Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
@Je-Ne-A:
Jel' onda kada je pre utakmice u Gornjoj Varoši sa nama u svim novinama trubio o tome kako će braniti za cigane kako bi im doneo titulu, da bi potom dobio slatkih 5 komada od parnog valjka?

Ne znam na šta ciljaš, ali znam 2 stvari vezane za njega i cigane:

Prolećni deo sezone 2004/05:
Cigani sve vreme 3 boda iza nas, dišu nam za vrat. Odlaze u Zemun (Kratko Ostanić na klupi cigana, Vermez kod nas), tamo se utakmica završava 0:0, Stojković branio KAO BUDALA (toliko dobro, da ne bude nesporazuma :)), mi odlazimo na "+5", laganica onda remiziramo u rupi (Đole za 1:1) i to je to, overa naše titule...

Leto 2005. godine, početak sezone 2005/06:
Stojković prešao kod cigana (jer smo mi pojeli govno!), oni igraju 0:0 protiv Brage u rupi, odlaze tamo i on u Bragi kreće da DIVLJA (opet u pozitivnom kontekstu), brani i moguće i nemoguće i praktično sam-samcat uvodi ciganiju, ni krivu ni dužnu, u Ligu UEFA što je njihov najveći uspeh u Evropi u poslednjih skoro 20 godina...Da stvar bude gora po nas, to u Bragi se dešava par sati posle naše najveće blamaže u Evropi u ne znam ni ja koliko poslednjih godina i decenija (Tikva)...

Toliko o tome da li je i koliki je profesionalac. Uzeo je ciganima titulu kao tuđi igrač, praktično je nama dao u ruke (igrajući za svoj klub Zemun), da bi onda te iste cigane uveo kao njihov igrač u Ligu UEFA...

A kako je u derbijima branio za cigane protiv nas? Koliko je kikseva napravio? E, toliko kikseva će da napravi i kao naš golman!

A u čitavoj sezoni neće imati toliko kikseva koliko ih je Radiša nagomilao u ovih mesec dana!
 

AlekGera

Početnik
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
51
Reaction score
0
Lepo, Stojkovic da pridje JUGU, poljubi grb " mozda mu i progledamo kroz prste " kazem MOZDA!!!
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Veci nesrecnik je sigurno Radisa :wink:
Vlada je za ovog licno taj Bufon:wink:

I za ove sto ne vole cigane u klubu... navijace vodite na tribinu, a profesionalce pustite na teren!

Ovo što si napisao ću ti zapamtiti,pa ako ova nesreća ikad stane na gol Partizana i napravi glupost kakve redovno pravi,onda ću te prijatelju pitati šta nam je činiti...

Stojković je extra profesionalac,ne pije, ne puši,one slike koje cela planeta videla je montirao neki zli Grobar...

Nemam problem sa tim što je lik ciganštura,ali imam problem sa tim što čovek pojma nema,mrzi Klub za koji ja živim i on treba da brani za nas?! Strašno...

MOGU DA TI PUŠE RADIŠA!!!
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.170
Reaction score
707
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
А шта ако против гана одбрани пенал у 90-ом минуту.Шта ако нас његове одбране у ЛШ одведу даље...:pfc:

Опет кажем ДАЈ БОЖЕ!Ја не бих имао образа ниједном циганину да се смијем у фацу,због овога трансфера.Само помислим,па тај њихово чедо,циганчина,па погледајте ове интервјуе,слике,овај коментар испод што сам цитирао.Не знам више нисам паметан,а и видим да газда мудро ћути,па ћу чини ми се и ја његовим стопама:D
:buhaha


Stojkovicu je prvi komentar, minut posto je Busufa hitnuo loptu za Svicarsku bio "smejem se, a plakao bih". Napred Partizan!

