Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Evo stigoh i na poso ... maltetiranje po autobusima celu noc ali VREDELO JE!!!
Sto se utakmice tice, Oni koji su ocekivali da cemo da pobedimo arsenal lagano su razocarani... oni koji su bili i malo realni su zadovoljni a oni koji su dosli da uzivaju u onome sto cekamo godinama su PREZADOVOLJNI!
Igrali sa arsenalom a ne sa cukarickim.... 10000 klubova sanja da igra LS mi je IGRAMO!
Predivno vece ( ne racunajuci probleme sa strujom) Koreografija sjajna, JUG BOZANSTVEN!
Navijanje na pocetku drugog poluvremena ( TI SI PONOS MOGA GRADA!) Je nesto najbolje sto sam u zivotu doziveo! Samo nemoj da padamo psihicki i prezimicemo u evropi!

... i tada cu Partizane znaj da te VOLIM JA!!
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.256
Reaction score
2.978
Bio sam na Jugu,tako da nisam puno toga video,ali ono sto sam video od Arsenala,ona kretanja bez lopte,brza igra kratkih pasova,i onaj beg turbo Arsavina...jbt.nemam komentar..

Sto se nas tice,bre prezadovoljan sam igrom! PA mi smo 80% utakmice igrali egal sa Asenalom!eeej..pa jeste li videli kako recimo protiv njih igra jedan Totenhem,Everton...

mnogo mi znaci sto nismo igrali ko p.. ili ti ko pod vodstvom Plavog-murinja...

Realno,jaci su na lopti,bolji,ali jos jednom cu reci,svaka cast na nasoj igri!

Ima tu par pojedinaca,koji standardno lose igraju,nebih da ih imenujem,videlo se ko su...I (nerealno,al opet..) ne zaboravite da Sahtjoru tek predstoje dueli sa Arsenalom..pa sve je moguce do kraja...
 

pendrek

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
11
Reaction score
0
Ma koji 6 poena realno je ocekivati oko 4,1 u bragi il protiv donecka i 3 u bg protiv brage.

neimar dobar ti je avatar "brate" :)
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Sve u svemu igrom mozemo biti zajedno, s obzirom da kad je mare iskljucen, ostali smo sa 9 igraca. tomica vise ne racunam u igraca, nego u levo smetalo. Atmosfera sjajna, opet cu reci. Ti seljaci sto su bolje znaju tim arsenala nego partizan i sto izlaze napolje u 80 minutu ce nestati vec protiv sahtjora i brage, u to budite uvereni. Ipak to nisu fensi klubovi ko arsenal. :D
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.190
Reaction score
18.556
Локација
U Kinšasi
Potpuno nas je zakopalo iskljucenje Jovanovica. Jovanovic je odigrao jako lose. Promasio je loptu kod prvog gola, izgubio cistu loptu od Arsavina ispred sesnaesterca za sansu 1 na 1 koju je Stojkovic odbranio. Kod penala je najpre ladno mogao da postavio ofsajd zamku, jer je Chamak vec istrcao, a pas je kasnio, zatim je mogao da izbije loptu, ali je napravio jos jedan korak u kojem ga je ovaj pretrcao, i na kraju ga je oborio.

Zato je Sale objasnio kako se igra. Dok su se posle prvog gola svi naguzili englezima i odbijali se o njih kao sline, Sale je igrao za primer. Bio je za klasu bolji od pola Arsenalovih zvezda.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.256
Reaction score
2.978
Nemojte molim vas ponovo o Moreiri,sacekajmo nedelju,pa da vidimo dali je u kombinaciji za tim protiv Vojvodine.

EDIT:I smo molim Boga da dodje dan kad ce nasa uprava skoniti vise onaj semafor na jugu koj zauzima 500 mesta! Mnogo je ruzan,a i bre smeta!
 
