Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Slazem se...U svakom slucaju daleko bolje resenje od nekog jevreja koji je dosao samo pare da pokupi
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.937
Reaction score
7.345
Локација
Banja Luka
Samo da ode svojevoljno, onda mu ova bagra ne mora placati nista. Ali avaj, oni ce to svakako podeliti na ravne casti :pop
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Naš tim je pod Vermezom igrao izuzetnu odbranu(možda najviše zahvaljujući Batici) ali je u ofanzivi bio veoma loš(možda zahvaljujući Boji,Oditi i Radonjiću).Možemo sa njim biti dobri ali uz granitnu odbranu moramo imati i ekstra napadače.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Aj rapspravlja se o treneru koji ima najveći uspeh u našem klubu u zadnjih 20 godina dal da dođe ili ne a ni grant još nije otišo.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Човек је ТРЕНЕР за све тренере који су радили од Осима даље.

Slažem se, trebalo bi još i reći da je poslu podjednako posvečen kao Stanojević. Čovek se razume u fudbalsku materiju i verujem da je sada još bolji. Možda nam se njegove postavke igre neće uvek sviđati, ali daće rezultat. U prvom mandatu mi se je činilo da je igračima više otac nego trener, nadam se da ovoga puta to neće biti slučaj, jer u JAR je baš često trenirao strogoču. A priće o tikvi, romi ... Mislim, da nisu za ovu temu...
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ma kako da ne.. a Đorđe Rakić? I on je tamo po Nemačkama valjda.
 

Zagor

Guest
Hahaha, odredjene informacije kolaju fudbalskim svetom! Ma idi!
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Ako se fudbalski svet preselio na facebook možda i kolaju :D

Jebem ti naše novinarstvo kada skupljaju info odatle
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nema tu priče, Vermez je prošli put najebao, može se reći i nesrećno...
Osvojio titulu bez poraza, prezimeo u Evropi i to je za svaki respect...

Onda se desilo ono najgore, nisu mu doveli napadača, prodali su Saleta kapitena, lopta nije htela u gol i jbg. I u tom nastupu u Evropi te godine, mi nismo primili ni jedan gol sve do tikve u Beogradu, a tada se sve raspalo... A zamislite da je protiv artmedije barem jedna ona lopta, da se desila neka frljoka i mi bi ušli u LŠ i ko zna šta bi bilo posle...

Od tad je valjda napredovao kao stručnjak i mislim da bi mogao da napravi nešto...
Protiv cigana nije uspeo da pobedi, ali je bio trener sa kojim smo im dali gol posle 4 godine bez gola protiv cigana!
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Stoji da su mu uvalili kurčinu sa napadačima, ali stoji i da je to njegov poraz...tj ispadanje. Imao je Radonjića na klupi....ovaj bi ga sigurno uvalio, koliko god trapavo delovao bio je tamo ubedljivo najsposobniji da umulja gol.
Čak je i Čika Crni kasnije priznao da se ogrešio o njega.

Inače, slažem se da je dobar trener. Voleo bih da dođe.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Vermezovic je najbolje resenje u ovom trenutku.Cenim da je napredovao od onda.Mogao bi pretpostavljam i da izbaci par zanimljivih imena dostupnih fudbalera sa africkog kontinenta
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ne mogu da se setim gde sam čitao članak o Vermezu i ostalim mlađim trenerima iz Srbije.
Navedeno je da je on jedini trener u Srbiji koji je priznao da je nešto pogrešio (nije dao šansu Radonjiću protiv Artmedije)!

Svi ostali uvek imaju neka opravdanja, uvek je neko drugi kriv...

Njegov stil igre nije atraktivan, ali donosi rezultate i to je najbitnije!
Mene je fascinirala i fizička pripremljenost tadašnjih igrača. Naši su igrali u ritmu "sreda - subota", bez ikakvih problema se igrala i Evropa i domaće prvenstvo.
Sigurno je bolji od Granta!

Voleo bih da se vrati, ali koliko je to realno, ne znam.


Ovo je tema u kojoj se piše o eventualnim transferima igrača. O novim trenerima, sportskim direktorima, situaciji u klubu...piše se na drugoj temi.

Pošto vas očigledno boli k**** da ispoštujete osnovna pravila foruma i zloupotrebljavate moju dobru volju da vas ne kažnjavam već samo premeštam i brišem postove čitavo veče, i mene će od sada baš zaboleti da nekome zveknem ban na 3 meseca.

Koji deo recenice vam nije jasan.

WebCrew edit
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Obzirom da je Rukavina ramadanijev pulen,sve je moguce...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ovo je tema u kojoj se piše o eventualnim transferima igrača. O novim trenerima, sportskim direktorima, situaciji u klubu...piše se na drugoj temi.

Pošto vas očigledno boli k**** da ispoštujete osnovna pravila foruma i zloupotrebljavate moju dobru volju da vas ne kažnjavam već samo premeštam i brišem postove čitavo veče, i mene će od sada baš zaboleti da nekome zveknem ban na 3 meseca.

Da li ste debili ili pravite nas debilima? Sa vama lepo ne vredi, očigledno.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
samo da javim da Dijara definitivno neće produžiti ugovor sa Partizanom i da se bukvalno nudi svima.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Sve dok se ne nudi Amerigancima dobro je. :D
Nije vise Dijara za Partizan, pokusa on nesto ali ne ide...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top