Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok 2010.

Статус
Затворена за писање одговора.

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Katic je dobar igrac, e sad kakav je covek to cemo da vidimo... Dajte mu sansu. Uopste nije los.
 

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Ne zelim sada da ulazim u igracke kvalitete Raska Katica jer ga nisam dovoljno pratio da bih mogao o tome da pricam ali mogu o ljudskim jer su svi videli sta se desavalo u mecevima Par-Hem. Pre svega stalno trazenje sukoba sa Aleksom i Slavkom zatim lakat nad Mekalebom(koji je inace Vujosevic spominjao par puta) i kao vrhunac ona tuca u Vrscu sa Maricem i udaranje Pere Bozica sa ledja.
Ne kazem da su svi igraci koji su igrali u Partizanu cvecke ali mislim da je Rako Katic daleko od osobe koja ispunjava uslove da igra za sveti klub.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!

Duci Kecman

Grobar
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
303
Reaction score
0
Koliko sam shvatio katicev ugovor je na godinu dana...?
Neka Slavko uzme zasluzen honorar i neka se vrati, tek sad kada vidim zamenu shvatam koliko ce nam faliti...
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Tuljo

Hvala ti na informaciji, stvarno sam se nervirao, reko sta rade ovi :) Izvinjavam se sajtu :)
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ма то Туки хоће да каже да се зна са ПР .... :D
 

Dr.Hofmann

Guest
Hhahaa da upravo , jaoj majko moja nasmeja se slatko

Samo se vi sprdajte sa Ratkom kad ga u oktobru budete hvalili setite se šta ste pisali .
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Pravo sa puta cim sam stigao upalio komp da vidim sta se desava i bolje da nisam. Znaci sok kakav nisam osetio ni kad je dule potpisao za CSKA. Prosto ne verujem da takva nosata kretencina mislim sve su cinjenice :D dolazi u nas KKP. Citam kako cemo ga hvaliti.... lele dal ste vi ljudi pametni pa on ima 30 god ogranicen ko terasa a joj majko moja pisete kao da dolazi jedan od najvecis svetskih talenata a ne to brdsko govedo... Prosto ne verujem dal je moguce.... A jos ako je gazda u pravo za ta 2 soka ili 1.... Kuku nama.......
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ukoliko je i oficijalno potpisao, zelim Rasku Katicu dobrodoslicu i nek' se pokaze u najbolje izdanje i nek' demantuje sve one koji misle da on nece biti pojacanje Partizana!?
I nadam se da ce Maric ostati, tj da ce Katic biti rezerva Marica.:wink: :?
 

Trile Grobar

Početnik
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
183
Reaction score
1
Локација
Sombor
Pregrizi prste kojima si to kuckao. Ma zajebava nas malo gazda da dobije na popularnosti. Rasko, nadam se da ces igrati dobro i ginuti za sveti dres
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Gazda, ako znas nesto, brate reci, nemoj da nas i ti sekiras :cry:
Mislim da je bilo dosta sokova ne samo za danas nego za ceo prelazni rok.
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Ja se samo bojim da ovo znaci da Maric odlazi...
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Katic je zamena Vranesu. Ako Maric i ode slucajno, ako "grune" neko veliku ponudu, dovesce se prvi centar i gotovo. Katic, pa sta sad!? Kad pogledamo ova tri igraca koje mso doveli, odlican prelazni rok, a moze samo da bude jos bolji sa preostalim pojacinja (plej i krilni centar i da ostavimo mogucnost za jos nekog...).

Eto i Pera Bozic danas produzio ugovor zvanicno, neka digne jos 3-4 pehara naredne sezone :) Nadam se da ce uskoro uraditi i Kecman, a kada vec ovako brzo da kazem, kompletiramo ekipu, nadam se mozda uskoro novom pojacanju...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top