Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
NEKAD!
LSPorto-fotoMladenTomic_2.jpg


I SAD!
769_6.jpg
 

Гпб

Guest
Zaključak tipičnog navijača. Verovao ti ili ne isto to kaže i vatreni navijač Čelsija, Reala, Bajerna, pa i Beirut Junajteda!

Дебело грешиш Газда. Могу они то да мисле само ако нису доживели ово што је било вечерас. Нисмо једини на кугли земаљској који праве фешту на стадиону, али ово френетично навијање, ово предавање духа и тела једном клубу и треће полувреме после резултатски тешког пораза никад, али никад неће доживети ван Хумске. Пре Реала се певало малтене два сата, сада се певало после, погинули смо на трибинама од прослеђивања енегрије на терен испод играчима. Певало се и поред 6 голова у нашој мрежи, у Пиониру смо отворили врата самог пакла. Просто смо навикли да дајемо најватренију подршку клубу кад иде најтеже и никад неће то имати све да им тим вреди милијарду евра, ни они ни било ко други. Толико је позитивне енергије било на Југу да се ја сада осећам као победник. Играчи се добро осећају јер знају да су пружили максимум и да су нашим очима, а богами и остатка света, пружили лавовски отпор једном мега јаком тиму. Свака част вечерас свима на овом спектаклу :clap, не придавајући значај неким лошим стварима којих је било у промилима.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
@Miškec
Dodao bi jos samo da je sramotno,da karte koje su date besplatno,jel umesto cene stoji 0,00 dinara se prodaju kod tapkarosa za 30 evra,moji prijatelji iz Grcke i Makedonije su kupovali licno bio prisutan,tek kad me jedan od njih pitao pa koja je cena ovde stoje neke 0 pogledam i neverujem svojim ocima.E to je dno dna neko je nekom dao sponzorske karte a on tapka iste.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
ajde pitacu jos jednom, i nadam se da niko nece da zameri ali me stvarno zanima.. pa eto, ako ima nekog da zna vise o ekipi Brage, da odradi neku detaljniju paralelu njih, i nas... trener, igraci pojedinacno, igra, forma, domaci teren..
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Дебело грешиш Газда. Могу они то да мисле само ако нису доживели ово што је било вечерас. Нисмо једини на кугли земаљској који праве фешту на стадиону, али ово френетично навијање, ово предавање духа и тела једном клубу и треће полувреме после резултатски тешког пораза никад, али никад неће доживети ван Хумске. Пре Реала се певало малтене два сата, сада се певало после, погинули смо на трибинама од прослеђивања енегрије на терен испод играчима. Певало се и поред 6 голова у нашој мрежи, у Пиониру смо отворили врата самог пакла. Просто смо навикли да дајемо најватренију подршку клубу кад иде најтеже и никад неће то имати све да им тим вреди милијарду евра, ни они ни било ко други. Толико је позитивне енергије било на Југу да се ја сада осећам као победник. Играчи се добро осећају јер знају да су пружили максимум и да су нашим очима, а богами и остатка света, пружили лавовски отпор једном мега јаком тиму. Свака част вечерас свима на овом спектаклу :clap, не придавајући значај неким лошим стварима којих је било у промилима.

Nisam na to ni mislio nego ljubav prema klubu. Tipično je navijački da mislimo da mi više volimo Partizan nego što neko drugi voli svoj klub. Isto kao, ja više volim svoje dete nego ti tvoje!
 

Гпб

Guest
Љубав према детету је немрељива, али према клубу ипак постоје неке границе. Ово је ипак нешто више. Арсенал је као робна марка ( са остатком јаких тимова). Дођу, виде и оду. Конзумирају фудбал и клуб. Наравно да боле их порази, радују се победама али се не уносе оволико јер им ипак клуб не представља толико битну ставку у животу као што нама вољени Партизан значи. Толико од мене на ову тему.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
To ko koliko voli svoj klub najbolje se vidi po poseti!
Penal nad Samakom je postojao ,ali ne i crveni jer je Jovanovic konstantno pokusavao da dodje do lopte ,takodje penal nad Boyom je bio jer je okrenuo njihovog igraca i prakticno stojao licem u lice sa golmanom na 6-7 metara kada ga je stoper Arsenala povukao ,tu je trebao da bude crveni jer je ovaj ocigledno zeleo da spreci postizanje gola ,dok je Jovanovic pokusavao da izbije loptu i imao kontakt u kontinuitetu sa Samakom .... Ovaj je Boyu povukao iz cista mira i jasne namere da na nesportski nacin spreci postizanje pogotka.
Treba se okrenuti Vojvodini koliko vec sutra ,Arsenal je ispricana prica da bi u buducnosti opet igrali sa njima i ispravili greske moramo u nedelju da pobedimo slaninare ,pa onda sve ostale ...
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
http://footyroom.com/fk-partizan-1-3-arsenal-2010-09/
Sky sports, emisija posle utakmice komentarisu njihovi strucnjaci, ima i izjava Vengera gde kaze da je pristao da se igra iako se reflektor gasio, svaka mu cast za to jer sam siguran da se to desilo u nasem prvenstvu mnogi nasi nazovi treneri bi se ciganisali kako se ne vidi i trazili bi odlaganja ili ponistavanja. Svejedno ovako nesto sebi ne smemo vise da dozvolimo,
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Jedina mrlja na ovu utakmicu je losa organizacija....Tako nesto se ne sme desavati!
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Zaključak tipičnog navijača. Verovao ti ili ne isto to kaže i vatreni navijač Čelsija, Reala, Bajerna, pa i Beirut Junajteda!

