Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Nikakvih razloga za brigu nema. Ovde ćemo govna natrpati sa 5-6 komada, revanš će biti puka formalnost, igraće se u Skoplju gde je mnogo lakše organizovati utakmicu bez incidenata.

I fudbaleri i mi Grobari, samo pamet u glavu i neće biti problema.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Odmah da se krene u diplomatsku ofanzivu prema Uefa i da im se jasno stavi do znanja da ce klub konrolisati navijace koji organizovano dodju iz Srbije ali da ne mogu da garantuju da nece doci do incidenata izmedju lokalnih navijaca Partizana i lokalnih Albanaca. Da se odgovornost za eventualne nemire unapred prebaci na organizatora.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Јел се игра на овом новом стадиону у Скопљу?

Македонци какви сте ви срећници :)
Da, najverovatnije na novom stadionu. Posto njihov u Tetovo (ili bolje receno Tetova:)) ne ispunjava uslove za uefa takmicenja.

Posle 20 godina Partizan ce igrati oficijalnu utakmicu u Makedoniji! Trebalo je da igramo protiv Rabotnicki 2007, ali znate vec sta se sve pre toga desavalo...
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
The supporters of Shkendija are called the Ballist, named after the World War II Albanian nationalist fighters. When the club was formed in 1979, use of nationalism was strictly prohibited by the government. The supporting firm of Shkendija called themselves BAL, using the first three letters of Balli Kombetar. When Shkendija was reinstated into the Macedonian Football League, the supporting firm was re-established as the Ballist
The Ballist are one of the most notorious hooligan firms in Macedonia.[2] Their antics are occasionally reported on the news. Recently, on 18 October 2010, Shkendija played against FK Napredok away in Kicevo. The Ballist removed the Macedonian flag from the mast and put an Albanian flag in its place. As the police tried to put the Macedonian flag up again, the Ballist tore out their seats and threw them at the police.[3]


hehehe...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Slušaj, Bojane, to ti i nije tako loša ideja :). Mi njih nakantamo ovde jedno 7-8, a la Rhil, pa posle ni ne idemo....

Eto, kad ja ne umem da ćutim, lepo sam rekla samo ne šiptari, kad -'oćeš đavola!
Ne treba samo mi da sebi dižemo tenziju, ali treba možda stalno naglašavati kako se plašimo za svoju bezbednost tamo.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ма јебеш противника. Даћемо овде 4-5 комада него ће доле бити провокација шиптара за све паре
 

Dr.Hofmann

Guest
Evo kod ovog šljama idemo...

http://www.youtube.com/watch?v=8VL_3oA6KKc

I oni imaju mobilizaciju heheh...

Nisam najsrećniji što smo njih izvukli iz proistog razloga što nas uefa jedva čeka na penal da napravimo neko sranje, a mi na provokacije ćemo teško ostati dužni...

Na terenu nebi trebalo da bude problema, jer bi ove trebali da otresemo...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Laganica...U gostima možemo i nerešeno da igramo, ako može 1:1, a kod kuće ih razvaljujemo.

nas klub zbog koeficienta mora da belezi sto vise pobeda u Evropi(narocito protiv ekipa ovakvog renomea) ne bi li bili povlasceni i u pley off-u kval.za LS mozda vec od narene sezone.Tako da nikakvih 1:1 i slicno ne olazi u obzir.Ocekuju se 2 lagane pobede, da se momci dobro istrce i pripreme za svakako ozbiljnijeg rivala koji nas ceka posle
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Ma ako se igra u Skoplju neće biti toliko provokacija.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Iskreno prizeljkivao sam Pjunik opet ili Nefci da napunimo onog Stamenkovica naduvanog kao sto smo ga punili u derbiju cisto da ne zaboravi kako je to ali jbg kad se neda neda se pa to ti je,sad ovako da kazem posle par minuta razmisljanja i saznanja da cemo igrati u Skoplju malo mi je lakse sa aspekta bezbednosti tako da ne bi trebalo da imamo problema ni ovde ni u revansu
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Silovanje u najavi, ali me mnogo brine `ne-sportski` deo. Sve zavisi od uefe. Ako daju direktivu da je skandiranje Kosovo je Srbija i dizanje 3 prsta zabranjeno i da krši neke glupe propise, mi smo najebali. Ako je potrebno, uključiti i državu, i onog jebenog ciganina Kockalonea. Ne sme da nam se ponovi Mostar! Ne sumnjam u podršku u revanšu. Može da se desi da bude više naših nego u Beogradu :D

edit: au pa ovi imaju i simpatizere. Mora da će da ih dođe 2000 u Bg, kao onih fenerovih pre neku godinu :buhaha
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.463
Reaction score
2.238
Sigurno ce se igrati na arena Filip 2 bivsi gradski stadion ui Skoplje drugi stadioni ne ispunjavaju uslove za medjunarodne meceve. Tenzije se mogu desiti pre i posle odigravanja utakmice za sam stadion tesko je verovati, jer ce nasi navijaci doci sa sprovodom policije na stadion i tako i izaci. Skendija je sampion jer kod nas i nema ko drugi da bude eto videli ste toest culi kako je proso Rabotnicki koj se sprema da nesto ove godine i uradi u domacem sampionatu i nacini neki podvig u Evropi, za Vardar necu ni da pricam dokle je spao. Sanse za prolaz su 100% a za incidenti i ne daj boze da se ponovi Mostar ne verujem.
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Au....Bice skopskog piva i cevapa....I mene jednom Bog da pogleda. :D
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Mene plase siponje, bice naelektrisana atmosfera... Znam ih kao zlu paru. Samo da se ne ponovi Zrinjski...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
S fudbalske strane gledano ovo je samo jos jedna u nizu pripremnih utakmica jer vise od pola nase lige bi ovu Skendiju izbacilo, a kamo li mi...normalno nikad oprez nije na odmet i sigurno da cemo strogo ici samo i samo na rezultat tako da obe utakmice i mozemo i moramo da dobijemo...
Ali s obzirom da je ovo klub strumfova ja sam se s jedne strane zabrino...ne bih da se ponovi Mostar...nznm na kom stadionu ce igrati ovi teletabisi ali pored svih mogucih "opasnosti" ocekujem i prizeljkujem da okupiramo stadion na kome ce da se igra utakmica jer ipak imamo dosta navijaca u Makedoniji...

Edit: sad procitah da ce biti u Skoplju na novom stadionu..to je fenomenalna vest i vec sam poceo da mastam o 20-tak hiljada Grobara na to stadionu :) nadam se da ce se i to ostvairi bilo bi lepo :)
 
Последња измена:

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Ne znam nista o ovom klubu, tek sad sakupljam info. Medjutim kako je Maked. liga dosta slabija od nase, mislim da prolazimo. Ne treba se samo opustiti u smislu "mi cemo to lako, sa pola snage".
Samo da imamo na pameti nas fudbal je posle Djenove pod lupom.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Igra se u Skopju tako da ce biti vise Grobara nego balista.

U Mostaru je sranje nastalo zbog policije, dok u Skopju nadam se necemo imati taj problem.

Ako sipci budu izazivali na stadionu to je njihov problem, samo mi neku glupost da ne napravimo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top