Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Ljudi meni nije jasno kako ste vi to zadovoljni igrom. To se dešava već na nekoliko evropskih utakmica kad njihov igrač ima loptu naš igrač se povlači jednom će tako u svoju mrežu da udje. Pogledajte samo ponašanje našeg igrača kod prvog gola, arsenalov igrač je opušteno prošao od 30 m do 16. I uvek to radimo. Tako je bilo i protiv anderlehta, samo smo imali mnogo sreće! Ako ne možemo da dominiramo (a ne možemo što je sasvim normalno) nama u ekipi treba 8 igrača tipa Duljaj, Nadj, Gatuzo, i Sale Ilić da doda Kleu da da gol. Dobro mi igramo u napadu kad krenemo i ne komplikujemo, još bolje kada stisnemo njihove igrače, ali ih ne stisnemo, pustimo ih da dodju do gola i onda paničimo. Zato je vama Stojković najbolji igrač, isto tako je i Djole Pantić branio protiv reala i još bolje.

Naši najbolji odbrmabeni igrači su večeras nažalost bili Sale Ilić i Kleo.

http://www.youtube.com/watch?v=ZTDSSOBkLP8

Jovanović kod prvog gola, Lazevski čini mi se kod drugog.
 

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
mnogi su vec rekli,ali cu da ponovim....treba jos puno rada i iskustva da budemo neko i nesto u evropi...a da bi postigli nekakav kontinuitet vani, vec sada se trebamo okrenuti domacoj ligi i prvenstveno Vosi. a one sto se sada podsmejavaju i uzivaju,nakantati kao nikada do sada...totalno ih poniziti da vide razliku izmedju evropskih klubova i sebe.

sto se brage tice,tu treba traziti sansu za prolece u evropi, mada da se ne zavaramo i tu su nam sanse male.
@nikola zemun,nemoj se zavaravati...bolje nismo mogli,osim da ih rusimo u 16-ercu.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Opet se na forumu odaje mnostvo fudbalskih neznalica.Arsenal ima stravicno brze igrace koji su jos i vrhunski tehnicari.Njihova brza igra sa puno preciznih pasova i kretnji bez lopte strasno zamara protivnika.I mentalno i fizički.Mi nismo na nivou koji to moze da isprati 90 minuta.Nismo to ni sa 11 igraca a kamoli sa igracem manje.Da jesmo onda bi mi kao Arsenal bili svake godine u ligi sampiona u osmini finala,u cetvrtfinalu ili polufinalu.Svako ko puno kritikuje igru Partizana mogao bi mozda da razmisli da prati neki drugi sport jer se u fudbal ne razume najbolje a i Partizan mu je neka neresiva jednacina jer je znak = stavio izmedju Partizana i evropskih timova koji su mnogo jaci od nas.

Ono sto nam sada treba je da nam trener dobije potpunu slobodu i vlast oko tima.

Kamara i Savic moraju biti standardni prvotimci u svim sledecim utakmicama.Smiljanic i Jovanovic mogu biti samo njihove zamene.

Tomic mora napolje.To je jedini nacin da on nesto promeni u svojoj glavi i da mozda svoj potencijal pretoci u konkretan ucinak na terenu.Onda kad udje sa klupe.Ja bi Boju stavio na Tomicevo mesto.Sad dolazi lose vreme i teski tereni i tu ce Boja biti kao riba u vodi.Da vidimo i sta ce biti sa Moreirom.Ja jos uvek verujem u njegov doprinos ove polusezone.

Stojkovicu otkupiti ugovor i iskoristiti za to i najminimalniju sansu ako postoji.A postoji ako se odmah reaguje.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Баш сам писао пре утакмице даће нам требати оне спортске среће, јер против једног Арсенала је то неопходно да дођеш до повољног резултата. Нажалост баш је нисмо имали, ни код првог ни код трећег гола....али шта да се ради, после другог кола смо и даље трећи у групи, и даље смо на месту које нас води у европско пролеће :napred Partizan



Najebem se i ja mile mamice i onima koji su zviždali Boji, a i svakom onom pojedinačno ko je sa "Zapada" (a bilo ih je i na "Istoku") krenuo napolje posle trećeg gola Arsenala! Jebem vam milu majku, marš bagro i dabogda se razboleli na dan utakmice protiv Brage ako ste nameravali da dođete!!!...

