Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Jeste, najbolji i tog nam je "nasao" hrvatski trener mandovskog kluba. Ubi nas "dobar" skauting Djure i Nadja. Ne vidimo dalje od rupe. Sad kako vidim Mateja izgleda ide u Svedsku, a Djura naravno nece da vrati Smiljanica, sto bi mu placao platu kad nismo u LS, ionako smo na finansijskoj nuli.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.302
Reaction score
34.430
Локација
vaginamandibularia
ostoje dve kategorije igrača koji se posle inostranik epizoda ponovo nađu u Partizanu. Prva kategorija su povratnici. Oni donesu nešto iskustva i solidnim partijama doprinesu osvajanju domaćih trofeja, nekom plasmanu u grupna evropska takmičenja i slično. Tu spadaju Lola, Iliev, Krstajić, i slični. Druga kategorija su povraćnici. Ime sve govori. Tipični povraćnici su Vukić, Lazović, Stevanović...
 

vlada-pauk

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
39
Reaction score
5
Локација
Beograd
Toma Kaloperovic je imao bolji skauting od ovih, daj bre nemoj da se zanosimo. Ubedjen sam da ce ovaj neulazak u LŠ iskoristiti da rasprodaju jos ovo sto je preostalo , i to vec na zimu. Mislim prevashodno na Medu i Stojkovica pa na Tomica, Babovica.. a ne bi me cudilo da nam i junose budu prodate. To je taj malogradjanski mentalitet, daj da prodamo, jel moz* da se povredi, ili ko zna sta.... pa sta onda ? Malo li je primera da smo tako uradili ?
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
ostoje dve kategorije igrača koji se posle inostranik epizoda ponovo nađu u Partizanu. Prva kategorija su povratnici. Oni donesu nešto iskustva i solidnim partijama doprinesu osvajanju domaćih trofeja, nekom plasmanu u grupna evropska takmičenja i slično. Tu spadaju Lola, Iliev, Krstajić, i slični. Druga kategorija su povraćnici. Ime sve govori. Tipični povraćnici su Vukić, Lazović, Stevanović...

Da li ti bre uopste znas sta pricas? Prvo stavljas Vukica i Lazovica u istu kategoriju sa jednim Stevanovicem, kao drugo mozete da pisete i pljujete do sutra, Zvonimir Vukic je odigrao maestralno veceras.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.302
Reaction score
34.430
Локација
vaginamandibularia
Astore, koliko utakmica je odigrao Vukić u svom trećem mandatu u Partizanu? Preko 80% odigranog je za zaborav. A Lazović je u svom drugom mandatu bio kao i ostatak ekipe- katastrofa. Ako se izuzme onaj meč sa Javorom i 6:0.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Mora neko da visi,čak i kada u svim elementima odvalimo Belgijkog šampiona,što je nama inače rutina zadnjih godina.
 
Последња измена:

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Svi znamo u kojem je stanju dosao u Partizan, i sada kada je konacno usao u formu sada ga svi pljuju po automatizmu bez da pogledaju malo utakmicu i da shvate kakav je on igrac i sta se od njega ocekuje.

Lazovic je sasvim solidno odigrao kao povratnik u Partizanu, pogotovo ako se uzme u obzir da je to bila jedna od najgorih ekipa Partizana u istoriji. Isti taj Lazovic je sa 19 godina imao muda da Slaviji iz Praga pukne gol makazicama, jel imamo danas takve igrace? Ja zato ni njega ni Vukica necu pljuvati. Trudim se da uopste ne pljujem nase igrace, jer smo mi ti koji treba da im pruzimo podrsku, dovoljno je stoke sa istoka i zapada koji ih pljuju.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Kad je Scepovic izlazio, 'stoke' koja zvizdi bilo je i na Jugu! I ajde vise to istok, zapad da batalimo, jer ima nas na zapadu koji, ne da ne zvizdimo nego dodjemo na ivicu fizickog razracunavanja sa pljuvacima raznoraznim!
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Nisi me razumeo, mislim da su najverniji navijaci Partizana na istoku, ali tu ima i mnogo pljuvaca. Zapad je jos gora prica...
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Dokle vise, kad cemo mi da postanemo veliki evropski klub, pa ja sumnjam da ovi paceri iz Genka imaju vecu platu od nas.
Uprava napolje, napolje bre, kako ne razumete.
Oni su shvatili da mogu pa igraju tuki sa nama.
Ljudi mi imamo kapaciteta da postanemo veliki evropski klub. Imamo ime, imamo stadion, imamo para, a uspeha nema.
Ako nam smanjuju broj stranaca neka ogranice godine u koje mogu da izadju talenti iz zemlje. Dok ne napuni 25 godine da ne moze da mrdne nadvor.
Mnogo mi je zao sto Grobari nisu shvatili dobru nameru Save Milosevica.
Ako vole klub oni ce sami da odu svi do jedan.
Napolje bre kako ne razumete, ne "napole", eto sad sam se setio kod nas ima to u poljoprivredi star je pojam kaze "napole" to ti je kad radis tudju njivu a pola roda uzima gazda njive. Tako sad rade ovi ovde.
Napolje bre, Iglene usi malo je reci su bile ove poslednje 2 sezone, a tim sve gori i gori. Nece na dobro da izadje ljudi molim vas idite si, idite si od klub.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Čega sam se sve ja naslušao na istoku večeras.Neki ljudi baš mrze igrače Partizana,cigani bi im pozavideli.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.302
Reaction score
34.430
Локација
vaginamandibularia
Dečko nas je zadužio zalaganjem na terenu i ponašanjem van njega, kad ga već "neće" gol u ozbiljnim utakmicama, samim tim je reakcija publike za osudu.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@Astore
Ima ih i na Jugu, i na Severu, i na Zapadu, i na Istoku, a zamisli moilm te, ima ih na forumu!
Odakle poceti?

