Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok 2010.

Статус
Затворена за писање одговора.

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Sasvim ok statistika....ako bude zamena Maricu bice odlicno. Samo ima problema sa licnim greskama. U NLB ligi je među top5 po tom pitanju.
 

Nikola R

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
135
Reaction score
19
dobili sponzora od 700k+ a dovodimo Raska , jbm mu mater sta bi bilo da nemamo para? Stimac? Reaktivacija Stragarca? Grusanovic?
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Ni meni se nije sviđalo njegovo ponašanje u igrama protiv nas, ali mislim da u kombinaciji sa Marićem može da bude jeben tandem , dosta je pokretljiv i nije grbav zna da odigra leđima i da ima i solidan šut spolja.

Od pljuvačine nema ništa srećno mu u crno belom dresu!!
Управо то.
Против нас је играо на кварно, уосталом као и скоро сви који су играли ове сезоне за Хемофарм, а против нас.
Видећемо, надам се да нису погрешили што су га довели, ипак имају Тодорић и Даниловић доста искуства са играчима.
Срећно у црно - белом дресу, и да демантујеш све што ти се у овом тренутку замера као мана.
 

Šurda

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
148
Reaction score
0
Verovatno je mislio da mu bude rezerva.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Polako ljudi. I ja sam se u srednjoj potukao sa osobom koja mi je danas najbolji drug. Pa sta? Jbg dodje nekada do konflikta izmedju ljudi, ne treba biti zlopamtilo.
Sve najbolje Rasku Katicu.
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Verujem da ce Maric(ako ostane kod nas) da ga prebija svaki trening. Zasluzio je!
A sto je najgore,pomislio sam da ovo moze da se desi, negde na sredini sezone.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Polako ljudi. I ja sam se u srednjoj potukao sa osobom koja mi je danas najbolji drug. Pa sta? Jbg dodje nekada do konflikta izmedju ljudi, ne treba biti zlopamtilo.
Sve najbolje Rasku Katicu.

Nije stvar u tuci, stvar je u mrznji prema nama koja mu je izbijala u ocima pri svakom susretu, a ne na tom mecu. Sve se videlo. Govedo i govno od coveka
Posle odjebavanja navijca, lizanja sa gradonacelnikom koji je hteo da nas gasi i zabranjuje(sad ce Je-Ne-A da uskoci), sad jos ovo
Urusava se ono sto smo zajedno izgradili.
 

Duci Kecman

Grobar
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
303
Reaction score
0
Kada cete da shvatite da mnogima, ukljucujem i sebe u tu grupu, moze komotno da tucu stavi po strani..Svi smo se potukli i mirili, kada si sportista pogotovo..
Ali ovaj je toliki luzer da je tuca samo kap koja je prelila casu...
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ja mislim da ce i Maric da ode i da je on ta teska petica.Ne znam sta da kazem za njegov dolazak.Ogranicen igrac,30 godina,napravio sranje,.......Da imamo i 10 miliona godisnji budzet opet bi doveli slobodne igrace.Pa dal je moguce da posle svih finansiskih davanja nisu bili u stanju da nadju centra,nego bas njega.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
A kad bude kidao u Evropi i davao 30 + poena svi cete da ga gotivite! :buhaha
 

