Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Naš dežurni špijun na delegiranju (pod pseudonimom "Ala Munja") se izvinjava, sprečen je bio (fizički i emotivno) da i danas špijunira, tako da sam zamoljen da ovo prenesem: :)

Војводина : Партизан 3. октобар 2010, 15:30

Главни судија: Глођовић Владо

Помоћни судија 1: Томичић Никола
Помоћни судија 2: Богићевић Саша

Четврти судија: Анђеловски Новица

Посматрач: Савић Здравко
Делегат: Васовић Радоман

Fino.


Brate reci mi da si se salio...molim te.. :banghead
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Nazalost, izgleda da su se mnogi vise bavili nekim perifernim, klempavim stvarima, ovih dana posle Arsenala, nego pripremom utakmice sa Vojvodinom. Umesto da se igracima posle glupavog kiksa protiv Spartaka objasni, da je ova utakmica biti ili ne biti, mi smo tamo otisli sa laznim osecajem vrednosti zbog igranja u LS.
Slanina je bila da tako kazem nabrijana, sto je i logicno, i da svi klubovi igraju tako u nasoj ligi, gledanost bi bila 3 puta veca. Tako da te price, o njihovom ponasanju su smesne, jer su se neki nasi igraci ponasali jos gore. Kizita ne zelim da optuzim, ali ako onaj penal nije namerno pravio onda ga je napravio potpuno tupavo i iz tog razloga ga treba odmoriti neko vreme. Stevanovic posvadjan sa fudbalom, Bogun koga se danas izgleda jedino Stanojevic setio posvadjan na kvadrat.
Mi vec u kontinuitetu lose igramo i to je najveci problem, a ovaj "sistem rotacije" ne da nije doprineo ocuvanju forme, vec smo kao od sale pukli 5 bodova.
Gani ce ove sezone kao i prosle gubiti tek po koji bod i ako se sve strukture u klubu ne uozbilje, lose nam se pise cak i u ovoj situaciji kada je verovatno nas rezervni tim jaci od ciganskog prvog.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Bedno izdanje svih igraca.Neka se saberu za kup utakmicu jer tu ne smemo da kiksnemo sada.Tek je 7. kolo idemo dalje....!Ali ovakva igra ne sme vise da se ponovi.Ovog Tomica mozes samarati do sutra on nema sanse da padne jednom na travu,a pada kad ne treba!Lazetic jos jednom dokazao da je GOVNO od coveka!Ko je on da samara druge igrace po terenu!?
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
...Ali ovo je vec druga vezana utakmica u nasem prvenstvu gde mi gubimo bodove! pri tom ne skupljamo bodove ni u LS (sto niko ni ne ocekuje, ali utice lose na psihu!) pa da ccovek kaze igramo barem tamo dobar fudbal i bice nesto od nas! Prosle nedelje skoro niko nije rekao ni jednu losu rec na racun igraca i stanojevica, ali evidentno je da nam igra ne stima u poslednjih 4-5 utakmica. Protiv Boraca smo se isto mucili, nemoj to da zaboravljamo, pa Spartak..... daleko od toga da je titula izgubljena, ali kako lezerno ulazimo u utakmice, pola prve postave nam sedi na klupi, bojim se da necemo moci da je osvojim! Jedino ako se ne promeni stav prema nasem prvenstvu!


-za prethodno izgubljene bodove niko nije kriv, samo losa sreca! da se opet igra ta ista tekma, na nasem stadionu, odigrali bi isto i pobedili 5:0
-veceras je utisak los, to je cinjenica, ali je i splet okolnosti sam naveo da se igraci iznerviraju i izgube volju za igrom - najpre gol iz penala! onda pokusas da se vratis a sudija te prcne sa par vrlo zanimljivih odluka kao sto je nedosudjeni penal kada je nas napadac (zaboravih ko tacno) dobio lakat u kicmu, u sred njihovog sesnesterca..a sudija pogledao na drugu stranu...kako da te to ne iznervira? onda taman kad hoces ponovo da se vratis onda nesrecno primis drugi gol..kako da ti to ne ubije moral? a njima je to dalo vetar u lejda.. onda na sve to dodas one silne silne silne provokacije i eto ti... jbg, nisu imali kada da se oporave u toku utakmice i da zaigraju bolje, tako da je sveukupni utisak ipak ostao dosta los..

ipak, cinjenica je da je ovo jaka ekipa, malo su se opustili ali ce sada Stanojevic da ima kaze par reci, kao sto ume, pa kad pojedinci koji su umislili da su bogovi pocnu da greju klupu, sve ce se uozbiljiti i vratiti na svoje..

mislim da ce prva utakmica gde ce se vratiti PRAVI Partizan biti prva utakmica u dvomecu sa Bragom!
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Не, не, не...