@Enslaved
Ja osudjujem svakoga ko na stadionu zvizdi svom timu ili pripadniku svog tima ma sta da je zgresio ukoliko je to u domenu fudbala! Zvizdi se za neuljudno i nesportsko ponasanje!

Scepovic danas mozda nije bio na fudblskom nivou koji bi neki zamislili, ali to nije razlog da bude izvizdan i ja to itekako osudjujem!
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Partizan ni sinoć i pored odlične igre i vođstva, stative, prečke i ostalog nije uspeo da na svom bunjištu pobedi protivnika i prođe dalje. Neko će reći da je u pitanju manjak sreće, ali statistički je nemoguće biti toliko nesrećan! U pitanju je nešto sasvim drugo, muda! Treba pobediti favorita ispred svojih navijača a to Partizan nije uradio još od 1998! Kako to objasniti nego evropskim kompleksom, ili strahom od pobede!

Ima i onih koji će za ovaj debakl okriviti Stanojevića. Drugi će okriviti Babovića, ili Miljkovića, a glavni krivac, ili bolje da kažem krivci sede u foteljama kluba. Upravo oni koji su u poslednjih sedam meseci sasvim rasturili tim koji se plasirao prošlog avgusta u Ligu šampiona. Upravo oni koji kroje budžet kluba i pomeraju granice po prihodu nebi li na kraju ispala “pozitivna nula”. Upravo oni koji su oterali Moreiru, prodali Klea, Savića… …

Već sutra ako ne i danas ćete čuti od uprave kluba kako su oni uradili sve što se od njih očekivalo. Kako smo potrošili kao nikada do sada za transfere. Kako oni nisu krivi za eliminaciju, ali o tome ćemo kad papagaji propevaju!

I šta sada! Ništa, idemo dalje! Nije ovo ni prvi a životom garantujem ni poslednji put da se Partizan nije plasirao u Ligu šampiona, ili razočarao pun stadion svojih navijača i milion i kusur ispred TV, ili interneta. Ustvari, u poslednjih desetak godina, više smo prolili suza na JNA nego što smo ga napustili pevajući!

