Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
Vreme istice i za jednu i za drugu stranu, tako da nikome nije u interesu da se ovo preterano odugovlaci. Jedni pokusavaju da utvrde svoje pozicije, jos jednom sa svima potvrde ono sto su vec dogovorili, a drugi pokusavaju da pronadju jos neki glas, koju mogu da lobiraju, plate i sl.
Ako su Djura i govnari napravili racunicu u kojoj imaju dovoljno glasova, potpuno je logicno da ce u narednih par dana da otkace Stanoja. Smeta, vredjao ih je,ne govori sa njima, a i imaju jaceg herca u rukavu, ovo ne znam, samo pretpostavljam.
Ako nisu, a misle da jesu, ovo ce im biti jedan od glavnih auto golova, kojih su imali prilicno... Ovo ce ih dokrajciti ako se nisu dobro preracunali.
Da odgovorim nekima, informacija je dobijena od jednog naseg clana kluba, toliko i ne pitajte me na pm vise od koga. Oni koji trebaju da znaju odavde, su u toku i znaju moje izvore.

Ocekujte i neke opasne turbulencije oko mutavog, nije bas sa svima u okruzenju toliko dobar koliko misli da jeste. Ovde se najmanje misli na sportske motive, vec cisto poslovne.

U svakom slucaju, ocekuje nas rat, ali bukvalno za svaki glas, pritisak je nevidjen na sve, prevagu mogu doneti bivsi asovi koji su prilicno nepokolebljivi.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Dajte bre ne kukajte vise!!!!!!!!!!!
Borba bre!!!!!!!!!!
Ne nasedajte na raznorazne patke oko skupstine!!!!!!!! PRITISNIMO CLANOVE SKUPSTINE!! !!!!!!! JASNO DA IM SE KAZE DA POSTAJU S A U C E S N I C I!!!!!!
Za koji k.... postoji KS?????????? neka se tamo prebace oni koji trebaju!!!!!!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
@Je-Ne-A
Nema istraživačkog novinarstva u Srbiji kada treba da se udari po Miškoviću,jer onda nema ni love od julovskog mutavca,pošto neće dati reklame u tim medijima.

Živimo u zemlji gde niko ne sme da se suprostavi najvećem tajkunu,jer bi onda ugrozili sopstvenu egzistenciju,jednostavno ogledalo naše zemlje u kojoj živimo.
Željko Pantić izgleda, da ili nema takvih problema u Danasu,ili je toliko hrabar(lud),u svakom slučaju naklon do poda tom čoveku.:respect

Mislim da je trebala da ostane na naslovnoj njegova emisija o sprezi dva mutavca,jer je imala strašno dobar odjek.Pored ovih fenomenalnih akcija sa lepljenjem anti-djura plakata,ova emisija sadrži toliko činjenica,koja neoborivo pokazuje kakvo zlo nam je u klubu,sve ostalo da nam je potaman(a narvano da nije)ovo bi bilo dovoljno da se uhvati naš mutavi za uši i izbaci napolje sa svom bandom oko njega na čelu sa sps-ovom bulumentom.

Ovu istinu o direktnom urušavanju Partizanovih interesa treba stalno ponavljati,jer njih i najviše boli istina,a najmenje naša impulsivnost sa bujicom uvreda koje oni svakako zaslužuju.

Moramo da verujemo u pobedu,jer nam ništa drugo ne preostaje!!!
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Mutavog dodatno pritiskaju i pojedine vodje koje imaju udela u svemu,brzim odlaskom mutavog i oni mnogo gube,naravno materijalno,pa sve ostalo.Ako se sve bude preispitivalo i to temeljno mnogi nece ostati u klubu.Oni sad sa vladajuce pozicije naj vise plasi cinjenica da bi mogli bivsi asovi da odigraju presudnu ulogu,a samim tim i njima da presude.Dovodjenjem jakog coveka klub moze vrlo brzo da posperira na svim nivoima,pa cak i do same gradnje stadiona.Drzava mora da podrzi naseg jakog igraca da nebi obelodanili scenario koji su imali sadasnji bord lopova.Nas jaki igracmora odmah da zada prljav nizak udarac jer tim zatvara sva moguca saplitanja drzave.
 

