Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2010

Статус
Затворена за писање одговора.

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Dobrodosli Pero i Medo! Verujem da ce Boja pokazati neko novo lice u odnosu na prosli boravak kod nas. Kamari zelim da se sto pre uklopi u tim i opravda ocekivanja u narednom periodu.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Jel Boja izgleda ko da ima 69 kila...izgleda ko da ima preko 80
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Ne mogu da se otmem utisku da je ovaj prelazni rok bio "krpi dupe".
Toliko igraca na jednu sezonu uglavnom pozajmice ne moze na dobro da izadje.
Ili ce to postati praksa kod nas ubuduce :)

Ja sam uvek za to da se igrac uzme najmanje na dve godine ugovora jer onda potoji sansa da se proda posle prve ili cak posle 1.5 godine.
A oni mladji na koje se racuna da ostave trag najmanje 3 pa i 4 godine ugovora poput Klea sto smo uradili.

Usput mogli bi probati Kleu da produze ugovor uz naravno povecanje plate,
vredelo bi za sve pare, nesto poput Moreire sto smo se dogovorili dok je Tomic bio Sportski.

I jebao ih taj limit za plate iovako ne dajemo pare za transfere, bar limit plate mogu da podignu na 500k eura za ekstra igrace poput Klea.
Nek smanje malo budzet na drugim mestima, sebi skresu plate, manje jedu prasetinu...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Odgledah konferenciju, ovaj Medo mi deluje kao jako fin,tih i povucen momak...vidi se da je dobar decko...bas me odusevio.Mislim da nije ni svestan u kakav klub je dosao

Cestitke obojici na potpisu, nadam se da ce sluziti Partizanu

Po meni je utisak konferencije duzina ugovora Boje koji je ocigledno doveden kao prelazno resenje tj da odigra jednu sezonu i cao a posle ce se njegovu ulogu zauzeti neko drugi

Inace Boja otvori flasicu na konferenciji i pije vodu, dere ga zeludac od alkohola od sinoc :buhaha
 

Sale_Ilic

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2008
Порука
539
Reaction score
58
Локација
NBG
evo zavrsi se i to predstavljanje.... nadao sam se potajno do zadnjeg trenutka da ce propasti transfer Boje... ali jbg... pricalo se o Mrdji, Krespu i Mutu a na kraju dosao Boja :roll:

cini mi se da je jos malo ojacao ... sad je kao Lukaku :D
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Ne vidim poentu u komentarisanju svake poluinformacije koja se pojavi u medijima. Kako smo krenuli, napisaćemo 120 stranica do kraja prelaznog roka.

Eeeh, Aco, slab si ti prognozer :D Ova tema ce zaista uci u anale po broju besmislenih i nepotrebnih komentara, a epilog je sledeci:

Dosli: Radisa, Lola, Robi, Babovic, Iliev, Kamara, Bogunovic, Boya, Savic i Stojkovic (+ dodji mi, idi mi Galesic).

Otisli: Lomic, Bozovic, Vasington, Brana Ilic, Diara... zaboravih li jos koga... sve u svemu- bas oni kojima tu vise, realno, ni nije bilo mesto (ko je rekao- i Mijic i Bogun :D)

Prema mom misljenju- bez obzira na nekoliko vrlo jasnih bisera, trenutno bih ga ocenio pozitivnim, a konacnu ocenu mozemo dati krajem ove polusezone. Ostaje veliki upitnik pred Boyom (videste li ovaj jesicevski stajling na Peri! :buhaha) i, naravno, Stojkovicem. Napravljena je pogresna procena kada je doveden Radisa a i sada velika omca stoji oko Stanojevicevog vrata kada je rec o golmanima.
Generalno gledano, umnogome smo "uozbiljili" ekipu u odnosu na proslu godinu i to se dalo videti vec u kvalifikacijama za LS. Valja tako i nastaviti...
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Ne mogu da se otmem utisku da je ovaj prelazni rok bio "krpi dupe".
Toliko igraca na jednu sezonu uglavnom pozajmice ne moze na dobro da izadje.
Ili ce to postati praksa kod nas ubuduce :)

Ja sam uvek za to da se igrac uzme najmanje na dve godine ugovora jer onda potoji sansa da se proda posle prve ili cak posle 1.5 godine.
A oni mladji na koje se racuna da ostave trag najmanje 3 pa i 4 godine ugovora poput Klea sto smo uradili.