Žreb za plejoff Lige Evrope je u petak. Uopšte nije bitno koga će Partizan da dobije! Jedino treba Boga da molimo da se prva igra na JNA, a revanš u gostima. Bude li se plasman u Ligu Evrope rešavao u Beogradu, pišite propalo!
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
gazda svaka cast na zakljucima.
Suva istina.
Zato nisam hteo ni da gledam danasnju utakmicu. znao sam da ce ovako da bude. ovaj film sam previse cesto gledao i nije mi trebao poviseni pritisak opet radi necega sto je toalno van moje kontrole.
ali ipak sam se iznervirao. ne moze covek protiv sebe (kada se dogodilo upravo sve ono sto sam ocekivao i cega sam se pribojavao).
Jedini ralog zasto su Belgijanci prosli dalje je taj sto se kod njih zna sta je red. Nema sanse da kod njih prvak drzave ide u kvalifikacije sa slabijim timom nego prosle godine. to je za njih istorijska sansa i oni znaju vrednost uigranosti linija tima te ne bi prodavali igrace nasumce pa makar izgubili grdne milione jer svaki ulazak u LS je podizanje renomea i rejtinga kluba i na dugorocne staze znaci profit od ko zna koliko desetina miliona eura.
kod nas. kako smo se spremili dobro smo i prosli! Tokom prelaznog roka nije se znalo ko pije ko placa. rasformirali su kompletnu zadnju liniju a igrace skupljali s konca i konopca do 2 dana pred gostovanje u belgiji. Taman kada mislis to je to kad ne lezi vraze oporavio se Miljkon.
ajmo jovo nanovo, nova formacija - naravno neugrana. S takvom odbranom sanse su bile ogromne da cemo primiti gol a sa usamljenim Eduom u spicu (scepu ne racunam) bilo je nerealno ocekivati 3 gola, te ishod je realan.
Svega toga naravno ne bi bilo da Klub vode ljudi Evropskog renomea i kalibra, a ne polupismeni taxisti, uspavani alkosi i dokoni sujetni pezosi. dres vec dve godine ceka da se neki logo na njega prisije pa makar bio zextra ili Milan Tarot Inc. ali ne..prazan je kao i sto je prazan osecaj za odgovornost i moral onih koji odlucuju o sudbini kluba.
Stvarno nema smisla kritikovati stanojevica. pogresio je sto bar dve utakmice nije sastavio istu zadnju liniju da se bar malkice uigraju. sta mu je trebao miljkon odjednom onakav rovit i "talentovan"? ali mlad je i mozda je sposoban da uci na svojim greskama. Treba ga pustiti i istrpeti jer alternative su mu da ti se koza najezi. On sa ovim materijaom nije mogao bolje. fudbal je timska igra, a uprava cim nesto pocne da lici na tim odmah to rasturi i rasproda. nije covek carobnjak i nadam se da ce to objasniti i igracima i da ce biti dobar psiholog i znati ih psiholoski pripremiti i uigrati za sledece kolo kvalifikacija za LE.
 

vlada-pauk

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
39
Reaction score
5
Локација
Beograd
Stanojevic je napravio tim od onoga sto je imao, ili tacnije od onog sto mu Djura i mornari nisu prodali. Busanje u grudi o silnim pojacanjima je prica za malu decu, POJACANJA podrazumevaju BOLJEG igraca od onog kojeg trenutno imas. Koga BOLJEG smo mi to doveli, na kojoj poziciji ? U najboljem slucaju smo doveli igrace koji pokrivaju pojedina mesta, sto ne znaci da su bolji od onih koji su otisli. A sta ocekivati od mog bivseg kolege ( nisam snajder) osim baronisanja ?
 

TUKI

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2008
Порука
191
Reaction score
2
ostoje dve kategorije igrača koji se posle inostranik epizoda ponovo nađu u Partizanu. Prva kategorija su povratnici. Oni donesu nešto iskustva i solidnim partijama doprinesu osvajanju domaćih trofeja, nekom plasmanu u grupna evropska takmičenja i slično. Tu spadaju Lola, Iliev, Krstajić, i slični. Druga kategorija su povraćnici. Ime sve govori. Tipični povraćnici su Vukić, Lazović, Stevanović...

nemoj molim te vukica i stevanovica u istu kategoriju da svrstavas
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Таксиста на челу Партизана је опет покушао да се јебе а да му не уђе, али то никад није могло. У фудбалу се све види на терену. И све дође на своје, кад-тад.

Нажалост, ово време је на чело нашег клуба донело сподобе попут њега и његових сарадника. Е, па, господине шнајдеру (или таксисто, не знам која ти је бранша милија), Партизан и фудбал нису државна фирма која се добија на муфте.

У фудбал нешто мора да се уложи, а не само да се распродаје. За 30.000 евра можда може да се купи која тона концентрата за Ветеринарски завод али не може да се уђе у ЛШ. Можда може једном да те просере, али не и више пута. А ако уложиш, не улаже се да би продао већ за годину дана, што ти радиш.

У фудбалу се тим формира, а не продаје се стуб одбране пет дана пре прве утакмице. У фудбалу се не зајебава са уплатом новца и лиценцом за играча којег си довео као највеће појачање.

Партизан није изложбени салон у којем се "роба" продаје без икаквог плана, нити је експорт-импорт предузеће у којем је најбитнији салдо, већ је поред салда битан и спортски резултат. Узгред, не знам још ниједну фирму која је годинама на позитивној нули упркос милионским трансферима...

Партизан није свратиште, азил и рехабилитациони центар за штићенике Рамаданијеве и Дамјанчеве агенције за трговину робљем, нити уточиште за полуиграче попут Стефана Бабовића који нису нигде могли да успеју у Европи, па су овде дошли да својим класичним безобразлуком остављају тим на цедилу у најбитнијим утакмицама.

Партизан није место нити тим у којем ће менаџерски лоби да одређује да кажњени играчи који су пребачени у Телеоптик морају под хитно да се врате у први тим, а све зарад нечијег интереса и процента у трансферу.

