Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Nije mi Partizan važniji od mene samog i mog psiho-fizičkog zdravlja. Meni je odlazak na stadion čist mazohizam. A vi što želite da idete, samo napred i lep provod.


I dokle će više Grobari da se ponašaju kao da smo mi jedini koji vole svoj klub, kako su svi ostali usiljeni, sektaši, a mi smo tako čisti i lepi i niko nijedan klub ne voli kao mi naš. Evo sav sam se naježio. A prosečna poseta 2-3 hiljade već 20 godina sa izuzetkom par sezona.

Ја сам схватио да је за здравље најбоље уништити га до краја, јер ће се онда из тог пепела издигнути Феникс свакојаког блаженства и спокоја.
Мислим скроз је екстра остати у доброј психо-физичкој кондицији како би се онда здравог тела и ума могле из тако удобне позиције другима делити квалификације "будале", али не видим зашто би негирали могућност да неко упркос томе што је будала, остане прилично виталан и спрам мозга и спрам осталих битних органа.
А то како Гробари гледају на своју љубав није никаква ексклузива, то је ваљда својствено свакој љубави да себе сматра посебном, другачијом и лепшом, барем све док се не појави неко ко ће здравог тела и ума објаснити да је то тек обичан хемијски процес, као и било који други у природи.
Ето сав сам се најежио када сам коначно спознао праву истину.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Mentalitet i licni afininiteti.
Tako se zvala podrska i pracenje sa istoka JNA u sezoni 2006/07, dok je verni jug svakog ko dolazi na stadion proglasavao lobotomiranom pudlicom bez placene karte.
Na kosarku ne idem godinama, izmedju ostalog jer mi je taj sport debelo na mestu broj 2.
To nikako ne treba mesati sa mojim misljenjem o sirem angazmanu predsednika JSd, mada primecujem trend da se to jereticko misljenje stalno uzima kao argument za ne znam vec sta.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Svi smo mi drugačijih psiholoških profila i drugačije podnosimo ovo što se dešava. Ja jako loše podnosim i nije prijatno ni meni, ni ljudima oko mene kad je Partizan u pitanju. Pa onda ja preventivno rešavam to sve neodlaskom na stadion. I imam pravo da smatram da sam u pravu.

Bio sam i ja jedan od lobotomiranih i kad se Južni Front povukao sa juga, a i posle za vreme bojkota. Pa šta ću? I iz toga sam nešto naučio.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kada neko u pola košarkaške sezone krene da pljuje košarkaše samo zbog nekog poraza u moru ostalih velikih pobeda je mentalitet, a ne afinitet. Poštujem ja sve one koji vole samo fudbal i koje se samo njime i bave, bez ambicija da donose sud o nečemu što ih ne interesuje.
Ta smešna akcija Milana Janković neka služi na čast onima koji su joj služili, meni je muka od uprave PFC bila još krajem osamdesetih, kada sam jedno dobro vreme rezultate Partizana pratio uglavnom preko naslova u novinama, nije mutava pojava unikatna.
Ne znam kakve veze ima DV sa svime ovim, osim da nekoga žulja poneki njegov stav, što je meni totalno nebitno u odnosu na to koliki je njegov učinak u poslu kojim se bavi, i šta je učinio za onu populaciju koja mnogo voli košarku i KKP, koja deluje nekako ozarenije i zdravije u odnosu na one što više prate fudbal, valjda po onoj, ono si što jedeš.
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
FK Partizan ima 25 titula, isto kao i fkcerga, FK Partizan je trenutno za 1 bod blizi 26. tituli od komsija, hej, posle 6 decenija, mi smo pretekli petokraku...U paralelnom univerzumu, blo bi pun stadion...hvalospevi bi se pisali.
Meni je i cast i sto piskaram po ovom forumu u ovim istorijskim momentima...ko zna koliko ce da potraje. Kad pogledam u svoju levu nogu, znam da je bolja od dzajkine, kad pogledam u desnu znam da je jaca od sekijeve, kad pogledam u svoju lopatu, znam da je veca od ciganskog maca. Da ih nismo stigli sa titulama i bez boda vise, bila bi njihova rec protiv nase, ovako je samo nasa rec.

