Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Krajnje razumno. Ne treba preterivati, pa sada pričati kako nam je najbitnije njih da pobedimo, isto tako da nije bitna pobeda protiv njih. Važna je itekako pobediti ih, kao što je titula najvažnija.

Što se tiče basketa, mi stalno pravimo tim da budemo najbolji u domaćoj ligi, pa tek onda ostalo. Bitno je biti bolji od domaćih takmaca kao primarno, pa onda praviti rezultate na ostalim takmičenjima.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.663
Reaction score
5.545
Slazem se titula bez pobede u derbiju nije to to. Ajde, da ne preterujem, titula i bar nereseno bilo bi ok. Ovo je realno ispit i za Granta, ako izgubi jos jednom moze sto se mene tice da pakuje kofere.
 

Zagor

Guest
Па како без победе у дербију? Јесмо ли играли јесенас? Не разумем...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Nego se neki od nas slazu u oceni da pobeda u derbijima ne moze da bude vaznija i bitnija od titule, nikad, ni u jednom sportu.

Pogotovo ne u ta dva koja si nabrojala, jer u jednom to ne moze da bude derbi nikako, kad jedva skupe 10 onih koji bolje plivaju, dok u drugom gledamo jedan te isti film 7-8 puta godisnje, sa uvek istim krajem. Volim da dobijemo, a da vristim od srece, pa ne bas. Vise bih voleo da smo tukli onaj Armani u Beogradu u poslednjoj nego ijedan derbi ove sezone.

Titula je uvek najvažnija... u svakom sportu... a kod nas je takva situacija da mi i oni uglavnom odlučujemo o istim... i to vrlo često u međusobnim susretima...

Ja sam bogami sinoć skočila na onaj Mitrovićev gol za 8:9... koliko god da su mrtvi, uvek dobiju veštačko disanje... i povampire se... evo ti primera u vaterpolu... i zato ih treba udariti kad god se može.. čim pomole glavu...

pogledaj koliko su se digli zbog ovih pobeda u kupu... tu nije bitna utakmica kao utakmica... do sada nisu imali maltene igrača koji nas je dobio...

Sećate se Saletovih reči? Da li biste i sada bili sigurni, kao prošle godine, da ovaj derbi treba da reši titulu?!
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Treba ih jebati u svakoj mogućoj prilici, pa mara to bio i kup Beogarada u boćanju, titule i kupovi sa time nemaju veze, pobeda nad njima je više nego bilo koja druga, to se ne računa u običnu utakmicu. rekoh ja pobeda nad njima biće trešnjica na šampionskoj torti.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ne zelim da mislim koliko bi ih subotnja pobjeda okurazila. Pogotovo sto imaju 2 pobjede u Kupu + ne daj Boze ova sad....usli bi u sledecu sezonu svakako sa tom nekom psiholoskom prednoscu.

Zato na pobjedu u subotu!! Gazi ciganiju!
 

Zagor

Guest
Da li se slazes sa mnom da bi titula uz tri uzastopna poraza,pu,pu... imala malo gorkast ukus?

Знаш како, играјући се простом игром бројки, звучи ми невероватно да објективно лошија екипа добије објективно бољу у сва три меча у два месеца. Опет, нећу посматрати овај дерби као рецимо онај прошлог пролећа, који је ипак све решавао.

Оно што је минимум да наши буду напаљени (мораће да потегну за самонапаљеношћу, пошто са трибина могу само да добију шамаре и цигане на стази) и да циганчићи добију батине. Уколико буде тако, пораз је готов немогућ. Ако нам ипак, далеко било, метну неку фрљоку, нећу бити нарочито потресен, мада не волим да их гледам како шенлуче, исто колико и сви ми.

Имајући у виду датум када се игра, предвиђам предизборни икс. :D

Наравно, све горе наведено се не односи на наредну сезону. То је нови лист књиге, и ваља правити припреме за то већ сада...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
Па како без победе у дербију? Јесмо ли играли јесенас? Не разумем...

Razlika je u tome sto smo jesenas imali trenera,sa kojim bi i poraz bio znak da cemo sledecu utakmicu kidati jos jace,zesce,bolje.Dok sad imamo covjeka sa kojim ne znamo na cemu smo.
 

Zagor

Guest
Слажем се, али то је други контекст. Дакле, нема везе са институтом "Титуле без победе у дербију".
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
@jokics
opet ne razumem, jel se ta pobeda od jesenas racuna ili ne? kakve veze ima tu trener.. za cige ta pobeda je proslost ne racunase, pritom bari pomenu 20 puta.. sta ti je propaganda :D

ljudi uzivajte, osvojena je titula. pobeda u derbiju bice samo slag na torti, nista vise..
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Od malih nogu volim da ližem taj šlag sa torte, prosto mi je najslađi, za razliku od nekih drugih kojima se sviđa drugojačiji šlag.

