Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Hofmann

Guest
Ne očekujem previše od večerašnje utakmice,neka momci uđu krajnje motivisano i odgovorno za svaku loptu pa šta nam bog da!!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Sta se svi toliko cimate oko Marica,lepo je Tegi juce rekao da ce igrati ...
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Oni su znatno slabiji od 'one Unikahe' koja nas je dobila u prvoj utakmici, jer im ne igraju 2-3 bitna igraca.

Ali igra Din, sigurno prva opcija u napadu. Mnogo sutira ali mnogo i pogadja. Na predhodne 4 utakmice ubacio je 15 trojki uz sut od 41%. Tu je i Semond Vilijams, opasan suter i asistent, pitanje je samo koliko ce minuta dobiti. Ako onaj debeli Britanac stvarno ne igra kljuc ce biti zatvaranje njihove spoljne linije i onog retardiranog Kukovog pick and roll-a... Nakokati licne drugom debelom Britancu i ostaje im samo onaj novi Amer od 40 leta sa preko 2.05...

Nadam se samo da ce Aleks da igra...
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Je li sigurno da im ne igraju Printezis, Himenez i Arcibald?
 

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Ja mislim da to niko ne moze da ti potvrdi dok utakmica ne pocne. Posto je grip u pitanju kod druge dvojice verovatno je samo stvar trenutnog stanja koliko ce moci i da li ce moci da igraju, a za Printezisa kazu da je tek poceo da trenira tako da ja mislim da su male sanse da odigra neku ozbiljniju ulogu ako i bude igrao.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Nadam se da mozemo veceras da dobijemo, ali ne zelim da otvoreno pricam o tome. Naredne dve (kuci Efes, Francuzi na strani) mislim da smo favoriti. Posle Nova godina, pa da krenemo sa kalkulacijama. Valjda ce neko (Efes ili Lijetvos) da izgubi nesto kuci ili da izgubi u Francuskoj. Kako god, puna podrska za Duleta i igrace. Maric je potpuno spreman, da je bio mec na zilet, mogao je da igra i u subotu protiv Olimpije, nije igrao vise iz preventive.Posle Malage, odmah juris na vrh NLB lige, pobede ocekujem u Kragujevcu, kuci protiv Cedevite, u Sirokom, protiv Zeleznika dve...
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Printezis do kraja sezone ja mislim ili nesto duze.... za ovu dvojicu se ne zna ali 90% da ne igraju.

Da kazem i ja rec, dve... Sa uslovom da maric bude spreman, ova utakmica uopste nece biti ista kao prva... Jel ova ekipa Partizana uopste nije ista kao na pocetku sezone a veceras ima priliku da to pokaze. Takodje ni oni nisu kao tada... ako ne igraju ova trojica fakticki ostaju na 5 igraca... Printezis je sigurno njihov najbolji igrac bio ali on se odmah posle Partizan povredio tako da su oni i bez njega pobedili ostale 4 tako da ce biti mnogo tesko ali ako dobro otvorimo utakmicu imamo sanse.... Samo trebamo da ih sprecimo da nam prave velike serije ako se bude igralo kos za kos imamo dosta sansi...
 
Последња измена:

Peđa

Grobar
Учлањен(а)
21.04.2007
Порука
329
Reaction score
1
Локација
Скопje!
Ljudi..jel moze neko da postavi link za gledanje na netu?..hvala
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Jedva cekam utakmicu.U dobroj smo formi.Igraci su namestili ruku za 3 poena,jos da poprave za 1 i bice odlicno.Nadam se da cemo se dobro snalaziti veceras kad spanci odigraju presing po celom terenu.Mozda i to moze da presudi.Broj izgubljenih lopti ne sme da bude veci od 15 a i to je mnogo. Ne smemo da dozvolimo lake poena pa i po cenu da nam igraci zavrsavaju utakmicu i u 3 cetvrtini.Jednostavno mora da se igra na sve ili nista.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.944
Локација
NBG
Najveca verovatnoca za brejk posle orleana je upravo ovo gostovanje. U odnosu na tekmu gde smo brutalno pokradeni, jaci smo za neku uigranost, Robertsa, samopouzdanjem (dobili 2 evroligasa uzastopno).

1. Muska odbrana
2. Izlazenje na kraj na aitovim sistemom presinga (lekciju smo mislim naucili /mislim na igrace, Dule sve zna/)
3. Pristojan sut za 3
4. Jednakije sudjenje :D

Ako im ne igra talija Himenez (svaki put kada smo gubili od huventuda iz malage kada je upravo on pogadjao neverovatne trojke iz ugla u zavrsetku napada) onda je 50% gotovo.

Muski pa sta bude.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Momcima srecno veceras,bice tesko,ali ne i nemoguce dobiti. Realno gledano jako prekaljena i skupa ekipa Unikahe. Nadam se da ce srce i borbenost pobeti pare.....
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Ovde ocekujem da nas sudije opet pokradu,kradu nas i kad igramo kuci,a pogotovo na strani. Za Rasica smatram da se nece bas dobro snaci na ovaj presing njihov jer je sklon gubljenju lopti. Bo ce to lako probiti cim primi loptu ,al kad on izadje bice najteze
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
напасти их свим силама, не игра им пар битних играча и победа је наша... као што рекох још пре, кад ига Партизан, ја нисам реалан, нити то могу бити, тако да кажем да смо фаворити и да очекујем победу...
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Zastp citam po mnogim sportskim sajtovima da cemo igrati u rezervnoj opremi Unikahe jer su nasu zagubili i ne mogu da je nadju... :S Kakva sramota za avio-prevoznika!!!

Nista jos nije potvrdjeno.Ali sam tak ocuo i izvinjavam se ako je off ili dezinformacija!
 

lottoman

Početnik
Учлањен(а)
15.07.2007
Порука
36
Reaction score
0
Локација
u blizini, tu negde
Marica ako opet uhvati "ludilo" bice dobro, iskreno se plasim samo tih olako izgubljenih lopti. Kradje sudija? pa nama to dodje pod normalno. Imamo mi zicu nekog inata tako da nikad ne moze da se proceni kad i kako ce nasi eksplodirati, najjaci kada je najteze.

p.s.
kvota na nas 5, bice parica
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top