Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Jimmy Floyd

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
62
Reaction score
2
@ Стојанче Р.

Gist je po talentu MJ u odnosu na Robertsa, ima fenomenalan odraz, šut, brzinu, dribling... nije slučajno što igra u Fenerbahčeu, a ovaj drugi u Bajernu. Jedino što mu i ja zameram jeste disciplina u igri i povremena kurcobolja - jel ti palo na pamet da bi on bio sasvim drugi igrač da mu je DV bio trener?

A isto tako i Roberts - jel se sećaš kakav je divljak bio dok je igrao kod cigana? Nije on ništa posebno, samo je imao privilegiju da ga Dule trenira.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
http://www.kurir-info.rs/vujoseviceva-legija-stranaca-clanak-371622

Sa svih meridijana!
Košarkaški klub Partizan bi u narednoj sezoni mogao da postane prava mala legija stranaca. Za crno-bele su već potpisali francuski plejmejker Leo Vesterman i američki krilni centar Dru Gordon. Na probi se trenutno nalaze meksički plejmejker Horhe Gutijeres, centar iz Argentine Matijas Bortolin, Maltežanin Samuel Deguara. Tome treba dodati da su članovi Partizana od prošle godine Slovak Mihael Čekovski i Letonac Davis Bertans.

Sportski direktor crno-belih Dragan Todorić izjavio je da u ovom trenutku ne bi ništa govorio o tome i da će u narednih nekoliko dana situacija biti mnogo jasnija.

- Veoma brzo ćete dobiti konkretne informacije o novim pojačanjima za narednu sezonu. Ne bih hteo da pričam o tome koliko imamo stranaca na početku priprema. Zašto se ne piše o tome kako imamo mladu ekipu? - rekao je Todorić za Kurir.

Horhe Gutijeres je igrao za Univerzitet Kalifornija i u prošloj sezoni NCAA prosečno je beležio 13 poena, uz tri skoka i 4,1 asistenciju. Trenutno je član B reprezentacije Meksika. S druge strane, Bortolin se smatra za jednog od najtalentovanijih igrača iz Argentine, a u prethodnom periodu je nastupao za italijanski Rimini.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Izvinjavam se za off, ali je Kurir dobro omašio zastavu Malte i umesto nje, uz Deguaru stoji zastava Tonge.
facepalm.gif
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Izvinjavam se za off, ali je Kurir dobro omašio zastavu Malte i umesto nje, uz Deguaru stoji zastava Tonge.
Ja razumem da neko voli studiozno da čita tekst, ali ti si postavio nove standarde. :D

Boli me uvo koliko imamo stranaca u timu, sve dok daju doprinos kvalitetom - dobrodošli.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ili drugim recima ``Unistavamo Srpsku kosarku since 1945.-duvajte nam svece!`` :D

Da li se zna da li ce se ici na neke pripreme van Beograda? Zlatibor na primer?
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
pojacanja vise nece biti ... sem tog centra vise niko nece doci ... ako se nesto ne zakomplikuje pa ne dovedemo nekog drugog ...

iskreno se nadam ako meksikanac valja nesto da cemo mu svezati ugovor na 3 god ...
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Ajd sad, dogovorite se... Do juce se pricalo da dolazi sigurno jedan bek sa poenima u rukama i jedan centar... Nije valjda Meksikanac toliko odusevio Duleta da se odustalo od jos jednog igraca spolja? :D
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Na zvanicnom sajtu jos nema potvrde za Gordona, a iz kluba jos niko nije ni potvrdio ni demantovao.....Jel to gotovo 100 % ? :D
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Ajd sad, dogovorite se... Do juce se pricalo da dolazi sigurno jedan bek sa poenima u rukama i jedan centar... Nije valjda Meksikanac toliko odusevio Duleta da se odustalo od jos jednog igraca spolja? :D

Sumnjam da ga je toliko odusevio, ali sta da se radi kada para nema. I ja sam do skoro verovao u price da dolaze 3 vrhunska pojacanja, ali dzabe kada opet nismo nasli sponzora.
Ali sami smo krivi sto zavisimo uglavnom samo od ove glupe ciganske drzave. Bez problema bismo mogli da nadjemo sponzora iz inostranstva ali nece stranci da daju kes i da ne znaju gde ce taj kes da zavrsi.

Ako se secate, prvo je bilo da dolaze zveri na 1, 4 i 5, pa je onda bilo kombinacija da ce doci dve zveri, pa je sada doslo do toga da cekamo zver samo na centru. A i to cemo tesko da docekamo, verovatno ce biti neki jeftiniji igrac poput Gordona. Kao sto rekoh pre neki dan, zalosno je sta se radi u ovoj drzavi, ali verujem u Duletov rad i da ce i sa ovim rosterom uspeti da izdominira Jadranom. :D
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
i ja verujem u duletov rad, ali smaraju me vise i ove fraze, dule je to, opet ce on da napravi nesto ni iz cega...
pa nama je najstariji igrac cakarevic sa 24 godine, ovaj gordon sto je dosao ima tek 22 godine i igrao je samo na koledzu, nikada dule nije imao tako mladu ekipu, ovo jeste skup talentovanoh igraca, ali tesko ce oni ostvariti neki rezultat ove godine(pogotovo u evroligi), tek eventualno u narednim godinama...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Hilton Armstrong, Keith Benson i Jeff Foote? :D
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Nemam pojma, ima tu pametnijih ljudi da da objasne, samo sam cuo da su moguca pojacanja :D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Cuo sam i ja da se pominju ta trojica naravno samo jedan od njih da dodje ne svi :)
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
To su sve centri. Dajte Hiltona, da se dopunjuje sa Gordonom, plus je proslu igrao sa Leom zajedno
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ja sam vise za Hiltona jer nam treba klasicna petica. Pa Benson, pa taj Foote.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.374
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sva trojica su centri o prvom se vec pisalo.
Dosta su slicni.
Drug mi rece koji prati te traceve ( ja nisam upucen) da je Futi opcija jos od ranije, ali da se ceka nesto ozbiljnije.
U zavisnosti sta Dule zeli najbolje resenje bi bio Benson ili Armstrong.
Prvi je bolji u samostalnom kreiranju , drugi naviknutiji na Evropu, zakljucavac reketa igrao sa Vestermanom.
Licno bih mozda prednost dao Bensonu jer ima nesto bolji napadacki potencijal, a u odbrani je takodje jak.
Ali sva trojica su dobra resenja. Ipak, bolje da ne kenjamo jos o njima posto svaki igrac do sada pomenut na netu je otpao, tako da sumnjam i da ce neko od ovih doci...
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Na zvanicnom sajtu jos nema potvrde za Gordona, a iz kluba jos niko nije ni potvrdio ni demantovao.....Jel to gotovo 100 % ? :D

Dru Gordon novi krilni centar šampiona! 20.08.2012.

Novo pojačanje stiže u Humsku!

Dru Gordon će u narednoj sezoni braniti boje Partizana mt:s. Krilni centar je potpisao ugovor na godinu dana.

Gordon ima 22 godine, visok je 205 centimetara, težak 111 kilograma. Prve dve godine koledža proveo je na UCLA, a potom prešao na Univerzitet Nju Meksiko.

Nova četvrorka srpskog šampiona je u prethodne dve sezone imao učinak od prosečno 13,3 poena i 10,8 skokova.

Ugovor sa Partizanom je ujedno prvi profesionalni ugovor američkog košarkaša.

Evo i zvanicne potvrde! Dobrodosao, sve najbolje u svetom dresu! :D:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top