Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.406
Reaction score
3.296
Локација
Tamo gde su Grobari
Zavrsili smo na 28. mestu u ligi evrope, 4 tima su gori od nas:D Neftci, Rapid, Smona i Sporting (igraju jos jednu utakmicu protiv Videotona).
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Коначно газда да омаши неку прогнозу :lol: Гледао сам само на моменте . Штета што није свиран онај чист пенал али шта је ту је ја сам задовољан ишчупали смо бод и поправили коефицијент !
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
U ovakvoj utakmici biti oštećen za čist penal, a raspredati o nekim nebitnim, metafizičkim zapažanjima, nikako ne razumem .
Iščašena stvarnost.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH
Da mi je neko ponudio pre susreta podelu bodova sa po jednim golom na obe strane, bio bih prezadovoljan...sad mi je malo krivo zbog nedosudjenog penala i nekih nasih neiskoristenih sansi, mada su i oni imali svojih prilika...suma sumarum, nije lose ...
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Ali dobar je vermez.
igramo sa igracem manje zbog tomica, on ga konacno izvede, a sudija svira faul na 18 m za nas...
Ako je neko video tri dobre stvari u igri nemanje tomica i ostojica neka mi javi na pp.
tri boda u grupi le. Nasih 110%..
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Zajebase nas zabari mamu im jebem! Govna odigrala 2-2! Ja mislio ostalo 2-1 kad ukljucim livescore ono prc! Dakle zadnji smo. Inace na stadionnu nije bilo ni 5000 ljudi.

Jesmo iza Nefcija ali smo bolji od Dinama Zg :p Dali smo 2 gola i imamo 2 boda haha :D
Dali smo 3 gola i imamo 3 boda.

Ne sviran penal, i primljen gol posle greske kao u prvoj utakmici protiv rusa.

Ja i dalje tvrdim da smo igrali u najslabijoj grupi ikada, od kad postoje ikakva grupna takmicenja, i moglo se dalje, da se nisu precenjivali rivali, a tome doprinosi i Kovinjalo koji uvelicava vrednost svakog Partizanovog protivnika...iako nemamo kvalitetan sastav, od Partizana se ocekuje zima u Evropi uvek.
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
Steta,bili smo zreli da pobedimo,ako ni zbog cega drugog onda zbog cistog penala.Sa Istoka se tacno videlo da je cist penal,izgleda da samo sudija to nije video.
Inace Ostojic i Miljkovic nisu fudbaleri 100%.Braca Scepovic kriminalno,eeejjj centarfori Partizana!?
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.553
Reaction score
1.521
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Nismo igrali lose, ali nista narocito dobro da bi se sad iscudjavali. Vise smo bili vjerovatno pod utiscima kosarke i dobre igre kosarkasa. Svakako, cestitke momcima na bodu i solidnoj igri.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pratio sam obe utakmice (ne glupe Italijane već basket i fucu), jednu na TV-u drugu preko kompa, i uopšte mi nije jasno kako sam propustio njihov gol, nedosuđeni penal i ponašanje Šćepovića zbog kog ste ispizdeli.

Kako je pao njihov gol i šta je proteza Marko radio?
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Њихов гол је пао овако: гледаш и кажеш сад ће да дају гол и они дају.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Uz staru boljku,odbranu nismo lose igrali.Miljkovic...sta reci a ne vredjati,bolje da precutim,ovo sto on igra je antipropaganda.Od Krstajicevog povlacenja iz fudbala mi odbranu prakticno nemamo.Scepovici...lose,ocajno ponasanje a slabo znanje.
Prijatno me iznenadio Lola Smiljanic veceras mozda najbolji na terenu.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Obzirom da sam ga redovno kritikovao, evo posle ovog meca i da malo pohvalim Sasu Markovica, ne zbog gola, vec danas ga je nekako bilo svuda, nije ni pravio one njegove uobicajene greske, ili ja bar nisam video, ipak sam vise bio zainteresovan za kosarku.

