Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Ma Eduardo sigurno pocinje, malo su dramili sa povredom da zavaraju trag. Uz njega i mali Lazar verovatno. Pa po potrebi Jovanca i Dia ulaze. Bice sve to dobro...
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Gledam upravo njihov sajt. Pa tu više puta stoji Partizan i/ili naš grb nego na našem sajtu... :D ... a na vrhu u sredini:

welcomeij.jpg


:ziveli

Mi ovako ne bi ni da nam Chelsea dolazi, ali to je možda zato što smo mi za njih nešto više nego za nas Chelsea. :)

:napred Partizan
 
Последња измена:

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Ja obozavam ove ostrvske ekipe.Ma kao da su "pravljene" za nas.Uvek u drustvu pomenem njihov nacin igre - golman do beka,bek duga lopta na napadaca i gotovo(malo karikiram).Pogotovo Samrok koji je ruku na srce treca klasa ostrvljana.Naravno uz dozu opreza prvih 20-ak minuta,Partizan pobedjuje.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.116
Локација
Žrnov
Aaaa, pa to onda znači da nisi gledao utakmicu protiv NP? :D

Baš je blo uživanje, moram priznati, nadam se da ćemo ponoviti :)
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Vidim na temi FK Partizan 2011/12 se počelo pisati o igranju 2 zadnja vezna, Lole i Mede.

I sa jednim zadnjim veznim (Medom) uz 3 ofanzivna i 2 napadača, što se prije definisala kao ultra ofanzivna taktika, mi smo držali inicijativu cele 2 utakmice protiv Genka.

Sa jednim napadačem ne možemo igrati (jer tad odmah šanse za gol drastično opadaju), prema tome Vukić će na klupu.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Vukic za vreme utakmice u Irskoj moze i u kafanu ako hoce.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
За форумаше који ме питају откуд ми то да Шћепињо није у авиону, нема на званичном сајту списка ко путује а ко не, а не знам да ли је ово забрањен извор али то сам прочитао на фејсу, неко је окачио линк са моцарта...
ЕДИТ: Ево линка са том вести и са Журналовог сајта:
http://www.zurnal.rs/2011/08/17/crno-beli-otputovali-za-dablin/index.html
Црно-бели отпутовали у Даблин, Шћеповић остао у Београду
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Sto se tice eduarda i njegovog igranja u Dablinu...To je taj brazilski stil i karakter. Pa setite se JUCE, covek je kidao na derbiju i cak uvalio golcinu!

Siguran sam da ce i Eduardo tako.

Imao sam priliku da pricam sa covek iz Sao Paula koji mi je rekao da su Edu i Anderson stvarno dobri igraci koji ce ostaviti trag u Partizanu. Mladi su i bore se.

Zato sutra, 4-1 moj tip. Uz golove Edu-a, Tomica, Ilica a cetvrti neka bude autogol :D
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Evo gledam na sajtu RTS-a piše da će biti sve na prvom programu, tako da ćemo videti zadnjih 15 minuta prvog i drugog poluvremena. Živi bili pa videli.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
sto ste tako sebicni ... pa cigani igraju poslednju evropsku utakmicu ove sezone u svim sportovima ... i vi im ne date prvestvo ... eh :) :)
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Na rts sat prenose cigansku utakmicu jebem im nanu nanulicu!

Znaci ove godine nisu prenosili NIJEDNU Partizanovu utakmicu u kvalifikacijama za LS/LE, a prenosice onu bruku iz kolektora! Seme vam se zatrlo stoke!

Ako ne budu prenosili mec Partizan - Samrok na satelitu zamolio bi da se demolira zgrada RTS-a kao znak upozorenja, o zahvalnosti i nagradi na PM.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.670
Нису Рил, али нису ни Манчестер.
То што Станојевић позива на опрез, што говори о њима као да је у питању европска екипа прве категорије је добро, познавајући менталитет многих наших, пре свега, домаћих играча.

Максимално борбено, од самог почетка.
Играјмо нашу игру, од ноге до ноге, без компликовања...онај ко закомпликује(претпостављам да ће то бити Бабовић), одма' на клупу.
Имамо много свилених играча, то ме плаши, али само нек' се држе инструкција и биће све како треба.

Све сем победе је срамота.

EДИT: Тијанићу јебем матер, а исто тако и оним кретенима из ФКП који су потписали уговор са овом јавном кућом...пардон, јавним сервисом.
 
Последња измена:

Ljuba Kovacevic

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2010
Порука
83
Reaction score
0
Локација
VA
Postoji mogucnost da bude kombinovani prenos ili druga varijanta da komsinica bude na RTS 1 a mi na RTS 2 tako pise u danasnjim novostima!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Bane gde si video tu informaciju?
Ja sada na teletekstu gledao i pise da ne prenose ni nas ni cigane..
Verovatno ce sutra postaviti koga prenose..
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Evo malopre sam otisao na sajt ciganskog servisa i vidim na programskoj semi za sutra prenos onih tamo.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Na sajtu piše kombinovani prenos na 1.
ali ja sam siguran da ćemo na jednom kanalu biti mi, a na drugom sektaši, pošto su im sve neka sranja na programu.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Za koji moj postoji rts 2? Pa majku vam julovsku, valjda sampion ove jebene zemlje treba da ima svoj termin na prvom kanalu javnog servisa jevropske Srbije?

Jos vecita pusacica igra kod kuce, smrdece Beograd danima od fekalija koje ce se sliti pa potom i razliti.

Sta radi ta nasa uprava, za koji moj oni paradiraju kad nas sponzor ovako zajebava? Poserem se sponzoru u usta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top