Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Ahh, cekaj, kad udjemo jos jednom u LS, onda i standard raste, plate rastu, ugovori se dizu. Sledece godine u ovo vreme tih 450k ce nam biti kao casa vode. :D
 

Topic

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
34
Reaction score
0
Po meni prelazni rok je odrađen mnogo bolje nego što smo mogli i zamisliti. Moglo je i bolje, ali i ovo je sasvim ok. Kad pogledamo par godina unazad možemo biti i više nego zadovoljni ovim prelaznim rokom.
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Mislim da previse igraca iz prvog tima odlazi na kraju sezone zbog isteka ugovora/pozajmice/penzije plus neki su dovedeni na dve cini mi se a nisu jos u prvom timu mislim na Babovica (jel i nesrecni Radisa na dve?).

Jedini pravi potez je dovodjenje Kamare na 3 godine ugovora (zasto ne 4?) i dovodjenje mladog Savica koji je talenat i trazen je bio.
Minus je Galesic koji je ocigledno talenat i reprezentativac a ispalo je smesno, zamalo da mu sjebemo karijeru (mi ili Gorica nebitno).

Sve u svemu mucak po meni ko sto rekoh "krpljenje dupeta" bez prava na otkup ugovora sto je lepo @Markovic primetio.

Naravno bice lepo gledati jednu sezonu mocan Partizan ali sta posle?

I jos nesto ovo krpljenje tima bi bilo vrhunac da se dovede jos jedan napadac po mogucstvu poznat i mator ali ovako Boja kao "poznati reprezentativac" :confused??


Na kraju za mene je ipak svaki dosadasnji prelazni rok u kome ne oteraju Moreiru odlican.
Nadam se brzom povratku u tim naseg najboljeg igraca i da prestanu sa tim laznim optuzbama koje su poturili u medije kako sabotira tim (izgleda da su i trenera ubedili u to :cry:).
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Koliko ja znam Stojkovicu je i bilo planirano da se ponudi trogodisnji ugovor,ali na kraju su ipak skontali pozajmicu
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Како смо се надали, на крају је испало сасвим ок. Тим је добро појачан имамо и јаку клупу широк избор играча за три фронта.

Јуриш на све три круне :D


За Меду и Боју добро дошли :ziveli
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pa da, ovde bi neki i govna jeli kad bi im Moreira rekao da su slatka , ko jebe trenera on je samo jos jedna marioneta....
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Mislim da previse igraca iz prvog tima odlazi na kraju sezone zbog isteka ugovora/pozajmice/penzije plus neki su dovedeni na dve cini mi se a nisu jos u prvom timu mislim na Babovica (jel i nesrecni Radisa na dve?).

Dobro, videcemo na kraju sezone ko ce zaista ostati/otici. Recimo, tom Espanjolu ocigledno Lola ne treba, ne vidim sto ne bi ostao jos godinu dana itd, to cemo tek videti.
Ali kad rece penzija. E tu je problem. Kada se Krstajic povuce, stvarno ne vidim ko bi mogao da ga zameni. Kako je covek igrao u Belgiji, ono moze samo neko ko nije profesionalac, nego ima gigantsko grobarsko srce u sebi. Covek je cudo! Mozda bi bilo najbolje da mu ponude, da ga kume i mole, jos godinu dana da igra, pa neka pegla samo evropske i derbi, ove ostale nek gleda sa tribina.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Па послије опет иде све испочетка. Добри су ово потези, тим је "скрпљен" али скрпљен је ОДЛИЧАН тим.

Ионако од Вермезовићевог Партизана нисам гледао моћан Партизан, а ова година ми дјелује да ће бити једнако узбудљива као та.

На крају сезоне остајемо без голмана, десног бека, штопера, задњег везног (вјероватно двојице), без шпица вјероватно, међутим, нешто ћемо ваљда и радити у међувремену. Стасаће неки клинац, довешћемо неко појачање, неку позајмицу :) ...

Уживајте људи у овоме што гледамо данас, не дај Боже, али искуство ме учи, да ова лијепа времена не трају баш дуго, зато кад су већ ту, немојмо их пропуштати.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Najgore je što nema nijednog našeg bivšeg igrača kojeg možemo da vratimo umesto Krstajića. Čak ni onog kog ne možemo da vratimo, a da ima dovoljan kvalitet.

Ima li šanse za Galešića na zimu, kad stvarno bude bez ugovora?

Koji broj je uzeo Boja?
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Pre par nedelja smo ovde na forumu molili boga da dovedem Dimitrijevica da bi imali rezervnog stopera, a na kraju smo doveli Savica!Kako smo se nadali dobro smo se udali.Ovaj prelazni rok je vise nego uspesan!
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Ма кад дође вријеме за штопера наћи ће се већ неко на тржишту. Јовановић ће бити бољи, Станковић такође, Савић, Настасић...

А увијек можеш довести неког Тариба Веста, црнца из осредњег руског, украјинског, турског, француског клуба.
Па ко би рекао да ћемо у овом року (још како је почео) довести... редом... Стевановића, Стојковића, Кизита, Камару, Илиева, Боју, Смиљанића, Бабовића и задржати Петровића уз то.... Ја на то не би помислио ни у најлуђим сновима.

Дакле, све у своје вријеме.

Ето можда следеће године дођу Кежман, Дуљај и Вукић :). А Лазовића нам пошаљу на позајмицу...

Само опуштено, има Станојевић да о томе размишља.
 

bmiljkovic

Grobar
Учлањен(а)
29.10.2006
Порука
208
Reaction score
10
Локација
Nis
I bas kao sto neko rece trsla se gora,rodio se mis!!!!Sve u svemu prelazni rok nije protekao lose,mada moglo je i bolje.Sto se mene tice ovo sa Bojom nam nije trebalo a Kamari zelim dobrodoslicu u crno belu familiju!!!Ostaje samo da se dobro uigramo i pokusamo da sto vise postignemo u Evropi,a u nasem prvenstvu ne bi trebalo da imamo vecih problema!!Puna podrska Stanojevicu i naravno puno uspeha!!
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Konacno je kraj i ovog ludog prelaznog roka jer ne znam kako drugo da ga ocijenim. Moze se reci da je dobro odradjen prelazni rok uprkos nekim greskama vrlo dobro je odradjen. Po meni jedini minus je pozicija golmana jer posle prodaje bonje trebalo je odmah dovesti adekvatnu zamjenu jasno je da radisa ma koliko mi je prirastao za srce to nije, a bojim se da to nece bit ni stojkovic ali videcemo.
Jedno je sigurno na polusezoni cemo na osnovu rezultata ocijenit koliko je prelazni rok bio uspjesan jer ipak su rezultati jedino mjerilo.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Ja sam zadovoljan prelazim rokom,mozda smo mogli malo bolje da uradimo ovo boja,jeboa ali dobro,sve u svemu pozitivno iznenadjen!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top