Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Vratice se taj klinac ako se pokaze da vredi, taman ce da se uigra i razvije kao zreli igrac, koji moze da igra u kontinuitetu..
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Ako smo njega doveli znaci da smo se pojacali fenomenalno!!! onda jos 5-ica dobra i imacemo ludacki tim :D
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Ako nas Hadson pojaca nijedan od nasih ciljeva nije nimalo nerealan. Ovo je momak koji ima i prodor i sut, znacajan ucinak u NBA, bio je fantastican u NCAA, jedan je od retkih koje sam imao priliku da gledam u toj razvojnoj ligi, i na njegov racun imam samo reci hvale. Izuzetno pozrtvovan igrac, dobar u odbrani, kao sto rekoh sut i prodor na zavidnom nivou, pregled igre zadovoljavajuc. Postoji samo pitanje kako bi se navikao na evropsku kosarku, ali s obzirom da dolazi kod Duska, ni to nece biti velika prepreka...
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
dok ne vidim sal u rukama,na sajtu ili neko od upucenih forumas ne potvrdi nista ne verujem
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Ovaj telegraf nas ubi nocas sa pojacanjima u kosarku i vaterpolo :D mozda pane tokom noci jos neko pojacanje u drugi sport :D ali niko nije kao mi ima sada da se raspisemo do sjutra :D pfff najjaci osjecaj biti Grobar
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
Lester opasno izgleda na klipovima, tek ova cinjenica za 4x10+ je za svaki respekt.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
ako je ovo istina,a izgleda poprilicno neverovatno, uz sabijaca na petici i oporavljenog Lucica ispisacemo se po ciganima kao nikad do sad!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Овај телеграф нас уби у појам данас ако се обистини и оно у ватерполу и ово у кошарци од сад само њих пратим :lol:
 

tuturutu

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
174
Reaction score
3
posle ispadanja od aela,ovo je jedina tema koju citam i po ceo dan ocekujem ta dugo najavljivana pojacanja i postove talicnog i mvp-a :D tako da ajde ljudi obradujte me pred sutrasnji ispit i dajte neku potvrdu ove vesti :D


uffff,kad bi dosao,pa da napisu stojance i moraelyn jednu analizu,a mi da uzivamo citajuci :D
 
Последња измена:

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Šta je ovo noćas, pobiće nas ovaj telegraf:D
Talični, MVP ima li šta od ovoga?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Nema potrebe, eno cigani već javljaju da je stigao :buhaha:

Majko moja, al' ih se ovde nakotilo...
 

Meccalebb

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
74
Reaction score
0
Локација
Hala Pionir
A kako bi bilo dobro da nas Hadson pojača...Uhh... Čovek ima sve, odbranu, šut, prodor... Ajde Tošo, dovodi ovu zver :)
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Na basket delu foruma ni u pola noci nije dosadno, dal strecaju cigani???
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
ja odgledah klip... auuuuu... šta je ono?!

OK, kontam ja da mu je to najboja utakmica u karijeri, ali ono pogađa odakle god...

Ono što me posebno raduje je što je imao šut za izjednačenje i POGODIO...

jbg, mi sad kad nemamo OCA, nemamo ko da preuzme inicijativu kad je teško...
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
alo ljudi sta se obazirete na cigane u ovakvom trenutku?! Posle mogu samo da likuju kako su u pravu za komplekse. Meni top 16 pred ocima kad procitam ovakvu vest :D
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Pa ako dodje Hudson imaju svaki razlog da strecaju :D Ovo je takav tip igraca kakav nam treba, makar 15 poena bi nam donosio po mecu svakom. Samo opet cu i na ovom delu foruma morati da vas zamolim sve da se sa mesta pomerite :D Protiv malera :D

PS PAOK, ne moras brate sa stolice da padas opet :D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ајде Тошо демантуј па да славимо ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top