Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

sasaqk33

Početnik
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
43
Reaction score
163
Pejstam ovu poruku na forum cim izbacimo "jake" Kiprane.

Jbt, kako kukate. Jaki Kiprani, jaki Kiprani... Nije ovo Apoel, koji se trosio na Ligu Sampiona, pa ovi uzeli titulu. Mozda su, ustvari, neka kiparska "vosa" koja je iskoristila bajku Apoela u Ligi Sampiona i raspad kiparske "ciganije" i stigla do titule.

Ja sam optimista. Idemo dalje!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Bas volim sto smo dobili AEL.Jel hocemo u grupe,hocemo!

AEL je jak rival i moracemo da se pomucimo da prodjemo ali daleko su od neke sile,bolji smo od njih sigurno i mi se pitamo!

Pa ne mozemo uvek u grupe preko nekih retardoroida.Uostalom danas svi igraju fudbal,nema slabih ekipa,a da ne pricam da se nama godinama smanjuje broj ''pozeljnih ekipa'' po nasim parametrima,tako da.....

Dakle ja sam zadovoljan,bice jak mec,ce se ceramo sa njima!
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Prosle godine se radovasmo Samroku...pa bese duvanja samo tako....kraj ce kaze!
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Kredite i srecu na zrebu smo ispucali, vreme je bilo da dobijemo nekog "jaceg". Do pre nekoliko godina bi se nasmejali na ovakvog protivnika a sada je najtezi moguci. Iskreno, drago mi je sto smo ih izvukli. Zivo me zanima da li ce poceti da razmisljaju o stoperu, mada sumnjam u to. I ja sam za to da ne igras neko takmicenje da bi bio topovska hrana. Sa te strane, sada cemo videti zasluzujemo li LS ili ne. Da znam da bi ulaskom u LS ojacali finansijski, da bi se ulozilo u ekipu i organizaciju, pa i da mislim drugacije. U svakom slucaju, mislim da imamo sanse. I ne kukajte vise.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Овако на први поглед, једна класична "афричка" екипа, пуно трчања, пеглања, пресинга. Тренер им није толико млад (45 година), код њих је годину дана, пре тога је четири године водио Доксу (исто са Кипра) са којом је успевао да не испадне из лиге (што се у том клубу сматрало за успех).

Имаћемо проблема са њима, не смемо их никако потценити, понављам да је кључ на Кипру. Тамо морамо да постигнемо гол.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.109
Reaction score
15.917
Локација
Храм фудбала

Први гол чист офсајд, одмах притисак направити на судије да им се ово не би поновило:D
Добри јесу али је и овај Линфилд катастрофалан,други гол им поклонише.
Ми ћемо у нападу одиграти добро,све нам зависи од одбране ако се мало устабили и не буде правила почетничке грешке ово добијамо.
 
Учлањен(а)
30.01.2012
Порука
274
Reaction score
277
Локација
Pretty Shitty City-BN
Nadam se samo da niko od igraca ne cita ovaj forum jer od ovoliko "optimizma":D na tribini, oni ce jos da pomisle sa smo izvukli u najmanju ruku Barselonu.
AEL, pa sta... Kipar koji ku*ac?! do juce je bila prepirka danekazem diskusija, za LS il protiv, a danas se uveliko mraci o ovima. Neko rece, da ako se bojimo ovih, ni netreba da igramo u jebenoj evropi.
Mada mene jedino brine cinjenica da vise nemamo tog pravog crno-belog dostojanstva, hrabrosti i "optimizma" na tribini, pa kako da se nadamo da igraci ginu za tu tribinu na terenu(koji su usput vec uveliko zbunjeni i rastrzani potezom splav-trening-splav:D).
Igracemo, pobedicemo, igracemo opet, izgubicemo.. i tako u krug. Sve prolazi, Partizan ostaje!
 

Vladoste

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
87
Reaction score
2
WebGazda ti se izgleda radujes sto ce Partizan da ispadne pa pises onakvu temu na glavnoj strani? Mislis da ce uprava da ode ako ispadnemo od ovih? Nece vec ce samo da bude na stetu kluba za koji JA navijam a to je Partizan. Nece se ama bas nista promeniti ako ispadnemo a moze biti samo bolje ako prodjemo dalje. Ne kapiram to tvoje radovanje sto smo dobili najtezeg protivnika. Koji to verni navijac zeli da njegov tim ispadne? Koja je to vrsta navijaca? Sta kao Djuric koji je milioner se bas puno opterecuje time sta ti pises po forumu pa ce reci da WebGazda je jako naporan evo sada cu da uradim sve sto mi on kaze? Nista sto smo radili protiv uprave nije rodilo plodom. Radili su i radice ono sto oni hoce a ti to ocigledno i dalje ne shvatas. Najgoreg smo protivnika dobili i umesto da smo svi smoreni zbog toga kao sto sam ja jer mi bukvalno nije dobro trenutno i pritisak mi je 200, WebGazda se raduje sto cemo da ispadnemo kako bi *oterao*upravu.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
AEL LIMASOL:

Ova ekipa je 6 puta bila sampion Kipra i 6 puta je osvajala kup Kipra. Inace, napisacu vam plasmane ove ekipe u ligi pre prosle sezone kad su osvojili titulu. Dakle, 2010-11 su bili DEVETI, 2009-10 su bili PETI, 2008-9 su bili CETVRTI, 2007-8 su bili JEDANAESTI i 2006-7 su bili DESETI. To su im plasmani u poslednjih 5 sezona. Nemaju puno iskustva igranja EVROKUPOVA.

