Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
E da taj Himenez je neverovatan uvek bio protiv nas... Da covek baci sa tribina cini mi se da ce uci... Covek svaki put izgleda kao da ce da se spotakne o svoje rodjene noge a utrpa nam gomilu poena.
Samo da nas krene sut to je jedino bitno. Ako se pogledaju ostale utakmice dok nas je to islo isao je i rezultat jer ne mozes igru 40 minuta bazirati na nabacivanju za Marica i prodorima bekova....
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Изненађујуће добро суђење у првом полувремену, не сећам да је икада било овако (ако изузмемо ову несхватљиву техничку при крају). Ако наставимо овако а проради нам шут за три поена, можемо да се надамо нечему :wink:
 
Последња измена од уредника:

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Idemoooooooooooo
Top16 se smesi
vraceno za kradju u bg-u!
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
Alal vera momci!!! Svaka čast! Što reče Žiks, mi smo BRE u svakom meču favoriti!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Hvala ti hvala ti crno bela ljubavi... onaj kecman nikako da ga usere sa 6.25... st aje ono..
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sav sam se najezio!!!

covece hvala ti za onaj link, svaka ti dala!! ebote jos uvek se sav tresem.. ma sta da vam kazem. Kecman odlican, Maric sasvim siguran, tim na nivou, za sve ostalo tuje Dule Vujosevic!

Hvala vam momci!!
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Znaci uopste se nisam nervirao :D

Kao da smo ono, laganica F4 pa posle teske utakmice :D

Ali iskreno... mislim ono, tako mi deluje... da su ovi potpuno nezainteresovani bili da naprave nesto... kao da ih je boleo kjurac za ovu tekmu.

Ali vazna je pobeda i uz pobedu nad Efesom sa vise od 10 razlike mislim da je prolaz 80% obezbedjen.

POTEZ DANA: Slavkov pokusaj horoga levom rukom a zatim zakucavanje uz faul :buhaha
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
To bre!!!Idemo crno beli.

Sad cekamo turkesanje u Pioniru,naravno ako budu smeli da dodju,forma se vrtoglavo dize,crno bela kaznena ekspedicija melje!!!

Covek utakmice,gastarbajter u ciganskom dresu:D
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Na sledeću tekmu neko prase da donesemo pod obavezno :D
 

Kosjerac

ex alcz
Учлањен(а)
28.02.2009
Порука
344
Reaction score
0
Svaka cast!!!Odigrali smo odlicno i zasluzeno pobedili,nemam ni jednu zamerku na vecerasnju igru!Ova pobeda nam sirom otvara vrata TOP16!
 

partizan111

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
71
Reaction score
0
Локација
JNA
hvala ti crno bela ljubavi, nesto mi cudno da se dule nije nimalo nervirao, a pogotovo aito :DDDDD
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Gdje su sad oni sto su posumnjali u ovaj tim,samo vi slusajte sta ja govorim!?

Hvala metafizicaru Duletu i Crno - Belim ratnicima!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top