Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Grobar_BL

U koliko sati pocinje utakmica sutra? Cisto da pitam, onako, da znam.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Rasic :respect, kakva smirenost protiv Hrvata, drugi covek totalno. Ako ima ikakve sanse dajte da ga zadrzimo makar jos godinu
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
jbg .. covjek je mnogo smireniji kad nema duleta ... duda ga nije dzabe zvao u reprezentaciju .. kako turnir odmice on sve bolji teo sve gori ...
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Grobar BL, nadamo se izvestaju sa sutrasnjeg meca,kad vec ne mozemo da gledamo.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Biće, biće " full report" :) Bice dvorana Borik puna...tu smo krenuli sa osvajanjem trofeja. Mislim da smo sedamteset i neke osvojili Kup Koraća. Igrali smo protiv Borac Nektara. Uzeli smo ih...obe ekipe su dale preko 100 koseva....
Samo da se skupi neka grupa pa da bude navijanja :)
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Grobar BL, prijatelju ima li nekih lepih vesti iz BL?
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
vodili smo 75-70 nekih 5-6 minuza pre kraja to je poslednji info koji postoji
Dobili smo 83-78
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
pobedili smo Igokeu 83:78 :clap

bravo VJ,cestitam na prvoj pobedi :ziveli

prvo poluvreme smo bili losi,gubili smo u par navrate i po 10 razlike,ali smo se u drugom pol razigrali,malo po malo topili razliku i na kraju pobedili ...
najbolje je izgledala petorka Popovic,Pera,Kec,Djekic i Jawai ... oni su stigli tih 10 razlike i prelomili utakmicu u nasu korist ... polako se uigravamo,za sad to izgleda poprilicno tanko,ali to je i normalno za ovaj deo priprema ... inace vodili smo 14 igraca ali Bogdanovic i Jaramaz nisu ulazili u igru .... na poluvremenu smo gubili 7 razlike 46:39,i u tom periodu su najefikasniji bili Veseli i Katic ,po 6 poena ... drugo poluvreme dosta bolje,prelomni trenutak je bio kad je Dusan Silni :D pogodio trojku na 72:70 i tako smo otisli na 5 razlike ...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
3.997
Локација
NBG
Talicni moze malo detaljnije.
Inace ovo je druga pobeda Jovanovica i Partizana :wink:
 

p_dragan

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
339
Reaction score
0
Mene posebno zanima Đekič. Jel se vidi neki pomak napred u njegovoj igri kao i u njegovoj fizičkoj spremi?
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Prepisivaci sa B92 foruma (i ja sam tu pratio) :D

Raduje pobeda, na tek drugoj pripremnog utakmici, protiv jednog jako dobrog protivnika, jos u Banja Luci, skoro na njihovom terenu. Gubili smo, gresili, neugrani smo jos, to je sigurno, ali Partizan ne bi bio Partizan. Krece masina da melje, stizemo i prestizemo i pobedjujemo, naravno! :)

Kolko sam ja procitao na forumu B92, gde sam pratio rezultat, Popovic i Katic najefikasniji, a odlicni bili i Kecman, Dzavai, Veseli i Lesic. Lucic i Besovic (izgleda) bili u 12, Jaramaz i Bogdanovic (on je vec sa ekipom eto) se nisu skidali.

Kad dodje cetvorka i vrati se Klobucar, kad se uigramo, bice to masinerija opet, sasvim sigurno. Evo i ovako jos neugrani, protiv ekipe koja je dovela Rakocevica, Pantica, Nadjfejija, Dozeta, Herisa, Vukosavljevica i jos neke, ima od prosle sezone Djerasimovica i naseg bivseg igraca Djurkovica, sa Klipom na klupi, u Banja Luci, mi smo pokazali to sto krasi KK Partizan i pokazali snagu, iako neugrani i jos van zeljene forme, jer imamo odlican tim, sa sjajnim i iskusnim pojedincima. Vremenom ce sve biti cakum-pakum. :wink:

Bravo za momke i Vladu. :clap Sledeca tekma je 8-mog u Rogaskoj (Slovenija) protiv Heliosa. Cekamo i izvestaj na sajtu...

Edit (izvestaj sa zvanicnog sajta):
http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=634

Partizan mt:s:
Popović 15, Lešić 11 :clap, Bešović, Kecman 14, Milosavljević 2, Mitrović 2, Božić 5, Lučić 6, Vesely 10, Đekić 2, Katić 12, Jawai 4.
 
