Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Gledam nesto ovaj raspored, i izgleda da je ova utakmica nama veoma vazna. Igramo u grupi u kojoj najvjerovatnije ce neka ekipa ispasti i pored 5 pobjeda, a cak se moze desiti i da 6 ne bude dovoljno. I da, osim Orleana koji ima sve poraze, svaka ekipa je pobjedjivala na svom terenu, jedino mi imamo kiks iz prvog kola.

jesi ti vidio sta si napisao? Moze da se desi da 6 pobjeda ne bude dovoljno? :confused Ne vidim kako bi to moglo da se desi. Daj da mi ostvarimo tih 5 pobjeda i da se nadamo.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
567
Reaction score
756
Ja se nadam da cu vec slaviti nas prolaz pred poslednje kolo! :D
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
jesi ti vidio sta si napisao? Moze da se desi da 6 pobjeda ne bude dovoljno? :confused Ne vidim kako bi to moglo da se desi. Daj da mi ostvarimo tih 5 pobjeda i da se nadamo.

Cisto teoretski, ukoliko mi sjutra pobjedimo Unikahu i do kraja svi zabiljeze pobjede kuci i pobjede nad Orleanom u gostima sve ekipe ce imati po 6 pobjeda, i jedna mora da ispadne.
 

Zlatko

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
221
Reaction score
0
Локација
Pirot
a to nama najmanje odgovar, jer imamo najgoru kos razliku...
 

FgugiJ

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2009
Порука
156
Reaction score
1
Локација
Горњи Милановац
Сутра само храбро, показали смо и против Олимпијакоса и против Олимпије да имамо квалтет, јесте да су обе утакмице игране пред Гробарима...али уз мало среће све је могуће...НАПРЕД ПАРТИЗАН!
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
435
Reaction score
1.562
sa 6 pobeda se prolazi, ali vrlo lako sa 5 moze da se ispadne.... zato sutra ako Bog da da vratimo brejk, onda protiv orlaena da napravimo jos jedan, i uz pobede u Pioniru idemo dalje....
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Mislim da nije realno ocekivati pobedu , iako sanse postoje i ja se nadam da cemo ih iskoristiti.
Medjutim naredne sezone ce ova ekipa igrati veoma dobro.
Samo da zadrzimo pleja.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Večeras možemo da vratimo ono što smo ispustili u 1.kolu.Naravno neće biti ni malo lako ali sve je moguće.Ako odigramo hrabro i pre svega jaku odbranu,a nadam se i da će Marić igrati eto nama pobede.
Ajmo crno beli.
 

kIDd

Početnik
Учлањен(а)
15.04.2007
Порука
32
Reaction score
0
Локација
Beograd
Вечерас би могли, без било какве фрустрације и било каквог страха да добијемо меч, чак су као повређени ова двојица, само да копирамо игру против гавроса и прошли смо. Марић је отпутовао, да ли ће улазити, питање је..
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ljudi sa 5 pobeda je siguran prolaz a vrlo lako i sa 4 ;) Mi ako dobijemo Efes i Orlean imamo ogromne sanse a jos ako dobijemo litvance kuci onda smo 100 % prosli. Zivi bili pa videli :D Ne treba se veceras zanositi ipak znamo svi dobro da Partizan mnogo bolje igra u Pioniru zbog navijaca nego u gostima a Unicaja nas je dobila i u Pioniru....
 

Šurda

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
148
Reaction score
0
Ajde ljudi, pa danas počinje nova serija pobeda protiv Huventuda:D
 

winnerpfc

Grobar
Учлањен(а)
25.04.2009
Порука
514
Reaction score
1
Локација
PV
v154386p0.jpg

Crno-beli u opremi Unikahe
Sreda, 2. decembar 2009. 11:45
Ekspedicija Partizana doživela je neprijatnost u utorak prilikom puta za Malagu gde će u sredu (20.45) igrati meč 6. kola Grupe B Evrolige protiv Unikahe.

Crno-beli su na odredište stigli oko 16 sati, a prtljaga nigde nije bilo. Ni komad!

"Ispoštovali smo apsolutno sve procedure prilikom čekiranja. Čak smo kompaniji 'Er Evropa' u Parizu ukazali pažnju da se povede računa o prtljagu", izjavio je trener Duško Vujošević za "Sportski Žurnal".

