Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
sise za medalju :D :D

nek joj da rasko medalju da se slika posto neku drugu nece docekati
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Ortaku pricam, ono dok smo jos gubili 9-12 razlike kad se govno, ma prolivcina razlilo po parketu, rekoh 'Ovu ljigu da gledam na kraju utakmice da dize pehar, nema sanse... Dodjoh videh pobedih' reko sam ortaku u 3 cetvrtini, kad smo ih videli na kraju utakmice u majicama VENI VIDI VICI, nesto nemoguce opisati, 'proglasise' me za proroka :buhaha
P.S.
Ljigu Limenku juniora ne mogu ocima da vidim, za svoje godine toliko matooooro izgleda da je to strasno, pegla mi se kad ga vidim... Ortak mi je sa visom trenerskom drzao treninge u FMPu, to su tolko nabedjene sline male da je to strasno, ne samo malla limenka nego svi, kaze da je jedini Djekic ostao normalan, javi mu se na ulici itd., a ovo ostalo bagra mamina i tatina neopevana, uuu jbt duzi mi PS od poruke, ne zamerite, KUP OSTAJE U SVOJOJ KUCI:pfc:
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.237
Cestitke svima na osvojeni trofej, vidi se koliko im e stalo do trofeja neka slave zasluzili su!
 

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Samo sam cekala kad ce Genije da se javi:buhaha

Prastajte na off-u ipak je veceras slavlje.:D
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.248
Reaction score
33.879
Локација
vaginamandibularia
Poruka nama - ne poželi tuđu ženu, greh je :D
Poruka ciganima, ciganima 2, narandžastim ciganima i mutinim ciganima - ne poželi domaće trofeje, greh je :D
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
e marija marija :)

btw posle ovog turnira ispade da je najbolje kad jerels i pera igraju zajedno ...

pored njih na terenu jos ima mjesta za kecmana veselog gista i katica (kao drugog centra) svi ostali bi mogli da se pokupe i da napuste partizan
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
hahahah Enslaved brate ovo MUTINI CIGANI, ja ih od juce svrstao u 3. cigane :) 1. najstariji narod srpski, 2. dvorani ili ti fArmasi, 3. su mi ovi retardi, zajebana grupa iz KGa...
P.S.
Narandzasti mi dodju ko multivita :)
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Unakazise nas sudije, a to je sve zbog Munje (a i doticnog) kad sede sa gospodom - a ovamo Belosevic vrslja jer mu niko ne radi o glavi i familiji :D

Utakmica za srcku - trofej jos sladji. Nasa prica se nastavlja. Hvala ti crno-bela ljubavi!

E sada si me uvredio :D Nakaza me je cula vise nego dobro. Vojinovic mi je izmakao ali nece mi pobeci.


Igrači i stručni štab su posle utakmice na takav jedan divan način i sa toliko energije slavili osvajanje kupa, da ja zaključujem da njih defiitivno nije zakačio virus zvani "potcenjuj svaki naredni trofej više nego što si potcenio poslednji prethodni osvojeni trofej"...Neke je taj virus odavno zakačio, čak i neke koji se deklarišu navijačima Partizana, ali naše košarkaše i njihove trenere taj virus srećom nije zahvatio...niti će...videćete već krajem aprila, a onda i početkom juna...

:clap:clap

Cestitke Vladi, momcima, strucnom stabu, Tosi & Danilovicu.
A ovakvu utakmicu kriva ja nasa konfuzija na pocetku i reziranje od strane belosevica i vojinovica.

Ko nema pamcenje ko zlatna ribica (by VJ@NS) setice se prosle zavrsnice kupa i minusa u polufinalu a i u finalu.

Kup je zajebano takmicenje + u jos u konzervi :wink:

Lep osecaj u svakom slucaju.
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Bitno je da smo uzeli prvu titulu ove sezone i neka nam je sa srecom.Posebno turnir odlicno odradili pera bozic i rasko katic i naravno kada je trebalo kecman i veseli.Kurta napkon pocinje da kida trci i da se bori ostalo ce doci.Jedine zamjerke dzavajiu i milosavljevicu ubice me svojim potezima prvi u odbrani drugi u napadu:D najaci trenutak veceras mi je bio kada daju srebrne medalje strucnom stabu fmp-a,a oni kao saucesce da primaju:D i zasluzili su da ih cepimo sa onakom kradjom od sudjenja.
 

