Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Evo još neke

img1416.jpg


img1432.jpg


img1439.jpg


i za kraj

img1435.jpg
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Pozdrav sestre i braco Grobari!
Kakvo vece u hramu,neopisivo...Pocev od 20 000 crno belih dusa,preko Grupe JNA koja je definitivno i vise nego zasluzna za vecerasnju atmosferu,klinaca koji prave spalir za sampione,crno beli barjaci na terenu(najaci medju njima Tole Al kapone),dodela pehara,slavlje sa navijacima,perfektna igra,petarda,blejanje na terenu....Ma mogao bih do ujutru da nabrajam,sve u svemu puno srce Grobarsko!
Nadamo se da ce sve ovo potrajati jos koju godinu,pa makar se tek svaka sesta titula slavila ovako dobro,jer sto rece Ja Ne A posle Krusevca jedino se ova proslavila kako valja,cak sam i busen travice poneo sa sobom,isto kao iz Krusevca.
Uzivajmo u ovim prekrasnim trenucima svi zajedno,i trpajte cergare sto jace i dublje.Da boli!!!
Jos jednom veliki Grobarski pozdrav za sve vas!!!
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Sada se vratih kuci..Atmosfera svecarska i fenomenalna.Govna iz Crno-Belog grada su pokusala to da pokvare,dete povredili onim topovskim udarom..Nadam se da je dobro..Sve ostalo sjajno,fantasticna poseta,bas sam prijatno iznenadjen,grupa JNA przila i pre,ali najjace je bilo u nastavku..Pocelo drugo poluvreme a oni prze i ne jebu nista..:respect Pet lepih golova,Toletov barjak,Sale podize pehar i ludnica na kraju..Svi ulecu na teren,gol pada, mreza se cepa,ljubi se trava..Stvarno momenti za istoriju..Sebe sam castio,malim parcencetom mreze za uspomenu na ovaj istorijski dan..Jos jednom nam svima srecna titula..:ziveli:D::šal
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Koja ludnica covece,vreme je posluzilo,taman se izvedrilo kad je pocela grupa Jna da svira,odlicna atmosfera,pocetak drugog poluvremena koncert i dalje traje,delegat zove sudiju,i kaze mu kako ce da prekine utakmicu,na sta sudija odgovara "meni ne smeta",na kraju upadaj na teren cepaj mrezu,odlicno vece,ovakav show samo Grobari mogu da naprave...
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
ништа се друго не може написати до ... надреално :respect

Пун Југ ... тежак мирис брље , пиротехнике , цигара и ко зна чега ... Гробари 40+ који се у тешко алкохолисаном стању ( :D ) ваљају по трибини ... права дисхармонија која настаје мешањем хука навијача и Пржења Групе ЈНА која ти не даје мира и тера те да пожелиш да она никада не престане .. !!!

задњи пут сам ову напаћену трибину видео оваку на финалу куп-а против цигана 2 ... ово вечерас је било само за :respect ... ( да не идем у офф ... Молим Бога да разум превлада и да опет сви будемо као једно , стварно би волео да се ова ситуација између ових навијачких група реши ... )

што се игре тиче ... мало тога сам видео , више сам пратио дешавања на трибинама , а на терен сам обратио пажњу тек када је Гробарија улетела ...

ко год да се сетио да ово и овако организује вечерас .. од мене само :respect ...

Група ЈНА :BB .. да ми је само неко причао да оно може ( и да ће уопште ) да се организује и да онако испадне ...

значи неверуем да ми је ПФК приредио овако једно лепо вече којег ћу да се сећам докле год сам жив ... ма није срамота рећи .. сузе су ми од радости кренуле на полувремену .. ово је требало доживети ...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Moram da pohvalim Mitrovica za muda i potez nosenja pehara pred Zabranjene.
Nisam neki pobornik istih, ali sto su oni gori od trenutne garniture na jugu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.644
Локација
Beograd
Стварно дивно поподне и вече на ,,ЈНА,,...

Да почнем од градитеља нашег прелепог стадиона, стварно, свака им част - данас сам после дужег времена отишао на ,,Запад,, и то на ,,вр',, ,,Запада,, - па кад погледаш одозго видиш куполу цркве поред стадиона, па Храм Св.Саве, Западну капију Београда...као да је цео Београд некако сливен са тим нашим стадионом (а и обрнуто)...није баш случајно што некада нису грађени ти кровови и покривања...овако ти је све у неким сливањима и преливањима, као ,,надохват руке,, - и архитектура и град, и фудбал и историја, и успомене, и сећања...и закони природе, и закони живота...све ти се то некако ,,везује,, једно уз друго...

(Ипак, хвала ти, кишо, што си нас вечерас поштедела!)

А кад погледаш доле, а оно, трава мека ,,к'о душа,, - преглед игре изванредан...
Колико је то само различито од појединих ,,пашњака и ораница,, који постоје у нашој лиги, и, колико је само наш стадион (иако већ толико стар) лепши од тамо неког, нешто новијег (и колико се игра боље види када си на овом нашем)...