Нажалост задњих неколико година врло ретко идем у храм на утакмице, наравно ипак немам намеру да објашњавам колико ми Партизан значи цео живот....али и кад одем на утакмицу заиста немогу себи да дам за право да звиждим било коме, без обзира што у себи можда осећам горчину, јер би ме било срамота да то радим обзиром да дођем у храм пар пута годишње. Ако неко има право да негодује на лошу игру то су они људи који иду по: киши, снегу, ветру, лепом дану, лошем дану итд. То су они који су на стадиону и кад Партизан нема шансе за титули и када га у европи сви пуне(задње две године)...
Колико ови људи,који су извиждали Боју, немају појма о фудбалу и Партизану видело се синоћ и то је јасно ко дан. То су они ликови који већ јутрос причају како више никад неће гледати Партизан, то су они ликови који воле да се шепуре на сваки Партизанов успех, али сваки не успех искористе да му окрену леђа и тако у круг до нових успеха и не успеха.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Dakle, jutro posle... ko sto rece jedan od najiskusnijih clanova na forumu-ovo me mnogo podseca na stvaranje Duletove imperije :clap

Zasluzeno smo porazeni, bilo je tu nekoliko pocetnickih gresaka, ali se nimalo, ali nimalo nismo obrukali. Naprotiv! Naravno, pise se rezultat i on ce zanavijek ostati upisan, no svako od nas zna da se ovakvim odnosom prema igri mozemo ponositi.
Sto se tice analize naseg tima reci cu (i neka niko ne kaze da pljujem) da trenutno imamo 5 igraca koji imaju kvalitet dostojan LS. Ostalima svaka cast, ali prosto ovo je za njih previse. Ubedjen sam da je sledeci mec odlucujuci za nase zimovanje u Evropi, moramo izvuci bod u Bragi i onda na JNA napokon doci do pobede. Recite da sam lud, tek ubedjen sam da imamo kvalitet da na prolece nastavimo nas put u Ligi Evrope!

Igracima veliki naklon za borbu i molba u stilu Duska Radovica da dobiju sledeci ili onaj tamo mec. Ljudi moji, ako prezimimo i vrati se Fejsa, uz obavezno pojacanje u veznom redu (Snajderu svu svoju ustedjevinu daj za Vukica), mi u tom takmicenju mozemo daleko! :wink:

P.S. Igra bez lopte fudbalera Arsenala i onog jebeno neverovatnog malog Rusa na turbo-pogon :respect

