Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
" super mi je ideja,ali ne moze da se reazlizuje jer nisu svi tu ... " :respect:respect:respect u prevodu,ko te jebe,ko ce da se cima da okrece telefone :banghead

svaka cast za pokusaj reazlizacije :clap

uzas :puke
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Нисам ни сумњао у такав исход свега! Е мој брате, џабе се ти и сви ми цимамо, кад њих боли она ствар за све...
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Јебе се њима за Партизан. Битно да је њиховим гузицама удобно! :puke
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Danas je PONEDELJAK a utakmica je u SREDU,a oni su već stigli da te obaveste "kako trenutno nisu u mogućnosti...".Nema šta,sledeći put ćemo morati sami da odradimo taj posao.Cepaj mejlove do iznemoglosti pa će im doći do mozga.Marketing???Da se ne zajebavamo...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
pa da,kao nisu svi tu :pop

kao da neko i misli da mogu da budu bukvalno svi tu,nego lepo iz svake sekcije po par ljudi koji su u mogucnosti da dodju ...

ali lakse je reci ovo :banghead
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Biće, njih su pozvali.Mogli su i rukometaše da zovu oni su tek završili sezonu i verujem da nisu istog momenta pobegli iz zemlje.Ali,ko će da okreće tolike telefone:pop
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Зар вам Шилобад делује као способан да организује било шта? :D
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ostaje jos nek sansa da ih Tegi veceras kroz emisiju malo razmrda posto je i njemu prosledjeno,ali tesko da ce to nesto promeniti ...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
pa normalno kad nudi ciganima,a oni,kao sto znas " nemaju ni za kiselu " :D:D
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Radije bih doveo nekog mlađeg back-up pleja,npr Nedović.


Ja očekujem da će u 12 sledeće sezone sigurno biti Miljenović,Bogdanović,Pera,Kecman,Milosavljević i Lučić.Ostale pozicije su otvorene,mnogo zavisi od toga hoće li ostati Katić.Ja očekujem strance na pozicijama 4 i 5 i eventualno ako se nešto nepredviđeno dogodi i na poziciji 1.Naravno ne mora da znači da će svi stranci biti crnci jer u strance računa i ex yu igrače.


Ovo prvo boldovano je nerealno, uopste da dovedemo igraca koji je neko 91-92, a da je vec afirmisan do nekog nivoa, kao sto je Nedovic, je mnogo tesko...Prvo zbog obestecenja, a drugo sto cemo verovatno da istresemo 150 soma Covicu i mozda jos za nekoga neku manju cifru, tako da ako budu planirali da dovo de back-up pleja, to ec biti neki igrac kao sto je bio Vukasin Aleksic one godine uz Rasica...

Slazem se za ovo sto si napisao za ove mlade igrace ko ce da bude u timu i + ovi stariji, mada pitanje da li ce Pera jos da igra... nesto mi izgleda kao da se zasitio, mozda gresim! Katic je sigurno zasluzio da ostane, samo je pitanje da li se uklapa u Vladinu koncepciju za sledecu godinu!


Neko je spomenuo Cakarevica...e to bi bilo odlicno resenje za trojku umesto Veselog...On i Lucic na trojci plus ovaj prvi moze i nize da se spusta po potrebi...bili bi mnogo jaki! I Samo da se ne zajebemo pa da dovodimo amere na tim pozicijama (2 i 3)...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ovo prvo boldovano je nerealno, uopste da dovedemo igraca koji je neko 91-92, a da je vec afirmisan do nekog nivoa, kao sto je Nedovic, je mnogo tesko...Prvo zbog obestecenja, a drugo sto cemo verovatno da istresemo 150 soma Covicu i mozda jos za nekoga neku manju cifru, tako da ako budu planirali da dovo de back-up pleja, to ec biti neki igrac kao sto je bio Vukasin Aleksic one godine uz Rasica...

