Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ne bih voleo da ode, ali meni Volkov deluje kao da je sklon povredama, u svakom slucaju sramota je prodati igraca posle godinu dana.
Sa druge strane ako on zeli da ode onda se tu nista ne moze...
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Leković Nikola je solidan igrač. Who the fuck is Danilo?

edit: Aha, Kuzmanović iz Rada se zove Danilo. E moji novinari :prekrsti
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Mogli su mu ime makar potrefiti.... NIKOLA Lekovic, ne Danilo... Zar je toliki jebeni problem makar na netu proveriti pre nego sto se sedne za tastaturu :banghead
Elem, samo cekam jedan jedini prelazni rok da ne dovedemo nikoga iz Rada i bicu sretan... Pa nismo odatle doveli postenog igraca 100 godina. Ovaj Lekovic deluje OK sasvim doduse... Mada sa kolikom ozbiljnoscu treba analizirati vest koju je pisao neko ko nije ni ime coveku saznao a de transfere...
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.164
Reaction score
2.142
Локација
u srcu šesnaesterca
Pored pogresnog imena, nisu nisu napisali ni da je najveci Grobar u Radu, da je prosao sve mladje kategorije Partizana i da su mu Brezancic i Lazevski bili rezerve dok ih je vodio Trbojevic...
 

AlanShearer

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
148
Reaction score
5
Локација
NBG
Za tog Dijakitea mislim da su svi mediji pogresili...Jedini slican sa tim karakteristikama je neki lik iz Padove B... Ali on se zove drugacije...
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Kolko ovi crnci izgledaju zrelije u tim teen godinama, neverovatno. :D
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Za tog Dijakitea mislim da su svi mediji pogresili...Jedini slican sa tim karakteristikama je neki lik iz Padove B... Ali on se zove drugacije...

Lokalni mediji pogresili ? Neeeeeeemoguce :D Malopre smo bili svedoci da nisu uboli ime domaceg igraca koji im je ispred nosa a da ubodu nekog afrikanca :buhaha Ovaj sto ste ga ti i Munja nasli izgleda zajebano :D Cekamo izvestaj :D
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
U svakom slučaju nadajmo se da taj Dijekite, neće provući kabl nama poput Kizita, od njegove kite se još nismo osvestili...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ne moze se porediti Diakite i Kizito, Kizito je vec zasao u godine kada je bio kod nas, ovaj decko nema ni 30
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Munjo ovaj sto je dosao je Senegalac :D A ovaj je iz Obale SLonovace :)
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Lekovic je dobar, mada ne bih voleo da obe Volkov.

Dijakite - mitsko bice, ili su ovi nasi pogresili da je iz Senegala, ili ga uopste nema na transfermarketu. :D
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Zasto ne vratimo Zivkovica iz Metalca?

Bas je dobro branio protiv nas i bio bi super konkurencija za keca.
 

Salesb

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
340
Reaction score
6
Локација
Sokobanja
Mohamed Zabija bi trebalo uskoro da se pridruži klupskim drugovima u Partizanu, ali prethodno će morati da plati kaznu Disciplinskoj komisiji Fudbalskog saveza Kuvajta. Njega je sudija, na meču odigranom 10. maja Al-Kadsija - Al-Arabi (2:4), isključio, da bi ga brzonogi napadač potom verbalno napao.

Arbitar je u zapisnik uneo da ga je Zabija vređao, pa će tako fudbaler, pre nego što stigne u Beograd na lekarske preglede koji bi potvrdili transfer, morati u kasu Saveza da uplati 400 kuvajtskih dinara, odnosno oko 1.000 evra.

Podsetimo, Zabija je na tom meču postigao i pogodak pre isključenja.
Evo ga ovaj nas ponovo pravi neke gluposti:)
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Kako sam vidovit, fino sam pre 5-6 dana napisao da ako ode Volkov treba dovesti Lekovica iz Rada! :wink: Meni se licno svidja, odlican je u napadu, dobar tehnicar, e sad ne znam kako se snalazi u odbrani, u kojoj ni Volkov nije pronasao sebe realno. Ovaj 18-ogodisnji "crnja" nam po meni ne treba, zasto forsirati strane talentovane igrace kad imamo nase hvala Bogu. ?
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Da pozelim dobrodoslicu Pauljevica (drugi najbrzi fudbaler na planeti :D) i nadam se da cemo s' njim poboljsati igru na tu desnu stranu! Takodje nadam se da njegovo dovodjenje znaci ono sto sam saznao (i napisao ovde ranije)- da Miljkon odlazi!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Nikola Lekovic po karakteristikama je pljunuti Kolarov.Jako kvalitetan igrac i voleo bih da ga vidim u Partizanu na poziciji levog beka a da Volkova gurnemo napred da igra krilo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top