Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

SMS - Klub prijatelja

Статус
Затворена за писање одговора.

Grobar_95

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
362
Reaction score
9
Локација
Podgorica
Ja sam stigao u arenu u 7 sati i niko mi nista nije dao od letaka ili bilo cega.
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
Делили су летке,и по мени,одлично је то урађено. Доста људи је то видело,сви око мене нпр. су видели.

Али,мало људи је у ствари и послало поруку,бар из мог окружења.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Delili jesu ali verovatno je dosta ljudi tek posle utakmice videlo o čemu se radi.Ja sam uzeo letak i stavio ga u dzep kao i svi koji su bili sa mnom.Tek posle utakmice kad smo seli videli smo o čemu se radi.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Колико видим, од синоћ је број чланова пријатеља клуба порастао за стотинак. Очекивао сам да ће више људи послати СМС.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.320
Reaction score
10.969
Локација
Beograd
iako sam poslala više poruka, i opet ću, uzela sam dva flajera iz poštovanja prema ljudima i trudu koji su uložili, momci koji su delili bili su vrlo pristojni i nenametljivi, koliko je to ok toliko je moglo biti i malo bolje... sve u svemu, mislim da će se po rezultatima videti da li je i kolko ova mobilizacija akcije uspela... s verom u Boga i PARTIZAN
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
A ja sam kao i uvek kad je SMS klub u pitanju bio veliki optimista i mislio sam da ce se podeliti bar 1 dres.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Па, отишао је један дрес.

А ти Силвија, немој са тим "мобилизацијама". :D
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Давиде мислим да је момак рекао у смислу да ће постали 1000 порука синоћ и да ће од синоћ још неко добити дрес, извињавам се ако гријешим
:ziveli
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Ма нема фрке.

И ја сам се томе надао.
 

GadGet

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2008
Порука
131
Reaction score
0
e jbg, toliko truda i pogodnosti za klub prijatelja i ... Stvarno sam razocaran, sinoc je moralo makar 10% hale da pusti poruku. Tolika naklapanja oko pomoci, a po ko zna koji put se pokazalo da od toga nema nista.

Само фали да још и овде пишете о циганима, неће моћи!!!
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Možda oni koji dele treba da kažu i "pročitaj pošalji poruku",mada u onom haosu to bi teško išlo.
Prvi dres sam promašio za 2,dal ću da ga sad ubodem:D
 

stefan 111

Banned
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
243
Reaction score
0
Локација
novi sad
KK Partizan povodom odlaska 'crno-belih' u Grad svetlosti, organizuje svojevrsni konkurs za slogan koji će ispartiti izabranike Duška Vujoševića na završni turnir najelitnijeg košarkaškog takmičenja u Evropi.

Na ovoj stranici cemo Vas uskoro obavestiti na koji nacin cete poslati Vas predlog za crno beli slogan..


Najlepši i najkreativniji slogan će pratiti crno-belu ekspediciju, a veliko iznenađenje i lepa nagrada očekuje pobednika ovog konkursa!

Budite uz 'crno-bele', priča se nastavlja...budite oni koji će napisati još jednu rečenicu u istoriji kluba!

http://www.kkpartizan.rs/sr/sms-crno-beli-slogan.php
 
Последња измена:

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Jos uvijek mi iz RS nemamo sanse da saljemo za klub prijatelja,a sad i sms slogan :D


Zato molim ljude dobra volje da uplati koji dinar na moj br,a ja mu vracam 5 maja :D
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Krenulo je...

Partizan je ispisao još jednu stranicu istorije kluba, grada i države! Momci u crno-belim dresovima predvođeni trenerom Vujoševićem plasirali su se među četiri najbolja tima Starog kontinenta! U veličanstvenoj atmosferi Beogradske Arene u četvrtoj utakmici plejof serije Evrolige savladan je Makabi. Tim iz Humske 1 plasirao se na fajnalfor u Parizu, gde će ih u polufinalu 7. maja dočekati grčki Olimpijakos.

KK Partizan povodom odlaska 'crno-belih' u Grad svetlosti, organizuje svojevrsni konkurs za slogan koji će ispartiti izabranike Duška Vujoševića na završni turnir najelitnijeg košarkaškog takmičenja u Evropi.

Potrebno je da pošaljete SMS sledeće sadržine: SLO razmak SLOGAN razmak IME ili NADIMAK i sve to pošaljete na jedinstveni četvorocifreni broj 4111.

Cena poruke 200 din + cena osnovnog SMS-a + porezi, važi za sve tri mreže (Telekom, Telenor i Vip).


Najlepši i najkreativniji slogan će pratiti crno-belu ekspediciju, a veliko iznenađenje i lepa nagrada očekuje pobednika ovog konkursa!

Budite uz 'crno-bele', priča se nastavlja...budite oni koji će napisati još jednu rečenicu u istoriji kluba!


Krenu li su i prvi slogani:
http://www.kkpartizan.rs/sr/sms-crno-beli-slogan.php


Bravo za ovaj poteg marketing sluzbe :clap
Sada je bas vreme da se jos vise popularizuje nas voljeni klub ai malo zaradi!!!
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Vec 160 slogana za 24h. Akcija odlicno primljena kod navijaca. Sve cestike klubu, na odlicnoj ideji. :clap
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ideja je stvarno fantastična, bez obzira ko ju je smislio. Ko god da je, naš je, do koske crno-beli! :)

Ne zna se šta je bolje u ovom potezu - da li to što je zaista super da nam ekipu prati neki "jak" slogan za Pariz, da li to što će taj koji pobedi sigurno imati putovanje u Pariz za "dž" (čak verujem da će to biti za 2 osobe, da će moći da povede i pratnju!), da li to što će dosta ljudi slati predloge i klub će zaraditi i preko tih SMS-ova lepu kintu...

Sve u svemu - bravo, bravoooo....
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
AU, ljudi, koliko je ova akcija sa sloganima dobro krenula!!! Za samo par dana već 500 ljudi je poslalo poruku, već je 500e dobio Partizan od toga, taman za karte :D

Samo napred ljudi, šaljite i dalje, možda i dobijete nagradu!
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Klub prijatelja-poruka 100 din, ima ih oko 1500, a dosta vremena je proslo
Slogan-200 din, dva dana 500.
Nigde veze. Jedino ako svi misle da ce pobednik dobiti put u Pariz. Sva sreca pa ovi nisu stavili sta je nagrada :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top