Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
Da li neko moze da mi kaze koga je Stanoje prosle godine suspendovao i sutnuo u Teleoptik? Cini mi se da je to bio Tomic i Scepovic ali nisam vise siguran 100%...
secam se kada je izjavio na SOS-u kako niko od njih dvojice nece vise videti prvi tim dokle god on bude trener Partizana...jedino ako se desi neko veeeeliko cudo,mada tesko i ubedjen je 99,99% da se to nece desiti...
par nedelja kasnije evo ih obojica opet u prvoj ekipi a sada nemoze niko da ih izbaci iz prvih 11...
Tomica tu i tamo, ali Scepovica nema sanse...
Znaci guraju ga Bik i Djuric...drugo nema, neverujem da bi Stanoje zbog bilo kog drugog krsio svoju rec i doveo svoj autoritet u pitanje...pravio je tad budalu od sebe a i sada dozvoljava to isto jer je ocigledno kako mu se diktira u vezi Scepovica...
dosta mi je ga zao, sa jedne strane sam ubedjen 100% da bi ga Stanoje prvi izbacio ne iz prvih 11,vec bi ga sutnuo u Teleoptik...a sa druge strane nemoze to da uradi jer bi ga inace ovi sa vrha oterali na bilo koji nacin...
 

koleBG

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
17
Reaction score
7
Локација
Istok
Stanoje, da je hteo da postane pravi trener, trebao je jednostavno posle rasprodaje igraca da kaze - jeli to - to, hvala i dovidjenja. Tako se postaje veliki trener, tako se postaje idol navijaca. Zao mi ga je, zaista ga gotivim ali on se ocigledno nepita sa timom koliko i ja.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.349
Локација
Žrnov
Stanoje, da je hteo da postane pravi trener, trebao je jednostavno posle rasprodaje igraca da kaze - jeli to - to, hvala i dovidjenja.

A svet inače, tako funkcioniše samo ako imaš između 15 i 18 godina, ili u nekoj igrici... U stvarnom životu je mnogo, mnogo drugačije...

I otkud vi svi znate šta je on hteo, šta nije hteo? Možete da mu čitate misli? Pa on prvi nije hteo letos te igrače koji su dovedeni... Odnosno, svi su bili prinudna rešenja, pozajmice.

I letos ste isto kukali što su došli, a sada kukate što su otišli.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Da li neko moze da mi kaze koga je Stanoje prosle godine suspendovao i sutnuo u Teleoptik? Cini mi se da je to bio Tomic i Scepovic ali nisam vise siguran 100%...
secam se kada je izjavio na SOS-u kako niko od njih dvojice nece vise videti prvi tim dokle god on bude trener Partizana...jedino ako se desi neko veeeeliko cudo,mada tesko i ubedjen je 99,99% da se to nece desiti...
par nedelja kasnije evo ih obojica opet u prvoj ekipi a sada nemoze niko da ih izbaci iz prvih 11...
Tomica tu i tamo, ali Scepovica nema sanse...
Znaci guraju ga Bik i Djuric...drugo nema, neverujem da bi Stanoje zbog bilo kog drugog krsio svoju rec i doveo svoj autoritet u pitanje...pravio je tad budalu od sebe a i sada dozvoljava to isto jer je ocigledno kako mu se diktira u vezi Scepovica...
dosta mi je ga zao, sa jedne strane sam ubedjen 100% da bi ga Stanoje prvi izbacio ne iz prvih 11,vec bi ga sutnuo u Teleoptik...a sa druge strane nemoze to da uradi jer bi ga inace ovi sa vrha oterali na bilo koji nacin...

Slazem se u cjelosti s tobom. Dosta ljudi, medju kojima i ja medju prvima, zamjera Stanoju sto otvoreno ne kaze neke stvari u javnost. Medjutim, svi znamo kako stvari funkcionisu u nasem klubu, htjeli to da priznamo ili ne. Cim je neki trener (ili igrac) pokazao neposlusnost miniran je, na ovaj ili onaj nacin, dok nije otjeran, a sve na ustrb Partizana.

Svi primjecujemo da SS pizdi na igrace. Zar ne mislite da onakav covjek ne zeli da uradi nesto po tom pitanju?! Narode, SS je covjek koji ima obraz i svoje ja, u sta sam 99% siguran, samo sto nekada mora da kalkulise. Ni meni, kao ni nijednom drugom Grobaru nije drago zbog toga, ali i sami znate koliko su pojedinci sujetni. Culi ste reakciju kada su ga pitali za rokadu Jovancic-Scepovic. Ironija u onom njegovom "Scepovic je "izvanredan" igrac" prosto bode usi. Vjerovatno je neko, ko gura Scepinja istim takvim rijecima ukazao nasem treneru da mora da ga drzi u ekipi, pogotovo poslije utakmice u Bgu.