P.S. (2) U stilu Je-ne-a: Najebem se mile majke skoro svima koji su bili na starom Jugu i cutali i presedeli citav mec. I nikad mi nece biti jasno da na mec dodje covek koji ne zna kako se Petrovic zove (90 min je pominjao "osmicu" :banghead) i Stefana Savica zove Babovic. Mrs bre iz hrama!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Sinoc smo imali prilike da vidimo fantasticnu utakmicu.Prava uzivancija za ljubitelje fudbala.Dosta sansi i fudbalskih poteza sa obe strane.Ja sam moram priznati iznenadjen brojem situacija iz kojih je Partizan mogao da postigne gol, ocekivao sam ih mnogo manje.Iskreno, rezultat nije realan, realno bi bilo 2:1 ili 3:2 za njih ali dobro to je fudbal.Izgubili smo od jedne fantasticne ekipe koja igra fenomenalan fudbal.Non stop trce u przan prostor,otvaraju se i kratkim brzim pasovima osvajaju prostor.Sta nedostaje Partizanu?Nedostaje mu snage na sredini terena!Da to imamo bez problema bi mogli da se nosimo sa ovakvim ekipama.Da pojasnim,Sasa Ilic je majstor fudbala,dribling,kretnja sve sve...ali je slabotelesan...u duelu mu je lako oduzeti loptu.Lako ga izguraju.Ekipa treba i mora da ima takvog igraca...ali ne sme imati vise od jednog pa mozda i dvojice...mi ih cini mi se imamo previse.Raca Petrovic isto slab u duelu,Meda je dobar igrac ali mora da poradi na snazi.U par navrata su ga prosto otresli igraci Arsenala.O duel igri Tomica ne treba trositi reci.Pogledajte Boju ili Klea, oni su u stanju da prime loptu,zagrade se i bukvalno nose igraca na ledjima ali sacuvaju loptu.To je ono sto nam fali.Fejsa je takav igrac,Raca nikako.Fejsa fali mnogo,sa njim bi imali tu snagu,tu duel igru na sredini.Stefan Savic je definitvno bolji igrac od Jovanovica i zasluzuje da igra.Da li ce i koliko igrati videcemo ali ono na cemu mora raditi je skok igra.Ne krivim ga za gol,Samak je babaroga igrac i nije nista strasno sto ga je nadskocio ali cini mi se da je najlosiji segmet Stefanove igre upravo igra glavom...jedino sto sigurno necemo videti je Neca na klupi.Evo i Iliev ode na klupu 'zbog taktickih zamisli' i ovo sa Bojom je ispalo fenomenalno...svi dodirnuse klupu samo je Tomic nezamenljiv...znaci prosto je neverovatno da u par navrata toliko nam ubije akciju koja je do tada lepo izgledala da je to strasno.Dribling treba i mora ali ovaj decko definitivno NEMA tajming kada treba dodati loptu a kada driblati.Mene samo jedno interesuje, ima li taj decko oci da prilikom neke analize kako su odigrali neku utakmicu sam uoci da usporava igru.Vidi li on da gotovo uvek pravi driblinge kada ne treba a kada treba on to ne radi.Sve racunam pogledace svoje igre, shvatice i reci sam sebi 'aha,gresim tu i tu, ispravicu...pokusacu da popravim'....jok ljudi...on idalje sve isto radi...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ne bih preterano komentarisao utakmicu, jer vi to radite i strucno i u obimnim kolicinama. Samo bih podsetio na konstataciju nekog od clanova da nama ovakva igra (trkacka, sa puno preciznih pasova) protivnika nikako ne lezi, jer igramo 30+ utakmica godisnje gde se ne trci ili se to radi veoma slabim intenzitetom.

Po meni mnogo bitnija stvar!!! Ljudi otreznite se... Pogledajte izvestaj sa utakmice Braga - Sahtjor.

Svi koji prizivate SEST (!?) bodova - niste normalni! :) Portugalci su potpuno nadigrali Sahtjor koji je imao neverovatnu srecu i odlicnog Pjatova na golu. Golovi koje je Braga primila - pomalo podsecaju na one koje mi primamo - naivno, bez izrazitih sansi ili pritiska protivnicke ekipe (i naravno vanserijska klasa Louisa Adriana). Treci gol je dat u nadoknadi vremena - sa penala. Pre toga u prvih 20-tak minuta nekoliko mrtvih sansi za Bragu + cist penal im nije sviran (kao kuca!!!).

E sad, zamislite se svi koji prizeljkujete da ih tamo odvalimo - kako ce oni da se postave u toj za njih - biti/ne biti utakmici...

Bod na strani u LS treba potpisati u startu. Btw. stadion im je bio poluprazan/pozorisna atmosfera - tako da mislim da ce protiv nas biti jos gore sto se tice posete...

Jos jednom - pobeda Sahtjora od 0:3 - ne odslikava stanje na terenu uopste!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.411
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Primaju ih i oni naivno jer su relativno neiskusni za jake meceve u ls isto kao i mi.

Sta da se kaze utakmici. Mnogo su jaki, nas nije htelo, malo smo se i uplasili i pali posle gola ali dobro sta sad. Ja sam zadovoljan ipak, dobra igra protiv jednog strasnog tima koji igra mozda i najlepsi i najbrzi fudbal trenutno uz barcelonu. Svaka cast svima koji su igrali sem jednom koji je nosio broj 7. Zelim mu sve najgore i da sto pre napusti klub!

Odlicna atmosfera, dobro navijanje, sve je izgledalo prelepo. Jedina mrlja na ceo dogadjaj je onaj nestanak struja, po meni je to bruka i takve stvari nikako ne smeju vise nikada da se ponove!
 

