Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2013

Статус
Затворена за писање одговора.

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.366
Reaction score
1.956
Локација
Gde god ti da igras...
I to ako se desi ne menja im mnogo situaciju, opet ce morati sa Institucijom da igraju na svaka 2 dana a to nema sanse da ce izdrzati :wink:
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Је л' то у понедељак трећа против Меге?
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Neka dobiju prvo oni Megu, a ako ih dobiju, naravno da ce pomeriti termin, pa i mi bi smo, da se ne lazemo. Mislim ako je to sve po pravilnicima, onda ok.. Kapiram ja sve mutne radnje i ostala sranja, pa necu ja da se plasim od mekusaca, neka sjebu i sve pravilnike, neka odloze na 10 dana, jebe mi se, karamo pacovchine 3-0 !
Sa dozom tolerancije 3-1 u vrh glave !
Uopste se ne cimam, pehar dizemo medju govnima !!!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Gledajuci sinocnji mec sa drugarom koji je svratio do mene a inace je ciganin koji navija za Zvezdu iz Zeleznika, samo sam mu na kraju utakmice rekao 'jedva cekam sledecu sezonu, da deca jos stasaju, unisticemo vas'...zaista u ovom trenutku kada pomislim na napredak ekipe koji je potpuno realan u sezoni koja ce doci, pojavi mi se onaj 'jebacki' smesak na licu :)

Cestitke ekipi na ulasku u finale, potpuno je izvesno da se na samom ulasku u finale nece zaustaviti. Idemo u finale da pocistimo govna 3-0 u seriji mada ipak je realnije da bude 3-1
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.418
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Vojvodina je vec iza nas, odradjeno prema ocekivanjima i da se okrenemo odmah fmp-u.

I po meni je realnije da se igra u ponedeljak. Znam da bi ja a i verovatno svim mi pizdeli da je obrnuta situacija.
Ne treba da budemo ko cigani i da izvrcemo stvari kako nam odgovaraju. Igraju veceras i ocekivano je da se pomeri finale za ponedeljak.

Kad god da se igra nista ne menja stvari. Moramo da otvorimo mec jako, da nametnemo cvrstu igru uz normalan sudijski kriterijum ne moze niko da nam parira u takvoj tuci. Nikako ne ulaziti u trku sa njima da nam se ne bi opet obilo o glavu da Nelson i rakocevic ubacuju po 15 poena iz brze tranzicije.

Ono je sto po meni i najvaznije i sto se mora potencirati do samog pocetka utakmice koja mzoe biti kljucna u seriji: skidanje pritiska sa ekipe.
Znaci neka izjava ili konferencija na kojoj cemo izneti stav da prepustamo njima ulogu favorita, da su u boljoj poziciji od nas jer su nas vise puta dobili u sezoni, mi smo mladi i neikusni, vec ispunili zacrtano i sl.
Ova ekipa igra nemerljivo bolje kad nema na sebi to breme favorita od koga se ocekuje da smao uknjizi pobedu. kad smo autsajderi tada se igraci opuste i igraju mnogo rasterecenije.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
To mene i plasi, svi favorizuju Partizan u finalu.
Dao bih sve na svetu da pobedimo makar jednu tekmu trojkom sa celog terena, 0.6 sekundi do kraja. Nek pogodi Berta npr, iz one vec cuvene akcije : pas saigracu u autu, lopta ide dalje Berti i kos :D Pa onda da coravi ima jos argumenata za kuknjavu. Jebo ga Kecman!
Ostale utakmice rutinski. Ne bih se bunio :)
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Maksimalno ozbiljno, pravi pristup - rezultat su 2 ubedljive pobede i plasman u finale.

Vojvodina je iz nas, slede mutanti.
Fizički smi odlično pripremljeni, imamo kvalitet koji je dovoljan za titulu, ostaje još samo psihička priprema.

Ne sme da se ponovi poslednja utakmica sa mutantima.
Putokaz su 2 utakmice koje smo dobili (Laktaši i prvi meč u KLS kad smo igrali u gostima bez kapitena).