Neksus

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
94
Reaction score
15
Gazda o Gazda,jel vreme da se skupljamo pa makar nas i 100 bilo za pocetak ili jos da cekamo
i kuckamo.Uvazeni i od mene Postovani clanovi ovog foruma,zelim da vam napisem samo ovo,a vi razmislite.Dokle god nema protesta navijaca(mirnih naravno,nikakvo nasilje)Djuric i
lepotani,burekdzije i ostali"siromasi"pardon"volonteri"ce raditi ovo sto inace rade,zajebavaju
nas i voljeni nam klub zestoko_Od skupstine(po mojoj proceni)dignite ruke,jer od toga nema
nista.Znaci od nas samo javno,gde god da se nalaze,stalno da se cuje Djuricu i UO NAPOLJE
Prijatelji,ja sam napisao,a vi razmislite.
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Ajde nešto lepo za promenu,
danas u novinama (ne zamerite stvarno ne znam kojim jer ne kupujem iste ali naćićete lako) ide ogroman naslov:

"Stanojević se vratio po DUPLU KRUNU" :D

što je naravno napisano u smislu da nije dao ostavku.


Ovakav naslov je smrzavanje govneta u svakoj ciganskoj guzici :buhaha
 

Alexandar_81

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
35
Reaction score
54
Локација
Ajwar City
Ljudi mislim da je vreme! Dosta smo cekali neka nas je i 50 ali istrajnih! Kad vide drugi valjda ce se jos neko pridruziti! Ajmo ljudi da spasavamo nas klub! :confused
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Kad vratimo film unazad, i setimo se da je na finalu kupa prošle godine bio Čanak sa svitom svojih separatista, da je u Novom Sadu podignuta bina za slavlje, da je došla kritična masa navijača iz NS kojoj je plaćen aranžman i koja je čekana da uđe u stadion...

ŠTA MISLITE - JEL SLUČAJNO SVE OVO?

Niko iz Uprave FKP nije podigao glas, čak ni na sramotno "kažnjavanje" novosađana. O Marku Jovanoviću da ne pričam.

Kad se setimo rupčage jesenas i onog neviđenog maltretiranja sportskog dela FKP, nikad se nije desilo da neka ekipa ne može bezbedno da uđe u svlačionicu i da se smrzava na 0 stepeni na klupi i deli 2 zimske jakne, na istočnoj tribini čoveku eksplodira dimna bomba ispod sedišta, daljinski uključena... i opet niko, ali niko iz upave kluba ne podiže glas i staje u odbranu sportskog dela, čak ni posle sramnog kažnjavanja cigana. Sledeći put možemo očekivati da daljinski uključe ofanzivnu kašikaru ili nešto jače?

ŠTA MISLITE - JEL SLUČAJNO I OVO?

Ne, ne govna su se povučena svojim političko-ekonomskim interesima dogovorila ko treba da uzme kup, ko treba da pobedi u derbiju, jedino nisu računali na neposlušnost sportskog sektora.

I ajmo dalje, jel slučajno Novi Sad dobio finale kupa ove godine, jel nam se uopšte isplati ući u to isto finale...vođeni od ovih smradova u upravi.

Koliko pritisak će pretrpeti sportski deo, a šta će biti na tribinama...naročito Zapadu, videćemo.

Zaključak je jasan:

UPRAVA FKP NE RADI U INTERESU KLUBA, VEĆ ČINI SVE DA GA OPSTRUIRA U SVAKOJ PRILICI, I SROZA ŠTO VIŠE ZARAD SVOJIH TAJKUNSKIH POSLOVA
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Novinari talasaju a vi u ritmu.... zar baš na svaki njihov mig mora da se ispiše minimum 2-3 stranice ozbiljne analize, panike i nerviranja? Pomislio bi čovek da je već došlo do oguglavanja o takve stvari.

Jedva čekam da Vukić lupi Baboviću čveger kada se ovaj ošiša, novine prenesu priču tipa mastnu o obračunu iz familije fizičkih a navijači koma.

p.s - ispada da je nama loše nakon pola trke da bežimo 10 bodova. Da je razlika manja, mislim da bi bilo i manje talasanja. Delom što se cigani koriste prljavim taktikama iz očaja. Ali nebitno sad o njima...glavni protivnik je među nama.
 
