Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Odlicno je bilo, kako i dolikuje. Sa ukusom, bez patetike, zanimljivo, ponosno. Vise puta sam se jezio i oci suzile.
Samo KKP!

steta sto nije bilo Saleta.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Koliko legendi na jednom mestu.
 

Kurcoglu_PA

Banned
Учлањен(а)
08.04.2012
Порука
27
Reaction score
0
Локација
Pancevo
Uvek sam ponosan sto sam grobar,a sada..ne mogu da opisem ovu radost...Vredi pricati potomcima o ovome...BILO PONOVILO SE!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Preteruje se sa odnosom Đorđevića i Danilovića. Oni su u sasvim korektnim odnosima. Fora je u tome da u vreme kada smo postali prvaci Evrope, njih dvojica su bili u zavadi te nisu ni pričali međusobno. O tome sada pričaju otvoreno i naravno da im je smešno kako je njihov odnos tada izgledao.
 

Zoranik

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
162
Reaction score
14
Sve je Zeljko rekao u jednoj recenici:

"Ako se pogledaju svi trofeji koje su osvojili igraci Partizana u svojim karijerama, Partizan je bez premca najbolji klub u Evropi"

:respect:respect:respect
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
vrlo skromno i gospotski odradjeno,i jedva cekam septembar da vidim ceo film ide u arhivu za sva vremena!!!
PS:
neznam dal je u horu bilo cigana ali su odlicno otpevali himnu:D
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Meni se mnogo svidelo ovo veceras, obelezena je dvadesetogodisnjica na jedan lep i kulturan nacin. Svidelo mi se i pre 10 god. bilo je prelepo u Pioniru zacinjeno trojkom Saleta Djordjevica. Ali je i ovo veceras bilo dobro.

Pokusacu da napravim poredjenje: Kada se pravi 5 ili 10 god, recimo, Mature moze da bude i zurka, ali za 20 ili 30 god ipak prilici da bude nesto na nivou. Tako i ovakva proslava.

P.S. I meni je zao sto Djordjevic nije dosao, ipak je njegova trojka resila mnogo toga i kao sto rece Danilovic mnogima promenila zivote.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Брате мили... Која смо ми величина, која смо ми инстируција!

"Нема веће властеле од Гробара, нема друже мој веће господе од Партизановаца!"... :respect
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Ček ček ova serija što će ići 6 epizoda, to nije ono što su snimali prošle pretprošle godine, ono beše neki ameri, i beše trebalo da bude 8 epizoda?!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.420
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Promakla mi je ta Zeljkova recenica za avion.

Koliko samo velikana i kosarkaskih velicinai kakav ponos u meni izaziva da ih vidim sve zajedno na jednom mestu kao nekadasnje nase igrace. Sumnjam da neko moze da se u bilo kom sportu pohvali ovakvim legendama koji su bili clanovi naseg kluba kroz istoriju. Bukvalno 99% ljudi koji imaju veze sa kosarkom na ovim prostorima su nasi i imaju veze sa nama. Institucija bre!
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Treba da bude jasno posle ove odmerene i sa ukusom organizovane proslave,kakva smo mi velicina od kluba i koliko smo svi mi privilegovani.KK Partizan evropski velikan,to valjda niko vise ne dovodi u pitanje,posebno kada se pominju ''giganti'' poput efesa,sijene,unikahe,taukeramike..Partizan po svim kriterijumima je u top 5. najvecih klubova Evrope.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ово је један од оних тренутака када се мало застане и када свако од нас у стању ненадане језе и дрхтавице, са сузним очима (поштено признајте) постане истински свестан да припада нечему толико великом, вредном и на посвећености и љубави сазданом да превазилази у сваком смислу границе времена које својим животима заузимамо.
После свега виђеног, верујем да нема разлога постављати питање о оправданости и смислу оваквог сећања, а још мање има основе поредити га на било који начин са Медрано циркусом који готово сваке године развија своје шатре у подножју Топчидерског брда.
Ако бољег разлога нема да оправда овакву тврдњу, онда би свакако могле да помогну речи Великог Жељка Обрадовића:
"Погледајте само шта су све освојили након овога, погледајте шта су све постигли ови људи у својим животима.."
То је сигурно више него довољно да их чини другачијима и неупоредивима.
То је несумњиво привилегија наших живота која нас чини другачијима и неупоредивима са другим људима који се зову навијачима.
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Evo i ja sam bio pa neki utisci:Hor se postrojava,a ja se mislim ajde ,,Da volim crno-bele,, srce ce da mi stane-i krene.Prvoborci iz pocetaka KK Partizan u prvom redu,pa hijerarhijski po starosti postavljeni ka centru.Danilovic i Todoric docekuju na ulazu,rukuju se sa svima.Divna slika,steta sto je bilo praznih mesta.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
ne znam koliko je izvodljivo i ne znam koliko je pametan predlog, ali misljenja sam da bi trebalo da na dresovima kk partizan nosi neko obelezje/znak u cast fuenlabrade kao znak zahvalnosti, kao deo nase istorije...
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Dan o kojem su mastale generacije pre njih. Dan o kojem mastaju generacije posle njih. Dan koji je odredio put kojim ce se dalje ici. Dan koji je promenio zivote mnogih. Dan u kojem je Partizan postao besmrtan. Dan koji ce se opet ponoviti. Dan- kada je san postao java.
16.04.1992, 70-71, za vjek i vjekov!
 

SvetoImeJe

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2012
Порука
52
Reaction score
1
Vece kad su se suze pomesale sa ponosom! Kako je lepo biti partizanovac!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top