Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ocekujem podrsku i navijaca u Zlezdinim dresovima,ocekujem bar 10-ak takvih likova,to je prosto nezaobilazni kolorit nasih meceva u inostranstvu.Kad se setim meca protiv Unikahe a tamo jedan nas lik u ciganskom dresu sa srpskom zastavom navija za nas,jedini!

Elem,kako vreme bude odmicalo sve ce nam se vise puniti gace od ovih Tunaca.Oni su ozbiljna ekipa,oni sami sebe sigurno nece izbaciti a imam osecaj da ovde mnogi ocekuju da se ovi samozibace.....
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.806
Reaction score
29.784
Локација
Beograd
Ne znam Nemački, sem da odem na Gugl prevodilac, ali nadam se da ni Švajcarci ne znaju Srpski, tako da...evo im ovo :D :

Tuna, toll!
Wir sind viel stärker! In Belgrad punkten wir 5 Tore!
In der Schweiz, fangen unsere Gastarbeiter Stadion Feuer mit Fackeln!
Partizan vorwärts!
Dominanz, Sadismus -
Gewalt, Terrorismus, Partizan!

:pop :prekrsti :ziveli :napred Partizan
 

Dr.Hofmann

Guest
Ocekujem podrsku i navijaca u Zlezdinim dresovima,ocekujem bar 10-ak takvih likova,to je prosto nezaobilazni kolorit nasih meceva u inostranstvu.Kad se setim meca protiv Unikahe a tamo jedan nas lik u ciganskom dresu sa srpskom zastavom navija za nas,jedini!

Elem,kako vreme bude odmicalo sve ce nam se vise puniti gace od ovih Tunaca.Oni su ozbiljna ekipa,oni sami sebe sigurno nece izbaciti a imam osecaj da ovde mnogi ocekuju da se ovi samozibace.....

To mozda na nekoj sporednoj tribini, ali takvi u boks sa Grobarima sigurno uci nece,u protivnom progutace ih crna rupa, ili ti kontinuum prostora...:D
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Ја се уздам и у гастосе и у "најверније", каква ће то симбиоза да буде...ако не убаце 5 бакљи на терен, рачунам као да се није ни играло. :D

Realno, bar 5 godina nismo napravili nikakvu pizdariju van majke nam Smrdije. It is time...
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Kod Gazde već jesen baš ga briga, a mi crkavamo ovde od vrućine:D Nego, kao što je već rečeno, dobili smo srednju ekipu od onih koje smo mogli izvući, tako da sam ja zadovoljan, ako se uozbiljimo i ne bude nekih sranja na tribinama u revanšu mislim da imamo realne šanse za grupe:)
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
Jedino što je Rašović dobro rekao nakon žreba je isticanje činjenice da je Thun ekipa sa kojom se može igrati.
Problem je samo što ako se zaigramo sa njima, možemo lako dobiti 5 komada...jer odbranu u ovom trenutku nemamo.
Thun je takodje šupalj u odbrani...tačnije, igraju prilično ofazivno, pa u odbrani ostavljaju dosta prostora...ali pitanje je sa čim ćemo mi njih napasti.

Prognoziram neki rezultat od 2:2 u prvom meču.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Za Thun sam cuo prvi put cini mi se sezone 05/06 kada su igrali sa Arsenalom u grupi LS. Tada su bili solidna, cvrsta ekipa, narocito kod kuce i cini mi se da su zavrsili 3. u grupi ispred Sparte iz Praga. Posle toga im se gubi svaki trag. :D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
A jbg sad ne mozemo ni mi uvek najlakse da izvlacimo... Moglo je bolje ali je moglo i mnogo gore ! Tun je ekipa po meri, nece biti lako proci ih ali da bi se igrala LE mora se malo i potruditi ...
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Na njihovom forumu od zreba nema deset upisa, a kod nas smo vec stigli da oplacemo, utesimo se, dignemo se i udjemo u grupe, cudo smo!

Stvarno peti iz Svajcarske vise nego lakprotivnik za ulazak medju 80 najboljih u Evropi


I najjace od svega je sto smo pre par godina , kada smo mogli da izvucemo Bazel ili Anderleht u drustvu Milana, Arsenala i sl, molili Boga da nam se to desi , a danas se zentamo Tuna, verujem da smo i Nome Kalju izvukli da bi bar 30 % istinski verovalo da cemo ispasti

Ovih sest moramo dobiti

NOVI PAZAR
radnicki nis
TUN
RADNICKI KG
tun
RAD
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
To mozda na nekoj sporednoj tribini, ali takvi u boks sa Grobarima sigurno uci nece,u protivnom progutace ih crna rupa, ili ti kontinuum prostora...:D

Pod snaznim uticajem si Webgazde i Senseia sa tema o teoriji zavere,ne valja ti to :D

Elem ovaj Tun je meni bar licno kao ona jebena Zilina,tako nekakav ''zilav'' klub,doduse za nas su sad i prvaci Jermenije zilav rival.

