Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

SMS - Klub prijatelja

Статус
Затворена за писање одговора.

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
ok je ideja, nadam se da ce zaraditi nesto!
ali voleo bih da je sve ovo masovnije, ipak Partizan ima mnogo navijaca, dal nisu svi obavesteni il sta vec.
trebalo bi mozda mi navijaci da napravimo neku vecu akciju, da podignemo malo tu navijacku svest, i pomognemo partizanu da ostvaruje ovakve uspehe i narednih sezona, stvarno ako u nesto vredi uloziti to je KK Partizan!
ako niko nece da ulozi u partizan, mislim da klub moze da se finansira dobrim delom od navijaca jer ih ima onoliko, sto kroz karte, kupljene dresove, razne akcije...moze da se napravi odredjeni recept po kome bi navijaci finansirali klub, tipa fenerbahce u turskoj...
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Klub prijatelja-poruka 100 din, ima ih oko 1500, a dosta vremena je proslo
Slogan-200 din, dva dana 500.
Nigde veze. Jedino ako svi misle da ce pobednik dobiti put u Pariz. Sva sreca pa ovi nisu stavili sta je nagrada :D

I meni je to jos juce upalo u oci kad treba da se pomogne klubu onda tek poneka poruka a kad treba da se posalje slogan i osvoji neka nagrada onda se salju poruke samo tako. :confused

Da me neko na shvati pogresno namam ja nista protiv toga samo mi nije jasno zasto je to tako.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Zato što smo Srbi. Makar većina od nas.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Da i zato sto nas covek kad da pare hoce da dobije nesto za uzvrat cak vrlo cesto i nesto sto mnogo vise vredi od onoga sto je je ulozio. Pa tako ljudi videli tj nagadjaju da ce biti put u Pariz za dz koji je 700-800e a poruka 200 din i naravno da ce svi da nagrnu!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... i da li ste sada nešto naučili iz marketinga? Nadam se da jeste!

Partizan mora da daje neke nagrade da bi privukao što više ljudi da šalje poruke, ili nešto slično. Od ljubavi se nikada nije živelo pa što bi sada.
 

Crno beli svet

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2009
Порука
107
Reaction score
0
izgleda da je tako webgazda :)
sada su i igri verovatno karte za F4, jos nije odluceno tacno jer se jos ceka da se vidi koje ce biti dostupne
videcemo uskoro, ali slogani su prelepi i treba ih sacuvati

naravno da klub daje nagrade
 

Duci Kecman

Grobar
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
303
Reaction score
0
Neka bude samo neki borbeni slogan, a za nagrade mislim da svi ocekuju premiju, u suprotnom ne bi ih bilo ovoliko...:)
Jos nesto..Nadam se da od ovih para bar pola zavrsi u KK, jer sam cuo da operateri deru..:/
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Ma nek se samo šalju poruke, a sad da li se šalju zbog nagrade ili ne, to je manje važno.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Neka bude samo neki borbeni slogan, a za nagrade mislim da svi ocekuju premiju, u suprotnom ne bi ih bilo ovoliko...:).../

Tako je...Borbeni slogan da bude, pre svega...I istovremeno nikakav slogan koji "unapred" ima u sebi osvojenu Evropu, vrh Evrope, titulu evropskog šampiona, pokorene protivnike na F4...To nam ne treba.

Lako ćemo mi praviti novi (pobednički) slogan ako budemo prvaci Evrope, jel tako? :)

Ovo je slogan za ispraćaj u Pariz, a mi i stigosmo dotle zato što nismo unapred pobeđivali...

Neki atribut borbe, neka mala pretnja svima (ne prevelika, da ne lajemo previše), neko "vezivo" za lokaciju (Francuska i Pariz), možda i neko isticanje da se borimo protiv giganata (pre svega ekonomskih) i to je to...idealan slogan je "skockan". :)
 

Dr.Hofmann

Guest
Ne treba biti previše pametan pa zaključiti zašto poruke na ovu akciju stižu ovom dinamikom kojom stižu , za razliku recimo od akcije "klub prijatelja",naravno razlog je to što su ljudi predpostavili da će nagrada biti karte za final four ili čak plaćen put i karte za Pariz.
Ja lično nisam za tu priču tipa "slogan" i ta vrsta senzacionalizma ali ako donosi bilo kakvu dobit Partizanu nemam ništa protiv!!
A ako predpostavim da "podela kolača" između mobilnih mreža i Partizana ide u nekom odnosu 50%: 50% ili 60%: 40% , znači da negde od svake poruke imamo oko 1 evrić pa nek ih bude što više !!
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ma bitno je i to da veci deo prihod od SMSa ide u KK a za ostalo cemo lako.
 

Crno beli svet

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2009
Порука
107
Reaction score
0
polovina ide klubu i to je ok, ne moze nikako drugacije na zalost
a slogan za Pariz ce izabrati igraci verovatno, da se i to zna a i red je da oni izaberu a ne neko drugi
 

Duci Kecman

Grobar
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
303
Reaction score
0
Au bravoooooo!!!
Verovao sam da ce neko merodavan birati slogan, ali mi igraci nisu pali napamet...BRAVO !!!
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
C b s
Hoće li sms prijatelji moći nekako na spisak,da kupe karte za Pariz,bar 10 sa najviše poruka?
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Igraci biraju. Sjajno! Zna li se kada ce biti proglasen pobednicki slogan?
P.S. Dumajuci za tu igru, smislio sam milion nekih parola, od kojih mnoge nemaju veze sa F4 i Evroligom, vec su o igracima i Duletu...ako klubu bude trebalo, tu sam za dzabaka :D
 

Crno beli svet

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2009
Порука
107
Reaction score
0
ne jos, jos ime vremena za biranje slogana ali se vec gledaju
sjajni su svi i uzivanje je ih citati :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top