Naš najveći problem kad igramo u Evropi nije na travi nego u glavi! Dovoljno je pogledati koliko su pali posle prvog gola i za malo da prime još tri komada za deset minuta. Nije valjda da su očekivali da Arsenal neće dati ni jedan gol, pa kad su dali ovi naši pali u depresiju!

Znam da kažu to isto, pa šta sad. mali izliv emocija:D. al činjenica je da ovakve predstave bar malo razbiju ovo sivilo modernog fudbala. U svakom slučaju ponosan sam sto je veliki broj ljudi ostao da peva i nakon kraja. a ti što su zviždali i otišli ranije, jbg. za njih je ovo bila prilika da gledaju arsenal, a za mene i sve nas da uživamo u velikom meču partizana.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Ukratko.

Nedostatak srece, iskustva i penala nad Boyom.

Pederima seldzucima (by PFC D) sa zapada i istoka koji su zvizdali nasim igracima posebno Boyi nek mi se napuse kurca, $#%$#^, $#^&%...

Pozitivno iskustvo za sve nas. Vratice se.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
nekako...punije mi je srce bilo nakon donjecka.

smatram da smo veceras mogli da odigramo nesto ofanzivnije, i da vise ugrozavamo gol arsenala. ipak smo igrali u svojoj kuci. borbenost i zelja je bila ocigledna, ali me uzasno nerviralo sto smo im prepustili stotinu nicijih lopti, ali oept, fizicki su jaca ekipa, pa im gledam kroz prste.

pozitivni utisci:
sjajni stojkovic. vec drugi put nam je upravo on igrac utakmice.
mali savic. pitam se moze li stanojevic da se izbori sa upravom, koja je mareta stavila u prve redove za prodaju:roll:. stefan je mnogo, mnogo sigurniji igrac. jedino sto ga zeza je visina.
i da...najpozitivnija stvar, a opet nema mnogo veze sa nama samima-ubedljiv poraz brage kod kuce.
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Tvoja konstantacija bi bila uredu da si spomenuo jednu stvar, koju ili si namerno izostavio ili zaboravio. KLEO! Da njega nije bilo kurac bi gledali Ligu šampiona ove godine. Da njega nema kurac bi igrali kako igramo! Pardon što psujem!

Gazda opet braniš Jokana, ali na malo ružan način! Reći da je za hrabru, atraktivnu i napadačku igru Partizana zaslužan jedan igrač pa makar to bio i Kleo je omalovažavanje Stanojevića i njegovog doprinosa.

Cenim Jokana jer je Partizanu dao sve od sebe, ali razlika u trenerskom kvalitetu izmedju njega i Stanojevića je identična onoj izmedju Pižona i Vengera!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Mislim da mnogo gubimo igrajuci svaku utakmicu sa desetoricom.
Da smo imali nekoga na desnom krilu, siguran sam da bi uzeli bar bod.

Trebalo se otvoriti i dovesti jednog igraca.
Sada nam se sve to vraca.
Ime onoga sto nam trenutno igra necu spominjati , jer ga vec neko vreme ne smatram igracem naseg kluba.


Moram napisati nesto i o Petrovicu..
Covek je u velikom padu forme i treba da greje klupu.

Da smo imali Doktora sinoc......

Eh da....
Stojkovica moramo zadrzati!
Kupiti ga ODMAH!!!
HITNO!
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Svaka vama svima čast ako ste zadovoljni današnjim izdanjem. Seljački Partizan smo gledali koga drugi tim Arsenala razvaljuje. Tolko sam razočaran da ne mogu da vam opišem. Šta je ovo danas bilo. Alo ovako Hajduk ne igra protiv nas na JNA i vi ste zadovoljni.