Neimar

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
226
Reaction score
6
Локација
Beograd
Svaka čast momcima, sa igračem manje bolje nismo mogli. Arsenal je jača ekipa kojoj je praktično nemoguće oduzeti loptu. Oni i Barsa su definitivno najbolji u tome.
Okrećemo se narednom rivalu.
Samo da se nadovežem kada je u pitanju meč Braga-Šahtjor.
Braga ih je potpuno nadigrala, Šahtjor je iz 3 prilike dao 3 gola. Prva dva u golmanov bliži ugao, njegova greška. Treći u zaustavnom vremenu iz jedanaesterca. Jako je dobra ekipa Brage. Moramo maksimalno dobro tamo da odigramo, i nikako ispod nivoa ove dve utakmice, da bi mogli očekivati neki bod.
Slažem se sa Mačkom, ko kaže da smo sinoć loše igrali, taj stvarno ima problem sa poimanjem fudbala. Ima SD Partizan i druge sekcije.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.187
Reaction score
18.526
Локација
U Kinšasi
Prvo mi se smucilo kad sam video da par puta pred utakmicu nestaje struja i da se dimi neko sranje ispod juzne tribine. Samo sam molio boga da reflektori izdrze kad pocne utakmica.

Onda mi se smucilo kad je Stojkovic izasao u crvenim kopackama na zagrevanje.

Zatim, samo sto nisam pao u nesvest kad su reflektori izdahnuli pred sam pocetak, a nasi igraci na terenu sa EPS na grudima. Bio sam ubedjen da se nece igrati.

Onda mi se smucilo par puta od Tomica i Stevanovica, ali to je vec uobicajeno, tako da tome nisam pridavao posebnu paznju.

I na kraju goveda koja su zvizdala Boji su me dotukla, najebem im se svima majke.

Sve ostalo je bilo odlicno. Osim rezultata i peglanja na tribini.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.411
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Gibs fasciniran "grobarima"

00036240.jpg
Navijači Partizana su nakon meča 2.kola grupe H Lige šampiona između srpskog šampiona i londonskog Arsenala, gotovo čitav sat pevali i pozdravljali svoje ljubimce.

Sve je podsećalo na utakmice košarkaša Partizana u „Pioniru" i „Beogradsko areni", s tim što je ovo još veći podvig imajući u vidu da je Humska na otvorenom. Vidno oduševljeni ambijentom bili su i navijači i igrači Arsenala.

- Partizan je pokazao visok kvalitet. Navijači su napravili neverovatnu atmosferu. Fasciniran sam onim što sam video na tribinama - izjavio je Kiron Gibs, bek Arsenala, prenosi Alo!.
 

Zoranis

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
277
Reaction score
3
Neko rece usput da je arsenal igrao sa 50 % snage...Naravno da nije. Razlika je u tome sto su oni mirni,zna se ko sta radi i gde trci. Neki nasi igraci mi izgledaju kao narkomani u krizi koji usput duguju i lovu(izvinjavam se unapred na poredjenju)...Panika totalna.A sve je to uzrokovano losom fudbalskom skolom(cast izuzecima) iz koje su dosli u Partizan.Pa tako pri primanju lopte mora da bude bar 3 kontakta da bi se ista umirila.Predlazem da se oformi ekipa trenera koja ce svakog igraca koji dodje u klub ponovo uciti osnovama baratanja loptom.I definitivno neki dobar psiholog treba.
Recimo Arsavin pretrci ceo teren po pravoj liniji sa 3 dodira lopte a Tomic mora da je dodirne 8 puta da bi iskontrolisao pravac.I to je to,takve i slicne "sitnice" na kraju dovode do 1:3.
U Bragi ce definitivno biti igra na gol vise,odbrana im je suplja a u napadu su opasni,trebali su dati Sahtjoru bar 5 golova.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Prvi utisak je da smo dali sve od sebe ali očito više se nije moglo.
Grobari su večeras bili fantastični,Jug je delovao zaista sjajno i to je najbolji deo sinoćne utakmice.
Jasno je da nam treba dosta iskustva da bi lakše igrali ovako ozbiljne utakmice,realno malo nismo imali sreće,malo sudija na njihovu stranu ali i navike iz naše lige.