Последња измена:

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Kakvo raspolozenje na forumu,od euforije do ocaja,u samo 2 dana.
Sama odluka SS da ostane sama po sebi nije bila nikakva pobeda ili uzvraceni udarac,kako su mnogi prihvatali.
To je bila samo nada da ce SS preziveti do skupstine,a onda kom opanci..Jer,jasno je da Partizan ne moze da nastavi u istom sastavu,tj sa mutavim i Saletom.
Nazalost,oni su do skupstine nedodirljivi,i sa Saletom mogu da rade sta hoce.
A mi posto smo neorganizovani i posto smo nemi posmatraci,mozemo da cekamo i molimo se.
To donekle i mogu da shvatim,ali ovo SRAMOTNO CUTANJE bivsih igraca,trenera,veterana..
Istorija ce od nekadasnjih legendi napraviti saucesnike najvecih neprijatelja FKP. Cast Paunu..
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Todorović: Članovi UO su morali da glasaju za smenu Bjekovića!
M. BLAŽIĆ | 08. januar 2012. 20:53 | Komentara: 0
Iza čega to stoji Nenad? On samo, kao i svi partizanovci, ne želi da se prekine nit uspeha promenom stručnog štaba i trenera – ističe legendarni glumac


Bora Todorović


LEGENDA srpske glume Bora Todorović, kao osvedočeni partizanovac, teško prihvata turbulencije koje poslednjih nedelja drmaju Humsku. Podela na tabore i nejasna situacija oko statusa trenera nešto su što, po Borinim rečima, predstavlja neshvatljivu autodestrukciju. Zato je i priču o aktuelnostima na crno-beloj strani Topčiderskog brda počeo podrškom Aleksandru Stanojeviću.

- Sve ovo što se dešava bilo bi smešno, da nije žalosno. Čini mi se da je uprava rešila da napravi čistku u stručnom štabu, a mi imamo deset bodova prednosti u odnosu na Zvezdu. To svakako ne može da bude pravo rešenje. Partizan je tokom jeseni imao odličnu odbranu, dobar vezni red je probudio navalu, na tabeli nema nigde nikog oko nas. Bili smo i pred vratima Evrope, ali nije bilo golova i sreće da prođemo dalje. Potrebno nam je da stvorimo ambijent kako bismo imali konkurentan tim na evropskoj sceni i, naravno, da se ne prodaju mladi igrači - kaže Todorović.



Nije tajna da je dugi niz godina prijatelj Nenada Bjekovića, pa legendarni glumac nije propustio priliku da se zapita kome je u interesu da marginalizuje njegovo prisusustvo u klubu.

- Iza čega to stoji Nenad Bjeković? On samo, kao i svi partizanovci, ne želi da se prekine nit uspeha promenom stručnog štaba i trenera. Mislim da niko ko voli Partizan to ne želi. Verujem da je Bjeković za Partizan učinio više od kompletnog Upravnog odbora. Znam da su se Nenadu dan posle sastanka, na kojem je smenjen sa mesta savetnika, javljali pojedini članovi UO koji su mu rekli da su tako morali da glasaju.

Činjenica da Aleksandar Stanojević, najblaže rečeno, nema komunikaciju sa predsednikom Đurićem i njegovim saradnicima, po Todorovićevim rečima ne bi trebalo u budućnosti da predstavlja kamen spoticanja.

- On je na funkciji kojoj po karakteru ne pripada tesna saradnja sa upravom. To su neke situacije koje su normalne za Englesku, kod bogatih ruskih gazda. Smatram da neka posebno tesna saradnja između trenera i čelnika u Partizanu ne bi donela ništa posebno dobro, kao što ne može ni loše u obrnutom slučaju.

Redovna, godišnja Skupština kluba još nije održana, a termin bi trebalo da bude sredinom februara.

- Ne verujem da će uskoro biti sednice Skupštine. Po nekom oprobanom receptu, izbore uvek dobija vlast. Baš zbog toga mislim da do njih neće ni doći.

Iako bard srpskog glumišta borbu za vlast vidi kao pozadinu svih dešavanja prethodnih nedelja, veruje da oba tabora iz ovih trzavica mogu da izađu bez većih posledica.

- Ponoviću da bi svaki vid čistke u ovakvoj situaciji predstavljao autodestrukciju. Verujem da će preovladati razum i da će se bezbolno prevazići svi nesporazumi - završio je Todorović, uz napomenu da se obavezno apostrofira njegova želja da i Crvena zvezda u što skorije vreme izađe iz krize, jer bi to moglo samo da koristi Partizanu.

VUKIĆ DOBIO PONUDU KLUBA
JEDNA od najvažnijih stavki zimskog prelaznog roka u Humskoj je status veziste Zvonimira Vukića, kojem je istekao ugovor.
Razgovor iskusnog fudbalera i predsednika Đurića se najavljuje već nekoliko dana, a kako saznajemo, u nedelju je obavljena prva runda.
Na stolu se pojavila ponuda kluba za nastavak saradnje, a njegov odgovor bi trebalo da stigne u narednih nekoliko dana.