Niko ne tera nikog da ide na stadion, nije sramota nemati para ili dati prednost Evroligi, ni odbiti da sedis i stojis na plavo zutim stolicama i ne trpeti predsednika koji ne razlikuje odela od fudbalera, ali brate, ako zelis da FK Partizan ne postoji i da ne pratis fudbalere u crno-belom na zelenom terenu, makar i na TV, onda ti vise nisi covek. Ko je ono bese rekao da ko ne voli fudbal nije muskarac, ima neciji slican citat ?


Nikad ljudi iz uprava FKP nisu postovali svoje navijace, sa bilo koje tribine, zivimo kao mazohisti cim krocimo tamo. Djuricu treba 5 godina i pomoc sponzora da vrati crno-bele stolice. Svi mi kontamo da je onaj stadion nize srbciganija, a JNA neka nepostojeca Jugoslavija, ko jos zeli da joj udahne zivot puneci ga?
E zato postoje fanovi Partizana koji ce da se bore za bolje sutra i sebe i svog kluba.
Nije ovo kraj svega, kao sto neki zele, nego tek pocetak, prvo smo stigli cigane sa titulama, pa kad nam vrate crno-bele stolice stvorice se uslovi za opstu popularnost i vece domete,
kao sto kaze ona pesma "prvo uzmemo menhetn, pa onda berlin".
Isto tako naci novog predsenika prvo, pa napasti Evropu.
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Mi da nemamo KK mi bi bili nula od kluba , ako cemo gledati po uvazenosti u svetu...90 % ljudi koje pitas u inostranstvu da li znaju za Partizan , znace naravno najvise zbog KK...Svaka cast VK-u , jeste najveci klub na svetu , ali mnogo se slabije prati vaterpolo....Dok je FK najvise cenjen zbog Grobara , jer neke zapazenije rezultate nismo imali pola veka...naravno sad se ni tim ne mozemo podiciti.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.262
Reaction score
33.984
Локација
vaginamandibularia
Da sam hteo zdravlje, fizičko, psihičko, metafizičko, lumbalno, finansijsko itd, definitivno bih bio fićfirić aseksualnog tipa koji od sporta prati sopstveni džoging, plivanje, vegeterijanizam, liberalizam, slušao bih šopena i roditelje i išao u versku instituciju po izboru malo češće nego što je prorok ili božanstvo po izboru propisalo ili uklesalo u kamen da je neophodno. Voleo bih zumbul, maslačak, bio filantrop i skromno bih nastanjivao ovu slatku, malu, uvrnutu planeticu.
Međutim. Moja religija je PARTIZAN, proroci su mu Dule i Moca, ja ne jedem samo spržene komade mrtvih svinja već sve to garniram sopstvenim živcima, džigericom i slomljenom kičmom, meni je bitnije da Partizan gazi na terenu nego da dam ispit, pojebem nekog, ozdravim, kad klub igra kao kurac svi koji me znaju me zaobilaze u širokom luku, nikad nemam pare na zajam jer iste u potocima teku za razne propusnice, godišnje karte, autobuse, razbijene televizore, gaće pocepane na ograde raznih fudbalskih zdanja, ostatak ide na lekove, na alkohol, na jebenu konekciju da bih svake sekunde znao šta se u i oko kluba zbiva, kad sam pročitao da je naš omladinac otišao u čergu, poželeo sm štanglu, ma balvan i čerečenje istog i čitave njegove porodice, priznajem da mrzim sve koji se nađu naspram kluba, mrzim i upravu, i podeljene navijače, mrzim nabeđene klince koji se ne vide na terenu, mrzim trenere koji prodaju maglu, nađa i marketing i srbciganiju i toleta i klozeta i svaki pedalj rupe, mrzim lav pivo jer stolice i dalje nisu montirane, mrzim jevreje zbog granta i tikve, zeku zbog prodaje, bjeku zbog zeke, oba vola zbog kežmana, njega zbog vojvodine. Da li sam bolestan, frustriran, nesrećan? Koga boli kurac. Mrzim sebe, volim Partizan.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Od silnih problema muka mi je i od samog citanja fudbalskih tema na forumu.
Naravno,zahvaljujuci nesposopnoj upravi, ili je ipak bolje reci veoma sposobnim ljudima u njoj - ako im je cilj unistavanje kluba, i degenerisanom drzavnom sistemu kojim upravlja jedan covek.