Ови што откидају на долазак,само прочитајте ово,па поново размислите.Е мој Дуле ти си био пеницлин за овакве
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
@ el mago

Nema sta s tobom da se raspravljam... zna se to oko reprezentacije i Stojkovica...
Kukajte kolko ocete, vazno je da je meni lepo sto konacno imamo golmana (posle Ivice)!

Jebiga ljudi, sto se tice ovih pozajmica... treba platiti klubu za raskid ugovora, mi te pare JOS UVEK nemamo! Vonlanten ako dodje na pozajmicu, vratice se posle jedne sezone a doci ce Zabija... ljudi, pa zar mislite da bi Vonlanten jedan dosao u Srbiju tek tako??? A decko je vrlo mlad, nije na zalasku karijere da bi dosao da se sprda po nasim poljanama za brdo kesa...
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Može da ga poljubi sto puta cigansko govno ostaje cigansko govno
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
ljudi bas smo se podelili oko stojkovica!!!!:banghead
pustite ga neka okusa srecu i u jednom velikom klubu...:napred Partizan
evo radisi smo oprostili tri kiksa,a sta da nismo prosli anderleht ko bi bio sad na stubu srama !!!i kako bi neki sada pisali.........
zato samo napred vreme ce pokazati!!!
partizan iznad svega!!!!!!
zato jos jednom dobrodosao stojkovicu...(konkurencija nije na odmetu)
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Nesto razmisljam, kolko bi nam legao Rukavina sad, imamo para, rupu na desnom beku, a ne verujem da bi on pre igrao 2. nemacku ligu nego ligu sampiona, ne znam sta bi bio problem...
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

1. Voleo bih da Stojke po dolasku u klub kaze da je cigan bio i ostao,te da je profesionalno prihvatio poziv Partizana(bez obzira sto je u pitanju pozajmica).
2. Dok nije bio "nas" svi do jednog smo ga pljuvali.I njega i Antaru sto ga zove u repku,prema tome manje dvolicnosti.
3.Dobro je sto je pozajmica
4. Stojkovicu,sve najbolje,dobro nam dosao...


Ovim potezom pokazujemo da cemo za par godina biti poput kk Partizana,i da ce svi talenti zavrsavati kod nas. Do sad je bila neka gruba raspodela PFC 40% cz40% ostali 20%
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Lepo, Stojkovic da pridje JUGU, poljubi grb " mozda mu i progledamo kroz prste " kazem MOZDA!!!

Jedino da nam da da mu svi metnem u ženu :D

svadba_vladimir_stojkovic_i_supruga_10.jpg
 

nenadblues

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
107
Reaction score
0
Локација
Beograd
Nekima je izgleda problem da shvate da postoji razlika između igrača i navijača.Pa ovo je recimo osnovna.
1.Navijač ima slobodu da izabere klub za koji će da navija.
2.Fudbaler ide tamo gde mu plate za poso kojim se bavi.
Ko ovo ne može da shvati,njegov problem.

:napred Partizan http://www.youtube.com/watch?v=l-tN56w6ed0
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
Za Božovića se potpuno slažemo, oduvek...ništa se tu nije promenilo u mom mišljenju...

Pojeli smo kao klub govno sa puštanjem Božovića, baš kao što smo onda pojeli kao klub govno sa dovođenjem Radiše Ilića.

Pa je onda neko fala kurcu video koliko je govana pojeo, pa je rešio (valjda) da ispere usta u zadnji čas!

Eto tako ja na sve ovo gledam.

Mi smo Stojkovića MORALI da dovedemo još onda, iz Zemuna...bio je tad skoro potpisao...ništa on danas nije lošiji golman nego onda. Samo je još puno iskusniji. I ni najmanje ne sumnjam da će opravdati to što smo ga doveli. Ni najmanje.