Neki ce reci da je odgovornost na njemu i na Krletu, i jeste. Ili da nije sve bas sve tako crno-bijelo :D , i opet ce biti u pravu, ali kontam da covjek radi onako kako misli da je najbolje za Partizan, a priznacete da nije bas jednostavno podmiriti sujetne bivole u foteljama, standarde kluba, hirove igraca, njihovih menadzera i nas navijaca u isto vrijeme.
 

Dr.Hofmann

Guest
TZV. forum "kuku lele", odete lepo na čat pa kukate svi zajedno, a i mnogo je dinamičnije nego ovde!
Evo kako smo nas par sinoć dok je trajala tekma u Skoplju ispljuvasmo i izlajasmo se baš onako fino:D


Ljui bez sve šale, uvek sam bio optimista, ali mislim da mi sa ovom tenutnom formom i sa ovom neuigranođću ispadamo od Genka i to glat, pa i ako ispadnemo šta onda ,ćeraćemo se u kvalifikacijama za ligu uefa, opustite se malo ljudi!


EDIT:
Nikako nisam za odlazak Stanojevića pu pu odkud vam to sad, vi ovde se valjda igrate "vidovite zorke", nisam bio ni za odlazak Jokanovića, ali sva sreća pa su našli adekvatnu zamenu, uvek zam za kontinuitet u radu trenera, još kad trener pokaže da ima stila i znanja za svoj posao, nikavi rezovi ništa dobro doneli nebi, dao bog da nam Stanoje ostane još bar 2 ili 3 sezone!
 
Последња измена од уредника:

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
vecina forumasa se pre par nedelja molila bogu da Stanoje ne ode kada je bilo price da to vrlo lako moze da se desi...
i ja se nadam da ce ostati, gotivim ga i ne zameravam mu toliko sto slusa vrh (koliko god ih mrzeo)...
ipak su mu to sefovi i da ga sutnu, pitanje je dali bi ikada pronasao dostojan klub sa kojim bi bio uspesan...da ga kojim slucajem sutnu, i da ne bude uspesan u prvom klubu u koji bi otisao iz Partizana, nece ga niko vise ni hteti...otisla bi mu karijera u onu stvar a nije mu ni pocela kako treba...lako je nama na forumu filozofirati kako Stanoje nema muda da im kaze itd...ali sve je lako sa strane kad nemas sta da izgubis...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Stanoje, da je hteo da postane pravi trener, trebao je jednostavno posle rasprodaje igraca da kaze - jeli to - to, hvala i dovidjenja. Tako se postaje veliki trener, tako se postaje idol navijaca. Zao mi ga je, zaista ga gotivim ali on se ocigledno nepita sa timom koliko i ja.

Да, да, вероватно би нам тако постао велики идол!
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Jel se sjeca iko one stanojeve izjave da cemo praviti tim koji ce biti 3 godine na okupu (vjerovatno je mislio na 3 mjeseca) i da cemo za 3 sezone biti konkurentni u evropi bla bla truc truc?

Ja mu samo zamjeram sto nije izdejstvovao kod uprave ama bas nista... sve sto se moglo prodati je prodao .. i prosle sezone je opet napravio dobar rezultat ... i za to mu svaka cast.. za krompir u grupi mu ne zamjeram mada ima tu i njegove krivice dosta...

nama treba trener koji moze da izadje na kraj sa lopovima u upravi ... a takav vjerovatno ne postoji ... oni bi i fergusona sjebali i otpustili ...

i u kk je stalno bilo rasprodaje ... i to cini mi se i vece nego u fk ... al se do skoro znalo ko ce koga da nasledi ...da posle krstica ide kosta posle koste peko .. posle drobnjaka velicko ... malo se ove sezone to pogubilo ali eto opet smo kupili brdo klinaca sa petogodisnjim ugovorima ...

i fkp uvijek moze da je sposoban da od sponzora karata i tv prava + prodaje samo 2 igraca da obezbijedi veoma pristojan budzet u kome ce da igraju 2 iskusna povratnika 2 stranca i ostalo klinci iz srbije ... pa kad taj tim bude na okupu duze vrijeme bice i rezultata i boljih transfera ...

bas me zanima sta ce da bude 2013 kad pocne da se primjenjuje onaj zakon da klub moze da trosi kolko imaju zaradu ... pa ce da bude i manjih transfera.. necemo moci da prodajemo savice po 12 m .. nego mozda i u pola manje .

rasirih temu i raskucah se ... svaki put se sve vise i vise razocaravam u fkp ... 2 put u 10 godina nas fino obraduju u evropi i to je to ... sad cemo izgleda opet da cekamo par god ...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.895
Reaction score
8.086
Ljudi pa ja ni na kraj pameti ne bi zeleo da Stanoje ode, ali on sam sebi kopa rupu sa ovakvim ponasanjem..