Ponekad mi nadoje misao kako bi lepo bilo da jednostavno ugasimo klub i krenemo iz beton lige sa novim ljudima i zdravim idejama, da nam se skinu sa one stvari razni Vucici,Covici,Karadzici,menadzeri,roditelji... Pa neka Cukaricki uzme titulu.
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22
Lepo kaze ona Mitrova pesma ''Partizan je bolest, sa njom vecno zivi se''. Mnogo ljudi znam, koji su dosta puta rekli, ma dosta mi je vise necu da gubim zivce zbog njih, pa je opet krajickom oka ili uha, gledalo, odnosno osluskivalo rezultat. Nema sta tu mnogo da se prica, bilo je i pre bagre u upravi (naravno ne ovolike), pa je opet tu bilo ljudi na stadionu. Docice i u cetvrtak ljudi, sto zbog Partizana, sto zbog velikog Ilica kapitena.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
moja ljubav prema klubu istinski se rodila tamo negde davne 1983g u sezoni kada smo jurili i stigli do titule. secam se ja kroz maglu i zavisica i gajice djurovica i kunovca, ali tada, te pomenute sezone sam "sazreo" da pratim fucu na pravi nacin.

zasto ovo pisem? cisto da priupitam nekog ko se seca kakvo je raspolzenje navijaca bilo 1979g. kad zamalo ne ispadosmo iz lige? jel' grobarija i tada dolazila stadion, da li se navijalo i tako to?
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Da sam hteo zdravlje, fizičko, psihičko, metafizičko, lumbalno, finansijsko itd, definitivno bih bio fićfirić aseksualnog tipa koji od sporta prati sopstveni džoging, plivanje, vegeterijanizam, liberalizam, slušao bih šopena i roditelje i išao u versku instituciju po izboru malo češće nego što je prorok ili božanstvo po izboru propisalo ili uklesalo u kamen da je neophodno. Voleo bih zumbul, maslačak, bio filantrop i skromno bih nastanjivao ovu slatku, malu, uvrnutu planeticu.
Međutim. Moja religija je PARTIZAN, proroci su mu Dule i Moca, ja ne jedem samo spržene komade mrtvih svinja već sve to garniram sopstvenim živcima, džigericom i slomljenom kičmom, meni je bitnije da Partizan gazi na terenu nego da dam ispit, pojebem nekog, ozdravim, kad klub igra kao kurac svi koji me znaju me zaobilaze u širokom luku, nikad nemam pare na zajam jer iste u potocima teku za razne propusnice, godišnje karte, autobuse, razbijene televizore, gaće pocepane na ograde raznih fudbalskih zdanja, ostatak ide na lekove, na alkohol, na jebenu konekciju da bih svake sekunde znao šta se u i oko kluba zbiva, kad sam pročitao da je naš omladinac otišao u čergu, poželeo sm štanglu, ma balvan i čerečenje istog i čitave njegove porodice, priznajem da mrzim sve koji se nađu naspram kluba, mrzim i upravu, i podeljene navijače, mrzim nabeđene klince koji se ne vide na terenu, mrzim trenere koji prodaju maglu, nađa i marketing i srbciganiju i toleta i klozeta i svaki pedalj rupe, mrzim lav pivo jer stolice i dalje nisu montirane, mrzim jevreje zbog granta i tikve, zeku zbog prodaje, bjeku zbog zeke, oba vola zbog kežmana, njega zbog vojvodine. Da li sam bolestan, frustriran, nesrećan? Koga boli kurac. Mrzim sebe, volim Partizan.