Usput mogli bi probati Kleu da produze ugovor uz naravno povecanje plate,
vredelo bi za sve pare, nesto poput Moreire sto smo se dogovorili dok je Tomic bio Sportski.

I jebao ih taj limit za plate iovako ne dajemo pare za transfere, bar limit plate mogu da podignu na 500k eura za ekstra igrace poput Klea.
Nek smanje malo budzet na drugim mestima, sebi skresu plate, manje jedu prasetinu...

Jedan Milan u danasnje vreme dovodi Ibrahimovica, Boatenga, Robinja na pozajmice samo je razlika sto na kraju imaju pravo otkupa, ono sto nama fali...
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Boja mož da ima 69 kila bez kostiju..

Odlazi li neki golman na kraju? Četvorica je malo previše, a vidim Radosavljević ne igra ni za drugi tim..
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Pero i Medo dobrodosli u Partizan!!!
EDIT: Banetu Jovanovicu i Aci Radosavljevicu puno srece u nastavku karijera.
 
Последња измена:

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Ma nek su zivi i zdravi.......o ovom prelaznom roku mozemo suditi tek na kraju ove sezone da je moglo bolje moglo je ali mogli smo i gore da prodjemo tako da sam ja manje vise zadovoljan.......nego sta bi sa onom bombom ili kapitenom ako se dobro secam insajderi su govorili nesto o tome pa......:pfc:
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Odlazi li neki golman na kraju? Četvorica je malo previše, a vidim Radosavljević ne igra ni za drugi tim..

Radosavljevic je otisao.

Na kraju, za mene, prelazni rok ispao izvanredan! Istina, imali smo srece u 3pm, sve su se kockice slagale tacno pred nogama u idealnom trenutku, ali Bogu hvala sto je bilo dovoljno pameti da se to iskoristi.
Meni je, na kraju krajeva, super i to sto se nisu stukle sad neke grdne pare na pojacanja u ovih nedelju dana. Neka je gro ostao za zimski prelazni rok, kada ce Sale da dovodi igrace koje on izabere. Pa ako su skuplji, da ih imamo cime platiti.

Super super super. Idemo na zimu u Evropi, jesenju titulu, polufinale Lige sampiona i onda duplu krunu. Pa onda ispocetka. :D
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ne mogu da se otmem utisku da je ovaj prelazni rok bio "krpi dupe".
Toliko igraca na jednu sezonu uglavnom pozajmice ne moze na dobro da izadje.
Ili ce to postati praksa kod nas ubuduce :)

Neko je ranije primijetio,ne mogu kopat sad ko,da sto se tice situacija kad dogorijeva i kad nema vremena,pozajmica je uvijek bolja solucija od fals kupovine kojih smo imali podosta u proslosti.
Dobar igrac koji ne igra za svoj klub iz bilo kojeg razloga,se uvijek moze naci.

Stim sto ne bi valjalo da postane praksa.

@Cerberus,

Zadnja recenica opisuje jedan bas monoton proces... :)
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Samo nek je monotono! :D

Pozajmljeni su Stevanovic i Lola. Niko vise, ako se ne varam. Nije to neka havarija od pozajmica. Pogotovo sto Stevanovica sigurno necemo ni zeleti da zadrzimo, a za Lolu su zamene vec spremljene kad ode.

Iliev je potpisao na godinu dana, s tim da sam ubedjen da kad :D budemo prvaci, da ce on produziti ugovor, da probamo jos jednom taj vudu, on i Sale za Ligu sampiona.

Kao sto rekoh, na zimu ocekujem pravu kupovinu po pozicijama koje su deficitarne.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Pozajmljeni su i Smiljanić i Stojković.

Očekujem i ja Ilieva i Ilića do kraja karijere.
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Zelim sve najbolje novim momcima u crno-belom dresu. Neka budu disciplinovani i borbeni.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Ladno, nisam skontao da je Lola Smiljanić. Šta li sam čitao, nije mi jasno..

Palo mi na pamet da otkupimo Stojkovića, ali 450k evra plate.. jedino da mu Đura obeća malo više, ali sa rokom isplate od nikad..
 

andertejker

Početnik
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
57
Reaction score
4
Po meni, mogli smo mnogo bolje da odradimo ovaj prelazni rok. Ali jbg, onda bi ostalo manje para za Snajdera i ekipu ;)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top