Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Zoranis

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
277
Reaction score
3
Stigoh kuci i pravo na forum :)...glas mi je pukao skroz,ko u dobra stara vremena. Borili su se nasi kao lavovi,za svaki pedalj terena,svaka im cast.
Stanoje je pretrcao danas bar 3 kilometra a bogami i onaj sudija za njim. Kakvu energiju ima taj covek,to je cudo. Kada je Medo dobio aplauz od celog stadiona za borbenost,Stanoje se okrenuo ka klupi a rukom pokazao na Jug,kao da kaze: E,to je to. To je dokaz da sve ovo vredi.
Sada minut po minut,poluvreme po poluvreme, maksimalno ozbiljno.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Sad poslušah i Prosinečkog....šta ja znam....kakve su sve trenere imali i kako su pričali, ovaj deluje normalno....naspram njih. Ne mogu reći da ga mrzim ili ne podnosim. Korektan je i na mestu. Žao mi ga što je došao tu gde je došao. Nije mu lako. :D
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Stanojević: "Neki bi hteli da Zvezda bude prva"
23.04.2011 21:45
1 Comment
Trener Partizana Aleksandar Stanojević tvrdi kako je njegova ekipa pokazala da je ove sezone bolja od Crvene zvezde, pošto je trijumfovala u šampionatu, ali i eliminisala crveno-bele iz Kupa Srbije. On je nakon toga dodao:

- Izbacili smo Zvezdu iz Kupa, a ispalo je u javnosti kao da su oni nas eliminisali. Možda je i teorija zavere, ali kao da bi javnost želela da Zvezda bude prva, a ne mi. Mnogi bi voleli da Partizan ne uzme četvrtu titulu za redom, što je kod mene izazvalo bunt. Zato sam tako burno reagovao pored aut linije. Nikome ništa nisam rekao, da jesam sigurno bi me sudija izbacio iz igre. Izvinite ako sam bio malo nestašan, rekao je trener Partizana.

On je dodao da je Partizan potvrdio da izlazi iz krize, ali da ne misli kako je prvenstvo već odlučeno.

- Imamo veliku prednost, a posebno je zadovoljstvo kada dva puta pobedite večitor rivala i još ga izbacite iz Kupa. To dovoljno govori, izjavio je Stanojević.

http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=1&id=94268
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
A vi gospodo sto ste Stanoju spremili vjesala...mozete samo da...da ne nastavljam u ovom svijetlom trenutku
Da ne bude zabune ne mislim na nikoga odavde.
OK, ja ću da nastavim, ja nisam neki vernik bio ni kao dete, ni tokom odrastanja, a neću to da postanem pod stare dane, iz pomodarstva kao mnogi:...DAKLE MOŽETE SAMO DA GA DUVATE I PRODUVATE NAŠEM SS-U!
Kako je SS bio naložen, kako je tek čovek ekplodirao nakon odsviranog kraja...Pogledajte ovde:
http://www.sportnetwork.rs/
(imate desno klip sa naslovom "JSL 2010/11, 24. kolo...")
Gledajte od frejma 6:25 pa do kraja klipa...gledajte ga kako piči sa klupe...Skupilo se u čoveku mnogo toga do ovog trenutka, a onda kao da je rekao: "Sad mi (nam) ga poduvajte na slamčicu!" :D
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
O zivote Grobarski al si lep ! Momci svaka cast na borbi,a Sale :respect za taktiku !
Po meni danas prevagnuli Savic,Medo,Babonja,Lola,Tejgo,Iliev...ma svi ostali su odigrali odlicno al najveci heroj Lola, covek ima srce(ili sta vec :D ) ko Aljaska...Savic,decko ma dijamant onako hladnokrvno igrati a 91 godiste,izgleda kao da ima 15 godina iskustva igranja,verujem da ce ostati i sledece godine kod nas...Medo ih pojeo na terenu i sto se tice nase formacije,mnogo mi se vise svidela ona formacija kad je izasao Sale,normalna 4-4-2...s obzirom da u narednim mecevima igramo sa Medom malo isturenijim nego obicno,nego Sale to najbolje zna...

i da :Crknite u ljubomori pacovi prkosni!!!
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.362
Reaction score
1.933
Локација
Gde god ti da igras...
Bravo Partizane! Svaka cast svim momcima na terenu, na klupi, svim navijacima danas na nasem stadionu, i pored tv ekrana. Pokazali smo ko je najbolji u Srbiji, ko je INSTITUCIJA.
OVO JE NASA TITULA!
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Cestitke igracima i Strunom stabu na Pobedi !!!

Prosle sedmice vecina tera Stanojevica sa klupe i osporava nasu igru , a sad ga dizu u nebesa , zajedno sa igracima !!!
Treba oprezno nastaviti u ovih 6 kola , imamo tesko gostovanje sad u Jagodini i u Ivanjici , da nebih usli u neku tesku zavrsnicu.

Ovom timu treba velika rekonstrukcija na Leto !!!

SRECNO U NASTAVKU SEZONEEEE I NADAMO SE NOVOJ TIITULI
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
@ JE-NE-A

bas tako,bas se videlo koliko mu je laknulo posle pobede i koliko mu je krivo zbog atmosfere koja se stvorila u medijima i dizanju cigana ...

inace,da pohvalim Zoricu na odlicnoj analizi i proceni sa konferencije oba trenera :clap

u centar pogodjeno :wink:
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Последња измена:

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.322
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Pa dobro, majku mu...sto Vojo malim slovom prvo slovo prezimena trenera deckih? :D :D :D :D

''Posle meča na pres konferenciji treneri prosinečki i Stanojević izneli su svoje impresije sa meča.''

