Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ovo je definitivno sezona u kojoj necemo biti prvaci ,jednsotavno ne sme da se dozvoli da prestignemo zvezdu po broju titula ,a u tome najaktivnije ucestvuje nasa uprava rasporodajom svega sto valja ,sa druge strane preko brda dovode kakve takve igrace vrse pritisak na FSS epilog je jasan ,ne znam samo sta ovaj Vuk radi ili je slep ili glup.
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
Što je najgore od svega, Đura je tako vešto tempirao krađe, da je evo sa završnicom mandata završio i sa prodajom svega vredećeg u klubu.
Sad kad više nema zlatnih koka, jebe mu se i za klub i za mandat.

To je Batica rekao odavno. I evo, kao preslikano. Eee, kakve smo mi ljude imali u klubu, a gde su sad...i oni i klub.
Bagro lopovska, 'ocete li pocrkati vise.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
@Web gazda mogu da postavim slike, ima na FB može svako da proveri daću mu link ali da ne idem u off.

Ove sezone se i definitivno lomi. Il cigani umiru ili mi. Nema trećeg. Ako se dokopaju titule i kvalifikacija za LŠ mi smo gotovi. Kreće mašinerija i pare da liju, a nama odlazi 147 pozajmljenih igrača i ovi najtalentovaniji iz omladinske škole i DOVIĐENJAAAAA...
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
uzimamo titulu,uopste nam ne treba kuknjava.mi smo ocaj,a oni su veci!njihovo lajanje je poslednji vid borbe koji im je ostao,bas je slucajno da u sezoni u kojoj mi postajemo najtrofejniji svaki ciganski olos krece da se javlja i pravi bunu protiv Toleta.oni da mogu,otvoreno bi i bez blama postavili takve ljude koji bi zvezdi namestili celu sezonu,a to bi pravdali time da su oni najveci klub i da moraju da budu ispred nas.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
@Web gazda mogu da postavim slike, ima na FB može svako da proveri daću mu link ali da ne idem u off.

Ove sezone se i definitivno lomi. Il cigani umiru ili mi. Nema trećeg. Ako se dokopaju titule i kvalifikacija za LŠ mi smo gotovi. Kreće mašinerija i pare da liju, a nama odlazi 147 pozajmljenih igrača i ovi najtalentovaniji iz omladinske škole i DOVIĐENJAAAAA...

Evo slika:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/10883_556516667718208_1521936551_n.jpg

Ali ne kotam sta je tu toliko strasno. Momak nije imao obaveza, klub ga je pustio u Rumu, dosao, druzio se sa drugarima, pa eto popio i hajneken, ali daleko od toga da je bancio i pravio sranja. Decko je skroz na mestu, ponovio sam sto puta.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ma dobar je i Hajneken, u svakom slucaju daleko bolje da pije to nego neki tamo somersby...

Zamislite samo da pije somersby, kako bi mogli da ocekujemo od coveka koji pije somersby da udje u zesci duel? ... Ima nade, izvesce tebe nas kapiten na pravi put! :D
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
kakav skup faca, ovo kao da je slikano u nahtverku ili tako nekoj gastoskoj diskoteci...
 

Bolle R

Početnik
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
103
Reaction score
0
ovo kao da je slikano u nahtverku ili tako nekoj gastoskoj diskoteci...
To nam je najveca diskoteka u Rumi ( na žalost) :D
Sta ima veze sto je izasao u grad , koliko ja znam decko je ok , nije neko ko pravi sranja i voli da se eksponira ...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ne mora da pravi sranja i da se eksponira on treba da je u Zemunelu ili gde već i da piša krv i znoj i da moli za ugovor, a ne da loče hajneken, da banči do jutra i da uslovljava klub kakav god on bio svojim nekim filozofskim zahtevima.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ajde bre decko pije iz ampule pivo i vi jos sikcete, cuo sam da je decko skroz korektan ovako, to sto nije u Zemunelu i sta ce tamo? Pa njemu je ponudjen ugovor decko je odbio jer je verovatno to po njemu bilo mnogo manje nego sto moze da dobije. A koliko sam cuo od njegovog rodjaka kog zna ovde cela ekipa koja igra za fid Partizan, on nece ni potpisati ugovor sa nama kako stvari stoje...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Od kad se igra Superliga tj od 2006 pa na ovamo, mi ove sezone imamo ubedljivo najslabiji sastav. Mozda je u rangu onog kad su cergari zadnji put uzeli titulu, a tad su igrali Boja i Odita. Za sada jedino su kvalitet pokazali Stojkovic, Obradovic i donekle Djemba, a Ninkovic i Jojic samo na momente (nisu konstantni). Sta ce biti dalje, ne znam. Ali da nije dobro, nije.
 

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Kvalitet jeste los ali mislim da je veci problem psiha,jedan TIM psihologa bi ovu ekipu mogao da digne i to bas. Jesmo losi ali sam na momente,po inut da video mogucnosti ovog tima i deluje mi da su visestruko vece od trenutnih partija. Majku mu jebem zar ne moze ta sitnica da se odradi,psiholog i videcete mnogo bolju ekipu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Osim kvaliteta (pojedincima), mislim da jednom dobrom broju nasih igraca ne nedostaje psiholog nego MOTKA.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
I da dodam da Saletu kapitenu je prosla sezona bila plafon i da je trebao da zavrsi igracku karijeru. Vidi da se trudi ali njegovo telo ne moze da izdrzi jer njegova pozicija pleja iziskuje mnogo energije. Iskusan plejmejker kao nekad Mo se morao dovesti. Saleta je trebalo poslati u trenere mladjih kategorija da deca uce kako se bori za Partizanov dres.
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Sada mi pade na pamet... Jel nasi igraci jos imaju cas joge ili je insruktorka zavrsila svoju odiseju u Partizanu kada i Vermezovic?
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Zamenik Saleta Kapitena bi morao da bude Obradovic.
Kakva gospodska pojava, nisam siguran ga zasluzujemo.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Партизан : Раднички 1923 25. август 2013, 19:00

Главни судија: Спасић Нинослав

Помоћни судија 1: Минић Милан

Помоћни судија 2: Гагић Милош

Четврти судија: Панић Владанко

Додатни помоћни судија 1: Васић Александар

Додатни помоћни судија 2: Пауновић Игор

Посматрач: Радаковић Милан

Супер контрола:

Делегат: Васовић Радоман
Sudi nam čovek za kojeg Cigani vole reći da je posle Toleta najveći uzrok naše dominacije :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top