Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
....

Ne svidja mi se ova vest...Ali sta je tu je,bar je profesionalac
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
JE NE A,

ako je ovaj stakor klasa za radisu, sto mozda i jeste, meni se cini da su tu negde, odgovori mi sta je Bozovic za ovog ?

koji su ga kurac terali, sto je otisao ?

boljeg golmana od Bozovica Partizan nije imao jako dugo vremena. sta nam je ovo trebalo, ja ne znam.

dalje, koji su moj dovodili radisu ? sto odmah nije doslo cigance ? ako reprezentacija nije mogla da nadje bolje resenje, jer niko drugi nema srpski pasos, zasto smo mi ovo doveli da vracamo u zivot ? zasto ne stranac? hoces da kazes da niko bolji od ovog nece da igra ligu sampiona protiv arsenala ? jel mi to opet cinimo neke usluge toj poganoj reprezentaciji ?


odgovori mi na ova pitanja, pa cu ja tebi ispricati pricu kako me je stojkovic pobedio u klikerima na prvenstvu grada loznice i od tad imam kompleks...

Za Božovića se potpuno slažemo, oduvek...ništa se tu nije promenilo u mom mišljenju...

Pojeli smo kao klub govno sa puštanjem Božovića, baš kao što smo onda pojeli kao klub govno sa dovođenjem Radiše Ilića.

Pa je onda neko fala kurcu video koliko je govana pojeo, pa je rešio (valjda) da ispere usta u zadnji čas!

Eto tako ja na sve ovo gledam.

Mi smo Stojkovića MORALI da dovedemo još onda, iz Zemuna...bio je tad skoro potpisao...ništa on danas nije lošiji golman nego onda. Samo je još puno iskusniji. I ni najmanje ne sumnjam da će opravdati to što smo ga doveli. Ni najmanje.

A sad ti meni pričaj - kako se zove ta riba koju ti je maznuo i kresnuo? :)
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.999
Локација
Храм фудбала
Ево ја сам један од тих,који је молио Бога да га Антић склони са гола.И то само из једног јединог разлога.Због тога што није имао клуб и није бранио,а неки су други бранили у солидним клубовима и то јако добро.И због тога мислим да су они заслужили предност испред Стојковића.Али једно је сигурно.Стојковић је тренутно најбољи Српски голман.:ziveli

hahahahaahahaha, izvini je l' to bio neki vic?? ne znam da li treba da se smejem ili ozbiljno da shvatim to? voleo bi da cujem razloge zbog kojih se Stojkovic kotira kao najbolji golman u Srbiji?


Главни је разлог тај да бољег од њега сигурно нисмо могли узети.Ево ти ми реци који би то други Српски голман дошао у Партизан а да је бољи од ВС.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.477
Reaction score
38.444
@Je-Ne-A:
Jel' onda kada je pre utakmice u Gornjoj Varoši sa nama u svim novinama trubio o tome kako će braniti za cigane kako bi im doneo titulu, da bi potom dobio slatkih 5 komada od parnog valjka?
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
:D

ako procitas moje postove o dolasku Mrdje ili Klea shvatices da nije sve u tome sto je stojkovic musavac. a musaviji je od ove dvojice pet puta.

zanima me zbog cega smo doveli "naseg" najboljeg golmana, a ne najboljeg golmana koji bi branio za nas?
stojkovic je po meni los golman, los covek, potencijalno remetilacki faktor (seti se slucaja disljenkovic u reprezentaciji).
pitam te, da li mislis da na planeti zemlji ne postoji golman bolji od stojkovica koji bi branio u ligi sampiona ?
ja mislim da ima.
ja mislim da je ovo nekakav dil koji ce nas samo opet podeliti i zbog toga pizdim.

Stojkovicu, odjebi.

mislim da smo u ovom trenutku izabrali odlicno resenje...naravno da postoje bolji, ali i ovaj moze da brani jako dobro :)
njegovo ponasanje jeste fuj, ali eto nam ga na tacni...mlad je..a mlada dusa podobna vosku, rece dositej, pa ako je stanoje smeker ko sto jeste, no problemo..

ne brini se za podele, rekoh ti, ako bude dobro branio, nece biti podela, ako ne bude, opet nece...vraca se u sporting ;)
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
29982_1140540650430_1734868545_269859_2889810_n.jpg
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
,,ja sam ga savetovao da ide..iz profesionalnih razloga,a i dobro je za srpski fudbal.zvezda je u kurcu ,sve je budale vode.sto ga nisu zvali ove 3 god da dodje..ne zajebavaj.dok je bio u kanalu niko iz zvezde da ga nazove"

Ovo je je Vladan Stojkovic poslao kao poruku mom drugaru na pitanje zasto je dozvolio da Stojke dodje kod nas!!!!

Vonlanten bi bio dobro pojacanje.