Онда на ред долази, све оно унутра, у стадиону, наше гробарско ,,шаренило и анархија,,...ем нас има свакаквих, ем смо подељени на навијачке и ненавијачке групе...
Од маторих Гробара у мојој близини који ме подсетише на стару паролу - ,,Панк-Партизан-тероризам,, па до ,,младаца,, из ,,ЈНА,, који праше ли праше, и то чак и добрим делом другог полувремена!
О, да ли је икада таквог нечег било на неком фудбалском стадиону?!
Ови праше једно, Гробари са Југа некад са њима нешто исто, некад и не, Забрањени опет нешто своје...
Јесмо мало више разједињени и ,,анархични,, али...то већ спада у домен неке ,,гробарске филозофије,, да ипак свако од нас - мисли својом главом...

Осим глава, имало је ту да се види и још понечега, неке играчице и промотерке пре почетка утакмице, па онда навијачке заставе (али не неке ,,стерилне,, него праве правцате и аутентичне!), и дечица на терену и на трибинама, додела пехара, папирићи који лете све до врха стадиона, па ето, мало и гужве и пендречења по ,,Северу,,...
И ја се такође надам да ,,Северњаци,, нису озбиљније повредили некога са тим што су бацили на ,,Запад,,?!

И тако, иако смо ,,зверали,, погледима на све стране, иамло је шта да се види и на терену...
Пет комада није за потцењивање, никада!

Наравно, гледајући наше играче, морало је ту бити и мало сете, стално сам размишљао, кога ли ћемо гледати следеће сезоне у нашем дресу, а кога не?

За време утакмице, у џепу ми је била и књига ,,Моца,, коју ми је неки човек продао пре утакмице, доле код наших благајни, изнад Аутокоманде...
Опет прилика да навиру нека стара сећања, и то не само из Моциног периода...

Да се не ,,расплинем,, у све и свашта, нешто ипак морам да упоредим - јесте да се садашњи фудбал разликује од фудбала из Моциних уметничких дана, али - ипак ми је јако драго, што Партизанова фудбалска школа и даље производи момке, за које лопта није никаква тајна, и који с њом могу доста тога - погледајте рецимо Зекино ,,заламање,, противника и пречку, па онда израђени Џигијев шут код његовог гола, чак и тако (у ногама) технички обученог играча, као што је Шћепа, иако је баш висок младић...

Нема шта, Партизан, иако није у висинама где је некада био - УВЕК ТЕЖИ ИГРИ и тежи томе да производи играче који ЗНАЈУ ДА ИГРАЈУ ФУДБАЛ!
Вукчевић, Јоветић, Љајић, Марковић, Митровић, Јојић, Нинковић...
Нико од њих није ,,дрво,, о које лопта само може да се одбије, свако од њих, увек има неки план и шта би и како би нешто са том лоптом!

И, на крају...вечерас сам, Хвала Богу, после дуууууго времена, опет закорачио на траву нашег Храма фудбала, ето, то ми се десило трећи пут у животу, а мом сину је то вечерас био први пут, то је ствар која се не заборавља, и много ми је драго због њега, да је и он доживео оно што ја већ јесам, и да смо заједно били доле!

Није у животу баш сваки дан за радовање, па, ето, кад наиђе неки овакав, треба га искористити и запамтити!

Клекнуо сам доле, у шеснаестерцу ка ,,Југу,, прекрстио се, пољубио траву - колико ли сам само пута гледао догађања и гужве у том простору, и колико ме пута Партизан обрадовао головима које је ту давао (ил' постизавао)...

Хвала ти, хвала ти, Црно-бела љубави, што би се рекло!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.982
Локација
Kobasicarija "Venac".
iz moje perspektive(daleka dijaspora), sve je izgledalo lepo i svetski. bas mi se dopala ta ideja sa navijackim barjacima na terenu. dupe bi dao da sam bio u hramu:cry:
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
983573_470878072982522_1214317504_n.jpg



Ето како то раде Гробари.
Ко би рекао после ове фантастичне вечери да је било и оваквих и онаквих дана.
Много смо тога прошли ове сезоне и много је тога било што се никада више не сме поновити. Губили смо и побеђивали, падали и дизали се, а мало је недостајало да победимо сами себе.
Били смо на врху и ходали смо ивицом провалије, али онда смо се вратили себи и дозволили да ствари буду онакве какве једино могу бити.
Вратили смо се својој суштини у тренутку када је претило да се све сруши и зато смо вечерас певали у Хумској.
Гробари то смо ми.....заувек верни нашем Партизану.........
......И нема краја нашој љубави......
Тако изгледа наших 65%, ако за ово вечерас уопште постоји каква математика којом би се могло измерити.
 

