Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
TITULA JE PRED VRATIMA! :)

Odigrali smo odlicno , zrelo , iskusno , ma nemam reci - svaka cast nasim momcima!

Ovim putem bih pohvalio i Crvenu Zvezdu , nije bilo histerisanja na sudije , valjanja na terenu , prljave igre , vidi se pomak kod njih - ako nastave ovako uzece i oni neku titulu - za 4 ili 5 godina - bez sarkazma , ovo je pravi put kojim treba da ide jedan sportski klub.

Eto da i ja malo imitiram naseg duhovnog lidera Duleta :)
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ako moze bilo ko da nabavi fotku gde Nadj vristi na korneru dok mu Tejgo sprinta u zagrljaj.. znaci vrh :šal:D
Jes da ga nesto ne simpatisem u zadnje vreme al Grobarcina je do koske, nema sta..
 

Гпб

Guest
Предлажем свима да уживају уз Тријумфални марш из опере Аида! :)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Jos nesto da kazem u vezi neravnopravne situacije na tribinama,ovo je prvi put da cigani bojktotuju derbi,bar ono sto ja pamtim,pritom bilo ih je na istoku i zapadu sigurno 3-4 hiljade,mi smo u vreme bojkota izostali sa 3 derbija,od toga smo dva izgubili i jednom je billo nereseno,na onom prvom derbiju po pocetku bojkota na marakani maksimum 150 partizanovaca,2007 na jna 90 % prisutnih cigani,i pored svega toga nismo poraze pravdali time,krivce smo trazili u nasem dvoristu,zato sada osvajamo trofeje,dobijamo derbije i ulazimo u ls,cigani pamet u glavu inace cete pobedu u derbiju traziti mozda u kuglanju ili tenisu!

Odlicno zapazanje.Tu se najbolje vidi razlika izmenju nas i njih,bez imalo blama su se hvalili kada su nas dobili pred praznim Jugom 2007,u obje utakmice im svirana dva smjesna penala i to je svirao ono djubre Jeknic,covjek koji je zavrsio u zatvoru zbog primanja mita od butorovica.Gurbeti su ljudi bez grama savjesti i obraza,ali ko jebe gubitnike,neka se udave u svojim govnima,bolesnoj mrznji i samozavaravnju.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Да се упишем и ја на тему ЈСЛ-а ...
Ишао сам на дерби са ћалетом, а претходни пут сам са њим ишао још 1995. на 101. дерби (Тешовић - исто 1:0 за нас). Првих пола сата смо деловали мало нервозно, правили смо сами себи проблеме, али када је било чупаво Стојковић брани најбољу цигоњерску шансу. Крај првог и цело друго полувреме смо их надиграли, штета само за оне колосалне шансе Тејга. На крају, пресудило је што је Томић коначно схватио да му лева нога не служи само за квачило, већ да може левом и да се убаци лопта у казнени.
Апослутно заслужена победа, већ се назире Бабарогић на ЈНА, како опет предаје пехар Крстајићу.
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
kaarraaajjjjjjjjjjjj tako se igra mudonje to je taktika SS tako gazi parni valjak
jebi trpaj ne vadi :BB
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Što sam danas nešto srećan... Odigrali smo jednu od najboljih utakmica ove sezone i pobedili u derbiju koji (nadam se) odlučuje o tituli. U II poluvremenu smo bili 10x bolji, pokazao se, prije svega, individualni kvalitet svakog igrača. U celoj utakmici, Stanoje je pokazao da je iskusni lisac i da mu niko ne moži i ne sme pretiti.

Neca legenda po meni danas najbolji bio na terenu, nikad nisam sumnjao u njega, ni kad ga je Stanoje suspendovao jesenas, i zaista je napravio razliku večeras.

Danas se videla nova dimenzija Partizana, bez Saleta Ilića u kojoj smo bili otvoreni i rašireni i to je onaj Partizan kakav ja hoću, bilo bez Ilića bilo sa njim (ali samo u sredini, ne na lijevoj strani), s tim da Babović i Tomić MORAJU igrati ZAJEDNO, jer su kreativni i sa njima su i Tejgo i Iliev opasniji, a igra brža i lepša.

Ilić i Vukić (po meni) ne smiju igrati zajedno jer je igra spora i bez ideje.