Нисам још увек стигао да одгледам снимке спорних ситуација, али ми се чини да је суђење данас било апсолутно недостојно Лиге шампиона.

У неколико наврата се чинило да можемо бити равноправни, али основни утисак је следећи - наши играчи су у просеку дупло спорији у односу на играче који играју у најјачим тимовима (нарочито када је у питању први корак), а такође је лако уочљива и техничка инфериорност. Када је ситуација таква, о неким евентуалним тактичким пропустима не вреди ни говорити. Ми, тренутно, од овога боље не можемо.

Браво за Стојковића, Клеа, Илића и Савића. 'Ајмо сад, пуна концентрација на предстојеће првенствене окршаје и борбу за 3. место у групи...

Milan je sjajno primetio,mnogo smo spori i tehnički inferiorni,ali i čak i takvi smo uspeli da napravimo par kontri koje smo mogli realizovati što govori koliko ni Arsenal u zadnjoj liniji nije moćan.Pa ostaje žal što to nismo iskoristili.
Da bar u timu imamo nekog brzog igrača.

Ako Nemanja Tomić posle večerašnje partije ne bude preseljen na klupu počeću da verujem stvarno u to da Stanojević ne sme da ga skloni iz prvih 11...
Ivane Stevanoviću,što se mene tiče,i klupa je za tebe mnogo...

Jako je bilo teško igrati celu utakmicu sa 9 igrača.

Stanojeviću nadam se da vidiš.
Treneru se nema šta zameriti sem jedne sitnice koja me mnogo nervira.
U modernom fudbalu prekidi su mnogo važni,sve ekipe čekaju prekide kako bi tu nešto ućarile pogotovo slabije ekipe.
Samo mi smo jedini tim na svetu kome kad sudija svira prekid na 30,35m od gola mi umesto svi da odemo u šesnesterac i namestimo se i centriramo,naši igrači dodaju loptu najbližem saigraču i kreću da kruže oko odbrane protivnika čiji su se igrači svi vratili iza lopte.To je strašno i nedopustivo,
Pa čak i timovi sa najboljom kontrolom lopte kao Arsenal,Barselona,Real da ne nabrajam više koriste te prekide a mi ne.
Pogotovo sinoć je to bilo nedopustivo jer smo po meni bili jači u skoku od njih,mada se po primljenim golovima to ne bi moglo reći.

Stojković-Sjajan sinoć,spasio je nekoliko golova.13 šuteva u okvir gola su uputili igrači Arsenala,ja se ne sećam da je neki bio van 16 metara.Drugi igrač utakmice.
M.Jovanović-Mnogo grešaka,mnogo ispadanja jako loš sinoć.Plašim se da se ne vrati na stara izdanja,jer jedno vreme je igrao sasvim solidno.Ali bojim se da je za njega sramotna da jedan dečak koji je tek stigao za njega igračina.Jednostavno vidi se razlika u klasi.Za njega je možda bolje da igra na desnom beku.Po nas bi to sinoć bilo mnogo bolje.Sinoć najgori od onih koji su igrali.
Kod penala je propustio da van 16 lagano izgura Šamaka ramenom po cenu faula,verovatno bi dobio najviše žuti,tu su se videle naše sve slabosti.
Savić-Sinoć opet pokazao da će biti igračina.Jednostavno to se vidi,lakoća kojom je oduzeo nekoliko lopti,klizeći startovi,sve.Jeste on malo fizički slabiji,ali ojačaće a i bolje je istrpeti takvog igrača za koga se vidi da će biti igračina i za koga će se uzeti pare.Pogotovo što su njegove greške sitne i na fizičkom planu,za razliku od pojedinaca koji ne znaju gde udaraju.Šamak ga je nadskočio kod 2 gola ali je koristio i ruke.

Ovde ću primetiti da su svi igrači Arsenala koristili ruke kako bi nas otresli u duelima,dok smo mi to retko radili i svaki bi nam put svirali faul,ali mora se priznati da smo često to radili jako naivno.