Propisacemo majcino mleko da prodjemo ove.Mi se busamo a jos ne znamo ni sa kakvim sastavom ulazimo u dvomec...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Vala bas ko zna ko ce nama igrati, posebno u napadu. Ako odu Mitrovic i Scepovic , a Fofana nema pravo nastupa u kvalifikacijama ja ne znam ko ce nam igrati napad ...
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Ako odu i Mitar i šćepović ja se nadam da ćemo da zabodemo još jednog igrača iz neke egzotične zemlje koji bi mogao da nam donese neki kvalitet u napadu. Ali to sam ja, nepopravljivi optimista. Verovatno je realnije da Aksentijević zaigra.....a ono nije i da ne bi mogao. Brz je i ima jak šut.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Мало чудан и можда и смијешан податак:

Партизан уколико прође Тун може бити и у 2. шеширу за жреб група ЛЕ, ако испадну 5 клубова са бољим коефицијентом од Партизана а да прођу фаворити у квалификацијама за ЛШ (сви повлашћени из стазе шампиона и Зенит из стазе нешампиона).

Дакле, у овим паровима треба испасти минимално 5 парова, а тај број ће се повећавати са евентуалним испадањем фаворита из квалификација за ЛШ (5 парова у стази шампиона и Зенит - Пакош Фереира у стази нешампиона). Можда неважни подаци у овом тренутку, али ето, чисто да се зна. Фаворити су болдовани и подвучени:

SV Zulte Waregem - APOEL FC
Tromsø IL - Beºiktaº JK
CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu - SC Braga
FC Aktobe - FC Dynamo Kyiv
Atromitos FC - AZ Alkmaar
FH Hafnarfjördur - KRC Genk*
WKS Slask Wroc³aw - Sevilla FC
FC Salzburg - VMFD Žalgiris
FC Minsk - R. Standard de Ličge
FK Jablonec - Real Betis Balompié
HNK Rijeka - VfB Stuttgart
Maccabi Tel-Aviv FC - PAOK FC
FC St Gallen - FC Spartak Moskva
Molde FK - FC Rubin Kazan
Trabzonspor AS - FK Kukësi
Esbjerg fB - AS Saint-Étienne
Grasshopper Club - ACF Fiorentina
Udinese Calcio - FC Slovan Liberec
FC Dinamo Tbilisi - Tottenham Hotspur FC
JK Nõmme Kalju - FC Dnipro Dnipropetrovsk

*Да се најебем мамице Генку који сад има коефицијент 26.880 а прије само двије године смо их извукли у 3. колу гдје су они били неповлашћени (имали коефицијент око 7). Сад сте нашли набијати коефицијент, што тад нисте имали бар 15 коефицијент.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Јачи смо од Туна сигурно, само је битно да се уиграмо а до њега имамо још двије утакмице. Сад сам видио најзанимљивије ситуације са њиховог задњег меча, по томе рекао бих да су лошији са високим лоптама.
@PAOK-Partizan
Фофана има право наступа ако га пријавимо.
http://www.juznatribina.net/vbforum/member.php?u=4575
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Navijao sam da Partizan dobije najtezeg protivnika,a tako će izgleda uspeti da ove godine dva puta za redom ispadne, nije ni to mala stvar.Objektivno Tun je imao srece, izvukao najlakseg protivnika...Tun je bio drugoligaš pre 3,4 godine, no to ništa ne znači Ludogorec nije ni postojao skoro onda pa su nas opet ladno otresli. Zato psst....Bez napretka u igri i angažovanja cele ekipe nema šansi za prolaz.Vi se tu lozite i ne zelite da vidite nasu realnost sa mutavim na celu.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.288
Reaction score
34.251
Локација
vaginamandibularia
Tako će glatko da nas slisti tunjevina da dajem Rašoviću rok trajanja najkasnije do septembra.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Na njihovom forumu od zreba nema deset upisa, a kod nas smo vec stigli da oplacemo, utesimo se, dignemo se i udjemo u grupe, cudo smo!

Stvarno peti iz Svajcarske vise nego lakprotivnik za ulazak medju 80 najboljih u Evropi


I najjace od svega je sto smo pre par godina , kada smo mogli da izvucemo Bazel ili Anderleht u drustvu Milana, Arsenala i sl, molili Boga da nam se to desi , a danas se zentamo Tuna, verujem da smo i Nome Kalju izvukli da bi bar 30 % istinski verovalo da cemo ispasti

Ovih sest moramo dobiti

NOVI PAZAR
radnicki nis
TUN
RADNICKI KG
tun
RAD

raspored nimalo naivan.. jos ako u nisu budemo igrali pod reflekotirma a cenim da hocemo,ne gine nam neko gubljenje bodova.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Protivnik po meri samo sam voleo da izbegnemo najslabije jer protiv svih protivnika koje smo mogli da dobijemo zavisilo bi najviše od nas a obično se opustimo protiv najslabijih. Ako se ekipa oporavi ako budu pokazali neki i manji napredak i ako ih ne budemo potcenili prolazimo u suprotnom ima da se mučimo ko sa Bugarima. Zato je i bitno da nam nisu pali Estonci.
Šanse su nam kao i prošle protiv Tromza samo što sad imamo olakšavajuću okolnost što prvu igramo kod kuće.
 
Последња измена:

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Thun iz Svice sasvim soilidan protivnik. Pravo merilo za nas. U slucaju da ih prodjemo, necemo sigurno biti nabijeni u grupi i zadnje mesto za 2 boda. U slucaju da izgubimo onda je to u ovom trenutku i bolje nego da se osramotimo u grupi. Sasvim jednostavno i bez mnogo pametovanja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top