grobarstvo

Guest
Ajde malo da smirim tenziju.Imam druga iz Nemacke koji ponekad navrati leti do mene,navija za komsinicu.Ali nije to problem.On je toliko nahvalio Raska dok je igrao u Nemackoj.Ako mi verujete ,on ga hvali kao da je Lebron.Kaze da je bio vrh u Nemackoj.Ubedljivo najbolji centar.Ajde da mu poverujem.Sa druge strane,mnogi ga kritikuju zbog tuce i zato sto je igrao na kvarno.Pa to je normalno.Kako na posten nacin pobediti Partizan?Nikako_Onda daj da se bijemo,vredjamo ,guramo...Jos nesto.To je bilo u malom seskom klubu koji se valjda zove Hemofarm.Ipak ce mu Todoric reci gde dolazi i da to sto je radio kod seljaka ,mora da zaboravi.Ostaje nam ,i pored svega nabrojanog,da ga podrzimo.Ipak ce se boriti za nas i tuci druge zbog nas.Sta ce pojedinci reci ako bude najbolji strelac i igrac u odlucujucem mecu za top 8?Da li ce ga i dalje pljuvati?Ljudski je gresiti ali je bogovski prastati.Grobari,pruzimo mu podrsku.On je nas,od danas.Rasko ,dobro dosao.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.769
Reaction score
55.461
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ni ovi nisu baš tolike budale da on bude startna petica,on je zamena za Slavka koja pritom ne troši mesto za stranca,nije čak ni stvar u tome,čak i da preguram preko njegovih limitarinih kvaliteta i razumem da je doveden igrač pre svega za odbranu i rezerva Mariću ili nekom drugom,ne mogu da pređem preko toga da uprava tako pljune u naše igrače,juče te je neko hvatao za gušu i pljuvao a sada ti ga uprava dovede na trening i kaže " e ovo nam je novi igrač- sprijateljite se"...
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Kad je sve vec gotovo, svi zivi objavili, ne razumem apsolutno nas zvanicni sajt. Pa oni umesto prvi, on ce zadnji da objave... :roll:
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Он је замена за Славка.
Зар стварно мислите да Алекс није питан за мишљење о овом трансферу. Нисам инсајдер, немам информације само размишљам хладне главе и знајући како код нас у клубу функционишу ствари (читај породично).
Колико су се само пута покачили наши на терену са циганима па се опет на крају изгрле и рукују уз осмехе.
Друго, Славко је имао великих проблема са понашањем пре Партизана. Ја га се сећам још из млађих селекција ФМПа и поготово из Звезде и Будућности. Чак и код нас је Дуле имао највише проблема са обуздавањем његовог темперамента.
Nije stvar u tuci, stvar je u mrznji prema nama koja mu je izbijala u ocima pri svakom susretu, a ne na tom mecu. Sve se videlo. Govedo i govno od coveka
... и онда дође код нас да игра да би нам урушио клуб изнутра. Ајте молим вас... Иначе мислим да је одличан играч за улогу која му је намењена. Сви смо имали примедбе на његово понашање у финалу, али сад је наш играч и готово. Колико је само играча који су имали врло коректно понашање и поштовање према Партизану али су их у њиховим клубовима затровали мржњом према нама: Марјановић. Кешељ, Штимац, Мариновић, Мачван...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
A Stimac i Marinovic su nasi zapravo :D Msm tako sam cuo a upuceniji mogu da potvrde ili opovrgnu :D
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
ne bih znao kako da sakrijem svoje razocarenje, kada cu u svetom dresu gledati ono "brdsko g*****". svi pominjete tucu u vrscu, ali 10 dana pre toga sam bio svedok situacije kada je kidisao na Vula Aleksica u drugoj tekmi polufinala u KG-u, na plus 20 za hemofarm. bez pardona je zamahnuo na decka od koga je duplo tezi. Ispljuvao ga je ceo Kragujevac zbog toga, a tamo je postao neko ime, odakle se pridruzio "kraljevima sljake".
vaspitanje, maniri, fer-plej su strane reci za njega. izvredjali ste i Stragarca i Mikana, pa cak i Jagodnika u poredjenju sa njim. covek nije dorastao nasem dresu ni karakterno, ni igracki. potencirao sam njegovo ponasanje i na prvoj utakmici plej offa i sigurno necu polizati sve sto sam rekao, kome je svejedno neka mu je na cast.
ako je on zamena za Marica ili Robertsa, 'ajde da odmah smanjimo apetite i fokusiramo se na odbranu domace lige ili eventualno ofucale "guma lige", gde ce nam izgleda glavni rival biti Cedevita.
jbg, veci mi je ovo udarac, nego da su u paketu otisli i Veseli i Maric.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Trebace mi jedno dva dana da dodjem sebi.......

Nadam se da ovo sto se desava nema veze sa prekrsajnim prijavama i celim procesom koji se vodi kao nekom vrstom kompromisa pred sudom :/

i da nadam se takodje da ova vest nije istinita :/
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top