Stanojeviću sine ili menjaj kurs ili ti nisi trener za Partizan. Boli me baš po čijem nalogu ko mora da igra jer posle današnje utakmice svi ti što igraju po nalogu mnogo manje vrede. Pored onakvog igrača igra Jovanović. Sramota Stanojeviću pa dečko je u tri utakmice objasnio neke stvari, a bogami i danas je obajsni još po nešto. O desnoj strani našeg tima stvarno ne želim više da pričam jer ono je tuga kao da su se izgubili u svemiru i što je najtužnije oni će i dalje igrati. Ko je psihički pripremao ekipu takođe svaka mu čast.

Za Stojkovića, Krstajića, Savića, Ilića, Medu, Boyu i Klea mogu samo :respect, a svi ostali neka se lepo zapitaju gde igraju i šta traže u Partizanu. I kao što vidite iz priloženog mladi su zakazali, a ko je kriv zbog toga, ko treba da ih pripremi za utakmicu ko treba da im ulije zamopozdanje? Ko treba da im kaže krenite napred i ako može neko samo da mi izračuna prosek godina oba tima:banghead.

Ma razumeo bih ja ovakav način igre da nam je Arsenal izašao sa prvim timom ali ovo danas čak nije bio ni drugi tim.

Joj baš sam ljut na Stanojevića jel se jasno vidi da nema uopšte autonomiju u radu i to je baš tužno. Nikada mi nećemo ništa uraditi jer nam klub vodi bagra seljčak koja samo misli o param i daj da uvaljamo za što više možemo, a baš im se ukazala lepa prilika. E pa jebala vas ta politika meni je Partizan iznad svega nabijem vas sve u prkno smrdljivi.

Sa boldovanim ("omašćenim") se potpuno slažem. Prvi utisak kad sam ti čitao post mi je bio da ti "onanišeš" više po ekipi, a ti zapravo puno više "onanišeš" po upravi. To mi je sad potpuno jasno jer si i sam naveo čak 7 fudbalera kojima si uputio naklon...Ja bih ovoj sedmorici dodao DELIMIČNO i Stevanovića jer nije sinoć, makar po meni, bio toliko loš. Imao je par onih njegovih karakterističnih "ispadanja", ali je ipak imao više dobrih poteza i reakcija. Sem toga, ne sme se zaboraviti ko mu je bio direktan suparnik na terenu...

Sa ovim "plavim" se ne slažem sa tobom. (Izvinjavam se što sam koristio drugu boju, ali samo sam tako mogao da odvojim slaganje od neslaganja). Ovo juče nije bio "drugi i treći tim Arsenala", već najbolji tim kojeg je Venger juče mogao da izvede. Jedini pravi izostanak i maler Vengera je bio izostanak Fabregasa. Svi ostali izostanci su u Arsenalu kompenzovani POTPUNO KVALITETNIM I ADEKVATNIM ZAMENAMA KOJE UOPŠTE NISU SLABIJI IGRAČI OD ONIH KOJIH NIJE BILO. To je snaga jednog velikog evropskog kluba koji ima takav "dug" i dobar igrački kadar...

Što se Stanojevićeve autonomije tiče, to sam "oplavio" zato što si koristio formulaciju "uopšte nema autonomiju"...Ima je on dobrim delom, jedino ne sme da "takne" 2 igrača. Mada...hajde sad da ga vidimo...osnažio je svoju poziciju, ima danas maksimalnu podršku navijača i mislim da bi sad mogao da usudi da "takne" ono u šta do danas nije smeo da takne...Ja njega delimično razumem, ali samo za protekli period. Sada je došlo krajnje vreme da on kaže "ama dosta bre"!

...Gledao sam sad preglede utakmica i uprkos porazu od 3-0 , Braga je pokazala puno vise nego Sahtjor - igraju veoma lep i atraktivan fudbal - bod tamo bi bio veliki uspeh.

Veoma nerealan razultat od 0:3. Bod u Bragi bi bio VELIKI uspeh. Iskreno da vam kažem, ja bih bio zadovoljan čak i ako bude 2:1 ili 3:2 za Bragu. Samo da u Beogradu onda dobijemo i da imamo bolji međusobni skor od njih. Ali, očekujem i više u Bragi, da uzmemo taj 1 veliki, OGROMAN bod.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Poslije onakvog pocetka,moram priznat da sam bio vrlo razocaran nastavkom,pogotovo poslije primljenog gola i osjetnog pada u moralu i glavama.
Medjutim igrali smo protiv jednog Arsenala,ostaje zhal za sansama i kartonom,uz istu konstataciju kao i protiv Sahtjora-mogli smo uz malo srece dosta bolje.