Не навија се за своју екипу после пораза од Арсенала, него после пораза од говна сланинарских.

Главу горе, идемо даље. Парни ваљак се заглавио у блату срамоте српског фудбала, али ће већ за две недеље наставити да меље!
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Мислим да смо сви били свесни да ће један овакав период уследити. Једноставно немамо екипу која може да издржи овакав темпо. На зиму се морамо озбиљно појачати, ако мислимо да освојимо титулу. Требају нам нападач, задњи везни, десни везни, Мореира, десни спољни играч, штопер. Надам се да смо извукли поуке из сезоне 2003/2004.
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Vlado Glodjovic (1976-2010)
 

Прилози

  • DJUBRE.jpg
    DJUBRE.jpg
    2,8 KB · Прегледа: 23

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ovo danas je bila velika sramota za nas klub u svakom smislu.Citam kukanje slanina napaljena,kidaju i ostale gluposti.Pa to se podrazumeva za sveti dres i kada igras protiv Arsenala ili Vojvodine.Zasto nasi nisu tako igrali?Nisu posteno potrcali i sutnuli na gol,protiv jebene slanine imas prvi korner u 80 minutu....Doziveli smo najvecu sramotu u poslednjih nekoliko godina da nam Djubrovski proziva golmana i niko ne reaguje,da nam Lazetic samara ej bre SAMARA igraca i opet niko ne reaguje.Pa zar je moguce Tomicu da nemas onu stvar i da ne smes da na penalis smrdljivca,nego kao picka u guzvi se laktas.I posle svega ovoga to nije izazvalo kod nasih igraca zelju za pobedom,inat ...........E to je problem sto se danas nista nije videlo.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.821
Локација
Храм фудбала
Овај пост пишем у нади да ће господин Станојевић наћи времена,и снаге да вечерас прочита неке постове са овога форума.Пораз је саставни део сваке игре тако и фудбала.И у томе нема ништа чудно,изгубити утакмицу од бољих од себе од лошијих,свакоме се то догађа па не видим разлог да се то не би догађало и Партизану.И овај пораз ме уопште не боли (вјерујем да смо много квалитетнији од свих екипа и да ће то кад тад доћи до изражаја),али оно што ме боли и то много је срамно понашање играча ПАРТИЗАНА.Да ли су неки од њих чули за фер плеј,да ли се на сваку провокацију мора одговарати или провокацијом или ударањем противника.Оно што желим да видим је да и поред пораза играчи у томе буду достојанствени (кад то могу навијачи е па онда морају и играчи).Стога чекам сутрашњи дан у нади да ћу прочитати да је већина фудбалера Партизана кажњена од стране клуба да ли новчано или на неки други начин није битно.А сад понешто о некима од њих.
Радосав Петровић:е данас си ме убједио да је Немања Томић за тебе мала беба ( уз сву нервозу коју је показао,све један наш напад је успорио и сјебао,у скоку су га буквално сви помели,па ми није јасно шта је он радио 90 минута на терену)
Немања Томић: Шта је у његовој глави ме не занима,али ако има тих проблема зна се коме се треба обратити (психологу,психијатру или ко је већ стручан за таква лица)
Ивица Илиев: Главни кривац за први гол,изгуби лопту из чиста мира на средини терена (покушавајући да је што више држи код себе без било какве замисли)
Саша Илић: Волим те ко БОГА,али мораш да схватиш да си ти капитен ПАРТИЗАНА и да ти требаш да будеш узор свим осталим фудбалерима,не само првог тима него и многих нараштаја који ће тек ући у први тим и који се уопште баве фудбалом ( стога ако ниси достојан капитенске траке,немој је молим те ни узимати)