Krstajić-Solidna partija,kapitenski.Ipak vidi se da mu maska dosta smeta i ne igra na svom nivou malo su mu slabije kretnje a bio je i nadskočen kod 3 gola,mada tu ima i drugih krivaca.Ipak njegovo iskustvo je neprocenjivo.
Lazevski-Solidna partija u odbrani,nekoliko puta je dobro intervenisao.Pokušavao je i u napadu ali nismo imali igru za njegove prodore.Mada sigurno je da mora mnogo bolje.
Kamara-Borbeno,sa dosta trčanja,oduzetih lopti i par grešaka.Sigurno da može bolje pre svega u građenju igre i pasovima,jer do sada je mnogo grešio u predaji lopte što je nedopustivo.
Petrović-Dosta slabo u defanzivi,mada se pomalo trudio.I ako ume da zadrži loptu i da taj dobar pas što je dosta i radio u dosta situacija bio je brzoplet i pokušao odmah da prosledi loptu,tako da je dosta napada upropastio.U suštini loše mada verujem u njega.Samo mora mnogo bolje.
Navike iz naše lige su pogubne.
I ako je kod prvog gola dosta naših igrača krivo on je najveći krivac,a to nam je sinoć bila mana kod svih igrača i tu se videla sva naša slabost.
U tom trenutku Aršavin mu je bio rival,stajao je 2m od njega,Aršavin je gurnuo loptu u 16m i krenuo da trči unutra za povratni pas,Raća se okrenuo leđima prema njemu,pokušao desnom rukom da ga zadrži ali ovaj se lagano otrgao i nastavio da trči dok je Raća u tom trenutku bukvalno stao i ukopo se(videti snimak).Stao i gledao šta se dešava dok je Aršavin pretrčao 3-4 metra i dao gol.

To je bilo pravilo kod svih naših igrača sinoć nisu pratili igrača koji bi posle pasa nastavio dalje kretanje i to je mana koja mora da se ispravlja podhitno.

Saša Ilić-Svaka čast.I ako ni on nema kondiciju da trči svo vreme,sinoć je najviše trčao,najviše se borio,oduzimao lopte.Na sve to je gradio igru ali jednostavno sem Klea on nema sa kim.Treći igrač utakmice.Žalosno je kako neki mladići ne vide kako se bori jedan Ilić dok oni lade jaja.
Nije mi samo jasno kako Ilić i Krstajić,pojedince ne uhvate za uši i to na utakmici i sve ih nogom u dupe izbace napolje.
Smiljanić-Ništa naročito.Ne vidi se ni neka borbenost,trčanje bez agresive,mada je bilo tad već teško sa 9 naših igrača.U suštini ništa konkretno.
Boja-Jako se borio,puno lopti u skoku lagano pokupio i smirio.Trudio se da igra.Sasvim korektna partija.
Nad njim je možda i načinjen penal koji sudija nije svirao.Možda bi utakmica imala sasvim drugi tok.
Iliev-Malo igrao.Promašio šansu 100%,to mu se već ponavlja.Fizički nije spreman zato je i na klupi,ali i što je protiv Spartaka igrao nonšalantno.
Kleo-Igrač utakmice,i ako je promašio penal.Koliko je je samo trčao,borio se,uklizavao uzimao lopti.U skoku primirivao loptu,zadržavao je trudeći se da je prosledi slobodnom saigračima kojih nažalost je bilo jako malo,a sve lopte su išla samo na njega jer naši nisu znali kome drugom da je daju.Da ima bolje saigrače bio bi još bolji.

Zaista ne znam da li da uopšte u svemu ovome spominjem onu dvojicu,ali gore sam već to uradio.Svako ko se imalo razume u fudbal mogao je videti da je ono bilo žalosno.
Tomić je već ispričana priča,bez brzog krila mi ne možemo igrati ozbiljnije.Toliko kurčevitosti van terena,a na terenu bez srca.
On se bar pomalo i potrudi.Dok ovaj drugi.
Stevanović,em što ne ume da se postavlja,nego je totalno pogubljen.Sinoć je bila utakmica LŠ a onakvo šetanje po terenu,ko da su mu muda otekla,ko starac od 60 leta,a nezna ni gde udara.Ko nije video ne vredi mu objašnjavati.
Na kraju uspevao je da skupi snagu da se ubacuje i to kad je isključen Jovanović,a do tad to nije nijednom uradio.Mada je sve to uspeo da upropasti,sem nažalost da izbori penal za nas.Nažalost jer je bilo slučajno i što bi neko mogao reći da nije bio toliko loš,neki čak i solidan a vidim da ima takvih,nažalost.
Kriminalna partija.
Nadam se da će Miljković biti u 11 non-stop.Kad moramo na njega da se oslanjamo,realno dečko je ipak pokazao da ima potencijal.
A šta reći za potez uprave da otera Sinišu i dovede ovog njegovog prezimenjaka,još jedna u nizu grešaka.