Последња измена:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.914
Локација
Beograd
Bojim se da nemam snage da nešto kažem, osim da zahvalim Bogu što sam GROBARKA, ono sinoć je bilo :clap Naravno, sve nas boli poraz, ali raduje činjenica da MI igramo LIGU ŠAMPIONA, da nismo poniženi ni juče a ni u Donjecku, da nam treba malo kontinuiteta što se tiče jakih utakmica (mada, teško da ćemo to i imati, kad se vratimo u stvarnost) to je tačno, malo sportske sreće, da i nas pogleda ponekad. O igračima ste svi već sve rekli, neću da ponavljam i ja, samo moram da apostrofiram ponašanje nekih, ne znam kako da ih nazovem jer oni nisu, ne da nisu GROBARI, nego nisu ni navijači PARTIZANA, eventualno simpatizeri, da u onakvoj utakmici, onako ludoj, pozitivnoj atmosferi, ti dozvoliš sebi da izadješ sa stadiona pre kraja :pop svaka im čast, ja bih se ubila od sramote, pojela od muke, ali ne bih ni pomislila da krenem, kao što i nisam, istim žarom sam pevala i posle poslednjeg zvižduka... Momci, svaka čast, vama na terenu, nama na tribinama, tako se igra i navija za voljeni klub :clap
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
EDIT:I smo molim Boga da dodje dan kad ce nasa uprava skoniti vise onaj semafor na jugu koj zauzima 500 mesta! Mnogo je ruzan,a i bre smeta!


Е знаш како нас боли курац што је теби семафор ружан и много смета :pop :puke Свемир или људска глупост. Па наравно, људска глупост :buhaha
 

Grobar_vu

Grobar
Учлањен(а)
28.08.2007
Порука
389
Reaction score
1
Локација
Vukovar CRNO-BELI GRAD
Видела се воља, жеља, љубав, срце!!! То је оно што сам хтео да гледам и видео сам у већем делу утакмице. Једном су сви стали осим КЛЕА који је шпринтао борио се, гризао, уклизивао...не знам зашто су се сви тако укењали на тренутак...али добро. Арсенал је Арсенал, Аршавин и Чамак или шамак боле ме курац како се зове вреде више него комплетан тим Партизана и то је било довољно рећи о каквој се екипи ради.

Имао сам много оптимизна, нисам хтео ни да кажем да ћемо изгубити али јебига, да сам тако мислио не бих ишао на текму...Онаква атмосфера је нешто невероватно, онакав крај и певање после текме...хаос! Једно 4-5 пута сам морао да станем са песмом и задржим сузе. Јер је то, како К. каже љубав и то не може да се купи!! Исток и запад су имали доста испада, али то када су сви на крају устали и певали никада нећу заборавити.

Што се тиче игре, издвојио бих Стојковића, Клеа, Илића који су по мени одиграли врхунски. После њих бих набројио све остале играче који су се борили као лавови осим Томића који мора на клупу јер оно што је радио је курац. Уместо да се опамети пред овакву текму они не реагује. Медо се тек касније опустио и изваљао пар пута противничке играче да су почели запињати..

Све у свему, сад знамо где смо, требамо много да радимо, али и види се да постајемо прави клуб који се надигравао са Арсеналом. Још много рада и пар појачања и то би било то за ову сезону.

Сад на јебање сланине!!!
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Jovanovic je mogao puno bolje,takodje je spasio cist go,da se ne zaboravi.
Savic mora da poradi na snazi,jer onako nadskocen u svojih 16 ne smije biti.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Имао је Маре кикс.Али немој да заборавимо да је против Андерлехта ставио Лукакуа у џеп. Добар је он играч.Сузе на лицу после искључења све говоре ...
 

Dr.Hofmann

Guest
Pravo Grobarsko veče , mislim da ova rečenica sve govori...