Партизан не сме да буде клуб у којем ће управа да уваљује киту тренеру, остављајући га без подршке и роварећи против њега (случај Јокан) нити да му не излази у сусрет са појачањима или да му тражи замену после пораза на свом терену (Станојевић).

Партизан није клуб чији председник сме да из недеље у недељу изговара лажи о спонзорима, "бомбама", откупу играча које никад неће откупити. Нити је стадион Партизана модна писта за промовисање љубичастих џемпера и флуоресцентних зелених патика. Нешто у клуб мора и да се уложи, ако сте баје и китите се титулама и функцијама.

Партизан, такође, није клуб у којем ће увек и само бити одговоран тренер, док ћете ви, багро паразитска, годинама и деценијама да остајете недодирљиви у фотељама.

Сподобо, одјеби од Партизана, поведи и Рашу, Вукадина, старца Бјеку од 65 љета, Дамјанца...па их запошљавај у Зекстри ако су ти толико срцу драги.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Апсолутно оправдано пљување по управи. Једини кривци, без даљњег.
Писао сам већ овде неколико пута о томе, и небих желео да се понављам али стварно док нас некупи неки арапин, курац, палац, како год да се звао од европског Партизана нема ништа.
Па, пазите ми смо ладно прошле сезоне освојили првенство тако што смо са распалом дронфуљом до предпоследњег кола водили КРВАВУ борбу за прво место...уместо да смо их на полусезони оставили у двоцифреном минусу.
Просто ме је било срамота када је Ковињало у првом мечу рекао како је отишао САМО први голман Генка и то у Челзи, а за неке играче су одбијали понуде до 10 милиона.
Па, мајку му страу и тај Генк живи ваљда од продаје играча, и њима требају паре. Нису они ни Реал ни Манчестер да се богате од продаја дресова и сличних срања, али ваљда тој управи Генка битније да направе стабилан клуб а кад добро радиш и паре некако ваљда долазе саме од себе.
И ето баш им се синоћ исплатио тај труд, имали су среће а срећа прати храбре, прате оне клубове и њихове управе које желе да нешто ураде и да нешто направе и за своје навијаче, а не само паре у џеп....Клуб и традиција, шта беше то?
 

Zagor

Guest
Читајући вас, а претурајући и по својим мислима, стичем утисак да је Партизан много вољен клуб закуцан у медиокритет. У смислу квалитета управе, тима, стадион је чак и испод тога...

Изузев пар ретких бљесака, Партизан је кроз историју страдао од многих, из наше заједничке перспективе, просечних екипа. То нису били изоловани случајеви и изненађења, већ, често, заслужени исходи.

У новијој историји, кривац за такве догађаје је увек исти - на крају је то управа и само управа. Било да је распродала две трећине тима, било да је поставила полу-тренере којима је, макар наша новија историја, пребогата, било да је намештала утакмице, реметила атмосферу. Никада није одговарала, захваљујући својој демагогији и закулисним радњама се заклањала иза тренера, играча, спортских директора...

Ситуација је идентична данас. Изузев пар ПомозиБожешепртљи на терену, ја једино могу као кривце да идентификујем управу. Тренер је правио грешке, платио данак својој тврдоглавости (под тим данком сматрам испадање ове године, рецимо, јер сам сигуран да је и њему лично, као Партизановцу, стало да прођемо генк), али је доста ствари урадио добро, добро скоцкао на једвите јаде скрпљену екипу коју му је горепоменута управа "подвалила".

Још пар речи о тренеру. Станојевић је, по мом скромном убеђењу, добар тренер. Уме да постави игру, увео је лепу дозу дисциплине код већине свесних играча. Гради свој стил, друга је ствар да ли се он некоме свиђа или не. Сигурно није најбољи тренер на свету, али да јесте, не би ни седео на нашој клупи.

Међутим, гледајући кроз прсте појединима, почео је да једе говна гигантских размера, говна коју су већи залогај од онога што он може да прогута и да свари. Пада ми на памет да је и Дуле правио грешке (у свим мандатима у КК) али никада није толерисао да играч буде неспреман, па још да га награди местом у стартној постави у утакмици која добрим делом одређује ток сезоне.

Када сам се већ усудио да поредим Станојевића са Дулетом, ево још једне паралеле - Дуле је имао нешто што Станојевић, у овој, консталацији снага, никада неће - безрезервну подршку управе.

Мој му је савет - нека слуша своје инстикте у 95% ситуација, а у осталих 5% ситуација нека послуша, рецимо, овај форум. Да се водио, рецимо, простим приступом да удовољи жељи која је овде већинска, а то је да окрене леђа, пре свих, миљковићу и шћеповићу, данас бисмо, уверен сам, били другачије расположени. А и говно из два пасуса горе би се значајно смањило.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top