Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
I tu je razgovor s Hezonjom bio završen, točnije, osmijeh s lice mladog, 17-godišnjeg Dubrovčanina je nestao, a na svako sljedeće pitanje je pogledavao, tj. pregledavao što će se napisati. Naime, u Zagrebu je nakon povratka iz Litve komentirao natpise kako ga traži Partizan, kako ga traže Barcelona, kako ima pozive iz Grčke i Turske, govorio o hrvatskoj košarci...

- Rekao sam kako u svakom našem kafiću ima 300 izbornika, i kako nas svi otpisuju. Mislio sam kako nema povjerenja u nas mlade... Da, rekao sam kako niti jedan Srbin, protiv kojeg sam igrao, nije divljak. Ne mogu se sad sjetiti, ali svi su postavljali pitanja, podpitanja... I sad je ispalo kako je Partizan najbolji klub, kako Cibona ne valja. Ma, kad sam govorio o Partizanu spomenuo sam odličnu atmosferu na njihovim utakmicama, kako u takvoj atmosferi ne možeš odigrati loše, dodao kako daju priliku mladi igračima, što svi znaju te isto tako kako je Dule Vujošević dobar trener za mlade igrače. Nisam rekao kako je Partizan bolji od Cibone, Barcelone, klubova iz Grčke i već koga su spomenuli... Pa ja znam gdje ću nastaviti karijeru - kazao je Dubrovčanin.

Opet je zastao, pogotovo nakon pitanja, gdje će to nastaviti karijeru? Pogledao prema roditeljima, koji su bili u blizini te ispalio kao iz topa.

- Neću u Partizan, to je sigurno.

Njegov otac Roni je pojasnio kako Mario sa Zagrebom ima ugovor o usavršavanju do 25. veljače sljedeće, 2013. godine, dakle, dok ne napuni 18 godina. Kako se zna i visina odštete koju novi Mariov klub treba uplatiti na račun kluba iz Trnskom. Riječ je o 150.000 eura.

- Imate li još pitanja o košarci? - upitao je Mario, prekinuo priču o ugovoru, Partizanu, Ciboni... te potom dodao:

- Ne sviđa mi se što nas već sad svi otpisuju, uspoređuju s prethodnim uspješnim generacijama hrvatske košarke, koje su u mlađim uzrastima napravile rezultat, ali ne i u seniorskoj konkurenciji. Moj cilj je nastaviti ovaj niz s mojom generacijom, narugati se ostalima, uzimati medalje sa svakog natjecanja, a glavni cilj i najveća želja mi je i sa seniorskom reprezentacijom Hrvatske osvajati medalje na najvećim natjecanjima - kazao je Hezonja.
http://dubrovacki.hr/clanak/40469/b...kao-senior-s-reprezentacijom-osvajati-medalje

ex sad ovo vec sluti na dobro
 

Dr.Hofmann

Guest
Pa nemoj tako, kako sad to kad je Dule bio u Dubrovniku:D

Ljudi se ovde lože kao mala deca na novinske natpise i to ne samo mladi ljudi, nego ljudi koji imaju ozbiljne godine(što je zabrinjavajuće) i to mi je "najčudnija" stvar u svemu ovome.

Pustite stvari da idu svojim tokom, neće na osnovu jednog novinskog natpisa gde mali "veliča "Partizan on automatski potpisati za Partizan, a isto tako neće ni nakon ovakvog demanta biti potpuno van svih opcija.

Mada kao što sam već i rekao pre ja mislim da mali neće potpisati za Partizan, previše dobro poznajem Hrvate i Hrvatsku i garantujem vam da malom njihova bolest neće dozvoliti da ga puste u Beograd!
Vi uopšte niste svesni kakvi njih kompleksi peru( i bolje da niste) , i šta u njima izaziva sam pomen reči Srbin i Srbija, osvestite se pojedini, ne živite ispod "staklenog zvona"ne budite utopisti.

Jebote juče nakon jedne njegove izjave euforija, salve oduševljenja njegovim "dolaskom" zaista kad čovek sa strane to pročita kaže pa ovi nisu čisti.

Ja imam utisak kad krenem da čitam ove "ozbiljnije teme" na forumu gde se raspravlja o FK-u i KK-u da čitam neki ciganski forum,isti šablon, ista matrica, iste nebuloze, pa mi smo se sa njima sprdali do juče upravo zbog takvog načina razmišljanja koji se sada ovde uveliko odomaćio.
Da li je uzrok tome veliki priliv novih Partizanovaca zbog svih ovih uspeha KK-a , verovatno da jeste, postajemo polako ali sigurno mejnstrim...
 
Последња измена од уредника:

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Eh, sta sad misliti kad je dosta "insajdera" najavilo da 90% dolazi? Sto se mene tice, svejedno, vise prostora za Bogdana...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2

Video zapis njegove prve izjave postoji dok za ovu još nije dokazano da je istinita. Ali,mali mora da bude žestoko glup da kaže sve što je rekao a da ne dođe u Partizan. Takav potez se graniči sa idiotizmom. Klinac je,nepromišljen je itd. ali takav potez se ne pravda godinama već nedostatkom IQ-a.