Vidim spominjete neke što su zviždali, verujte mi ja ih sa juga čuo niam i bolje da nisam samo bi mi pokvarili utisak..
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Arsenal je gotova priča, bar za sada. Sledi nam dve najvažnije utakmice u grupi. To će biti u bukvalnom smislu dva eliminaciona meča, jer ko ovde bude boljji 99% će biti bar 3. u grupi.
Braga nije ni malo naivan protivnik. Oni su u Evropi sem Arsenala, sve protivnike nadigrali, i to kakve, Seltik, Sevilja, Šahtjor. Igraju slično kao i Arsenal, napadčki, brzi su, lako se transformišu u napad, kreću se dobro bez lopte.
Napadaju dosta sa krila, i to može da bude opterećenje za naše bekove.
Imaju 7-8 Brazilaca u ekipi. Po meni najbolji igrač im je Mateus, koji je čini mi se nešto poput Mrđe, samo mnogo bolji, dosta se izvlači sa strane, brz je, prodoran i ima opasan šut. Dao je Seltiku fenomenalan gol iz slobodnjaka sa jedno 30m..
S druge strane odbrana im je jako loša. Štoperi su im dosta spori i deluju malo tromo. Golman (Felipe) im je najveća rupa i on bi mogao da bude naša velika šansa.

Evo utakmice sa Seviljom, tu se možda najbolje može videti i njihova snaga, ali i slabosti u odbrani koje imaju

http://www.youtube.com/watch?v=fbz2_0yU-is&feature=related
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Jovanovic je mogao puno bolje,takodje je spasio cist go,da se ne zaboravi.
Savic mora da poradi na snazi,jer onako nadskocen u svojih 16 ne smije biti.

Шамак је синоћ добио сваки ваздушни дуел у наших 16 м, уствари пех код тог гола је што је неометан убацио из другог покушаја, то није смело да се деси, али мислим да је Савић ипак за класу бољи од Марка...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.190
Reaction score
18.556
Локација
U Kinšasi
Imao je Mare 3-4 kiksa. A suze na licu govore dosta. Secam se i suza Safeta Jahica.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Opet se na forumu odaje mnostvo fudbalskih neznalica.Arsenal ima stravicno brze igrace koji su jos i vrhunski tehnicari.Njihova brza igra sa puno preciznih pasova i kretnji bez lopte strasno zamara protivnika.I mentalno i fizički.Mi nismo na nivou koji to moze da isprati 90 minuta.Nismo to ni sa 11 igraca a kamoli sa igracem manje.

Stojkovicu otkupiti ugovor i iskoristiti za to i najminimalniju sansu ako postoji.A postoji ako se odmah reaguje.



Чика Мачак , може и од мене +1 :D


Болдован део кључ свих прича. Пребрзо играју за нас и то је то. Чини ми се да је дошао Челзи или Манчестер да би лакше играли против њих. Наш везни ред у неким ситуацијама није знао ко кога чува. Бекови су ретко прелазили центар и врло лако смо губили лопту на средини терена.
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Toliko sam bio besan na par pojedniaca u ekipi sinoć da jednostavno nisam mogao da se iskontrolišem i idalje naravno stojim iza onog što sam rekao.

Kako kažu dan je pametniji od noći pa da im verujem. Prvi sam koji je protiv pljuvanja igrača i to posebno mladih (za mene oni uvek imaju mnogo veći kredit nego bilo koji iskusniji igrač) ali kada neko igra konstantno loše, kada pokazuje manjak fudbalske inteligencije i kada ga na sve to boli baš ona stvar, a i dalje zauzima mesto boljem od sebe e onda za takvog nema više nikakvih kredita.

Utakmicu smo počeli sa jasnom idejom koja je na baš lep način pretočena na terenu. Presing na sredini terena sa brzim istrčavanjem napred nakon uzet lopte. Sale je odlično video da Arseal mnogo gnjavi loptu baš na sredini i da u tim mometima ostavljaju mnogo prostora za kontru. Mislim da je ovo i jedini način na koji je moguće igrati protiv Arsenala. Onda smo primili gol i igra koji je Sale zamislio više nije ličila ninašta, a on mi je kriv za takvo stanje na terenu jer očigledno nije pripremio dobro psihološki ekipu za takav rasplet događaja na terenu.