Лола Смиљанић: Велики Гробара,али шта то вреди када је као бензин,када сву своју снагу употребљава да би се свађао,тукао,а не да би урадио неки добар потез,да би некоме дао добру лопту:(
Марко Јовановић: Наследник Рнића и Кнежевића, Гробар али као и лола буре барута:(
Све ово нисам написао да бих пљувао по Партизану и његовим играчима,већ да бих (сад у којој мери није битно) указао на оно што многе боли,да би покушали то да исправимо...Стога живим у нади да више барем ове сезоне нећемо гледати овакву представу од својих играча.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Zasluzena pobeda Vojvodine,nismo bili na nivou ,Arsenal nas je kostao 4 boda ,1 Spartak,3 Vojvodina,da li je mec sa njima vredan toga ? Sta je tu je nismo usli u LS da bi kukali morali smo da se vratimo psihofizicki,a nismo uspeli ni jedno ni drugo .... Igraci su bili nedopustivo nervozni ,Petrovic me je jos jednom ubedio da ne moze da igra ni u prosecnom Spanskom klubu ,onakva indolentnost,tromost i bezivotnost se retko srece pogotovo za zadnjeg veznog,svaka njemu cast na teyhnici,pasu,ali zna se sta je posao DMF,to je ono sto je Fejsa radio udjes u duel ,presec loptu ,izboris se za napad,zatvoris najboljeg igraca.... Oumaru nam je pravio decu ,veoma nezgodan i brz igrac,ne znam zasto ga nismo doveli proslog leta kada smo mogli ???
Tomic dozvolio da ga musavi Lazetic isprovocira ,decko ocigledno ima probleme sa ponasanjem ,ovaj mu je izlupao 5-6 samara ,a na kraju su prosli isto ,trebao je ili da padne posle prvog kontakta ili da ga nagazi mucki na zglob..
Na ovim utakmicama se najvise vidi koliko nedostaje Moreira ,lakoje njima da igraju protiv Arsenala gde ih gleda pola evropa,gde je sada agresivnost,lucidnost,kreativnost,ostrina,ne kazem da nisu hteli,ali nisu mogli ,psiholoski je vecina igraca slaba ,takvi nemaju mesta u Partizanu koji posle svakog poraza i neuspeha trazi pobedu .... Stanoijevic me je malo iznenadio hladnokrvnoscu na klupi zelim da verujem da zna sta radi ... Ne treba se osvrcati na ovo ,jer mozemo da podemo u jos veca sranja i onda nema nista od titule , napravili smo nekoliko gresaka od pocetka sezone ,dozvolili smo da jedini napadac koji iole vredi u Srbiji pojaca komsinicu ,a nama bas taj jedan kvalitetan napadac uz Clea nedostaje,zasto je to tako pojma nemam,videli ste sta su oni uradili da Mrdja ne zavrsi kod nas,a mi smo dozvolili da 2 najbolji napadac u Srbiji i jedini koji bi mogao da resava utakmice tek tako zavrsi kod njih ...
Treba se okrenuti novim izazovima ovoj ekipi je neophodna sveza krv,pre svega u vidu Moreire,Ilic je umoran ,iscrpljen ,ako ga Moreira ne zanima crno nam se pise .... I ne ocekujte danas kiks Zvezde vec su oni sredili da zauzmu prvo mesto ,samo mi moramo da se dignemo jer ovakva igra danas je nedopustiva i da se zapitamo zasto dozvoljavamo da nas neko sjebe ,a mi da gledam osvoja posla...No jos nije kasno,LS treba bataliti u sirokom luku protiv Brage izaci opusteno ofanzivno pa sta bude bude,tako sve utakmice do kraja grupne faze,sve snage i koncentraciju usmeriti na domace prvenstvo ! Nadam se da od proleca u timu necu videti .Tomica,Petrovica,Ilieva,Bogunovica,Stevanovica...
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Sve moje kritike na račun naše igre u sredu su danas dobile i potvrdu.