Последња измена:

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Milosavljevic,Dzavai , Djekic i Mitrovic podbacili :(
 

Egzorcist

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
645
Reaction score
252
Локација
Na talasu...
koga interesuje tok utakmice
uzivo posmatrao
neka moja zapazanja za sada
Katic definitivno po formi prvi centar-ni on nije nesto briljirao ali odigrao sasvim solidnu utakmicu i pokazao veliki zelju za igrom i veliku borbenost-odbrana veliki plus
Popovic-Milosavljevic(pojacanje iz radnickog-nadam se da nisam pogresio prezime posto se pilo:) solidni igraci ali trenutna forma daleko od euroligaske potrebno jos dosta rada prvenstveno na snazi
Kecman,Veseli,Bozic-ono sta se od njih ocekuje to i urade lepa igra a plus toga i jako korisna za tim, nema preteranogg davljenja lopte kada je dobiju znaju sta da urade sa njom
Djekic,Mitrovic,Dzavi mora mnogo-bolje slaba komunikacija sa ostatkom tima nerezonska dodavanja, bacanje lopte u prazno, ali veliki nagovestaj da moze i da ce biti bolje. Razlog takvoj igri moze da bude i taj sto je Jovanovic jako cest menjao i retko su sastavljali par minuta u igri
Igrac utakmice po meni je Savo Lesic broj 16 decko je odigrao najzrelije utakmicu, pokazao je super igru u odbrani, igru u napadu, pokazao da poseduje sut za tri,dva i jedan poen skokovi borba zelja mogucnosti, bila bi velika steta da ove godine ne bude uz prvi tim i da se za njega ne pronadju minute u igri-veliki potencijal koji bi mogao lako da eksplodira i da dogodine bude nosilac igre Partizana

Najbolji deo utakmice kada se Kapiten Pera baca za loptom i pravi salto napred takvom elegancijom da bi se pomislilo da trenira gimnastiku i da je parter njegova disciplina :D

ako jos sta interesuje pitaj te :)
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
3.997
Локација
NBG
@Vojin91
Pa? :roll:

Košarkaši Partizana mt:s su danas krenuli na mini turneju. Prva stanica je Bosna, gde su odigrali utakmicu sa Igokeom.

Tim iz Aleksandrovca ugostio je crno-bele na prvoj zvaničnoj pripremnoj utakmici. U sportskom centru Borik u Banja Luci crno-beli su odneli pobedu rezultatom 78:83 (21:17, 25:22, 15:20, 17:24). Prvu deonicu tim iz Aleksandrovca je rešio u svoji korist, zbog nešto slabije odbrane crno-belih. Drugi period igre doneo je ponovo pripao domaćinima, ali su crno-beli nagovestili intenzivniju odbranu koj aje kasnije donela rezultat, pa se drugo poluvreme u potpunosti razlikovalo od prvog. Izabranici Vlade Jovanovića pojačali su intenzitet u fazi napada i pojačanom odbranom uspeli su da preokrenu rezultat. Odlučujuća je bila poslednja četvrtina, pa su crno-beli slavili rezultatom 78:83 (21:17, 25:22, 15:20, 17:24). Najefikasniji na utakmici su bili Popović sa 15 i Kecman sa 14, dok su na drugoj strani tim iz Aleksandrovca predvodili Marković sa 13 i Vitkovac sa 11 postignuti poena.

Nakon prve utakmice u pripremnom period šef stručnog štaba šampiona je rekao:
“ Ovo je naša druga pripremna utakmica i ponovo smo tokom čitavog meča imali dosta padova pogotovu u fazi odbrane, u kojoj nismo ispunili ono što smo se dogovorili, na čemu smo radili u prethodnih desetak dana na treninzima sa loptom. Pred kraj utakmice smo prelomili rezultat, pre svega boljom odbranom, trčanjem u kontanapadu i skokom. Utakmica je pripremnog karaktera i cilj je da napravimo što veću rotaciju igrača, da svi imaju minutažu i da vidimo na kom smo nivou sa dosadašnjim radom.
Uprava tima iz Aleksandrovca je napravila veoma konkurentat tim za NLB ligu, obzirom da im je ovo prva sezona u istoj. Većinu igrača poznajemo, pojedinci su bili u Partizanu. Igrali su velika evropska takmičenja, imaju iskustva i jako su dobri ljudi. Dobar su tim, mislim da će imati i dobar rezultat, a to im iskreno i želim “, zaključio je Vlada Jovanović.

Crno-bela ekspedicija sutra nastavlja putovanje ka Sloveniji. U sredu 8. septembra izabranici Vlade Jovanovića će se susresti sa Heliosom u Rogaškoj Slatini. Nakon toga ih očekuje provera sa domaćim timom 10. septembra i susret sa Krkom u Novom mestu. Košarkaši Partizana mt:s u Beograd se vraćaju 13. septembra i nastavljaju pripreme. Pre odlaska u Moskvu na turnir “Aleksandar Gomeljski”, stručni štab je zakazao još dve kontrolne utakmice, obe u Pioniru: sa Igokeom 18. i sa Zadrom 23. septembra.

Partizan mt:s:
Popvić 15, Lešić 11, Bešović, Kecman 14, Milosavljević 2, Mitrović 2, Božić 5, Lučić 6, Vesely 10, Đekić 2, Katić 12, Jawai 4.

Igokea:
Heris 10, Đerasimović 4, Dozet 9, Đurković 8, Đurica, Nađfej, Mirković 13, Rakočević 9, Antić 3, Vitkovac 11, Korać 1.