Citam sta ljudi pisu za Lazara i ne mogu da verujem, cudno im sto klinac koji ima 60 kila padne kad ga odnese u duelu neko tezi u proseku oko 20 kila i to su obicno padovi pri punom sprintu.

Laki sine, bezi ti odavde, idi negde gde ce znati da te cene, u Srbiji u svakom slucaju ispadnes grbav pre ili kasnije
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012

Dobro, treći smo, kao da je to važno, ali po statistici smo ipak poslednji.

Коначно газда да омаши неку прогнозу :lol: Гледао сам само на моменте . Штета што није свиран онај чист пенал али шта је ту је ја сам задовољан ишчупали смо бод и поправили коефицијент !

Ne bi ja omašio da Đura nije obećao 1.500 Evra ako pobede, pa ovi naši izginuše u nadi da će šnajder da im bar toliko da pred praznike.

jebeni petrović morao da odbrani one zicere :D
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Svedjanin spasao mutavom 1,500 eura, mogu misliti kako je onaj preblijedio kad smo poveli.

Inace djelujemo toliko smuseno i amaterski kada nas napadnu da to nije normalno. Tome je medjutim najvise kriva ova nasa jebena liga gdje bukvalno samo 2-3 utakmice u sezoni moramo da pazimo sta radimo unazad.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd
Prezitente, bio sam na utakmici, pa možda nisam video najbolje (nemam tamo ponovljeni snimak iz više uglova...), ali video sam ,,uživo,, a i to je bitno...gol smo primili ko i obično, tako što niko iz odbrane ne čuva (ili nedovoljno čuva) igrača koji postiže gol, a Marko, šta je radio Marko...? Ništa bitno, ama baš ništa bitno...

E, ovako...da se ograničim samo na LE i ovu utakmicu, meni je sasvim o.k. što smo uzeli bod večeras, u kakvoj smo situaciji, svaki bod u Evropi, za nas je uspeh...
Mogli smo, eventualno sa Nefčijem da uzmemo još neki, ali nismo...objektivno, Rubin jeste jača ekipa od nas, davili su nas noćas, ispromašivali se, jeste, vodili smo, ali...kad sve sabereš i oduzmeš...i bod je, ko što rekoh, sasvim o.k.
Izgubili smo i dve utakmice protiv Intera, koji je takođe jači, tamo, u Milanu...možda je moglo i drugačije, pusti snovi da smo tamo, u 88. minutu i tri boda mogli da uzmemo, ali...nije baš to slučajno što mali Laza promaši, a Inter posle ne promaši...
Sve u svemu, tri data gola i tri osvojena boda, i to je pomak u Evropi, pa čak i uspeh za ovu ekipu...
Znam da se sad neću složiti sa većinom, ali moje mišljenje iznosim i kad se slažem sa svima, i kad se ne slažem sa nikim - što se tiče osvajanja bodova u Evropi, Vermezović je ipak postavio ,,domaći zadatak,, ostalim trenerima iz Partizanove bliže prošlosti, ili budućnosti...dakle, ja mu i na ulasku u LE, i na ova tri boda - čestitam!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Не знам како је изгледало на тв-у, али на стадиону је изгледало сасвим пристојно. Играчи су пружили свој максимум, одиграли добро друго полувреме, е сада што је појединима максимум јако, јако ниско - то је тешко исправити сада.

Браћа Шћеповић су права мистерија. У Суботици Марко одигра пристојно, а Стефан за говњиву мотку, па вечерас окрену улоге, па Стефан одигра пристојно, а Марко ... Марко показује зашто смо на 3 бода у ЛЕ.

Позади, Миљковић и Остојић демонстрирају своју ... па, хајде да назовемо и игру. Њих би пробила и извозала било која екипа, али било која. Уз Томића, који је крунисао лошу полусезону још једном невидљивом партијом - 1:1 против Рубина му дође и успех, а пенал је морао да свира, не знам који је судији био ку..ц.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top