Na kraju treba nam nekoliko igrača za zimski prelazni rok.Pre svega krilo,obavezno.A nebi bilo loše dobar napadač i desni bek,mada ne znam da li bi to bilo natrpavanje ali za ozbiljnije igre 3 pojačanja su potrebna.Pogotovo ako prezimimo a nadam se da hoćemo.
Do tad jedan nam ipak treba.
Ako je Mo kriv,neka se izvini treneru,saigračima i upravi.A uprava bi mogla i njemu jer nisam siguran da ćemo moći bez njega izgurati,bar da menja Tomića dok se ovaj nedozove pameti(mada i to je realno nemoguća misija,nema dečko kapacitet za ozbiljan fudbal).

Naše prvenstvo je jako važno,zato ozbiljan pristup.
Idemo dalje.
Polako uz iskustvo će sve biti bolje i bolje.
Pa i taj Šahtjor je pored svih para koje je ulagao godinama bio 4. u LŠ pa se nekako izborio za LE i na kraju je i osvojio.
I pored toga opet je ispao iz kvalifikacija za LŠ.
Ali iskustvo znači,evo sad će proći grupe.
Tako da polako.
Podrška treneru Stanojeviću.
 
Последња измена:

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.268
Reaction score
34.052
Локација
vaginamandibularia
Mačak +1
a za ovo Boja mesto Tomića + 5
Boja je juče odigrao 10x bolju utakmicu od tomića, koji se skanja od lopte, a kad mu ista dođe on je vozi do gol auta... Mali nema ono najbitnije - muda.
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Sto se tice lige sampiona meni bi bio jedini cilj da probamo da dobijemo makar jednu utakmicu,jer ne bi mi ni malo bilo drago da i ovo takmicenje zavrsimo bez pobede.I protiv Brage ce biti mnogo tesko ali za razliku od Arsenala sa njima moze da se igra posebno u Beogradu.O igracima je vec dosta receno ja bi samo dodao da ocekujem da protiv Vojvodine tomic pocne sa klupe,ako se to ne desi pocecu da sumnjam da neko debelo forsira njega u prvu postavu.Savic definitivno u prvi tim,sramota je da on bude rezerva.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Dan posle.

Ponosan i tuzan. Tuzan jer smo mogli do boda...da nije Marko skrsio Samaka kada je lopta bila kod vec kod Stojketa, da nije lopta nesrecno dosla do Samaka nakon Stojketove odbrane...

Ali, momci su dali sve od sebe i idemo dalje! Vazno je fokusati se na Vojvodinu, jer nam je prvenstvo prioritet!!! A sto se LS tice kao sto sam vec rekao, bice tesko protiv Brage...medjutim ocekujem da i tu izgaraju momci na terenu i uzmu konacno taj bod....
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
I sinoc sam se ovako osecao, i sada. Ponosno. Postoji tuga, kao i uvek sto postoji posle poraza. Pre i za vreme meca osecao sam da mozemo do boda, i nadao se tome, i mogli smo u nekim trenucima da vodimo, negde smo nadigravali protivnika, i mogli smo da uzmemo barem jedan bod, mogli smo ali kao da nismo znali kako. Ne da ne znamo posto nemamo kvalitet, nego, da li da se branimo i cekamo kontru, ili da ipak napadnemo, da li ovo ili ono. Trebali smo biti vise odlucniji. Ali dobro bilo pa proslo. Imamo za cime zaliti, ipak ostaju nam jos cetiri utakmice, nadam se da cemo prezimiti u Evropi.
Grobari dokazali da su najbolji u Evropi, definitivno! Koreografija vrh, ali pevanje igracima i Partizanu posle utakmice - NEPROCENJIVO!
Napred Partizan!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top