tortoise

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2007
Порука
120
Reaction score
2
Velika pobeda i značajan trofej. Nema neke misterije u činjenici da uvek gubimo na početku, a posle jurimo rezultat. Partizan je daleko fizički najspremnija ekipa u Srbiji i NLB ligi. Protivnik zna da mora da povede velikom razlikom da bi uopšte došao u šansu da dobije meč. Mi pojačavamo intenzitet odbrane kako meč odmiče, protivnicima obavezno pada koncentracija zato što nemaju dovoljan broj kvalitetnih igrača, pa nekolicina najboljih igra previše minuta. Ukoliko meč uđe u neizvesnu završnicu, šanse da Partizan dobije su 90-95%. Naravno da nije prijatan osećaj kada se gubi u 35 minuta utakmice, ali važan je samo konačan skor. Moram da priznam da mi nisu jasni pojedini navijači Partizana koji naš centarski par vide kao "jedan od najgorih u istoriji". Jawai i Katić nisu dominantni kao Peković ili Marić, ali rade krvav posao u reketu. Sve čestitke stručnom štabu koji je ovaj turnir shvatio kao da se radi o Evroligi. Čak ni kod Duleta se nije radio skauting za protivnike tipa Radnički Basket, ovog puta su igrači dobili knjižice o svih sedam rivala.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Svaka čast momcima na pobjedi, presrećan sam, a veoma je fino viđeti kako se naši Ameri raduju ko da su Grobari odmalena! :)

p.s. Aliiiii kakvu sam sisu gore vidioooo!!! svaka čast liku što je okačio fotke ;)
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
Cestitke na trofeju svima u klubu!
Mislim da je Katic, pored Dzerelsa i Gista, najzasluzniji sto smo odbranili kup. Jesam svasta govorio o njemu u toku ove sezone, cak sam ga i na forumu par puta ispljuvao, ali je on i u polufinalu, a i veceras odigrao dobre meceve.
Katic, Bozic i Dzerels, igraci koji su mene pozitivno iznenadili u ova tri meca... Ali Milosavljevic i Dzavai :banghead