Vladanbg

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
25
Reaction score
2
Predivno vece na stadionu, da nije bilo najavljene kise bilo bi mozda i 30 soma. Odlican koncert grupe JNA, Mitar Grobarcina koji nakon dodele pehara trci celom duzinom istoka do Zabranjenih i nazad, moj ispunjen san da krocim na teren fudbalskog Hrama i na kraj svega najveci utisak veceri je jedan dekica na Istoku red ispred mene koji nam kaze da mu je na jucerasnji dan tacno 61 godina od kako je prvi put bio na stadionu. Svaka mu cast!
 
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Честитам свима у клубу, нарочито играчима и Вуку. Људи, хвала вам на титули.

Не знам да ли је неко бројао колико је пречки и статива погодио Јојић ове сезоне - ево, последње три утакмице, не може да промаши.

Посебно ми је драго због свих вас који сте вечерас били на стадиону ЈНА (кад смо већ код ова три слова, морам да инсистирам да се господину ЈеНеА онемогући да икада више промени корисничко име на форуму). Лепо је било видети вас на мртвој Арени са сецканим лајвстримом, потпуно сам заборавио колико сам се сјебао на дербију и колико ми је криво што вечерас нисам био на прослави титуле. Неко ми је скоро рекао - био си у праву кад си рекао да су они који навијају за Партизан лепши од оних који навијају за Звезду. Па него шта су - ово вечерас је било врхунско уметничко дело реализма, а можда и више од тога.

Пратио сам причу на теми Српски фудбал 2 - има ли сада међу децом више Гробара него цигана. Нема и можда никада неће бити, али је једно сигурно - оних који стварно воле Партизан, много је више него оних који воле све остале клубове у овом делу Европе заједно. Нека мртви Бајерн има регистрован фанклуб у овој несрећној земљи, нека је цигана 200 милиона... Ми волимо Партизан више него они своје и крај...

Честитам свима титулу, живи били.
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Da i ja ostavim pred kraj ovogodisnjeg topika!

Dosao je konacno i kraj ovoj sezoni. Nakon svega sto smo prosli, zavrsilo se prelepo, predivno i nadrealno. Mogao bi komotno i film da se napravi :D!

nisam bio na tekmi, ali zavidim svakome od vas ko je bio, i delim sa vama te predivne utiske za pamcenje :D! kako citam vase utiske, kao da i ja prozivljavam sa vama! Kako sam uspeo na klipovima da vidim, momci iz benda JNA su pokidali kako su svirali. Maherski, i skidam kapu dole. To moze samo Partizan, to mogu samo grobari, da upadnu na teren na kraju, da muzika pichi tokom drugog poluvremena... (Voleo bih da vidim makar taj snimak gde se to vidi) kraljevski :D

Pre nego sto se sutra zakljuca tema, voleo bih da kazem, da se stvarno nadam boljim vremenima, na osnovu svega na kraju zakljucenog i procitanog ovde :)! Jos jednom sve cestitke strucnom stabu, nasem Generalu Rasovicu, i Grobarima, i bendu JNA, koji su uprilicili ovo slavlje. I jos jednom bravo za Puciste :)! Ovo nigde u Evropi nema, ni na svetu. Ovo samo mi mozemo :D! Ziveo Partizan!
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Veličanstveno - koncert, poseta, petarda, sve. Jedna od najdražih titula do sada, još samo iskorak u Evropi i to je to. Čestitke svim Grobarima.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Veličanstveno veče sinoć u hramu...
Uveliko se igra drugo poluvreme a Grupa JNA praši i ne popušta,Jug je korektno divljao :D
Prelepo prelepo prelepo veče
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.458
Reaction score
2.230
Lepo je bilo i pred malih ekrana da se vidi svecarska atmosfera od naseg hrama. Posto tema je pri kraju za ovu godinu zaista ova titula je jedna od najdrazih posto konacno idemo i u fudbalu biti najtrofejnijih. Sa novom upravom i boljim timom naredne sezone nadam se reprizi ove.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Импресивно.

И прослава, и игра, и емоције које сви носимо из Храма Фудбала.
Најлепши утисак за мене је кад видим да и старо и младо, и ветерани 50+,60+, 70+, и клинци од 5 година, па преко нас између те 2 категорије, и мушко и женско, сви заједно грмимо "Да волим Црно-Беле" и "узалуд труд, џаба вам све", и све остало.

Скупило се много тога у људима, сви смо се ујединили око вољеног клуба, како и треба. Много те волимо Партизане наш, и волимо, и бодримо, и чувамо.
Јуче су сви дисали као један, као у времена прошла и као залог доминације за времена будућа.
Јер кад смо ми сложни, не може нам нико ништа.

Свака част Александру Митровићу што је донео пехар Шампиона и до момака из Забрањених, велики си и играч и човек Митре.

Спектакл за крај сезоне која ће се посебно препричавати у Роду Гробарском.
Хвала ти Боже за оволику радост.
Живели Браћо.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top