Idemo dalje Crno bijeli.
 
Последња измена:

Sale_Ilic

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2008
Порука
539
Reaction score
58
Локација
NBG
ljudi nema za cim da zalimo ! ...i ovakav Arsenal je bolji tri puta od nas... mozda smo mogli bolje... ali smo mogli i da primimo sigurno 6-7 komada... Stojkovicu svaka cast... ne znam sta bi bilo da je branio Radisa....

Braga ima gol razliku 0:9 ... moze i to da presudi.... sto kaze Je-Ne-A tamo i da izgubimo 3:2 ili 2:1 pa nije ni to lose.... pogotovo sto mi igramo kuci jos sa shahtjorom gde mozemo bod da izvucemo .... realno sa 4 boda smo treci ...
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Ne mogu da izdrzim a da se ne osvrnem na reditelja prenosa i smrdljivi RTS. Toliki stepen neprofesionalizma je prosto nedopustiv. Zar je moguce da postoji toliki peder ( gejlija ) da ne prikaze koreografiju na najvecoj utakmici ove sezone u Srbiji. O ostalim dijelovima prenosa bolje da ne pricam ( prakticno ni jedan usporeni snimak iz njihovog sesnaesterca ).
Sto je najgore, sve ovo govori dosta i o nama kao klubu. Pa zar ne postoji niko u nasem klubu ciji je posao da prati te stvari i da izvrsi pritisak na jebenu televiziju i Tijanica ( koji je 90ih bio u upravnom odboru KK Partizan )? Zar smo toliko slabi da na nas moze da se izdrkava svaki reditelj pocetnik ili reditelj gejlija? Jednostavno se mora pronaci nacin da se ovakav nacin prikazivanja naseg kluba zaustavi. Da li cemo zabraniti nasim igracima da daju izjave za Televiziju Gospodara Muva ili nesta drugo, ne znam ( to je stvar ljudi iz uprave ) ali mi jednostavno moramo reagovati. Ne reagujuci, samo cemo pokazati da nam odgovara nacin na koji nas tretiraju i da smo samo najobicniji mazohisti.
Sta reci o utakmici, osim da nam duva promaja pored desne aut linije. Ne zna se ko je gori, da li Tomic ( koji nije uputio ni jedan upotrebljiv centarsut, a o broju izgubljenih lopti i da ne govorim ) ili Stevanovic koji je po meni najveci promasaj prelaznog roka. Sve ostalo je bilo za klasu bolje od onoga sto smo prosle godine pokazivali u Evropi a iskreno se nadam da ce to biti dovoljno za makar jednu pobjedu ( a mozda i koji bod pride ).
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Moram još jednom da se "upišem", iako verovatno sad smaram:

Najebem se i ja mile mamice i onima koji su zviždali Boji, a i svakom onom pojedinačno ko je sa "Zapada" (a bilo ih je i na "Istoku") krenuo napolje posle trećeg gola Arsenala! Jebem vam milu majku, marš bagro i dabogda se razboleli na dan utakmice protiv Brage ako ste nameravali da dođete!!!

Jeste li vi provalili da je Stojković i pre drugog gola sjajno intervenisao, da je on bio taj koji je paradom loptu skrenuo na prečku? :respect A jeste li provalili kako je to bio jedan "idiotski" udarac glavom, kako je Šamak zapravo loptu "nabo" glavom Saviću na rame pa je s njegovog ramena lopta krenula ka golu? To se vidi tek na snimku, i to usporenom...I gde jebote da se baš tako Šamaku odbije od prečke, idealno za njega...

Joj, samo da se neko zajebe pa da u januaru kupi Tomića i da umesto njega dovedemo jednog pravog desnog bočnog igrača...
 

Zagor

Guest
Нисмо довољно нападали, кажу...

Па знате ли ви колико година венгер форсира игру контроле лопте. Знате ли ви колико тимова у Европи против њих диктира темпо. Свега неколико у редовним околностима, остали на моменте, блиско статистичкој грешци.

Мислим да је превише очекивати нешто више, у овом тренутку. Ово је сјајан повод да се настави још јаче и једно сјајно искуство.

У појединим моментима ми се учинило да смо могли да се боримо више. Није лако било момцима, и за борбу ти треба снаге а ми смо је у неком тренутку изгубили.

Ако се ова екипа ослободи пар канцера у својим редовима, има простора за још експресног напретка. За нешто велико (а то је свакако равноправнија игра са највећим тимовима) треба времена.

:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top