
ocigledno je po vec postojecem rosteru da ce stranac biti igrac kosgeter, koji ce imati 15-ak poena u rukama...i pretpostavljam dobar 3p suter..
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ono sto je najbitnije je da smo sad napravili sjajnu osnovu za naredne godine Mitrovic, Veseli, Djekic. Buduci istinski asovi.
Plus ako proradi, napreduje neko od ostalih mladjih Sinovec, Lesic, Jaramaz, Lucic, Riznic ili se opet dovede neki novi talenat(Miljenovic pod obavezno) bice bericetno narednih godina.

Za stranca nesumnjam da cemo pogoditi, uz Miloja, Kecmana, Marica i ove sto su vec tu bas fina ekipica.
Ocekujem od Rasica veliki doprinos ove sezone, pre svega da bude konstantan i da preuzme odgovornost i smanji broj glupo izgubljenih lopti.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Слажем се.дефинитивно ће бити милина гледати Дулетове 'васпитне мере' на новој генерацији,и оне ласерске погледе док клинци маше улазе или шутају безвезе :D

Митровић,Весели,Ђекић (ако дође),Лучић,Ризнић,Јарамаз,Лешић,Синовец,да не заборавимо и Басту изузетно занимљив....Дуле је дефинитивно добио нову инспирацију,одлазак ТНТ уз уносне уговоре у велике клубове само га мотивише и потврђује његов добар рад.Нема зиме код нас,Буцко поново напада. :D
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Kad se tacno vracaju General i dvojac iz CG i Veseli? Maric bi trebalo do 20.8 da stigne
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
exta sto se kecman vratio, veoma je bitan jos jedan igrac sa velikim iskustvom..

mada i mene zanima jel znaci ovo da smo od Dasica odustali ?
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
ja sam prezadovoljan prelaznim rokom.Posto se ove godine nista ne boduje, vazna mi je samo Titula i da se u EL ovi golobradi momci doskoluju, kako bi za par godina bili nosioci igre. Bravo za Duleta i upravu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top