Ne sme da opadne želja za pobedom nad cignanima nijednog trenutka usled samozadovoljstva zbog titule, iako sam i ja sklon Zagorovoj pretpostavci ne remećenja predizborne ćutnje.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Ma ljudi moji mi treba da ih karamo uvek i u bilo kom sportu, pa makar to bilo i u klikerima.Zasto se onda kurcimo da imamo vise titula kao Sportsko drustvo.Znaci svaka pobeda nad njima ima neprocenjivu vrednost.Neprijatelja treba jebati uvek,ali UVEK!
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
jel se zna sta bi sa onom dodelom pehara ?

jedan od drazih derbija mi je onaj prosli na jna. pobedili smo u derbiju koji je odlucivao titulu, ja dobio na kladzi 20 soma (15 ulozio na keca i pokupio 35) a jos hram nekontaminiran prisustvom crvenih bakterija...

ne bi me cudilo da ni sad ne dodju, proglase neki bojkot zbog latinicnog natpisa 'gazprom' na istoku ili podrsku Dverima na subotnjem mitingu u velikoj krsni, a mozda i grinjorije ne bude lenj pa izvuce k..u iz kobile i proglasi djurdjevdansku subotu.

unucima cu prepricavati ovaj petogodisnji podvig. nismo ni svesni uspeha, u ciganskoj drzavi u kojoj smo strano telo jebemo ih kako stignemo.

osecam se kao da jedem kolenicu i pijem rakiju u sred teherana ...
 

Zagor

Guest
Ma ljudi moji mi treba da ih karamo uvek i u bilo kom sportu, pa makar to bilo i u klikerima.Zasto se onda kurcimo da imamo vise titula kao Sportsko drustvo.Znaci svaka pobeda nad njima ima neprocenjivu vrednost.Neprijatelja treba jebati uvek,ali UVEK!

Па наравно, курчимо се да имамо више титула! Мислим, имамо и више победа у дербијима, али то је секундарно курчење.

Да закључим - увек је лепше освојити титулу преко њих, али то је у овој сезони, када је ФК у питању, већ урађено. Дакле, добили смо јесењи дерби, освојили титулу упркос нашој циганској управи и држави.

"Mange tout", што би рекао Дел Бој...

jel se zna sta bi sa onom dodelom pehara ?

Рекоше да се то ради у договору са спонзором, и да је за организацију потребно 10 дана. Као да ће да уче маламута да држи говор прваку...

jedan od drazih derbija mi je onaj prosli na jna. pobedili smo u derbiju koji je odlucivao titulu, ja dobio na kladzi 20 soma (15 ulozio na keca i pokupio 35) a jos hram nekontaminiran prisustvom crvenih bakterija...

А кумче ти на терену пре утакмице! :D
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
nisam hteo da previse intimiziram post, ali da :)
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.884
Reaction score
11.025
А шта би са оним да су ова три дербија договорена, да циганима припадне куп зарад ,,мира у Србији''? Неколико људи је потенцирало, пре свега колега Grobar032 како је у суботу договорен икс. Да ли се нешто променило од тад или да стављам паре?
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Овде се могло прочитати свашта у претходна 3-4 месеца...
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
ne znam za iks, on je moguc u svakom slucaju i bez namestanja, ali stavi pare da sviraju penal za nas i to nepostojeci nakon sto babonja posle besmislenog solo prodora padne u kaznenom od mamurluka.

ja bih stavio ...

savrsen trenutak da se prekine fama o penalu u utakmici u kojoj smo matematicki sampioni gde nam nece vredeti nista a pritom nam se opet pljune po 'kupljenoj tituli'.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ama bre o cemu vi pricate? Kakav poraz u derbiju...da li ce Partizan pobediti i sl.stvari 'da li vredi titula bez derbija' ....pobeda se ne dovodi u pitanje. Kakav ce mec biti? Isti kao i u proteklom peridu ne racunajuci ova zadnja dva koja su jako specificna...da li mi jurimo nesto? Ne! Sta nas briga, igramo i cekamo sansu...uvaljacemo im 2komada garant...po svim teorijama...po svim vazecim zakonima cigani ne mogu i trecu uzastopnu utakmicu protiv nas da ne prime gol! Pogledajte ko im igra odbranu, kako su uigrani pozadi, razmislite logicno i dolazite do zakljucka da su 2komada u najavi i vise nego izvesna...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top