Samo jako, slomiti žgadiju, sledi paklena serija!
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
@mrzim sebe: Jebes tu akciju, kad smotani ljudi za zapisnickim stolom uvek pre puste vreme i onda mora da se svadjamo sa sudijama da smo pokradeni!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.916
Локација
Beograd
Bravo za odradjeni deo posla u polufinalu, idemo dalje, kad god i s kim god da igramo, NAMA JE NEBITNO, IGRA PARTIZAN!!!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.843
Ђекић преозбиљно схватио утакмицу.
:buhaha
Svaka cast na ozbiljnom pristupu. Novi Sad je dao svoj maksimum, ali to im nije bilo dovoljno. Svaka cast svima koji ste bili u dvorani a sad pripreme za finale. Ko god bude, ne smijemo pristupiti "svadbarski" kao pred posljednju utakmicu sa FMP-om.
 
Последња измена:

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Честитке момцима на још једној лаганој победи и одличном приступу мечу ! Ловерњ покидао, Ђекна легенда :lol: Идемо даље у финалу још јаче и још боље по још једну титулу !
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
:) :) ne ne ne ...

Videcemo kad se Novica oporavi jedan dan ...

Nije zurba mozemo i u septembru ...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Šansa da igramo protiv Mege u finalu je ravna pobedi Drakonaca protiv Federacije! Dakle, računajte da u prvom kolu igramo protiv limenki.

BTW, šansa da se ovo finale privede kraju je negde oko 22,8567%
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Otkud ta sedmica na kraju nije mi jasno?
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Imam i ja osećaj da će finale ako bude protiv žgadije teško da se završi bez incidenata, odnosno da će uvredjena mlada da se naljuti i povuče sa terena, jer im nećemo dozvoliti da daju koš!
 

Дебело дете

Grobarčina
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
1.381
Reaction score
15
Локација
Humska 1
Завршено убедљиво са мутантима3, и радује улазак Банета :D
Јел ми се чини или је фаул у нападу Жофрија кад левом/десном руком, склања играча при окрету. И то па скоро сваки пут ради.


Који су Термини финала???
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Завршено убедљиво са мутантима3, и радује улазак Банета :D
Јел ми се чини или је фаул у нападу Жофрија кад левом/десном руком, склања играча при окрету. И то па скоро сваки пут ради.

Zavisi kako to sudije tolerisu, uglavnom svira se faul u napadu! Ali on je to dosta popravio tako da se samo nasloni na bok, a ne rukom preko ledja protivnickog igraca.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.497
Локација
Topèidera lepša strana
Сад и званично, извукли смо зеца из шешира :)))

Обзиром да су нас добили обе кад смо били домаћини, први задатак стручног штаба је психолошки да спреми клинце. Домаћи терен не сме да ти буде оптерећење, већ ветар у леђа. Такође апелујем на сву партизанштину да ово не схвате као славу са сервираним крметом и јањетом на столу, већ борбу до голих краљева, притисак какав говна нису доживела и неће доживети. Тако ћемо најбоље помоћи момцима.

Мега је форсирала зону цео меч због Бобија. Вујошевић је често играо 1-3-1 али не смемо је превише форсирати, већ удри у месо. Нелсон и Ракочевић не смеју добити простора. Вечерас смо видели да Симоновић и Лазић умеуу да чукну споља кад је то њима потребно, али мислим да је то контролисани ризик. На позицији плеја и центра морамо их потиснути агресивном одбраном, ту је пола победе. Друга половина - опет брат Жофри и његови скокови у нападу, те паметна игра Леа и убитачност Берта. Шут споља нам ове сезоне увек даје комоцију, пошто у рекету не можемо да остваримо ни половину поена по мечу.

Могући Икс фактор - ДМБ и Гордић
Код њих, било који од преосталих 5 индијанаца који углавном статирају.

Ко добије прву, биће шампион.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top