Hahaha, prcaj ciganeeeee!!!!
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
http://www.partizan.rs/partizan-c-zvezda-2/

Pogledajte konferenciju i slavlje iz svlacionice... Ovo niko ne moze da kupi!
Cika Sale trener poveo navijanje:D Babovic "gde je sad barselona?"
Jos samo da vidimo sta li je Lola izjavio i da se tucamo na miru:D

Inace voleo bih sledece sezone da vidim tandem Savic-Jovanovic, koliko je Mare kidao i sa kojom zeljom igrao:respect
A kod onog Scepovica ni gace ne mogu da budu u normalnoj boji :D
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
samo cu na kratko:

cestitka, velika cestitka na jos vecoj pobedi. presrecan sam danas. odgledao sam utakmicu u nekom specificnom porodicnom ambijentu, i nisam najbolje ispratio drugo poluvreme. ono sto mi je ostalo upecatljivo da nisu nijednom sutnuli na gol u tom delu igre. zatvorio ih je stanoje majstorski. zuto govno ce jos dugo da kenja zuto nakon ovoga.

vrata ka tituli su otvorena...nema saplitanja dok se ne predje prag.

:napred Partizan
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.157
Reaction score
2.122
Локација
u srcu šesnaesterca
Pre svega cestitam svima u klubu i na forumu na najvaznijoj pobedi. Blizu smo titule, ali nema opustanja. Ceka nas jos 5 teskih utakmica+finale kupa gde konacno moramo da se osvetimo slanini za sva sranja ove sezone.


Medo i Lola su odluchili mech iako je Tagoe ispalio metak!

p.s.
Jedan jedini put kad je Tomic centrirao iz prve,taj jedini put nije usporio napad,i mi smo dali gol!

Da, konacno je Stanoje shvatio gde je glavni problem u veznom redu. Neigranje Race je nam je donelo prevagu na sredini terena, samim tim i pobedu. Igra Race moze da prodje protiv slabasnih i pasivnih protivnika, ali ne i protiv fizicki spremnih. Jos samo da shvati da igraci koji igraju kontra nogom NE SMEJU igrati na kontra stranama i imacemo mnogo vise proboja i kvalitetnih centar-suteva na Tejga, a samim tim i golova. Babovic se gotovo ne sluzi desnom nogom, kao ni Neca levom i zato su njihovi centarsutevi slabi (baloni), bez energije i efea, lak plen defanzivaca protivnika. Toga su sami svesni i bas zato uglavnom i ne probijaju i ne centriraju, vec prebacuju loptu na jacu nogu, uz bespotrebne driblinge, usporavanje igre i gubljenje duela, sve praceno nasim negodovanjem. Na zalost, nisu dovoljno kvalitetni igraci da se kvalitetno sluze obema nogama, ali i ovakve bi ih mogli mnogo bolje koristiti, samo kad bi to jos Stanojevic prihvatio.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
HVALA TI,HVALA TI CRNO BELA LJUBAVI PEVAJU TI GROBARI TVOJI VERNI SINOVI...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.322
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Jbt, gledam sad slavlje u svlacionici...

Kakva samo radost, kako samo SS skace i pjeva, Stojke isto....od srca sam se nasmijao. Svaka cast svima, jos jednom. I treba sebi da daju malo oduska....
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
A sad, kolektivna transformacija u Mišu Tumbasa. :D
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
HVALA TI BOŽE DRAGI!!!

Svaka čast Stanoje Legendo,svaka čast fudbaleri!!! Kada je bilo najteže,vi ste bili najbolji!!!
Čestitam vam svima veliku pobedu!!!
Svaka čast Stojketu, Kapitenu Krstajiću, Junaku Stefanu Saviću, Miljkoviću, Lazevskom i Maretu Jovanoviću što su i treći derbi ove sezone odradili bez primljenog gola!!!
Svaka čast Loli, Medi, Majstoru Baboviću, Saletu Iliću, Tomiću,Raći i ostalim Gladijatorima iz sredine terena!!!
Svaka čast Ubicama iz napada Tejgu i Ilievu za dar-mar u protivničkoj odbrani, slanje u aut pojedinih "Barsinih" nogometaša i rešetanje mreže večitog rivala!!!

Svaka čast svima vama Braćo moja Grobarska,koji niste klonuli duhom posle poraza od Vojvodine, koji ste ostali uz svoj Klub i pružili podršku našim igračima i treneru u situaciji kada smo bili na ivici katastrofe, svaka vam čast na vernosti, na podršci, na velikom trudu da se održi moral i u našem timu i među nama navijačima, svaka čast svima koji su išli u Smederevo i bezrezervno bili uz Partizan...
E to nam se danas Braćo Grobari vratilo na najbolji mogući način...
Takvi smo mi Grobari bili u svojim najboljim vremenima...

Kao što rekoh, pre neki dan, znao sam da će ona ludnica na Forumu da izađe na dobro... :)

U inat svima, a zna se kome posebno... Slavi narode Grobarski...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top