@Je-Ne-A
Rekao si pre neki dan da Katic ima neke privatne probleme, i da mu je zbog toga tesko da igra najbolje sto ume. Ako neces ovde da kazes o cemu se radi, mozes bar na PM :wink:
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Svaka cast na trofeju! Posebno mi je drago zbog Jovanovica. Njegov prvi trofej, nadamo se da ce ih biti jos puno. I nasi igraci koji se raduju kao da im je prvi trofej :) (nekima i jeste)
Kao Katicu, koga vise i ne mrzim, mada ne mogu da mrzim igraca Partizana, ali nisam ga ni volio. Sad mi je i mio.
Dzerels se smeska sve vise i vise, bice nesto od njega :)
Nadam se da Covic vise nece dobijati organizaciju Kupa. Ovo je zalosno bilo.
I njegov odvratni sin koji saplice Katica s ledja i plus se cudi- ODVRATNO! A jos je i na pocetku aplaudirao sudiji u facu i sudija samo gleda...zalosno.
Ali razumijem ih sve. Ova dominacija Partizana ih ubija. Neki su bili mali, neki se ni ne secaju ko je bio sampion prije nas. :)
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Мнооого замерки,али добро испаде на крају уу пм.....Како их иду шутеви,сви су се редом опасно на нас наоштрили,мада и ми кумујемо.Да је онај скот узео куп,просипао би демагогије о интересу српске кошарке наредних 10 г .Срећа па није.
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Ево сад сам успео да издвојим времена да честитам момцима на првом трофеју ове сезоне...
Драго ми је и због Владе коме ће овај трофеј много значити, који ће му дати велико самопоуздање, а и играчима ће ово такође доста значити на психолошком плану у предстојећим утакмицама
Остаје жал што атмосфера са купа није била ни налик оној од претходних година али то су већ неке друге ствари тако да не бих ширио причу али морам да поменем да ми је искрено жао што момци нису играли пред, рецимо Крагујевачком публиком, јер би то употпунило целокупан утисак, овако...
Дефинитивно ове сезоне неће изостати резултати што је и најважније с обзиром да је у питању специфична сезона, транзитна, а резултати су најефикаснији лек за успешно превазилажење те "транзиције"
Неки играчи, који су често критиковани су показали да имају квалитет за Партизан, једино што је потребно, то је стрпљење јер велика већина њих до сада није играла овлики број квалитетних утакмица у једној сезони, и притом још за клуб који готово у сваки меч улази са императивом победе
Није то мала ствар и убеђен сам да ће следеће сезоне, уз задржавање неколико играча који ће бити значајан део тима догодине, доћи и та игра која је толико оспоравана током ове сезоне
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.497
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Реално волели га ми или не,ценили његово залагање или не,Курта је тренутно наш најбољи играч.
Једини наш играч који може да покрене акцију,и када је промашивао улазе био сам сигуран да смо у игри јер је стварао себи позиције.Једини наш играч поред Гиста који има поене у рукама,али за разлику од Гиста он може и да покрене акцију коју неће он завршити.
Оно што ме радује је победнички менталитет,и поред 3 очајне прве четвртине на турниру ми смо освојили трофеј у оном говну од хале.Никако не треба потцењивати овај трофеј,ово је једна нова епоха и треба од некуд почети.
Морам и Рашку да се извинем,човек је сваки свој минут лавовски одрадио,и иако је планиран као резервни центар ја се просто разгалим када видим да он улази у игру.Два пут је бољи играч од оног коме је резерва.
Невероватно је да сам и синоћ и вечерас био убеђен у победе и поред онаквих разлика.
Јебига институција је институција.
Живела дупла виљамовка,живео Мића Берић!
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Neko je još sinoć izračunao da nam je ovo 12. uzastopni trofej u poslednjih 12 takmičenja koja su od 2008. do danas završena, a u kojima smo učestvovali (ne računajući naravno Evroligu)!!! Znači imate 12 takmičenja (NLB-liga, srpska liga i KRK) i u svih tih poslednjih 12 takmičenja nastupa i KK Partizan, a trofeje diže samo i jedino profesionalni dizač trofeja po imenu Pera Božić!!! :šal :respect
jedan od naslova u "SPORT"-u је написао(ла):
"Nisam prekinuo Duletovu nisku!"
jedan od naslova u "ŽURNAL"-u је написао(ла):
"Nisam prekinuo Partizanov niz!"
Pogledajte koliko je breme bilo u ovom čoveku i ležalo mu na glavi sve vreme, koliko iz ovih naslova šiklja njegovo olakšanje...
...a veoma je fino viđeti kako se naši Ameri raduju ko da su Grobari odmalena! :)
Što se naših crnaca tiče, mislim da je neko od njih tek u ova 3 dana zapravo shvatio šta je KK Partizan i koliko je ovom klubu svaki trofej bitan...Neko od njih je toga bio svestan u potpunosti i pre ova 3 dana, ali neko vala i nije...Sad SVA TROJICA to znaju jako dobro i jasno će im i u pola noći biti (ako ih neko probudi i to priupita) svaki potez kojeg je klub učinio u ova 3 dana....To je, pored pehara, naš najveći dobitak juče. Dobitak kojeg tek treba da valorizujemo u NLB-ligi i u domaćem prvenstvu.
 
Последња измена:

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.369
Reaction score
37.742
Evo sada, posle prospavane noći da čestitam svima, igračima, upravi, nama navijačima, na još jednom trofeju. :clap
Verujem da je ovo bio ne kamen, nego stenčuga koja nam je svima pala sa srca i da će sada konačno sve ići mnogo lakše. Ovaj tim je probio led, samo neka nastave da se bore, a valjda će i igra početi da se popravlja.

Sinoć nisam hteo da pišem ništa, ne sećam se da me je glava toliko bolela posle neke naše pobede kao što je to bio slučaj sinoć i preksinoć. Ali hajde, nema veze, idemo u nove pobede.

Ostaje da se Evroliga odradi pošteno do kraja, a iskreno nikada se nisam toliko radovao završetku iste. Da malo rasteretimo kalendar i da se okrenemo onome što nam je u ovom trenutku realan domet, NLB i naše prvenstvo.

@Je-Ne-A:
Upravo i ja čitam taj podatak u Sportu. Poslednjih 12 finala koje smo igrali smo i pobedili, poslednji poraz upravo od FMP-a u finalu kupa 2007.
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Radovanje na kraju je samo jos jedan od pokazatelja kolika je velika nasa porodica, to je put kojim treba nastaviti, bravo Vlado, nastavak sledi...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top