Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Сањам Новицу у децембру/јануару. Све ти јебем, замислите само ту снагу у дефанзиви екипе: Вестерман, Милосављевић, Лучић, Новица и Црнац Центар а уз све то ДВ на клупи :eek:
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Po meni ovaj deluje sasvim okej. Ima solidan sut, solidnu prodornost, solidnu asistenciju, jos ako igra i solidnu odbranu pa to uopste nije lose. A i pracka za tri nije losa, 39% za 3 poena nemaju ni mnogo veca imena u kosarkaskom svetu. Ovde ima ljudi koji su vrlo strucni sto se tice kosarke pa ce reci vise. Moj utisak je da ne deluje lose, nadam se da nije ni dijabola u glavi a kod Duleta ionako svi daju igraju bolje pa ne sumnjam ni da ce ovaj momak pruziti vise nego u Rusiji.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Добродошлица нашем новом плеју.

Обично не сумњам у Дулетов избор, а ако некад и постоји нека сумња она тренутно нестаје када Стојанче и Moraelyn наговесте да је направљен добар посао. Чекам коментар још пар чланова, пре свих Таличног и MVP-а и једва чекам да крене сезона (уз наравно још то једно појачање, ако у клубу процене да је потребно).
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Dobrodoslica novom igracu! Nadam se da ce se uklopiti. Licno, glasam za starijeg igraca koji ce imati 10 poena po utakmici, ali tokom cele sezone, pre nego za prangijasa 89` koji ce da drkne nekom 35 a da ga onda nema mesec dana.

Zna Dule sta radi, tako da je moguce da se ovim ``jeftinijim`` resenjem oslobadjaju sredstva za priliku koja se otvorila na petici. Cekamo to kao ozebo sunce! Dajte nam zivot`nju!!!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Kakav lik :D mnogo voli da tvituje. Svima odgovara haha :) Dobrica. Vidi se zasto ga je Vujosevic odabrao.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Prednost Tomasa u odnosu na Pulena visegodisnje evropsko iskustvo, kvalitetnija liga, i cinjenica da je u skoro svakoj sezoni imao skoro duplo vise asistencija od izgubljenih lopti, dok se kod Pulena te dve rubrike skoro poklapaju. 41% za 3 je vrhunski procenat, samo nek pogadja i kod nas isto za 3, malo bolji procenat za 2 i bice odlican. Posle proslog prelaznog roka i onolike euforije oko Loa, vise se nicemu ne nadam kad dodje igrac. Nit kukam za Pulenom i prethodnim pominjanim imenima, nit se radujem ovom, sta bude bice.
 

partizan111

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
71
Reaction score
0
Локација
JNA
Gagic ce biti otkrovenje ove sezone, pazite sta sam rekao.. Znaci decko ima visinu i kilazu i deluje kao novi razbijac tipa Pekmen i Maric :)
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.082
Локација
ante portas
Skolovan covek ,intelektualac , humanitarni radnik . :clap
Ljudi koji igraju u Partizanu moraju da poseduju i druge kvalitete sem igrackih . :clap
Kako kaze kosarkaski genije - kosarka je misaona igra .
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
U klipu dok je nabrajao jake lige u Evropi nije pomenuo Jadransku hehe :D tada nije cuo za nju.
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Pre svega dobrodoslica Tomasu, puno srece u nasem klubu.

Sto se tice njegovih karakteristika, danas sam pisao kako pomalo podseca na Milta. Sto vise klipova odgleda, sve su mi slicnija ova dva igraca. Jak rameni pojas mu daje prednost u prodorima i on to lako moze da zavrsi do samog kraja.
Igrao je do sada u pomalo divljim ekipama, pa i ne treba da cudi cinjenica da ima slabiji procenat suta za dva, kao i da uzima mnogo suteva za tri poena.
Prema strukturi nase ekipe jedan ovakav igrac mogao bi lako da se uklopi, jer nam je potrebna sigurnost na lopti, lagan prodor do ispod samog kosa...
Sve u svemu, nije uzet tek onako, to je sigurno, jer kod Duska i Tose nema slucajnosti...

