Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2011/2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Nazalost prekinut niz ulaska u top 16.Ovo ce biti najgora sezona u zadnjih 5 godna.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Nemam kome sta da zamerim, sem mozda Ejsiju.. Od njega se ocekivalo mnogo vise. Momci su odigrali kolko su mogli, ali jebiga, malo sudije, malo manjak kvaliteta i tu smo gde jesmo.

Mnogo je tesko. Mnogo. U picku materinu bas.
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Sta je vlada kriv?

mozda to sto 6 utakmica nezna pravovremeno da ubode tajm aut, sto nema onog osecaja za izmenu... Jeste on trener al za metalac druze!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
hahahaha, e jao majko moja sta sve pojedinci nece ovde da pishu..hahahah, zalosno! kad pobedimo imamo potencijal za F8 a kad izgubimo ne valja ni trener ni plej ni centar ni kurta ne igra dovoljno, a murta igra previse..pun mi je kurac takvih..jbt, ako znate bolje mars na dif pa za 20 godina dodjite da vodite klub i pokazite svoje znanje!

ja ostajem pri svome, raduljica je ovime sam sebi spakovao kofere, vlada nije trener za velika dela ali ne JOS UVEK (moje misljenje)..ostalima pohvale, sto se mene tice ja ih sve zajedno volim podjednako kao i pre 3 sata, kao i pre 3 meseca...

ajde sad mudonje da vas vidimo, pruzite tu famuznu podrsku za koju ste govorili da cete je davati i dalje "bez obzira sta bude veceras!"
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Жалосно је да смо у сезону ушли са овако лимитираним тимом. Нама је буквално све зависило од тога да ли Пековић остаје до краја децембра или не. Кад сам после вести да Ло долази у Партизан написао да се само надам да нећемо проћи са њим ко са Куртом, Талични ми одговори у стилу "Ма нема шансе, он је најбољи НБА играч који је играо у Партизану". Какви ли су остали, ако је он најбољи... Влада на почетку сезоне у интервјуу за сајт Евролиге изјављује да очекује од Чакаревића да буде један од наших главних играча. Где је тај играч сада? О Радуљици да не причамо (мада је он данас одиграо пристојно). Превише промашаја смо направили. На све то, Влада није достојан највеће кошаркашке институције у региону! Јесте ова група приближно јака као и евентуална у ТОП16 фази, али ја ипак сматрам да је ово велики неуспех, јер и Партизан је ваљда порастао претходних сезона (резултати то показују). Све у свему, нисмо заслужили да прођемо и то је то.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Jel ima onih sto su pre par meseci mahali nekim kutlacama odusevljeni svojim poznavanjem kosarkase i tempiranjen forme? Pozeleo bih vam prijatno i da ceo kazan olizete. Onako lepo.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.407
Reaction score
10.458
Локација
okupirana Srbija
Ekipa koja ima Loa kao prvog pleja i Raduljicu kao prvog centra i ne zaslužuje top 16. Ne može Kecman uvek da nas vadi iz govana.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
jebi ga sa ovakvim prvim plejom i centrom nismo ni mogli vise!!!
velika steta i sa ovakvom igrom smo ih mogli dobiti ,nista idemo dalje!!!!
samo neznam dali je ona lou zasticen kao beli medved pa vlada neume da ga izbaci kad treba!!!! lose odradjena utakmica od naseg trenera!!!
zahvaliti se amerikancu i ustedeti malo para!!!
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Ja odbijam da poverujem da se ovo dogodilo, bili smo bledi na terenu i na trebinama
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Eto vam ga "veliki strucnjak" Vlada Jovanovic.Sakrijte se svi njegovi dupelisci,taj covek nas je doveo do dna.Njegov poraz,kao i svi do sada.Ako taj baksuz ne podnese sutraq ostavku,pokazace da je i moralna nula(kao sto je trenerska nula).
PS A vama kosarkaskim strucnjacima svaka cast.Ogadili ste ovaj deo Foruma koliko ste strucni.Sreca,pa ce da cutite do Oktobra 2012.Na nasu zalost.
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Meni se cini da je sve jasno, nas najveci problem je na klupi... Opet izgubljena treca cetvrtina, nikad gore nismo skok kontrolisali, izmjene katastrofa, slobodna i trojke ocajni.... Ipak cini mi se da je u dosadasnjem dijelu sezone Vlada najveci krivac... I kao sto neko rece Loa najuriti.....
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
I kad ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci i tada cu Partizane znaj da te volim ja. Borili se borili ali se nisu se izborili. A vi sto pljujete SRAM VAS BILO, bilo je gorih trenutaka pa je bila podrska, a sada .......

Podrska Partizanu nikad nece izostati, i da je poslednji na tabeli. Ali da se kaze svakome ono sta mu ide, vala mora se!
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Nista,bolji tim ide dalje zasluzeno.
E sad ovaj plej necu ime da mu spominjem treba govnjivom motkom otjerati,kakva je to prevara od igraca klasicni en-bi-ej garbidz tajm igrac.
A predlazem svima koji su ga branili da se samobanuju i da vise o kosarci ne pricaju.
Gore nismo nikada igrali od kad pratim kosarku.
i da se usput najebem mame onom sudiji sto je svirao onaj faul nad rokom dok je lopta bila u autu bar 1 metar.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Moralo je to jednom da se desi...puna podrska Vladi i celokupnom timu...I KADA NE BUDES PRVI TI I KADA SE CUJU ZVIZDUCI i TADA CU PARTIZANE ZNAJ DA TE VOLIM JA!!!!!!!!!!!!!
 

Дебело дете

Grobarčina
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
1.381
Reaction score
15
Локација
Humska 1
Samo da pitam, da li se vazi to sto Lo, zna lepo da vodi loptu???
Kakva sramota za sve nas, sa tolikom prednoscu pred pocetak drugog poluvremena, trebali smo da ih zgramimo. Toliki nedostatas inteligencije, da je to nevidjeno...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top