Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Jel mi mozemo za revans u Beogradu da licenciramo jos neko ime? Nama djavolski trebaju napadac i desni bek. Mnogo sam se razocarao u Scepovica i Aksentijevica.
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Ciganska sipka sa juga je razvila transparent u kojem pljuje Blic. Jedine novine koje pisu protiv pickousto mutirane radikalske vlasti. Nama gori neprijatelji ne trebaju nego sto smo sami sebi. Govna u upravi i siptar koji nam odredjuje ko ce igrati. Jebo im pas mater svima.

ccc ala si ti naivan :roll:
pisu protiv,jer su glasilo DS-a...transparent sasvim opravdan zbog serije tekstova u kojima sektase bracu u zatvorima,gde bukvalno kreiraju atmosferu da su Grobari ubice.
izvinjavam se za off,daleko od toga da sam fan sipke i ljudi koji vode jug,ali preko nekih gluposti ne mogu da predjem.
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
Šćepović inače sa problematičnom glavom tek sada kada je mislima u inostranstvu ne može da odigra kvalitetno. i.

Nadam se da je bilo menadzera koji su ga sinoć gledali.

I nadam se da će svi oni koji su ga gledali...u svesku zabeležiti Fofanu umesto njega.
To bi svako uputan uradio.

Smešan centarfor.

I ranije sam pisao da on uopšte nije centarfor.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
ccc ala si ti naivan :roll:
pisu protiv,jer su glasilo DS-a...transparent sasvim opravdan zbog serije tekstova u kojima sektase bracu u zatvorima,gde bukvalno kreiraju atmosferu da su Grobari ubice.
izvinjavam se za off,daleko od toga da sam fan sipke i ljudi koji vode jug,ali preko nekih gluposti ne mogu da predjem.


htedoh da odgovorim post @tobacco-a ,ali vidim da me je @Likii preduhidrio i sve lepo objasnio..ne razumem kako Grobarima ne ide u glavu da je trans rasiren jer su govna iz blica raznorazne tekstove pisali o tome kako su Grobari gurnuli Tatona itd..iz tih novina je najveca pljuvacina po nama isla..sasvim opravdavam taj transparent..
izvinjavam se za off..ono sinoc je bilo sve,samo na fudbal od strane nasih igraca..ukoliko se ne trgnu bugari ce nas zestoko sjebati..nadam se da je igracima doslo iz dupeta u glavu posle ovog dvomeca..
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Izgleda da nasi mladi momci ne mogu da se nose s pritiskom i ocekivanjem...Bolje receno ne mogu da nose teret crno-belog dresa. Tezak im je kao olovo. Ko je kriv za to zna se... Ali i pored toga, onakva kurcobolja, je neoprostiva.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Ostoiic samo sto nije plakao na poluvremenu jer ga je nesto "boljelo".Blijed,utrnuo od straha.
Kakav skup bezmudih,uplasenih pickica cast izuzecima.

Болело га, болело, незгодан онај 9-ка из Ширака.
Мало је недостајало да испаднемо одмах, од првог ривала у Европи. Ако не рачунамо Зрињски, то нам се није десило од 1997. и Кроације! По свему приказаном - нисмо заслужили да идемо даље.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Па не знам баш око тог притиска. Колико је то снажно кад неко тамо очекује да избациш из другог кола квалификација неки Жак Ширак клуб или да без задршке дереш Пазар, Срем или Јавор...
Шта би тек било да им изађе неко из оног система од пре Платинија? Вероватно би променили агрегатно стање и испарили у тренутку.
Најзад како год гледали на фудбал, то је ипак посао , па шта то онда значи да би контролор лета требао због притиска и очекивања јавности да спусти авион право на писту, да измеша све оне дугмиће и направи тотални карамбол на небу?!
Ћути и ради свој посао најбоље што можеш и скинућеш сваки притисак, а резултат ће пре или касније доћи. Наравно ако имаш појма о свом послу.
Ако то није случај, џаба памперс пелена и сва секирација.
Притискали су и Маркеца и шамаре му делили па је ипак вукао игру на својим леђима и радио најбоље што је у том тренутку умео.
Шта знам, можда би некима и шамари добро чинили, или барем промена посла.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Zasto bas da ga rasire posle posete Vucica klubu i nazovi navijacima? Ne znam ko je naivan.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ово није место за разговор на ту тему. Крај приче о транспаренту!
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
? p.s da li neko zna da li ludogorec ima vatrene navijace ,nesto kao sto imaju csk sofija levski.. itd

Ludogorec je klub iz Razgrada, mesta u Bugarskoj koje ima 30 hiljada stanovnika nesto slicno kao Zajecaru npr u Srbiji. Stadion prima 6.000 gledalaca i moje misljenje je da im je atmosfera na stadionu malo vatrenija od prijateljske utakmice Bezanija - Radnicki Obrenovac.

E sad, problem je sto utakmicu ne igraju navijaci nego legija stranaca(cak 14 u ekipi) koju je okupio vlasnik Ludogoreca cije se bogatstvo ceni na 500 miliona evra.
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Slazem se, njihov vlasnik je unistio karijeru desetinama mladih super-talenata iz Lude Sume tako sto je doveo Spance, Brazilce itd...a pritom je i kriminalac, Bog sve vidi! Nije Djura koji je krvavim taksiranjem postao to sto jeste, zasluzio da ispadne od ovog bahatog Bugarina...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ničija nije do zore gorela! Najebaće Bugari jer instant projekti samo odjednom puknu! Oni misle da sa parama sve mogu! E muda kilava!
Mi smo godinama ulagali po ništa i vredno trenirali po vrelom pesku Emirata i Turske da bismo bili na nivou Širaka a oni mi se tamo razbacuju sa milionima miliona maraka! Juče se skupili i hoće da nas izbace! E neš kolega!
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Prolazimo bugar evidecete obicno kad krenemo ovako kilavo posle bude dobro!!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ludogorec je klub iz Razgrada, mesta u Bugarskoj koje ima 30 hiljada stanovnika nesto slicno kao Zajecaru npr u Srbiji. Stadion prima 6.000 gledalaca i moje misljenje je da im je atmosfera na stadionu malo vatrenija od prijateljske utakmice Bezanija - Radnicki Obrenovac.

E sad, problem je sto utakmicu ne igraju navijaci nego legija stranaca(cak 14 u ekipi) koju je okupio vlasnik Ludogoreca cije se bogatstvo ceni na 500 miliona evra.

znaci nasi imaju sve preduslove da se ne useru kao grlice i da odigraju muski.. pa sta ako ima 500 mil i nas djura se ceni na oko milijarde pa ne ulaze nista :) imamo sanse !! :BB
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top