Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Imacemo odlican tim spoj mladosti i iskustva.
Ovaj Amerikanac MORA da ima dobar sut za 3 poena jer odlaskom 3pka,Tepica,Velickovica mi nemamo igraca koji dobro sutira trojke.
Vesely je bas napredovao igra sve bolje,a tek je kod Dula godinu dana zamislite ga za 2 godine.Bravo Vesely samo tako nastavi.
kako stoje stvari sa Aleksicom i Milosevicom idu li na pozajmicu?
Najbolje da odu u KK Swisslion Takovo jer liga je jaka a imali bi i vecu minutazu.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
To nezna niko. Opusteno brate.
Nestrpljivi smo kad nema pojacanja, nestrpljivi smo kad cekamo pojacanja, pa onda kada cekamo potpise.
Ajde laganica ima ko brine za to.
A na nama je da skupljamo material za temu "Krivo je more" uz :ziveli
:D
 

Pekmen

Početnik
Учлањен(а)
19.04.2008
Порука
17
Reaction score
0
Kratko o Dasicu. Sredinom Jula su se pojavile informacije da ga zele 3 kluba. Barca, Ciganiakos i Benetton. Sad je Ciganiakos doveo Kleizu. Zele da prodaju Ercega, tako da ce Dasic tesko tamo. Barca nije uspela da dovede Kleizu i sad su se bacili na Ercega, a Krisof Lavrinovic i Lorbek su im takodje opcije. Sve su to skupi igraci. Bice pitanje dal ce onda jos imati novca za Dasica. A Benetton nijve vise ono sto je nekad bio. Tesko da imaju 500k+platu.

Ova situacija nije bas ono sto zele Misko i Buducnost.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Prethodnih godina smo bili jedna od najboljih skakackih ekipa. A zamislite sada Kecman, Veseli, Milojevic, Maric(klasicna 5 koju nemamo jos od Pekovica). Bicemo jaki kao zemlja pod kosem.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
@Magnifico
Nismo slabiji, ima dosta dobrih spoljnih igraca : Rasic, Bozic, Sinovec, Kecman, Vesely, Mitrovic, a cekamo jos jednog spoljnjeg igraca. Ova prica je varijacija na temu matrice od prosle godine "bicemo slabiji pod tablom, nema Pekmena". Treba da shvatimo da mi nismo, ni slabiji ni jaci, nego uvek najaci, jer imamo crno-belog cudotvorca Duleta Vujosevica.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
To stoji,ali je prilično sigurno da nećemo biti onako trojkaški raspoloženi ko prošle godine,jer Sinovec nije imao neki procenat za 3(ruku na srce dosta je silio a to kod Duleta neće mo
i pa možda bude bolje),od Rašića očekujem mnogo ove sezone,Mitrović je mlad,Veseli nije baš takav šuter,Kecman ok,Božić nije tip šutera koji će šutirati preko ruke...
Ne govorim da li ćemo biti jači ili slabiji,ja se čak nadam i jači da ćemo biti,već o načinu igre,a meni je baš bilo do jaja kad smo imali jaku šutersku ekipu:D
 

lucio angulo

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
48
Reaction score
0
NIko ne kaze da u ekipi nemamo igraca koji zna da pogodi za 3, ali to su sve "cisti suteri", fali nam "pravi" suter, za koga idu akcije kao sto je to bio tripko, ili tepic koji je bacao iz koraka preko igraca..
 

forestman

Početnik
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
48
Reaction score
0
Ja verujem Duletu,i uopste ne brinem.Koga god da Dule jos dovede,bicemo jaki kao zemlja.Jedva cekam da pocne,pa opet Pionir ,Arena.:BB:napred Partizan
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
zastavica_kk.gif


Slicica je bila neodoljiva, morao sam da je stavim :)
 

realno *W

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
52
Reaction score
0
Локација
Srbija
Za Dašića - samo se pitam da li je Miška Ražnatovića sada sramota svojih izjava???

Sigurno nije, jer je on takav lik, ali bi trebalo da bude.

Siktao je kao ris, kada su spominjali Dašića u Partizanu - "kakav bre Partizan, pa njega žele najveći evropski klubovi" ... GDE SU sada ti klubovi koji se bore za njega?
Neka im sada ostane još godinu dana i sledeć godine ode za dž, pa niti Budućnost, niti Miško dobiju svoj deo. Kakvi retosi ?!?!?
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Nadam se da će sve biti po predviđanima.Znači Kecman,stranac na pleju i Đekić.Postoji i dalje mogućnost da dođe i Dašić.
Znači sjajno,ja sam i priželjkivao Kecmana i to na pozicijama 2 i 3.Da pomogne na dvojci.
Ne slažem se da nemamo igrača na koga bi se igrala akcija ko za Tripka,na kraju sezone Božić je pokazao da može a mnogi šutevi su mu bili preko ruke.
Jedino ne mogu da verujem ako dođu sva 4 igrača,koja sam spomenuo a 3 igrača će sigurno doći mi ćemo imati 24 igrača.Znam da će mnogi mlađi otpasti ali ljudi 24 igrača pa to je za neverovati.
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
nisto strasno i ako imamo 24 igraca mismo ekipa sa veliko srce kad imamo pozajmlimavamo onima koji nemaju
 

ludidzukac

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
80
Reaction score
0
Локација
Lion
Pa dobro, to je 24 igraca ali ima tu dosta mladih koji su trenutno prikljuceni ekipi a igrace za mladi tim partizana.
 

kecmania

Početnik
Учлањен(а)
30.05.2008
Порука
68
Reaction score
49
баш тако...Лучић, Ризнић, Балабан, Зејак су млади...а можемо некога и позајмити...
а ја нешто не верујем да ће Дашић да дође...
 

Ledolomac

Početnik
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
36
Reaction score
0
Posle sve balade sa Dasicem i ja vise ne prizeljkujemda ga vidim u nasem dresu. Pogotovo sto ce ako dodje, to biti neka solucija u vidu jednogodisnje pozajmice. Mi sad vec imamo zasita respektabilan tim i mislim da uz to pojacenje na pleju mozemo da se nadamo mnogim radosnim trenucima u narednoj sezoni.
Mnogi kazu da je on dosta konfliktna licnost...da nije momak koji ce se 100% podretiti timu, sto je razlog vise da ne dodje...
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Dule bi to sredio bez problema :) Mozda se uskoro i cuje, Dasic na 3 godine :wink:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top