Krstajić se mora "opasuljiti", jer je nesiguran u poslednje vreme (o čemu sam i ranije skretao pažnju).
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.827
Локација
Храм фудбала
У јбт па овај дећко из липе њиове је пуко скроз....Окриви Станојевића што смо их стисли "горе" па су морали напуцавати лопте хахаха.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Velika Subota, prica je stara, opet nam Tejgo komsinicu kara :)
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Честитке целом тиму и стручном штабу на најбољој игри овог пролећа, на победи и разваљивању курветине!

Друго полувреме је пример како треба да се игра против гована. Ма цела утакмица је одиграна максимално што се тиче борбености и тактике, секта се није видела! Сувише сам врућ за неке анализе, али нису ни потребне - три године нас нису победили у првенству, наша пета узастопна првенствена победа, ма...

Учинили сте нас срећним, ово је Партизан!!!!

Сада максимално озбиљно до краја! :napred Partizan

А сада нека се формира један подужи ред за пушење гробарског курца:

- сви процигански медији, сви ивани ивановићи, чорбићи, бакмази и њихова братија

- нека им се придруже и оне "наше" главоње из клуба што су Станојевићу тражили замену после војводине, зна се који су.

- комплет секта из комшилука са све лукићем у пакету

- и на крају, најслађе - попуши нам курац гњидо усташко-гурбетска, ко је бивши првак, скоте усташки???
 

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
Pitam se ko smo i sta smo? Pa jebasmo na VELIKU SUBOTU naj srpskiji tim na svetu. BOZE oprosti, ali ovi nasi ipak znaju sta rade.:napred Partizan JEBI:pickaciganska DO KRAJA.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
A vi gospodo sto ste Stanoju spremili vjesala...mozete samo da...da ne nastavljam u ovom svijetlom trenutku
Da ne bue zabune ne mislim na nikoga odavde.
 

airmilos

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
37
Reaction score
0
zao mi je sto nije bilo musavih da uvelicaju nasu pobedu!!!!!!!
inace jel ste primetili da kurva u poslednje vreme voli obavezno da ga primi od nasih crnih napadaca, izgleda da ih pali taj crnacki pajser, jebiga vise neoseca ovaj domaci beli
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
subota 23.04.2011 | 22:33 Krstajić: Dokazali da smo najbolji

Izvor: B92, Beta Fudbaleri Partizana ocenili su da su pobedom nad Crvenom zvezdom pokazali da su još uvek najbolji tim u zemlji i da je kriza igre prošlost.
399696804db334057a239689538591_orig.jpg
"Često smo osporavani u ovom delu sezone, te ne igramo dobro, te treba smeniti trenera, loša atmosfera u svlačionici".
"U stvari je sve suprotno od toga. Dokazali smo večeras da znamo da se nosimo sa pritiskom. Nije lako kad se boriš za titulu. Drago mi je da sam u poslednjem derbiju u karijeri zabeležio pobedu", rekao je kapiten Partizana Mladen Krstajić.
Ognjen Koroman je čestitao Partizanu na pobedi i dodao:

„Bili su bolji. U prvom poluvremenu smo još i dobro igrali, ali smo podbacili u nastavku. 'Presekla' nas je povreda Evandra, a Partizan je posle na iskustvo priveo meč kraju".

Do kraja prvenstva ostalo je još šest kola, a Partizan će pokušati da osvoji četvrtu uzastopnu titulu.

"Inspirisale su nas neke izjave rivala u danima pred utakmicu. Psihički se već osećamo kao da smo osvojili titulu, ali moramo to da potvrdimo u završnici prvenstva", rekao je igrač sredine terena Partizana Milan Smiljanić.

Golman Crvene Zvezde Boban Bajković izjavio je da ekipa ne sme da padne posle poraza u večitom derbiju.

"Nismo igrali kao u dosadašnjem toku sezone, pogotovo smo bili loši u drugom poluvremenu. Napucavali smo loptu bez potrebe, nema opravdanja za lošu partiju".




Djura uzvrshio uticaj na Koromana,smirio se djechak. :D
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Posto ste sve rekli ja cu biti kratak i recicu samo ovo
KURVA UMIREEE, KURVA GASI SEEE
A VI KUKATE
ZA DINAR PROSITE
PICKE CIGANSKEEEEEE!!!:BB :pfc:
Svaka cast momci, svi do jednog koji ste izasli na teren!:respect
Stanoje...:respect
Isto vazi i za mene kao i za Calica, kad god ne idem eto pobede!:D

I za kraj
TITULAAA, TITULAAA, SLAVICE SE TITULAAA...!!!:D:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top