U Partizanu su mislili da zbog toga u utorak uveče neće moći da odrade trening, ali im je domaćin priskočio u pomoć - Marić, Mekejleb i drugovi trenirali su u opremi Unikahe.

Tako su se Španci revanširali za uslugu koju su im svojevremeno učinili crno-beli.

(MONDO, foto MN Press)
 

lucio angulo

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
48
Reaction score
0
Unikaha nas jeste dobila u pioniru, ali ekipa koja istrci veceras na prket nije ista ona koja je izgubila prosli put.
aito se izuzetno oslanja pre svih na arcibalda, a znamo koliko je himenez bitan za ekipu, jos ako dodamo da je printezis igrac koji ovoj ekipa partizana najmanje lezi, a svi oni izostaju, moramo imati u vidu da ni oni nisu ista ekipa kao ona iz beograda!! sada su im tu oporavljeni takvan din i pridoslica semond vilijams, ali oni su igraci koje mozemo sacuvati. ipak i pored svega nismo ni najmanje favoriti, ali sigurno da mozemo igrati, pa ako se ukaze prilika...vazno je da ekipa veruje!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nisam siguran da ćemo večeras do pobede, mada ne treba isključiti tu mogućnost. Momci su konačno počeli da igraju i veruju da mogu srušiti i džinove, pa što ne bi večeras napravili iznenađenje. Nije Unikaha toliko dobra koliko rezultat pokazuje.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Bitno je da smo mi usli u formu i da je odbrana sve bolja i bolja. Efikasnost takodje , posebno se to vidi u poslednja 2 meca. Veceras sta uradimo uradimo. Realno Unicaha nam poziciono lezi jer nisu preterano jaki , a i mi smo fizicki dominantniji od njih. Pod uslovom da igra Maric.

Steta sto su se provukli u Pioniru , zato veceras bi mogli da plate.
 

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Ako im je Arcibald stvarno van ekipe onda smo pod kosem znatno bolji, u tom slucaju na nasim bekovima je samo da odigraju cvrstu odbranu spolja, jako bitno da ne gubimo lopte jer sto manje lakih poena iz kontre - to bolje, i nadam se da ce nam procenat suta sa bacanja biti dobar jer ce veceras nijanse odluciti.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
Oni su znatno slabiji od 'one Unikahe' koja nas je dobila u prvoj utakmici, jer im ne igraju 2-3 bitna igraca. Taj Printezis je sam igrao protiv nas u prvoj cetvrtini a i Arcibald im je jako bitan.
Mi smo prilicno jaci- tada nije bilo Robertsa, nije bilo uigranosti, niti samopouzdanja. U poslednje vreme, sve se to okrenulo.
Oni su pogodili odlucujuce suteve, a s druge strane mi smo izgubili 26 lopti.
Po zakonu verovatnoce, oni su usli u mec sa 0-3 ili 0-4 u njihovom prvenstvu a i pobeda im je bila neophodna, sada imaju 5-0 u Evroligi i 99% su se kvalifikovali dalje.
Ja ljudi ovo veceras igram 2 na jacu sumu, ubedio sam samog sebe.
Jedno veliko AKO (ne znam dali cu saznati): ako igra Maric!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.785
Reaction score
55.559
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne treba ih se bojati,treba ih samo respektovati,Aita smo mi mislim dva ili tri puta dobijali u gostima ,što ne bi i sada :D
Iako su u dobroj formi(u evroligi) ne smatram ih kandidatima za F4,pored rano tempirane forme,tu je i dobar raspored i velika doza sreće,ko npr protiv nas,kući smo ih imali,jednostavno zbog neuigranosti nismo ih dobili...Nismo mi ni sada nešo uigrani ali opet smo bolji,po meni sve zavisi od Rašića,Marić i Mekkaleb će svoj doprinos dati sigurno,od Rašića i donekle Robertsa i Kecmana sve zavisi,a bio bi red i da plane neko sa strane,favoriti jesu ali imamo čemu da se nadamo,posebno ako im u startu sjebemo zonski presing,za zonski presing su Rakočević i Vitkovac bili odlični igrači jer su mogli prinudno da prenesu loptu,ali nadam se da će uspeti to i Strahinja i Roberts...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top