Mislite li da ce ga se neko secati ili imati milosti u slucaju neuspeha??
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
taman tako zaro .. za koju godinu bice upamcen kao trener koji nas je uveo u ls ... imao nula bodova u skoro svim evro takmicenjima i to je to ..

da on sad da otkaz i kaze rasprodali su mi sve sto je valjalo nisu mi nikog doveli ... nijedno zvucno pojacanje. .. ma nisu doveli ni jedno pojacanje za koje je iko cuo ...

onda bi se prebacio pritisak na upravu .. ne bi mogli da nas lazu kako su potrosili ogromne pare .. najvise u istoriji .. a vjerovatno su uzeli do sad najvise u istoriji ..

pa bi stanoje mogao da se vrati ako se ikad ova prokleta uprava promijeni i vodi nas do nekog polu finala ls ...

ovako najurice ga posle prve serije losig rezultata i semenkari sa istoka i zapada ce da mu pjevaju stanoje majmune stanoje odlazi itd ... onda ce kasno biti da shvati sta je uradio
 

Dr.Hofmann

Guest
Pa kakve veze ima da ispadne iz evrope, svi ste valjda toliko svesni da on nemože da zadrži igrače, jer naš klub tako petlja već decenijama, ko tu zgrće lovu u džep sasvim je jasno, pa ako ste toga svesni , čemu vam je tu trener onda kriv on izvlači maksimum iz timova koje je posedovao prošle 2 sezone, umesto da budemo srećni što imamo jednog takvog trenera koji uspeva da balansira između bande u upravi i nedostatka kvalitetnih igrača, mi kenjamo kako bi trebao da ode u slučaju "neuspeha", bože sačuvaj.
A šta je to po vama "neuspeh" u ovoj konstalaciji snaga , odnosa , sistema funkcionisanja našeg kluba ?
Po meni bi neuspeh bio da se ne plasiramo ni u ligu uefe, ako posmatramo trenutno stanje našeg tima, a ispadanje iz kvalifikacija za Lš po meni nebi bio neuspeh!
Malo realnosti nije na odmet!


Vi ste stvarno ljudi utopisit , kakvo bre prebacivanje pritiska na upravu , ma zabole njih kurac ako će trenera da menjaju svaka 3 dana, dok su oni u foteljama, dok to ne preuzme privatnik ista će se pesma pevati, a vi se tome pprilagodite ili lajte, jer ionako ništa konkretno učiniti nemožete!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.003
Локација
Kobasicarija "Venac".
ja verujem u aleksandra stanojevica. smatram da, ma koliko neke njegove oprecne izjave i ono sto radi, ne deluje rezonski, on donosi rezultate nasem partizanu. tako je bilo do sada, i nadam se da ce nastaviti tako. neodoljivo se stice utisak da je tvrdoglav kao mazga, ali isto tako ni teorija da svira po tudjim notama, nije nemoguca. ne postoji fudbalski duduk koji ne vidi da vukic ne moze bolje, da se number 31 poigrava na terenu bez grize savesti, da...im toga jos.

ipak, osecam da ce vecina vas ovde promeniti plocu za sest dana:wink:.
 

