Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Jel taj Drincic bese zadnji vezni?

EDIT: Heysel: I ima li potvrde za Petkovica, Djurdjevica?
 
Последња измена:

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Samo da potvrdim da je Djurdjevic nas od sledece sedmice najverovatnije. :D
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.583
Djurdjevic i Petkovic i da se sutiramo u dupe od srece s obzirom kako ide ovaj prelazni rok. Mada sam ja pre za stopera nego Petkovica, Aksentijevic jeste da ne zna kuda bije ali uvek neko moze da mu pomogne defanzivno dok los stoper moze da nas ukopa nacisto.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Hejsel, Nikolu Drincica gledamo u dresu Cg i to je jedan izvanredan igrac, za mene bi to bilo najbokje pojacanje u poslednjih nekoliko godina, zato i sumnjam da ga mi mozemo dovesti.
Definitivno bih proslavio njegov dolazak, garantujem da bi imali 50% jaci tim sa njim.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
I mi sad sve nogama u guze da se mlatimo jer nam faljija smenjuje ciganska podguzna muva i izdajnik stojic?! :banghead:
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Pa ako nam dodju Djurdjevic i Petkovic mi treba da se sutiramo nogom u dupe iz sve snage, jer sa ovakvom upravom dovesti ovakve igrace, pa to je ravno dovodjenju Runija na pozajmicu...

Inace je l taj Drincic prosao nasu skolu, pa ga mi skartirali?
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Nikola Drincic je nas bivsi omladinac, ako bi dosao bio bi odlicno pojacanje...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Pa da, problem je sto Pantic/Zivkovic/neko drugo nase dete trazi vece pare, ali nije problem da placamo cigane?!
Ne žele naša djeca da bude plaćena kao Đurđević, ili Petković, već kao Ilić, ili Moreira.

Što se Drinčića tiče mislim da bi nam dobro došao. Još uvijek mi nije jasno zašto smo mi njega otkačili 2006. a da mu nismo pružili šansu?
Iz CG reprezentacije priželjkivao sam Džudovića i Zverotića koji su realno mogli da budu dovedeni, ali i Drinčić je odlično pojačanje.
 
Последња измена:

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Sve podseca na FM, tamo je odlican Drincic, Obradovic dos'o kao free player, Fofana za 50K ...
Salu na stranu, daj Boze da je tacno da dolaze Djurdjevic,Petkovic i Drincic. U dupe da se ritamo od srecu :)
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
све је ово одлично .. нападачи , задњи везни , десни бек ... танки смо на тим позицијама и требају нам појачања .. али .. не могу да верујем да се ништа не спомиње око доласка штопера ?! не мисле ваљда да оставе Воју и Остоју поред самог Обрадовића ?!!
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Jasmina, sve si u pravu sto kazes, ali citirala si deo mog posta, ali bez dela u kom se pominje uprava...

Cigani su kod nas bili mnogi, ali sad nije momenat za prebrojavanje krvnih zrnaca, vec fudbalskih kvaliteta... A ovih dvojica su svakako bolji igraci od Aksentijevica na beku i nikoga u spicu...

Spram situacije i radost...
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Za mene je Djurdjevic vrhunski igrac, kapa dole...
 
Последња измена:

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Milijardu puta je rečeno da ne pravite gluposti od tema prebrojavanjem ko je za koga navijao! Igrači su profesionalci! Prestanite sa tim!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top