Da će u Hrvatskoj to podići buru,hoće!Kad u prvoj sezoni ne bi igrao na gostovanjima u Splitu i Zadru lako bi mu zaboravili sve što je rekao kad zaigra za reprezentaciju.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Slažem se sa Markovićem . Svejedno mi je da li će doći . Ako dodje dobrodošao je ako ne Bože moj nije smak sveta . Voleo bih da Bogdan dobije veću minutažu jer je stvarno potencijal . Ima tu puno materijala za obradjivanje i potencijala u postojećem timu tako da nema frke što se tiče naše budućnosti i igračkog kadra .
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
316390_10150345396331686_246195766685_8343160_241666785_n.jpg


:respect

seretski osmeh i u ovoj coast to coast situaciji i sjajnom prodoru...to mi je jedan od jacih utisaka iz prethodne sezone, iako je bio na samom pocetku, protiv Heliosa.


Bozic Pera moze iz partera.

:clap za sve.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pero Legedno, sve najbolje do kraja karijere i da osvojis tamo jos neki trofej, jbg navikao si :D.
I da nam se vratis jednog dana!!
Petar Božić :respect :respect

Hvala za sve :cry:
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Pero,hvala ti sve :respect:respect:respect

sve najbolje u daljoj karijeri i da nam se vratis kroz par godina,mesta u klubu sigurno ima za takvu ljudinu :D:
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Odavno mi neko nije ličio na Partizan, kao Pera.
U svakom pogledu, pa čak i fizički.

Fenomenalno si ovo skockao, zoran mne.
Samo bih dodao KK Partizan.
Stavom, pozitivnim ponasanjem, fer- plejom, uvazavanjem protivnika, ali nikako preko mere koja bi sprecila ratnicko ponasanje na terenu.
Hvala mu za sve trofeje, za podrsku mladim igracima, strancima, za zrtvovanje svog slobodnog vremena kako bi camugama pokazao u kakvu instituciju dolaze i kako se trebaju ponasati u njoj...

Bez patetike, ja stvarno ne mogu da zamislim KK Partizan bez Pere Bozica.

Neka odigra sta misli da jos moze i treba, pa nek se vraca gde mu je mesto, u svojoj familiji, a pozicije ce sigurno biti, dali na klupi ili tu negde.

:respect
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Ma taj Hezonja ako dodje dobro jeste ako ne mozda jos bolje neka lijepo Bogdan napokon doceka svojih pet minuta i odvali sve zivo. Ne treba trositi zivce na iskompleksirane hrvate. Uzgred kod njih igra jedna od nasih najvecih legendi vaterpola pa se niko ziv ne cuje. Ono sto se mora to je da se kKecman nekako zadrzi jer ako se dovedu nesrecni Rasic i Varda ne smijem ni da pomislim ko bi bio kapiten ako Kecmana ne bude. Neko ranije rece da Rasic ne masi otvorene suteve,samo mi nije jasno jel to onaj isti Rasic koga smo svi psovali posle Pariza? Jedino sto me stvarno raduje to je eventualni povratak Robertsa. To nam treba,njegov nebeski skok,a ne da nam ove babe iz zeljeznika i ostala nejac uzimaju loptu.
I za kraj najbitnije-Pero hvala na svemu! Svi ce se sjetiti Pere kada se bude podizao prvi pehar,ako Bog da pocinje se kupom:)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
"Kombo" raspored Evroliga / ABA liga

greška, brišite
 
Последња измена:

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Vec dugo godina moj omiljeni kosarkas, profesionalni dizac trofeja i uterivac ciganima odlazi iz Partizana, a Partizan ostaje bez nekoga po kome je svih ovih godina bio prepoznatljiv - vecnog kapitena, legendarnog Pere Bozica :respect.

Skroz je deplasirano navoditi njegove blistave momente u Partizanu, jer on se ne moze okarakterisati kroz nekoliko bitnih trojki, promena toka utakmice, kvalitetnih odbrana niti bilo cime slicnim.
Kroz ceo svoj mandat u klubu njegovo prisutvo i uticaj na sve uspehe Institucije su nemerljivi.

Velika je steta sto takav covek nije ostao u sastavu, pa makar i kao 13. Igrac, nesto kao Sharp svojevremeno u Makabiju, ili Alvertis u Panatinaikosu.

Ostala je velika praznina u svlacionici bez takve ljudine, i jos veca u srcima svih iskrenih Grobara koji osecaju ovog coveka kao dobrog duha naseg kluba koji je ostajao kada su svi odlazili za boljim prilikama.

Pero, kapitenu, hvala za sve, pa da nam se vratis u Partizan i jednog dana prestignes i Tosu po broju trofeja!
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Zna li ko od insajdera je li realno da se tepic vrati? Sto se tice rasporeda bice pakleno:D Svako kolo ce biti napeto i samo cemo ove dvije nedelje imati da odmorimo:D:
čet/pet, 08/09.11: Evroliga 5. kolo: Partizan mt:s - Brose Basket
sub, 10.11: ABA 8.kolo, Partizan mt:s - Crvena Zvezda Beograd DIVA
To ce biti nedelje za meracenje:)
 

dule

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
111
Reaction score
1
Ukoliko ne vratimo Tepića kapitenska traka treba da pripadne Draganu Milosavljeviću!

Lučić je mnogo konstantniji bio ove sezone, pouzdaniji, što je bitno za kapitena. Uz to je i jebeni psiho, pravi ratnik. Dragan je isto borben, ali čini mi se da mu fali harizme i psihološke stabilnosti za tu ulogu. Od povratnika koji se pominju, slažem se da samo Tepić može da ponese kapitensku traku.

Naravno, ako se ipak odluči da ostane Kec, uopšte se ne postavlja pitanje kapitena.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top