Kada dođu Bg sledeće godine prva i osnovna stvar je da se onom zalizanom pederu i onom šupku Lazetiću polomi noga. Ja sam skroz ozbiljna. Kritike na Tomićev račun danas ne piju vodu. Jednio što mu zameram što nije iscenirao faul kada mu ovaj đubretar lupa šamar.
Sve što sam imao rekao sam pre par dana.

JEDNA JE ILIĆ KAPITEN!!!
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Ево ја први пут да кажем(проверите, нисам до сад писао о овоме):

Немања Томић мора да лети из прве поставе.

Што се Раће тиче, тешка срца морам признати да ако га не продамо на зиму упропастили смо све.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Ovo danas je bila velika sramota za nas klub u svakom smislu.Citam kukanje slanina napaljena,kidaju i ostale gluposti.Pa to se podrazumeva za sveti dres i kada igras protiv Arsenala ili Vojvodine.Zasto nasi nisu tako igrali?
Upravo je to razlog za sve lose danas...pojedinci se prisete da nose crno-beli dres tek kad igraju ligu sampiona jer zele da se pokazu svetu pa da ih svet uzme za lepe parice...MUDA BRE !!? GDE SU VAM MUDA !!!?? cas ih imate cas ih nemate...pa jel ste transeksualci sta ste ???
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.322
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Malo sam se smirio.

OK, pretjerao sam. Nije titula izgubljena, ali smo na pravom putu za to.

Sreca, pa ide pauza. Ovo sto sam rekao da bih radije da nismo usli u LS, ostaje djelimicno.
Htjeli to mi ili ne, i dalje nismo sposobni da igramo na 3 fronta.
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Najvise me iznervirao Tomic ! Alo bre udri tu cigansku picku majku mu jebem, blatis Grobare ban jedna !!! Da izgubimo i 10:0 samo da se oce svi ponasati kao cleo i stojkovic ili lomic prosle godine, da im se iskacemo po glavi majku im cigansku jebem !!!
stanojevicu pozdravi mi boguna i pozeli srecan put, kao i tomicu!!!
DOKTORE VRATI SE !!!
Edit :
Немања Томић мора да лети из прве поставе.
Што се Раће тиче, тешка срца морам признати да ако га не продамо на зиму упропастили смо све.
Tako je breee, i bogun sa njima, nadam se da ce i stanoje to da svati vise, vracaju se mo i fejsa hvala pozdrav !
izvinjavam se raci ali je bolje i za nas i za njega da ode, postujem ga kao nijednog ali takva je situacija !
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Meni je pun kurac onog Kizita, cova ima 30 kilograma, kosava ga oduva sa terena. Stanojevic ga kao drzi u igri zbog ofanzive. Ma koje crne ofanzive sunce ti jebem, zbog njega smo mi danas bili u minusu a i vrlo nam je kratko pamcenje. Zaboravili smo situaciju u Cacku kod 0-0 kada on ispada i rusi igraca Borca u sesnestercu. Nemoj Stanojevicu molim te njega vise u igru, duva na sve strane. Kakvi smo pametnjakovici ne bih me cudilo da ga stavimo i u derbiju da igra pa da se onaj Ninkov (jedini koji nesto vredi) sprda sa nasom levom stranom.

O Boze dal je moguce da prepustismo smradovima prvo mesto, sad kad ga zajasu tesko cemo ih skinuti.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Очигледно је да је ово данас било веома лоше са наше стране. Још после утакмице са Спартаком се могло приметити да је форма наших играча у благом паду, а када се на то дода исцрпљујућа утакмица у ЛШ добијемо овај пораз. Никако нам није требао, али добро није смак света. Сад следи утакмица у купу, а затим и пауза која ће нам добро доћи за корекцију неких ствари и пуњење батерија.
Суђење је било стварно лоше и уз прљаву игру играча Војводине је довело до бројних прекида и искључења наших играча.
Не знам зашто се неки опраштају од титуле из простог разлога што има још много да се игра, а имамо најквалитетнији играчки кадар и најбољег тренера у лиги.
Мислим да Лазевски мора да има предност над Кизитом, бар док овај не прође припреме са клубом.

Идемо даље, Сале ће за време ове паузе исправити недостатке и повести у нове победе.
Напред Партизан.
:D:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top