OSMORICA KREĆU
PREMA ranije predviđenom programu, u ponedeljak u 13 časova u „Zemunelu“ sa radom kreće prva grupa, uglavnom mlađih fudbalera.
Kondicionom treneru Miši Filipoviću bi trebalo da se jave Nikola Ninković, Nikola Aksentijević, Aleksandar Miljković, Aleksandar Lazevski, David Manga, Dejan Babić i mladi golman Nikola Petrović.

ROMA ZA TOMIĆA
PRIČA o prelasku Nemanje Tomića u redove Rome još nije završena. Tvrdnja italijanskih medija da se u trku za Partizanovim vezistom uključio i Lacio, očigledno je naterala sportski menadžment Rome da ozbiljnije prione na posao.
Prema pisanju sajta „Gol“, Luis Enrike će se ove zime odreći nekolicine fudbalera, posebno iz veznog reda, što otvara prostor za konkretne razgovore sa klubom iz Humske.

Новости
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
Bio sam preko bozicnih praznika u poseti kod rodbine gde nema ni internet, ni srpska televizija...evo malopre se vratio, i imao sam sta da procitam...
nemogu da verujem kako je ovo zajebana igra, a isto tako ne mogu da verujem koliko ima neupucenih Partizanovaca na ovome svetu, bas sam provalio kad sam se cuo sa dosta njih, cestitajuci im bozic...sa svakim sam malko skrenuo i na temu Partizan,i stvarno uzas kako su neinformisani...jednostavno nisu ni svesni sta sve zavisi od ove nase sadasnje borbe sada...

da vas ne gusim dalje, hteo sam samo da vas pozdravim i cestitam bozic...
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Redovna, godišnja Skupština kluba još nije održana, a termin bi trebalo da bude sredinom februara.

- Ne verujem da će uskoro biti sednice Skupštine. Po nekom oprobanom receptu, izbore uvek dobija vlast. Baš zbog toga mislim da do njih neće ni doći.
Mišljenje nekog ko je bliži sportskom delu...nimalo optimistički...
Naravno postavlja se pitanje da li je Bora uopšte upućen u takve stvari, ali i pitanje ako se planira skupština šta se više čeka sa potpisima i zakazivanjem iste?
Dalje odlaganje nam nikako ne ide na ruku...za mesec ipo kreće prolećni deo, a još ako ove nedelje smene Stanojevića...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ovo sto je Bora izjavio oko skupstine uopste nije naivno, mutavi radi sta hoce a nema ko da ga sprijeci. Gdje su glasovi da se sazove vanredna skupstina?
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Волео бих да видим шта ће говна учинити ако Станоје иступи јавно и извине се жгадији, у интересу Партизана!!!
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Mislim da bi to već bilo mnogo od Stanoja...
Oni neupućeni mu dosta zameraju što je se uopšte vratio, tj. nije dao otkaz...još kad bi se izvinio...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Волео бих да видим шта ће говна учинити ако Станоје иступи јавно и извине се жгадији, у интересу Партизана!!!

Ne verujem da će to uopšte tražiti od njega.Ako su uopšte rešili da ga smene onda su 100% našli način i ništa neće prepustiti slučaju.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Nema potrebe da se ponizava...ako dotle dodje.

Neka ide sve u pm, bice zanimljivo videti ko ce navijati i za koga od marta pa na dalje.
Ne postoji vise niko ko moze da gleda ono smece u Partizanu.

Jesu li ovi u skupstini mutavi pa da ne postave nekoliko pitanja, interesuje li koga kakve su pozajmice, sto se toliko laze, gde se ulaze itd

ili vas samo pare interesuju pizda li vam materina
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
854
Reaction score
656
Е зато СТАНОЈЕ све треба да ради у интересу ПАРТИЗАНА!

Лепо изађе пред новинаре и извине се говнима, онако шмекерски, треба да каже да га од сад интересује само терен и играчи којима располаже, ТО ЈЕ ТО!

ТРЕБА БИТИ ПАМЕТНИЈИ ОД ЈАДНИКА У УПРАВИ МАМИЦУ ИМ ЛОПОВСКУ!

СТАНОЈЕ, ако одеш оде нам ПАРТИЗАН у три лепе пизде материне! Понизи се, све у интересу клуба, доћи ће и твојих 5 минута, веруј у то! Јебаћеш им мајку а да не опсујеш ни једном! Е то ће највише да их боли!

Волим Партизан!!!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top