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
Otreznjenje je koliko mogu da vidim doslo brze nego sto sam se nadao. Kad sam govorio da mi nemamo ekipu, da treba da se dignemo i najurimo lopove ( djuru i mornare ), da SS mora drugacije da se postavi u takvoj situaciji oko prodaje i dovodjenje nazovi pojacanja, mnogi su me napadali a i dobio sam desetodnevnu zabranu. Istina kad-tad izadje na videlo. Ja opet izlazim sa radikalnim stavovima po ceni da me izbace trajno sa foruma: ljudi, sa ovim sto imamo od nazovi ekipe, mi necemo zavrsiti ni na petom mestu u "pasnjak ligi" a o evropi ne treba ni razmisljati pod ovim okolnostima. Zato daj da spasemo sto se SPASTI MOZE i da najurimo ova govna da posle ne bude kasno. Price da nas i komsinicu nuko nece u privatizaciji je bacanje pepela u oci nama navijacima i pravljenje prostora da lopovi izvuku sve sto se moze pokrasti do kraja. Daj te da ovaj prelazni rok odradimo mi PARTIZANOVCI u pravom smislu te reci time sto ce mo najuriti ova govna iz uprave i nase nazovi vodje koji za rad svojih interesa daju podrsku lopovima i na taj nacin direktno urusavaju integritet nase svetinje PARTIZAN-a. P.S. Znam sta me cekaposle svega napisanog, i ja se sam spamujem do daljeg ( dok su god lopovi u upravi). SVIM SRCEM I BICEM VOLIM PARTIZAN!!!!!!! :napred Partizan
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Za mene eventualno ispadanje od Belgijanaca nece biti neuspeh ,jer imaju skuplji tim,igraju u jacoj ligi ,imaju vise para i sto je najvaznije mi smo poprilicno usrali motku ove sezone sa prodajom Savica,videi ste kako su nas izvozali Siptari da je bila ozbiljnija ekipa prosli bi gore nego protiv Apoela ,ne znam kakav igrac treba da bude ovaj Markes da bi pokazao kvalitet par dana pred utakmicu ....Zbog tih 6 koje smo dobili od Sitija izgubicemo 10 koje bi smo dobili ulaskom u LS u koju sam 90% siguran da necemo da udjemo sa Ivanovim i brazilcem koji je doveden reda radi . Ako udjemo u Ligu Evrope bice dobro ,ali opet u odnosu na prethodni rezultat i potencijal koji smo imali u igracimo koje su prodali bice jako lose .
EDIT: Nisavac slazem se sa tobom u svemu ,ali revolucije ne pocinju na forumu . ;) A drugo ljudi moraju prvo da se pobune protiv onih koji im ne daju da zive dostojanstveno ,a tek posle protiv onih koji im klub voljeni ruse ,jedino ako neko voli klub vise od sebe samog .
 
Последња измена:

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
Nisavac, valjda si popio ban zbog vredjanja nasih ljubimaca u upravi a ne zbog toga sto si izneo svoj stav...
Na slican nacin sam i ja pisao ovde...tad mi je dopizdelo kad su prodali Klea za 3,5 M u mesto za najavljenih 10 M i kad su Doktora najurili na onakav kvaran nacin...
i ja sam pisao o cistki,motkama itd, al sam popio ban zbog vredjanja...jbg...
pokusaj na drugi nacin da ih opises (koliko god to tesko pada) :-D
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Ne razumem što se stvara negativna atmosfera. Jel smo prošli u sledeće kolo? Jesmo. I šta sad treba mi tu da pametujemo. Najbolje bi bilo po jedan Ak-47 u ruke i opali po upravi, Krstajiću, Stanojeviću zbog toga što smo drugu utakmicu slabo odigrali.
 

koleBG

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
17
Reaction score
7
Локација
Istok
@JasminaT,
Postoje treneri koji imaju harizmu i oni drugi koje mi godinama gledamo upravo na nasem stadionu pocev od Tumbe, preko Jese, Vermeza, Jokana... i ostalih individua kojih se vise ni nesecamo i kojima su vecito drugi sastavljali tim. Bio si u Partizanu, usao u LS, klub vise nemoze da isprati tvoje zelje, cemu onda da se vracas dve godine nazad u karijeri. Nije ti zato potrebna igrica vec m.....
@NN G012
Gresis, usao je jedini u LS od nasih trenera, osvojio 2 titule i kup, jednostavno dokazes da nisi niciji potrcko, oteras ih sve u PM, das lepo ostavku na vrhuncu. Nebi bilo smene trenera da ga nebi prizivali da se vrati - e to se zove idol navijaca (imas nesto slicno kod musavih)
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Al realno, ako neko misli da sa onom igrom iz Skoplja prolazimo dalje, ondak...
Svetlo za PROBLEM upaliti na najvisem nivou.
Ljudi nema zajebancije, imamo li mi neke ambicije ove sezone il nemamo. Sve mi se cini da nemamo, bar su tako spustali loptu pre pocetka mlade, sale, djura ...
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Odbrana je najveci problem ,to se videlo sada ,a i znalo se ,Bugarin je spor ,drugi stoper i da je Vidic tesko nesto moze da pomogne par dana pred utakmicu ,Belgijanci igraju ofanzivno i to ce biti jeben problem . Sve je moglo da se spreci ostankom Savica do sada bi se on i Bugarin uigrali drugacije bi se pricalo ili barem da je doveden igrac na vreme ...Ovako bice jebeno ,steta da ovako dobro ukomponovana ekipa ispasta zbog jedne zajebancije i ljubavi prema arapskom kesu ... Sale za mene nece biti uopste krivac znam kome cu ovde sve po spisku pa makar dobio i trajni ban ...Igraci treba da dobiju podrsku ,ali prvo poluvreme protiv Sipaca uopste ne obecava .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top