Sto se igrackog kadra tice imaju Brazilce, Portugalce, Angolce, Gance... Kapiten je kiparski reprezentativac Marios Nikolau. Najskuplji igrac im je Brazilac Maykon.

Stadion "Tsirion" prima 14.000 gledalaca.

Po meni. zreb je takav kakav je ali mislim da imamo realne sanse u dvoboju sa njima. Naravno, najvise ce zavisiti od nasih igraca ali ja verujem da mozemo proci dalje.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Пази сад кад они изјаве да је Партизан најгора варијанта што су могли да извуку, и да се највише плаше Бабовића
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Ми какви такви на Кипру морамо да искористимо бар једну шансу, у које не сумњам да ће бити, и дамо тај један гол. Имамо искуство са АПОЕЛ-ом, тада смо били убеђени да идемо даље, сада је стање ствари другачије и ако иоле ове озбиљно схватимо у најмању руку имамо 60-40% да их избацимо.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
WebGazda ti se izgleda radujes sto ce Partizan da ispadne pa pises onakvu temu na glavnoj strani? Mislis da ce uprava da ode ako ispadnemo od ovih? Nece vec ce samo da bude na stetu kluba za koji JA navijam a to je Partizan. Nece se ama bas nista promeniti ako ispadnemo a moze biti samo bolje ako prodjemo dalje. Ne kapiram to tvoje radovanje sto smo dobili najtezeg protivnika. Koji to verni navijac zeli da njegov tim ispadne? Koja je to vrsta navijaca? Sta kao Djuric koji je milioner se bas puno opterecuje time sta ti pises po forumu pa ce reci da WebGazda je jako naporan evo sada cu da uradim sve sto mi on kaze? Nista sto smo radili protiv uprave nije rodilo plodom. Radili su i radice ono sto oni hoce a ti to ocigledno i dalje ne shvatas. Najgoreg smo protivnika dobili i umesto da smo svi smoreni zbog toga kao sto sam ja jer mi bukvalno nije dobro trenutno i pritisak mi je 200, WebGazda se raduje sto cemo da ispadnemo kako bi *oterao*upravu.

дај брате мили олади мало молим те
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
MA prolazimo ljudi preterujete nismo mi toliko losi jos da dovedemo stoper i solidni smo.A imamo i prednost zato sto igraca kao sto je Babovic nikad nisu videli.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Kad smo igrali protiv Apoela na Kipru nasi nisu mogli da disu koliko su biloi lose fizicki pripremljeni. Jesu tad bili sparina i teski uslovi za igru na koju su Kiprani navikli ali takvu losu fizicku spremu nasih fudbalera nigde nisam video. Iskusan i kvalitetan stoper pozadi plus dobra fizicka sprema i mozemo da se nadamo pozitivnom rezultatu na Kipru.
 

Dr.Hofmann

Guest
Biće čupavo , ovi Kiprani su meni nepoznanica, ali ako predpostavimo da su tu negde nivo Apoela , ili za nijansu slabiji jasno nam je da će u tom dvomeču biti svega, nažalost došla su i ta vremena da su nam "simpatični" Kiparski klubovi ozbiljan zalogaj.

Neću ništa da prognoziram, pošto to ne volim da radim kada je Partizan u pitanju, samo ću reći da se nadam da ćemo odigrati muški do koske , i maksimalno angažovano (tu se uzdam u Vermeza ) a kakav će epilog biti videćemo, ja se nadam prolazu ...


I oped usrana destinacija za neko gostovanje, tačno za nepoverovati, kada će nama da zapadne neka Mađarska,Slovačka,Češka...
 

iggypop

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
196
Reaction score
3
Локација
Sweden
slazem sa sa vecinom...ako ove nismo u stanju pa onda da i ne iigramo u Evropi... ova ekipa nije ni prosek LE (gledajuci nasu grupu kad smo igrali LE zadnji put) ali cemo pretpostavljam sa vise respekta da udjemo a ne kao protiv Apoela kad smo se kurcili samo tako a epilog znamo, premda smo i tad mogli dalje sa malo vise srece... kukanje i mracenje ne pomaze... doduse uzeli smo zdravo za gotovo da kiprani idu dalje!!! lopta je okrugla
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top