:respect
objašnjeno!
 

Grobi61

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4
Reaction score
0
Momci, svaka cast na pametnim i dubokoumnim postovima ali ja sam nepopravljiva budala. odoh da kupim sezonsku kartu pa nek ide zivot. U svemu se slazem sa Enslaved-om. Nespojivo je biti Grobar i biti racionalan. Ili jedno ili drugo.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Kako su samo napenalili Rasovica ove sezone. Istumbali mu tim, prodali najbolje igrace i sad vi ocekujete rezultate. Da oprostite - bice k***c rezultati! Ja ne branim Vuka jer ima i on svoje krivice ali ovo sto su mu uradili sa timom i kako mu dovode pojacanja, pa to je za odstrel! Ja sam siguran da je u glavi Rasovica veci haos nego kod samih igraca.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Rašović je ko neki momak očajni zaljubljen u svoju preteranu devojku kurvu koja ga vara sa četvoricom, a on se i dalje pravi slep, misli da ga voli, da je on ipak broj 1.

Pravi muškarac šutne takvu kurvetinu (upravu), i više se nikad ne vrati.

On je mlad trener. Šta zapisuje u svoj CV? Bolje da mu u CV piše, dao ostavku, nego dobio otkaz posle katastrofalnih rezultata.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Niko ovde ne kaže da je Vuk bezgrešan, ali većina očigledno ne shvata koliko je očajna atmosfera u klubu!

Bandu iz UO ne boli kurac nizašta osim da pokradu klub i napune džepove. Tim nema para ni za led. Sportska struka ne zna ko će im sve ostati, a ko otići, o dolasku više i ne maštaju. Kada tome dodamo da fudbalere, pogotovo ove mlađe interesuje samo provod i kako će što pre pobeći iz kluba...

... a navijači očekuju igru i rezultat! Koji crni rezultat!!!
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
"Moras da prodjes Ludogorec da spases predsednika"

Mile-forever Jovicic.
:D
 
Последња измена:

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Jos ce Lukic , od svih tih najtalentovanijih iz generacije 96 , da postane najbolji fudbaler...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.982
Rašović je ko neki momak očajni zaljubljen u svoju preteranu devojku kurvu koja ga vara sa četvoricom, a on se i dalje pravi slep, misli da ga voli, da je on ipak broj 1.

Pravi muškarac šutne takvu kurvetinu (upravu), i više se nikad ne vrati.

On je mlad trener. Šta zapisuje u svoj CV? Bolje da mu u CV piše, dao ostavku, nego dobio otkaz posle katastrofalnih rezultata.

Koje vrhunsko poredjenje
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.027
Reaction score
26.107
Локација
ante portas
Jos ce Lukic , od svih tih najtalentovanijih iz generacije 96 , da postane najbolji fudbaler...

Jos na onom predstavljanju momaka iz te generacije na zvanicnom sajtu on mi je delovao najnormalniji .
Decko grabi napred,dok se ostali neckaju i uslovljavaju/tj. njihovi zastupnici/ .Ovaj ocigledno ima normalne roditelje i zastupnike.
Sto se mene tice odmah bi ga gurnuo u vatru ! Sa Djembom pa cepaj .
I njega i onog Risea Bogosavca :D
Ko nece ne mora . Ima ko hoce. U tim godinama moras da grabis i da ne biras mnogo. Kasnije se vredan rad i trud naplati mnogostruko .To sto neki hoce da vide benefit i profit od svoje dece sad i odmah njihov problem .Ne moze da svane pre jutra.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top