P.S. A propo price oko toga koji tip igraca ko voli, Palasio je u pocetku gubio prosecno po 4-5 lopti po mecu u prvim kolima Evrolige, a potom je u martu proglasen za MVP-ja i glavni je krivac za pobedu nad Panatinaikosom.
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
A mnogo ga cene u NY ne znam koji je razlog, valjda to sto je dobar covek (nadam se i kosarkas)
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Tomasu sve najbolje u Partizanu.
Imam potpuno poverenje u Duleta, mi NIKADA do sada nismo promašili pleja, nema razloga da sada bude drugačije.
Niz u kome su Vujanić, Avdalović, Step, Brown, Božić, Cummings, Palacio, Tepić, Rašić, Mcallebb ima u sebi možda i neke loše igrače, ali su svi oni bili na poziciji 1 ili 1-2 i svi su kod Duleta u Partizanu igrali jako dobro.
Ako bude Tomas loše igrao biće vremena za kritike, sada puna podrška igraču...
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Nije ovaj los ali Partizanu je za velike igre i pobede potreban jaci igrac.

Cekamo te poentere a kako vreme prolazi jedna po jedna pozicija se trosi na igrace koji nisu izraziti suteri i poenteri.

Nasa konkurencija(4-5 ekipa u Jadranskoj ligi) se ozbiljno pojacava a mi smo bogami pri dnu od ovih jacih liga.

Nikad jaca liga nikad nespremniji prelazni rok,ocekujemo da uzvratimo udarac rivalima.Ako nam je adut Novica iz duge i teske povrede,nek nam je Bog u pomoci.Nista ovo ne valja,ne zavaravaj mo se!

Ceka se da neko ekslodira,ali ceka se.Ovo je sad za sad rulet tim Partizana,nije to provereno dobar tim.

Nama je trebao plej 22-23 godine koji je u naletu,usponu koji bi kidao da se dokaze a ne igrac u ipak stagnativnoj formi i karijeri.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Da li je ekipa sa Rašićem, Bracom Miloševićem, Vranešom, koja je otišla na F4 Evrolige, bila rulet ekipa? Da li je neko pre početka te sezone očekivao takav rezultat?
Samo opušteno, Dule se vratio, biće novih velikih uspeha.Ja verujem.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Pošto nisam imao prilike da gledam čoveka, trebalo bi sada da se raspišem kakav je on igrač.:D
Dule radi sa igračima svaki dan, zna tačno šta u timu valja, a šta ne, po tome dovodi pojačanje i sklapa kockice.
Odlična statistika u zadnje dve sezone, u kvalitetnim ligama kao što su Poljska i Rusija daje pravo na optimizam. Izgledao kao neko ko je čvrst stabilan i fizički i mentalno, ali to samo izgleda, ne kaže se za džabe "pogoditi" stranca.:D

Nije neko poznato ime kakvog bi mnogi poželeli, ali iskustvo nas uči da to ne da nije bitno, nego i uopšte ne mora bude presudno za rezultate.

Još nam je ostalo da popunimo reket, da bog da nam se priključi i omiljeni rekovalescent, pa da gruvamo u novoj sezoni.
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
@ARMY
lepo je brate, sto imas svvoje misljenje, ali bas toliko da negiras Carobnjaka i potenciras da za razliku od njega znas sta ekipi treba, ipak drzim da je drskost i nepostovanje. a, ni ono pominjanje Ostendea u kontekstu pleja ti nije trebalo, jer smo bas od njih,pre vise godina, umalo doveli pleja , za koga se ispostavilo da je najbolji crni plej u Evropi jos od Dejvida Riversa. taj je kasnije uzeo sve sto moze da se osvoji.
neko pomenu nasu masu u reketu i zanemari Gagica za kog mislim da ce biti Dulovo novo remek delo. ne znam da li ce to postati dovoljno brzo da pokrije ovu sezonu od pocetka, ali bice igracina, naravno, ako prihvati sistem DV-a.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Dule je kosarkaski Murinjo , jednostavno ne kupujemo imena vec sklapamo tim , masinu koja ce ispostuje ono sto se od nje ocekuje. Ok , 98% nas nije gledalo ovog lika , kao sto nije gledalo ni brojne strance koji su bili kod nas ali uvijek smo pametovali nesto.

Ako trener ima viziju da dovede npr Torey-a zbog njegovih 12 poena ,ili 3 ukradene lopte na mecu on njega dovodi bas iz tog razloga a ne zbog nekih nasih zelja.
Kao sto Stojance rece , moracemo da sacekamo par nedelja nakon starta takmicenja da pocnemo da pljujemo .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top