Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Gorane u pitanju je utakmica iz 1990 čini mi se, ćale mi je to puštao na kaseti. fascinantno je da smo pre 20 godina igrali moderniji i brži fudbal, ono je da zaplače čovek od uživanja. do gola u 3 pasa, nema komplikovanja, nema vraćanja unazad, kretanje bez lopte savršeno, napad za napadom.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ovaj klip sam bas gledao prije desetak dana...premotao sam ga 3 ili 4 puta.

Kompletni,motivisani i spremni igraci...logicno je da je fudbal brzi,i ljepsi za oko.
I golova ne fali naravno.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.092
Reaction score
26.479
Локација
ante portas
A sta tek reci o tadasnjem sastavu Intera koji je imao jednog Valtera Zengu , Djuzepe Barezija -brata slavnog Franka Barezija , pa jednog Mateusa , pa Jirgena Klinsmana .
Parni valjak ih je samleo . Totalni fudbal .
E takvu igru hocemo i sada ! I protiv Intera , i protiv Rubina !
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Blizi se mec sa Rubinom , niko da pomene da je danas odvalio Rostova sa 4:0 i to u gostima. Strelac dva gola Rondon. Do duse imao je Rostov igraca manje kod 2:0 (iskljucen Salata XD )... Sto se mene tice neka oni misle "lako cemo ", kladze takodje veruju njima opako 1.3 kvota .
Evo golova Rondoa , bice tesko Ivanovu i Ostojicu realno ...
http://www.youtube.com/watch?v=mqz32tXS-ec&feature=player_embedded
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Budemo li igrali kako znamo i mozemo namucicemo ih. Ne ocekujem bodove, ali se nadam da cemo ih bar namuciti ako nista drugo. A mogli bi i taj 300-ti gol da postignemo. Protiv njih nemamo sta da izgubimo, tako da vermeze nemoj krv da nam pijes ( popij rubin i bicemo svi zadovoljni) :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ja ću biti prezadovoljan ako ne dobijemo 5 komada. Prognoziram 4:1!

BTW utakmicu neću gledati, ali stavio sam novac na Ruse i 3+
 

Vladan_SD

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
187
Reaction score
6
Локација
Smederevo
Nisam upucen sa igracima Rubina, ali danas sam gledao Milita i tesko Ostojicu sa njime, Ivanov valjda moze da se izbori ali onaj je zver. Danas se ispromasivao ali tesko nama ako ga Ostoja cuva. :)
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nema sta da se prica, moramo da se zatvorimo i probamo nesto dugim loptama ili kontrom na Merkeca ili tako nesto.Ako se budemo nadigravali bice petarda. Cak mislim da ce nas Inter vise podcijeniti nego Rubin.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.121
Reaction score
325
Реално је очекивати нашу катастрофу у Русији.

Мада имам осјећај да је Вермез спремио нешто специјално да до исте не дође. Чак сам и лагани оптимиста.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Najbolja je stvar što od naših fudbalera u Evropi retko kad očekujemo pozitivne rezultate, samim tim je razočarenje unapred svedeno na minimum. Opet, svako od nas se uvek potajno nada nekom iznenadjenju i dobrom rezultatu, bez obzira na snagu protivnika. Tako je i sada. Unapred smo otpisani, poraženi, debakl je nešto što većina očekuje.
Očekuje nas fizički dominantan protivnik kome u računici predstavljamo zicer koji se ne sme propustiti. Kada se na sve to nadoveže kukavički mentalitet našeg trenera, te potencijalne usijane glave među igračima, jasno je da će biti vraški teško vratiti se u Beograd zadovoljan. Ono što će mene zadovoljiti je za početak motivacija, borba, zalaganje. Kad je tako, svaki im poraz opraštam.
Napred, crno-beli !
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
GAZDA uzeces pare.
koja je kvota?
i da se maksimalno zabunkerisemo sto sigurno hocemo, ne vidim nacin da ne primimo 3 komada.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.255
Reaction score
3.727
Strane kvalitetnije ekipe u poslednje vreme kad vide nekako kako smo tuzni i pasivni nemaju ni zelju da nas pune, tako da je realno da puknemo 2:0. Tako da je plan da ih zavaramo takvim stavom prvih 15 minuta, a onda ih munemo na kontre i rutinski slavimo 0:3:D
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
sve što ne bude petarda ili neko takvo blamiranje se može smatrati dobrim rezultatom. imamo ekipu klinaca i šaljemo ih na klanje mongolima. Rubin me mnogo više brine nego inter, mislim da ćemo čak da italijanima otkinemo bodove u bg.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.327
Reaction score
4.007
Локација
Kobasicarija "Venac".
stvara se atmosfera kao da gostujemo realu, barsi ili bajernu. idemo u goste sedmoplasiranoj ruskoj ekipi, koja je dosta jaca od nas, ali ne mislim da je rec o troglavoj azdaji koja bljuje vatru i doruckuje odojcad. takodje, poznato nam je kako smo prolazili protiv onih koji su nize kotirani od rubina, pa samim tim ne mogu da ocekujem bodove u cetvrtak. ipak, prognoziram rezultatski neizvesnu utakmicu. ako se ne useremo, imacemo otvoren rezultat do samog kraja. paz' sta vam diego kaze:wink:.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Malo preterujete, gledam cesto Rusku ligu i nije taj Rubin neka velesila, mislim za nas jeste, ali nas nije otkinuo jedan Sahtjor sto bi i Rubin?
Neko ce reci koliko smo mi bili jaci tada, a koliko je Sahtjor jaci od Rubina?

Malo optimizma nije na izmet :D
 

perko_PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
421
Reaction score
23
Локација
grad piva celika i rnr-a
miljko i lazevski na bekovima, medo i lola zadnji vezni i l.markovic kao jedini spic...taktika bunkerica da izbjegnemo katastrofu u tatarstanu :) mislim da s ovakvom postavom necemo brojati vise od 2, pa nisu oni holandjani jebem mu mater

a onda ih munemo na kontre i rutinski slavimo 0:3
to je to kolega, samo da im ne bude predugacak taj teren...ko ce tracati tolike kontre :)
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.121
Reaction score
325
stvara se atmosfera kao da gostujemo realu, barsi ili bajernu. idemo u goste sedmoplasiranoj ruskoj ekipi, koja je dosta jaca od nas, ali ne mislim da je rec o troglavoj azdaji koja bljuje vatru i doruckuje odojcad. takodje, poznato nam je kako smo prolazili protiv onih koji su nize kotirani od rubina, pa samim tim ne mogu da ocekujem bodove u cetvrtak. ipak, prognoziram rezultatski neizvesnu utakmicu. ako se ne useremo, imacemo otvoren rezultat do samog kraja. paz' sta vam diego kaze:wink:.

Увијек су нама гори били квалитетни противници из средње класе неко европска елита. Чак се и не сјећам кад нас је неки врхунски европски клуб напунио до врха.

Углавном су то били друга или трећа категорија.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top