Druga pripremna utakmica i druga pobeda. Prosle godine smo izgubili i od Himika (ne Himkija) i OKK beograda. Rezultati nisu vazni vec uigravanje i podizanje timskog kvaliteta.


@Egzorcist

Po tvojoj oceni kakav je bio odnos skokova i borbenost. Posto se zna da je nasa najjaca snaga u broju uspesnih uhvacenih promasaja sto nasih sto protivnika.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Evo nesto i od mene.....Dvorana Borik puna, svi jedva cekali da vide šampione.
Na pocetku himna Partizana, što me je jako obradovalo, ocekivao sam da svi zapevamo al kao da su svi cekali da neko prvi krene pa svi za njim...tako da je pjevanje izostalo al je himna docekana sa velikim aplauzom.....pa su Igokeu predstavili i najavili s kim treba igrati ove sezone, na spomen zvezde, cigone i ostalih odmah su usledili zvižduci :)
Ne moze se ocekivati da igramo ko zmajevi odmah, otislo je pola ekipe, nismo uigrani a i nedostaju 3 igrača ( Raske, Jaka, i jedna cetvorka).
Prvo poluvreme katastrofa, dosta izgubljenih lopti....oni su se nekim kontrama malo odvojili...Đekić usao u probleme sa licnim greskama, na glupost ih je dobijao.Vlada ga malo oladi i ponovo uvede a on odmah napravi licnu.
Igrač utamice Sava Lešić, igrao je momački...treba mu dati šansu vjerujem da ce je iskoristiti.
Uplasio sam se za Popovica, pozalio se na koleno, gadno je bio doskocio i nastavio igrati i samo odjednom govori klupi da ne moze vise....mislio sam neko sranje al na kraju nista, fino je odigrao....moze bolje samo kad se uklopi sa ostatkom.
Kecman tricama vratio i tricama nas odlepio....naravno odmah aplauz.Bice od velike koristi Milosavljevicu da se uklopi i da mu da koji savet...Kec napade malo Djekica da se razbudi, izgalami se posteno :)
Katic mi se tako dopada...igra borbeno, bice odlicno pojacanje.
Na prvu mi se Đavaji nije svidio...imao je jednu finu bananu....vidi se da je pravi momak za dizanje atmosfere, skace sa klupe kao podrska prvoj petorci, to mi se bas svidilo.
P.s. tako je neobicno bez jednog malog bucmastog i celavog čikice, kosarkaskog doktora....:(
Al kad vidim Vladu, kao da Duleta gledam, rasiri ruke i tako ih zadrzi 10 sekundi, pa se zamisli...
Nece se valjak zaustaviti...
 

Egzorcist

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
645
Reaction score
252
Локација
Na talasu...
@Mister Mvp
Odnos skokova i borbenosti.
Skokovi koji su inace nase najjace oruzje i koje smo jako dobro znali da koristimo i da imamo po par napada posle promasenih suteva-pa ofanzivni skok i nije toliko los bilo je lepih gradjenja pod protivnickim kosem, par poena je postignuto iz odbojke (Katic-ako se nevaram postigao je tako dva tri kosa), posle ofanzivnog skoka cesto se radi povratni pas u situaciama kad bi bolje bilo zakucati ili poloziti loptu. U globalu ofanzivni skok je dobar-takodje i u ovom segmentu Lesic je bio najagilniji i najvise se borio.

Defanzivni skok-veliki znak pitanja- desavalo se i suvise situacija da je Igokea imala po cetri pet napada zaredom zato sto su kontrolisali nas reket svojim ofanzivnim skokom. Takodje mislim da je razlog nesto losijeg defanzivnog skoka taj manjak komunikacije- najvece probleme sa skokom smo imali kada je u igri bio Dzavi-nekako u tim trenucima deluje da ostali igraci vec krecu u kontranapad i on ostaje sam ispod kosa sa tri protivnicka igraca i najcesce se to lose zavrsavalo... da ne ispadne da kritikujem Dzavija posle jedne odgledane utakmice, moram da pohvalim njegovu borbenost i brzinu i to da nije soler vec timski igrac koji cesto zna da vrati loptu na vanjske pozicije i da tako pravovremenim povratnim pasom dovede do situacije za otvoren sut.

Borbenost je bila na jako visokom nivou jedino sto je hvalilo to su navijaci koji Partizanu daju dodatnu snagu. Za ovaj deo priprema pokazana je velika borbenost i to da za igrace ne postoji izgubljena lopta- Veseli najborbeniji na terenu.

Za razliku od prosle godine mislim da cemo ove godine u jednom statistickom podatku biti "slabiji" nego prosle godine, a to je broj izgubljenih lopti- Popovic jako miran sto se tice toga+ima i solidan ulaz ali realizacija bi mogla za nijansu da bude bolja, ali ako se zadrzi ovaj nivo ofanzivnog skoka ni ta realizacija nece da predstavlja problem.
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Ma briga me i za Popovica i Dzavaia, bitno je da moj pulen Sava Lesic Dominira :respect

Cestitke za pobedu !!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top