A što misliš da je dovođenje Nedovića nemoguća misija?On sigurno neće ostati da igra kls sledeće godine a ove sezone nije igrao u Evropi pa samim tim neće biti veliko interesovanje za njega.Priča o Makabiju je za mene smešna,verovatno pumpanje cene.Cenim da možemo da ga uzemo za 200K evra a smatram da bi bio dlično pojačanje.

Ovo boldovano ne razumem,na šta misliš?


Što se tiče plana za sledeću sezoni misli da je najbolje dovesti 3 ozbiljna igrača na pozicijama 1(Tepić),4,5 a na ostalim dati šansu mladim igračima,pre svih Bogdanoviću.U EL bismo igrali bez pritiska,kako stvari stoje šanse za osvajanje nlb lige naredne sezone su znatno smanjene a kroz domaću ligu bismo se i sa ovakvim timom lagano prošetali.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
rukometasi su u bg sigurno ... stanoje i krle isto .. za odbojkase ne znam .. vaterpolisti su pozvani ..

neko ko zna ove iz fka mogao bi da ih zovne .. njima nece biti tesko sigurno ..

onaj brkovic bi rado dosao 100% :) da otpjeva jos jednom poruku za butuliju :D

od svih po 2 3 da dodju i dosta ...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
A što misliš da je dovođenje Nedovića nemoguća misija?On sigurno neće ostati da igra kls sledeće godine a ove sezone nije igrao u Evropi pa samim tim neće biti veliko interesovanje za njega.Priča o Makabiju je za mene smešna,verovatno pumpanje cene.Cenim da možemo da ga uzemo za 200K evra a smatram da bi bio dlično pojačanje.

Ovo boldovano ne razumem,na šta misliš?


Što se tiče plana za sledeću sezoni misli da je najbolje dovesti 3 ozbiljna igrača na pozicijama 1(Tepić),4,5 a na ostalim dati šansu mladim igračima,pre svih Bogdanoviću.U EL bismo igrali bez pritiska,kako stvari stoje šanse za osvajanje nlb lige naredne sezone su znatno smanjene a kroz domaću ligu bismo se i sa ovakvim timom lagano prošetali.


Pa nece sigurno da igra kls, ali nece ni doci kod nas...Prvo sto je jedan od najperspektivnijih igraca na svojoj poziciji za 91 god, pa i starije, a drugo sto je za nas i 200K mnogo da damo, a cifra je bar upola veca....

A sto se tice tog boldovanog, mislio sam upravo na to da mi treba da platimo Covicu 150000 za Miljenovica (predpostavljam, ne znam kakav je dogovor) i mozda jos dovedemo nekog mladjeg igraca za kojeg treba da se plati neko manje obestecenje ( mada ne verujem), pa smatram da je nemoguce da izdvojimo i za Nedovicevo obestecenje...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.379
Reaction score
4.007
Локација
NBG
Tema nije nedovic pr:
Ako nastavite idete na odmor.
 

Homo Sacer

ex-manceUBJF
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
203
Reaction score
6
Ево овом приликом да честитам Бирчевићу (Бирчету) долазак код нас!

Био је са мном у одељењу о средњој и ради се о невероватно мирном и добром момку. Има одличне физикалије, једино што је много касно почео да тренира озбиљно, али напредовао је доста по преласку у Металац и надам се да ће код нас бити још много, много бољи!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Sad procitah da se finale NLB igra u Tel-Avivu, pa majku im je*em svima tamo, zar je moguce da im toliko smeta Partizan, zar je moguce da imaju toliko komplekse da ne pokusavaju da nas skinu sa trona kvalitetom vec ovako glupim i providnim potezima.. najpre pozovu jednu od najjacih evropskih ekipa,a onda dodele finalni turnir toj istoj ekipi, posto se ionako vec zna da ce igrati F4... strasno, jad tuga i beda! ma jebacemo ih i ove godine sve zajedno!!!
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Dace Bog da ih i tamo klepimo. Zivo me interesuje sta bi onda bilo.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Onda bi verovatno i neku NBA ekipu uključili u NLB! Npr. Dalas ili Majami
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top