Svi vi sada pričate teško je suprotstaviti se Arsenalu sa 11 igrača, a kamoli sa 10. Pa majku mu ko je kriv što smo igrali sa 10 igrača? Ja ili onaj što gubi dule iz kog je realno morao da izađe kao pobednik. Znam ja da svi vi volite Marka zato što je dete Partizana i što je velik navijač našeg kluba i protiv Anderlehta je odigrao odlično ali u ovom momentu postoji neko ko je bolji i mlađi od njega ali i ko ima potpisan ugovor na 5 godina i ko je realno morao da bude u startnih 11 sinoć i onda se uopšte ova gore navedena dilema ne bi ni dovodila u pitanje.

Gledam sinoć Bazel koji razbija Bajern igrom i na kraju prima neki glup gol i izgubi utakmicu. Pa kako to da Bazel razbija i igra fudbal protiv prošlogodišnjeg finaliste, a mi ne možemo da igramo protiv prepolovljenog Arsenala, a kome nije jasna ova konstatacija da su igrali u prepolovljenom sastavu neka lepo sada u subotu pogleda njihov prvenstveni meč i sve će mu biti jasno i to bez obzira na povređene igrače.

I samo za kraj. Jedoglasni ste svi u oceni da je Stojković bio sinoć najbolji igrač i ja se slažem da je bio jedan od najboljih ali ja takav Partizan ne želim da gledam pa makar mu preko puta stajao i taj veliki Arsenal. Partizan koji prima 3 gola, a realno je mogao i trebao još 4 minimum da ne bi Stojketa, a da je usput napravio još dve, tri dobre napadačke akcije i to samo u prvih 15 minuta. Pa kao što rekoh u prvom postu vezanom na ovu temu i golman Hajduka protiv nas biva proglašen za najboljeg igrača utakmice samo kada se ta ista utakmica završi rezultatom 0-0.

A sada se vi lepo zapitajte da li je Partizan koji ste gledali sinoć Partizan koji želite da gledate i u buduće. Žao mi je ali ja ne želim.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Jovanovic je mogao puno bolje,takodje je spasio cist go,da se ne zaboravi.
Savic mora da poradi na snazi,jer onako nadskocen u svojih 16 ne smije biti.

1.
U toj situaciji je prvo bio čist prekršaj nad Stevanovićem,ono je velika greška sudija da nisu svirali faul.
2.
Nisam odgledao snimak ali neko je rekao da se Šamah poslužio rukama u tom skoku što mu je dalo veliku prednost.Pa i Skilaći je nadskočio Krstajića pa se o tome ne priča.Inače slažem se sa ocenama da je Savić bolji od Jovanovića ali mislim da za obojicu ima mesta u timu,Savić pored Krstajića a Jovanović na desnog beka.
Inače žao mi je Jovanovića,propustio je prvi meč a propustiće i treći,a na drugom meču je bio loš.Nadam se da će iz ovoga izaći još jači.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Stvarno red bi bio da kazem nesto i o igracima arsenala, moram priznati da ovako brz i efektan fudbal ne vidjam cesto na nasem stadionu, svaka im cast. tehnicki savrseno, brzo, efikasno, osvajaju prostor u sekund, napadaju sa 5-6 igraca minimum, brane se sa isto toliko, tranziciju napad-odbrana imaju SAVRSENU. Odbrana im je realno najlosiji deo tima, kao i golmani. Almunia je prosek, a fabijanski je malo bolji od radise, bez obzira sto je veceras imao ja mislim partiju zivota.:clap Nema nista lose izgubiti od protivnika koji je realno za dve klase jaci od nas, ako ne i vise.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top