A sad ti meni pričaj - kako se zove ta riba koju ti je maznuo i kresnuo?
:)

koga bi on mogao da kresne?! :puke
njemu ne bi dale ni prijateljice noci sa auto-puta E-75...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Stojkovic

Pojacanje! -Jovanovic-Krstajic-Kizito
(Stevanovic)
Kamara(Petrovic)
Tomic - Moreira - Ilic

Kleo - Iliev
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Uf, ala je ovo bila bomba! Obaramo rekorde po broju golmana kiksara u klubu.

Ovaj Stojkovic ni prici nije ciganstura kao Koroman, Lazetic ili Mrdja. A valjda je u reprezentaciji i inostranstvu pokupio nekog iskustva i profesionalizma. Sad, nas Radisa mozda jeste maksimalno pozitivan i simpatican lik (covek sa kojim bi svi da se napijaju u kafani), ali ljudi, nije za golmana. Stvarno svaki put kad predje protivnik polovinu svi vec vide loptu u mrezi. Cak i kada igramo protiv indjije. I onda se cudimo sto odbrana panicno reaguje i izbacuje loptu sto dalje.

Znaci, Stojkovic jeste da je igrao kod komsinice i jes' malo poremecen, ali je relativno pristojan bio u reprezentaciji i to bez redovnih utakmica u klubu. Neko ko je branio i kod nas i u francuskoj, portugalu, engleskoj, na svetskom prvenstvu u svojih 26-7 godina je svakako bolja opcija od 33god.golmana koji je imao izlet do OFK-a i Borca. A ljudi sto zale za Bozovicem... I on je imao masu bisera, mada sve u svemu je bio pristojan golman i nista vise.

Sumnjam da je klub i mogao bolje u ovom trenutku. Ipak nije mala stvar imati reprezentativnog golmana. Kahriman je dobar ali nije neko cudo. Austrijanac bi bio bezveze. Djuricic bi bio super, ali on ima dobar ugovor, a mr.Djura je jako tvrd na parama. Brkica slanina sada ne bi prodavala. Tako da je ovo dobra opcija. Ako ne valja vratimo ga u Portugal. Branice Zivkovic ili opet Radisa.

Sad je samo pitanje koji ce od sadasnjih golmana da leti...
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Ovo što si napisao ću ti zapamtiti,pa ako ova nesreća ikad stane na gol Partizana i napravi glupost kakve redovno pravi,onda ću te prijatelju pitati šta nam je činiti...

Stojković je extra profesionalac,ne pije, ne puši,one slike koje cela planeta videla je montirao neki zli Grobar...

Nemam problem sa tim što je lik ciganštura,ali imam problem sa tim što čovek pojma nema,mrzi Klub za koji ja živim i on treba da brani za nas?! Strašno...

MOGU DA TI PUŠE RADIŠA!!!

Kao prvo, svaki golman napravi glupost i ne mozes mi nista reci povodom toga...
Drugo, kao sto rece jedan bivsi igrac cigana, vecina fudbalera ti pusi i pije... jel bi voleo Adrijana u Partizanu? Ma sta ce nam, drogira se... drogirao se i Ciric pa bio i ostao igracina... dakle, pusti i to...

I ovo, Radisu gotivim do IMBECILNOSTI, branio je odlicno u Briselu koliko god se neko ne slagao sa tom cinjenicom... ali, da se ne lazemo, u ovom trenutku je bolje imati sigurnijeg golmana od Radise, jer je ovo LS.

P.S. Inace, imam informaciju i da Radisa odlicno brani na treninzima a da je to sasvim drugi Radisa kada izadje na teren... sta mu se desi tada, ne znam...
 

Mirge

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2008
Порука
249
Reaction score
0
Локација
Republika Srpska
Neka Stojkovica. Sta se cudite, pa uvijek se prelazilo iz manjih klubova u vece.. Nadamo se da ce u ovom nasem klubu nauciti jos neke manire i eto.
 

Гпб

Guest
Не подржавам овај потез али добродошлица човеку у нашу породицу, само нека одигра на свом нивоу и ја му ништа нећу тражити или замерити!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top