Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2011/2012

Статус
Затворена за писање одговора.

nikolapfc89

Grobar
Учлањен(а)
22.10.2008
Порука
420
Reaction score
7
Локација
Novi Beograd
Колко смарате,зато би сте ви све лепо и одиграли и причали на полувремену и једноставно били би без грешке...Ајде бре не прдите...Браво момцима,борили се до задње секунде,немам ниједну замерку,и ови резултати ове године су одлични,немој да се лажемо и причамо бајке.
Идемо даље бре,следи комшиница па и куп.Ајмо момци само храбро,до нових трофеја,играли смо и изгубили а играћемо и губићемо и даље,Напред Партизан!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Moralo je to jednom da se desi...puna podrska Vladi i celokupnom timu...I KADA NE BUDES PRVI TI I KADA SE CUJU ZVIZDUCI i TADA CU PARTIZANE ZNAJ DA TE VOLIM JA!!!!!!!!!!!!!

Ti idi odrasti.U redu je da si u osnovnoj skoli i sto volis tvog Vladu,ali ne budi glup u drustvu.Neki ljudi su ovde stariji od 14 godina.

Poslednja opomena svima! Dosta sa provociranjem, pišite civilizovano!

WebCrew edit
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Zasluzen poraz, razlika u kvalitetu je evidentna. Ni u jednom trenutku nisam ni "a" rekao protiv Jovanovica, tako da necu ni sada. On je izabran od strane ljudi u koje imam povjerenja i tu se prica zavrsava. Previse sam trenutno ljut i razocaran pa je bolje i da ne komentrisem nista, bar do sutra.

P.S.
Kako neko moze biti onoliki ljakse i idiot i baciti topvski udar na teren?!?!?!?!?!? Za njega su livade "Jelen Super Lige", a ne Pionir
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
'Ajde da vidimo ko će prvi? Niko? Štooo?

Ево. Даниловућу, признај грешку и доведи нам тренера достојног клуба који је синоним за кошарку у региону! И доведи нам играче достојне истог клуба!
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Dajte Vujanicu pola Loove plate da igra sa jednom nogom i 10 kg viska, a drugu polovinu za kvalitetno krilo sa poenima u rukama, da spasimo sto se spasti moze. Plasim se utakmice sa mutantima, ozbiljno se plasim...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.448
Reaction score
40.988
Локација
Žrnov
Čekaj, sad... je l valjaju igrači a ne valja trener, ili ne valjaju i jedni i drugi? Po ovome, ispada da ne valjaju ni trener, ni igrači... samo ne znam ko je dobio sve ove utakmice do sada?

A i to je suviše blago :wink: Malo ima pljuvačke ....
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Sasvim očekivan ishod!!!! Nemamo tim i to je to! Peković je bio ne pola nego 3/4 tima.

Ono što mene najviše muči je to što ćemo sada za vikend da popušimo ovim mutantima iz Železnika. Živi bili pa videli. Igrači su sigurno pali psihički i evo... i ovo ću da vam garantujem "nećemo se plasirati ns Final 4 ABA" ... osim ako ne dovedemo dva igrača, centar i plej.

Ovo je kraj dominacije Partizana u regionu.

Mozda cemo i otici na F4 ABA lige ali ga sigurno necemo osvojiti. Pored Makabija i Cedevite i sa ovakvim sastavom? Nema sanse, osim ako se ne dovede neki igrac ali nema nista ni od toga. Ovaj roster je mozda dovoljan da osvoji domace prvenstvo i kup i to je sve.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Ja ću za početak da vratim potpis, ali ne zbog večerašnjeg (ne)učinka, već zbog cele sezone.

I naravno da pozdravim "vrelu atmosferu".
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Upravo to @Gazda mada bi nam legao i jedan bek . Malo se glava oladila sad . Al iskreno ljudi moji ja ovo nisam ocekivao , i pored svega sam mislio da mozemo makar do to16.
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
ScreenShot00015.jpg
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Vlada da ode sada nema sanse..nece ga pustiti Danilovic i imace i podrsku uprave u to je sigurno..Evo neki poceli i Dragana da pljuju a on bio nas najbolji igrac u ovoj utakmici..Mi smo dali sve od sebe i borili se do kraja..Idemo dalje momci da pobedimo cigane u subotu..Leglo bi nam renoviranje pionira da za pocetak tu budu pravi navijaci koji znaju da navijaju..
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
ODMAH bih sad potpisao da ne odemo na F4 budjave lige i da ne osvojimo domaci kup, samo da uzmemo prvenstvo. Bice ovo jako zajebano.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ocaj. Veceras smo pokazali da nismo tim za Evroligu. Pekovic je zasluzan smo do ovde dosli, od kako je on posao sve je krenulo nizbrdo.. Nisam vjerovao da smo ovoliko slabi, ali vecaras sam shvatio neke stvari. Stvarno ne znam sta da mislim.. Vlade je jednim delom kriv, ali opet nije on kriv za promasaje! U prvom poluvremenu Lo stoji sam na trojci kao duh i promasuje, slobodna masi!!! Pa ja mogu da igram kao on, prenesem loptu, dam najblizem sebi i bjezim dje stignem. Od njega sam ocekivao mnogo ove sezone i hvalio sam ga svo vreme, ali sad sam potpuno izgubio povjerenje u njega! Kecmanu svaka cast. :clap Katic isto solidan, barem se borio. Pod hitno nam trebaju promene u klubu... Neka se raspuste nekorisni ili neka Vlade napusti mesto glavnog trenera, treceg nema!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
@ajranovic

brale nemam nameru da se upustam u svadju, ako ti nisi video ocigledno navlacenje na strani Armanija u par situacija na kraju tekme koje su prakticno resili sitaciju.. Kriv je naravno i Ejsi.. To su 2 krivca za vecerasnji poraz.. toliko od mene necu dalje..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.448
Reaction score
40.988
Локација
Žrnov
Hajde recite pošteno, da li ste bili sigurni da će onaj Andjušićev šut da uđe? Ja sam mogla da se kladim u sve na svetu da hoće.... tako mi je bilo u našem stilu... :( A da je ušla, eee, bili bi igrači najbolji u Evropi i već bi se kupovale karte za F4...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
@JasminaT
Necu da nesto puno kritikujem, momci su se borili, ali da te pitam , sta decak Andjusic radi na terenu u zadnjem napadu, dok Pera Kapiten sedi na klupi?
Ja Vladu podrzavam, dobro on radi, ali mi smo zadnji minut bili mnooogo neorganizovani.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top