Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Jaoj, ne verujem da sam propustio ceo dogadjaj...:(
Jel neko snimao ovo, pa da postavi na youtube?
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Toliko emocija na jednom mestu uslovile su to da sam u svom prethodnom postu zaboravio da napišem nešto što mi se vrtelo kroz glavu cele večeru.A to je sledeće:

Košarkaši Partizana,sadašnji i vi koji ćete tek doći,kad god pomislite da odigrate utakmicu kao što ste je igrali protiv Vojvodine,kad god vam ponestane motiva i želje, i kad god budete pomislili da ste već sve učinili i da ne može dalje i bolje, setite se ove večeri! Setite se tih ljudi koje ste gledali,koji su vam pričali, setite se šta su ti ljudi napravili u svom životu i shvatićete šta znači igrati za PARTIZAN!!!
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.390
Reaction score
2.436
Локација
Novi Beograd
Meni je samo žao zašto nije spomenut Goran Grbović. Sve ostalo je za udžbenike.


P.S. Dijara bolje priča srpski nego Loki.

P.P.S. "Lako krilo Stevanović"
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Ja sad ne mogu ništa da pišem... idem malo da se isplačem, od sreće i ponosa...
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Počinje valjda snimak na RTS Sat-u za nekih 5 minuta.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Kakvo veče!

Sjajno odrađeno, fenomenalno!
Jedva čekam serijal od 6 epizoda (reče reditelj da će biti na jesen).

Svi vi, koji nas činite ponosnim, koji nam godinam donosite radosti, koji ćete nam tek donostiti nove pobede i trofeje, HVALA VAM DO NEBA!
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Loncar prica srpski ko Ernan Barkos :) eske Partizan haha
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Lepo je bilo. Sa ukusom, bez ikakve kičerice svojstvene nekim drugima, kulturiška...

Mi tamo nismo ni gledali film, dobili smo DVD-ove, tako da ste vi koji ste pratili RTS u prednosti - videli ste nešto što mi tek treba da gledamo.

Ja sam sve vreme najviše posmatrao naše sadašnje igrače, snimao sam kako prate sve što se dešavalo na bini. Nekako su mi bili prostorno tu najbliži...Mogu vam reći da su baš "blenuli"...pogotovo Raduljica i Bertans...kao deca kad gledaju najomiljeniji crtani film...Za Raduljicu sam siguran da je tek sad skapirao kakva mu je čast ukazana da je obukao naš dres...Bertans je već druga priča...
 
Последња измена:

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Браћо и сестре Гробари, вечерас сам поносан као никад!
Ова свечана академија је пун погодак и, сигуран сам, биће незаборавна свим људима који воле Партизан. Док сам гледао пренос а после и филм, осјећао сам се као кад сам гледао утакмицу против Барселоне, Макабија или Цибоне али са задовољством које сам осјећао на крају тих утакмица, знам да ће се све добро завршити.

Некад нисмо ни свјесни колико имамо и колико смо богати, а ово је изузетан материјал да нас на то подсјећа.

Све честитке свима који су учествовали у снимању филма и посебне онима који су учествовали у стварању Партизана какав је данас!

Надам се да су све ово пажљиво испратили и примили к знању играчи који тренутно играју за нас.
 

Meccalebb

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
74
Reaction score
0
Локација
Hala Pionir
Ljudi moji, pa koja smo mi INSTITUCIJA !!!! Ovo je bilo fenomenalno, onaj hor na početku... Sve je bilo savršeno!

VOLIM PARTIZAN !!!
 
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun
Onaj osecaj kada ti je koza najezena 2 sata bez prestanka,a oci pune suza zbog ponosa!!!

Hvala ti crno bela ljubavi za sve ucinjeno od 45te pa na ovamo,hvala i tati sto me je "zarazio" Partizanom.

Alal vera svima za ovo vece,impresivno!!!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Stvarno steta sto Djordjevic nije dosao ali ne treba traziti manu ovakvoj veceri. Jos jednom svaka cast svima , VOLIM TE PARTIZANE !
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
brišite...da ovo ne postane kao fudbalski deo foruma...
 
Последња измена:

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Da se nadovezem na pisanje Je-Ne-A,premda je stvarno morao da dodje i tu nema rasprave,da li iko ko od nas moze istinski da mu zameri?Pa da njega nije bilo mi danas ne bi sedeli u JDP,nego bi slavili odlazak Babovica :).I meni je zao zbog Saletovog nedolaska,ali prosto njemu ne mogu nista da zamerim.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Заиста, прослава с мером и на највећем могућем нивоу! Без вашара, својственог неким другима.

КК Партизан је колектив који своје највеће успехе обележава само онда када је то ред - на 10 или 20 година, а у међувремену ради на томе да се једном опет приближи тим висинама, или најмање, да остане на нивоу великог имена које су градиле претходне генерације.

Сјајан филм, као да је јуче било све то. Посебно емотивно је било сведочење људи из Фуенлабраде.
 

Dr.Hofmann

Guest
Lepo je bilo ovo večeras, samo meni je recimo falilo da neko spontano zapeva nešto iz publike, pa da to traje minut dva ne mora duže, to bi začinilo celo veče, ali dobro nije ni važno toliko...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top