Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Гпб

Guest
Свака част момци, борили сте се и заслужено освојили куп! Континуитет убирања трофеја се наставља!
 

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Uh,deset godina zivota su mi oduzeli za ovih 3 dana ali vredelo je!

Cestitke igracima i Vladi na prvom trofeju ove sezone!:BB
Analizu utakmice ostavljam za sutra.:D
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.407
Reaction score
2.387
Локација
Gde god ti da igras...
Bravo Sampioni!Igra ocajna ali dovoljna da se pobede indijanci iz predgradja.Veceras ne trebamo kritikovati iako se ima sta reci,posebno za naseg trenera...
Jos jednom svaka cast i idemo dalje,po nove trofeje! :šal
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Čestitke igračima na osvojenom kupu,mada su nas koštali živaca za 3 života.Džerels je odigrao dobru utakmicu,mada je puno grešio i promašivao ali je bar pokazao ogromnu želju.Svaka mu čast:clap.
Čović u ovom momentu ne zaslužuje kometar...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.350
Reaction score
35.075
Локација
vaginamandibularia
Jebi se čoviću, jebalo te 5000 evra, sad pretopi tu "srebrninu" pa napravi ciganima novi grb... Belošević je kriminalac.

Vlado, pojma ti nemaš, svaka čast za tofej. U napadu imamo 2,07 akcija i sve se svede na silovanje. Sreća pa pobede, a naročito trofeji brišu sve. Božić pokazao pljuvačima da bez školovanog igrača nema ništa, Kecman odličan, Džerels dobar, Džavai igrao 5-6 minuta a ostalo vreme na terenu nam jeo dušu, Dragan bolji mnogo nego juče, Gist solidan, Veseli nevidljiv do najvažnijeg trenutka. Ne bih menjao ovaj sastav ni za domaću ligu, Klobi nek sedi sa strane.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.148
Reaction score
4.616
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Čestitke Vladi i momcima a i ostalim članovima stručnog štaba i KK Partizan na osvojenom prvom trofeju ove godine:napred Partizan
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
a Tosu treba da bude sramota sto nije ostavio 1 medalju i za njega

Realno nije zasluzio... Mozda za ono sto je ispravljao zastavu na kraju, al' tanko je to.

Unakazise nas sudije, a to je sve zbog Munje (a i doticnog) kad sede sa gospodom - a ovamo Belosevic vrslja jer mu niko ne radi o glavi i familiji :D

Utakmica za srcku - trofej jos sladji. Nasa prica se nastavlja. Hvala ti crno-bela ljubavi!
 

timotije

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
292
Reaction score
1
Bravo Crno-Beli!!!!
ponadala se konzerva da moze da uzme kup, ali smo se izvadili nekako. to samo mogu velike ekipe.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Narode, kritike ostavite za sutra... danas se slavi!

KUP JE NAŠ!!!
 

escobar

Wallpaper Man
Учлањен(а)
01.05.2007
Порука
421
Reaction score
33
Најбитније је да Тијанић после сваког успеха Партизана пушта утешне емисије циганима.
ggr.gif
 
Последња измена:

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Svaka čast.
Prvi trofej u sezoni,prvi za Vladu.
Idemo dalje.
Dzerals veoma dobar,kao i Katić.Božić kapiten pokazao.Kecman,Gist,Veseli na mestu.Dzavai onako.Milosavljević dobar najzad je radio ono što zna.
Bravo crno-beli.

Sudije sramotne.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Cestitam nam na novom trofeju!
Ocekivano,ali gusto. Tako je najsladje
 

Aquila heliaca

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2009
Порука
130
Reaction score
0
Локација
Beograd
У Железнику никад није било лако и увек су одлучивале нијансе и једна лопта.Све честитке Играчима и Влади Јовановићу.Што се тиче судија моје мишљење је да је само Јурас незаслужено био учесник финала.
Ко зна,можда од Џерелса и буде нешто.

Има један тим,цео сам живот с њим....
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
jebote kako sam srecan kad sa kurac igrom osvojimo pehar,to mogu samo veliki..........ne mogu da zamislim sta ce biti kada krene masinerija,to breeeeee
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.562
Reaction score
931
Uze mi rec iz usta.Kad mi nikad losijom igrom uzmemo trofej,sta dalje...
To mogu samo veliki,sto mi svakako jesmo!!!:clap
Ne znam kako ali ni malo se nisam nervirao,valjda podsvest neka sta li je :D

ZIVEO PARTIZAN I MAJKA SRBIJA!!!
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Cestitke na prvom ovosezonskom trofeju, lose odigrano prvo poluvreme, u grcu, drugo dosta bolje, jace i trofej je tu, bravo crno beli, pigmejcu covicu se najebem mame za ono saplitanje nemerno, kad mu se cale pigmej senior onako smeska na to kad je dobio namernu, jebem im familiju cigansko konzervicarsku, jos je sladji tofej zbog njih.


A J M O C R N O B E L I
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Sad sam odgledao reportažu na sosu i najjači utisak na mene su ostavili ciganski novinari!Trener fmp-a nije želeo da komentariše ni meč ni sudije,ali je takođe rekao da će svi mirno spavati jer svi imaju čistu savest.Ukratko nije želeo da omalovaži naš trofej.Ali ciganski novinari su ga konstantno provocirali da kaže nešto protiv sudija ili protiv Partizana.Gospodin Đokić je zaista ispao gospodin i nije naseo na jeftine trikove.
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Hvala Bogu osvojili smo Kup!!! Pobeda,izvojevana posle velike i dramatične borbe...
Hvala našim igračima što su uspeli da preokrenu rezultat i ostvare veliku pobedu,koja svima nama kojima srce kuca za CrnoBele mnogo,nnogo znači!!!
Hvala svima koji su došli u predgrađe,koji nisu posustali u bodrenju našeg Partizana ni u trenucima kada smo bili na ivici ambisa...
Ovo je bilo za infarkt... Da nije bilo one pesme koju su puštali sa razglasa tokom poluvremena i tajm-auta "Celu noć i celi dan",ni ja ne znam kako bih podneo sve što se događalo...

Iako mu štošta zameram,zbog našeg trenera mi je najviše drago zbog osvajanja Kupa...
Sad si uz'o trofej Vladane,Vladane,Vladaneeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top