Mene brine sto cemo mi na kraju godine ostati bez igraca!!!Neke cemo mlade prodati,neke vratiti na pozajmice,nekima c eisteci ugovori....

Ljudi ovo nije dobro!!!!

Snajder se opasno napalio i krenu je da srlja!
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.178
Reaction score
751
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
A ja bih da pitam one "nezadovoljne"... koga bi vi hteli na golu????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bravo Djuro (mislio sam da ovo necu reci nikad), dovodi Vonlantena i jos jednog jakog stopera pa da se doceka prolece!

Lepo rece Radakovic (inace, taj bivsi igrac Partizana koji mi je rekao za pojacanja), 2,3 super odlicna pojacanja... Vlada, ako dodje Vonlanten i jos jedan stoper...

Да у праву си,ја сам заборавио да смо ми добили најбољег голмана на свијету.Јбт зајебасмо шеике из ситија!

Па погледај списак репрезентације,па ћеш виђет да је три голмана испред "овога".Људи саши илићу је требало пола године да се спреми,а овога ми нити можемо,нити хоћемо,нити је заслужио да га и један једини меч "чекамо"!:banghead
Samo to i nista vise! Za Mrdju sam navijao svim silama da dodje, zabole sto je igrao tamo, ali ovo je bre olos, kojem ledja drze najveci kriminalci u Beogradu. Dolazi na pozajmicu na godinu dana. Videcete kad ode kako ce i sta ce da prica o nama.

значи то!
Како имам осјећај да ће на крају цигани нас да напуше курчине....

Cekajte ljudi, da li je vam bitnije da je Partizanovac, ili da je dobar fudbaler. Ja vas stvarno ne kapiram. Stojkovic je Bufon licno za nesrecnog Radisu. Iako sam Radisu ja mnogo zgotivio, covek nije dobar golman i unistio bi nas u LS.
I sve one sto nama (koji podrzavamo dolazak doticnog) porucuju, da je ubijemo, da nismo normalno - Hvala Vam lepo, bitno da vi niste slepi kod ociju...
Umesto da se svi (vecina) radujemo, dolaksu reprezentativnog golmana, ovde se stvara atmosvera, kao da se ide u klanicu.
Strasno...

ДА ЈЕ ДОБАР ЧОВЈЕК!!!А неко ко се понаша као он сигурно није, што би ође рекли,"људурина".
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Šta bre koga bismo hteli na golu?! Šta ti misliš?! Naravno da nismo hteli Bufona,Kasiljasa itd... Ali nismo hteli ni ovog nesrećnika... Stojković je RUPČAGA od golmana!!!
Veci nesrecnik je sigurno Radisa :wink:
Vlada je za ovog licno taj Bufon:wink:

I za ove sto ne vole cigane u klubu... navijace vodite na tribinu, a profesionalce pustite na teren!
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Ma i taj Li Adi bi doso u partizan sad citam da su ga prokrijumcarili na 4marakanu. Da je bar jedan razgovor obavio sa Djurom zna se gde bi doso.
DOBRODOSO STOJKOVICU
cekamo sliku sa salom Moja Kuca :D:D
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
pametno je sto dovodimo igrace na pozajmicu ... ne treba sad srljati i bacati pare na neprovjerene igrace...

najvise para treba potrositi u decembru i da tad imamo kompletiran tim sa igracima koji imaju duge ugovore ... pa da u junu samo dovedemo jednog il 2 dobra ...

kvalifikacije prerano pocinju ... ovaj put smo imali puno srece .. sa dosta neuigranim timom smo prosli dalje
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Samo jedno pitanje... Da li stvarno mislite da je Radisa bolje resenje od Stojkovica? Na stranu to za koga navija, on je duplo bolji golman od Radise. Ako nista, onda gledajuci po zadnjem svetskom prvenstvu, gde je mene prijatno iznenadio. Sa igracke strane, ja sam zadovoljan dovodjenjem Stojkovica, rupa je nekako morala da se zakrpi.

A sto se tice njegovog navijackog opredeljenja. Veci deo je bio za dovodjenje Mrdje ( i ja medju njima), a po meni, Mrdja je mnogo veci navijac komsinice nego Stojkovic. Bitno je da se profesionalno odnose prema obavezama, tj. da odradjuju svoj posao. Verujem da ce Stojkovic vec od prve utakmice pokazati koliko je bolji od Radise. Samo se setite da je ekipi bitnije da golman brani ono sto je realno, a ako odbrani nesto nerealno, to je samo plus. Ajde da neki golman ponekad primi gol koji je realno trebao da odbrani, ali Radisa je na svakoj utakmici primao takve golove. Jeste i odbranio neke dobre suteve, ali sto je mnogo mnogo je.

Neka brani kao na SP, i ja sam prezadovoljan :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top